Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
25. čer 2009

cline ? co to je za úsměv? 😀 jako že jo,nebo ne? 😀

petkakrutik
25. čer 2009

Z těch ryb aspoň nějakou donese. Mně víc se*ou chlastačky. už mi hlásil, že jde zase ke kámošovi na zahradu. Minule to dopadlo tak, že přijel s výronem kotníku (14 dní před odletem na dovolenou), bo hráli fotbal, střískaný nejen chlastem, nýbrž i tím, jak místo doleva zabočil na kole doprava a objel celý okres, než dojel domů. Fakt na tacháči najeto skoro 50 km. Mě skoro švihlo tehdá. Kdyby vůl spadl ožralý pod auto...Loni nebyl, bo jsem to ještě měla v živé paměti a natvrdo jsem mu to zakázala, že jsem těhu a nebudu se stresovat. Letos ještě musím něco vymyslet. nemám ty nervy čekat, jestl se druhý den vrátí živý a zdravý nebo aspoň zdravý.

cline
25. čer 2009

sluni to bylo k tomu, že jsi pospávala u toho usmiřování 😉

petruna26
25. čer 2009

Peťko, nemělo tam být, nebo aspoň živý? 😀
mrtvý zdravý by asi nepřijel 😀

petkakrutik
25. čer 2009

Peti, jasně, že tam mělo být živý 😀

sluninka
25. čer 2009

Péťo..a jo to jsi říkala o tý diskotéce 😀 jste tam měli jít si trsnout😉 taky mi v hlavě probíhá plno sprostých slov, jednou jsem si to mumlala pro sebe a nechtěně to řekla nahlas 😀 to byla akce, jsme se hádali celej den 😀 když já jsem ještě do toho ironická a všemu se směju a to MM naprosto nesnese, takže to občas nemá konce 😅

cline...aha 🙂 ale já přijdu na ještě jedno příjmení, jsou to moji příbuzný,ale teď si asi nevzpomenu 😕

sonisek
25. čer 2009

dneska byl teda poslední díl Ordinačky, jo? chjo...dva měsíce čekat 😅

Jinak mi dneska došel Hami balíček 😀 Je tam mrkev, pak něco nevím co a mléko 😀 A samozřejmě letáky 😀

ma12
25. čer 2009

Verko: tak to ja jsme jako tm, nesnasim chodit spat kdyz jsme na sebe nakrknuty. Ale fakt je, ze nic nedela, ani si s Anickou nehraje, je unavenej. Dneska slibil, ze bude koupat, prisel, kdyz jsme delali posledni houpacku 🙄

sluninka
25. čer 2009

Péti dvě 😀 😀 😀

tonica
25. čer 2009

Ahoj, chtela jsem uz zahucet do pelechu a jeste vas docist, ale musim reagovat...

Ilonko - holka zlata, netrap se a jez, pak se to strasne prenasi na deti a ty te potrebuji. Byt na tvem miste, tak na manzu uhodim pekne natvrdo, ze bud tak a nebo tak a jestli nezacne sekat latinu, ze se zaridim po svym. Ono ukazat nekdy dominaci a dat ultimatum dela divy a chlapi to od tak krehce holciny necekaji. Mozna jsem to tady nekde prehlidla, ale ty nemas maminku nebo bydli nekde daleko? Co se napojit na nejakou diskuzi blizko tveho bydliste a najit si nejakou fajn kamosku. Nebo si nejakou diskuzi zaloz, at poznas nejakou fajn holcinu na popovidani a kocarkovani, at nejsi tak sama. Skoda, ze nejsi pobliz mne, hned bych te vytahla na kafco nebo "neco ostrejsiho". 😉

Jezis, vy tu vsichni bastite Ordinaci? Jsem asi exot, ale nevidela jsem jeste ani jeden dil.

jajinka27
25. čer 2009

marti,,,já to taky neumím, já prostě do něj ryju a ryju, páč když jdu spát nasr.. tak se i probudim nasr... 😅

manža měl přijít dneska do 17:30 a dorazil před 19tou, se jaksi zdržel u šváry kam neměl jít 😀

sluninka
25. čer 2009

sonis..tak to přišlo i mě mrkev-brambor, Frutapura a mlíko2..jo a leporelo,prej místo fotorámečku (což je dobře,by na 100% letěl do koše)

Marti...hele tak jak jsem tohle říkala pár kámoškám,tak jsou všechny jako MM 😀 jenom já bych šla klidně spát a bylo by mi to fuk 😀 on si s malou hraje, nejradši by si hrál večer, al eto zakazuju,kdo ji pak má uspávat,když tady oba ječí na celou vesnici 😅 🙄 😀

cline
25. čer 2009

Jo musím vám něco řct, v úterý mi přijel strejda se setřenkama a oznámil, že jeho nová je těhotná. Jinak setřenkám je 22 a 20. Jemu bude letos 46. Prý selhhala antikoncepce a ona se léčila nějakým polypem, takže nebylo na UTZ nic vidět a a ž teď se na to přišlo. A že se jí super jezdlo s naším kočárem a jestli bychom jimho pak neprodali. No tak já nadšená, že se všeho zbavíma adneska mi volá, že má pro mě smutnou zprávu, že ten kočár nebudou potřebovat, tak mi to bylo hrozně líto a on povídá. Budeme totiž potřebovat dva!!!!!!!!!!!!!!!! Oni čekají dvojčata, tak jsem se musela smát, protože jsem mu to v to úterý říkala, že byl gól, kdyby byly dvě. Ale mám z toho hroznou radost, děti jsou zázrak a on je hrozně aktivní a holkám se mo věnoval. Akorát prý bude muset prodat snowboardy, úpřes zimu dělá instruktora na snowboard a je celý takový aktivní, teď jede na kurzy kitingu - takový to křídlo, bylo to ve výměně manželek.

petkakrutik
25. čer 2009

jóóóóó a to jsme vám zapomněla říct. Patrik se dneska vysral do vany. Nedá se totiž říct, že by se vykakal. To bylo hovno jak ruka! Po třech dnech...

petruna26
25. čer 2009

co dvě? 🙂
Jo, Sluni, já se taky tlemím, třřeba když bloudíme, nebo nám něco nejde, kdežto on je nasratej a to, že se směju ho nasírá víc a víc, občas se bojím, abych jednu nechytla 😝 , no, jenže to prostě nejde se nesmát, přijde mi to lepší než nadávat, ale asi jsem jiná - jko, to bude náš problém, jsme každý úplně jiný.. Já si myslela, že máme spoustu společného, ale postupem času zjišťuju, že skoro nic. Nemáme rádi stejné filmy, stejnou hudbu, stejné sporty - nevím, je to těžký. S ex. jsem měla společného asi mnohem víc, ale to už je fuk, že? Stejně bych s ním nechtěla být...

jajinka27
25. čer 2009

cline,,,tak to je mazec 😀

sonisek
25. čer 2009

no fotorámeček mi přišel už dřív...a sklenička byla jen mrkvová 😀 A Frutapura je co? 😅 Jsem ještě nevzdělaná 😀

tonica
25. čer 2009

Petka - to je fajn, ze Patricek je uz lepsi. Koukej mi ho dat do kupy, zetacka jednoho! 😀

Neli - jen reaguju na to ockovani TBC. Doktor shledal ze je to OK dle oka, zadny testy.... 😅

Petru, Ma - kazdy den pred vami smekam, jak stihate krom pece o prcka a domacnost jeste makat. Dnes jsem musela zhodnotit, ze muj den se z 70% sklada z obraceni prcka z bricha na zada...

jajinka27
25. čer 2009

frutapura je mňam, jsem to Tomovi snědla a kupuju si to občas 🙂)) něco jak přesnídávka

sluninka
25. čer 2009

toni..buď ráda, že jsi to neviděla,pak na to člověk musí koukat, i MM si zvykl,teda pokud nedávají zrovna fotbal..má v tom lepší přehled než já, mě pár věcí uteklo jak jsem na koňovi, ale MM má přehled..kdybys chtěla,tak ho sem pustim,ať Ti popíše sco se tam za celý ty roky odehrálo 😀

sonisek
25. čer 2009

cline, to je dobrý teda 😉 A té nové je kolik??

petruna26
25. čer 2009

Cline, to je krásný, já chtěla taky dvojčata, to asi hodně holek, že? ale jen holky, dva kluky bych nezvládla.

jajinka27
25. čer 2009

já teda dvojčata ani omyleeeeeeem

petkakrutik
25. čer 2009

Mě dokáže MM vytočit do vrtule, když má popito, malý má jít spát a on se s ním začne důležitě vybavovat, anebo ho vytahovat z pstýlky, když hned neusne. To bych ho dycky nejraději kopla do hlavy! A jinak taky samozřejmě kolem Páti chodí a ´tuťuňuňu, ten je ale krásný ten náš kluk...

Já jsem ještě od hipp nenafasovala nic, jak to??? 😠

tonica
25. čer 2009

Taky mi dnes dorazilo Hami - mliko 2, frutapura, sklenicka hovezi+mrkev+brambor. 😉

Jo a k tem jizdam v aute. Ja jsem stary posera co ridicak ma a neridi. Si vzpominam na 18, kdyz jsem delala ridicak. Drandila jsem si to po meste s instruktorem a ten mi rekl, at se zklidnim a povolim brzdu, jestli nevim, jakou rychlosti se jezdi v obcich. A ja na to, ze tam mam jen 20. Instruktor na mne zacal rvat: Mila slecno, to se ale nemuzete divat na otackomer.! 😀

cline
25. čer 2009

soni asi 33 a má už 7-letou dceru. Já se toho, že čekám dvojčtata tak bála, že se mi zdálo o těch želvách před sonem 😀

petkakrutik
25. čer 2009

Dani, to víš že jo, už je v cajku 🙂 Kdy vy se chystáte na tu dovču? A prosím tě, bydlíš přímo v Liberci? Chystáme se koncem července zase k sestřence, tak bychom se stavili 🙂

sonisek
25. čer 2009

a ještě vám napíšu, jak tu dneska lilo, tak nateklo tady v baráku do sklepů, naštěstí jen z jedné strany a my máme sklep na druhé straně, tak jsme tam vodu neměli...ale po šesté hodině jsem slyšela šrumec ze sklepa (máme byt hned nad ním) a pak na mě někdo zvonil...tak jsem se tam jako šla slušně zeptat, jestli nepotřebujou pomoc, ale že mám malýho samotnýho doma...tak mi řekli, že ať si radši zkouknu sklep a ať jdu za ním, že to zvládnou...tak jsem byla ráda 🙂
Tak já jdu dopakovat věci, zítra jedem k babi a v sobotu bude velká sláva, mají diamantovou svatbu 🙂 Jsem něco v příbuzenstvu slyšela o televizi, tak doufám, že to nikde nebudou zveřejňovat 😅 Jinak přijdou i z úřadu a udělají jim prý obřad 😵

petkakrutik
25. čer 2009

Dani, s tím autem 😀 😀 😀 😀 😀

febris
25. čer 2009

petko to musel byt zazitek v ty vane 😀
petru, ja bych teda dvojcata nechtela, źvlast jednovajecny... a hlavne, muj cipek by je neudrzel 😔

nak po dnesku prestavam byt nadsena ze zoubku, danielek me zacal pri kojeni kousat 😒 tak snad ho to odnaucim...