Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
10. črc 2009

teda dneska má Tom den, je protivnej, v postýlce buď pase nebo řve a já nějak dneska nemám nervy 😔

anaconda
10. črc 2009

Tchýně už tu 2 hodiny vopruzuje. Pomooooooooooooooc

hanka128
10. črc 2009

jáji já tady měla protivku včera-hukot na břiše,na zádech..jen v náruči úsměv od ucha k uchu...a protože v podvečer usla na hoďku v kočáře tak ve 21.30-čilá jako rybička-já vím s ostatníma se to nedá srovnat,ale pro nás docela nezvyk.... 😅 se bojím, že se nám marušátko začíná pěkně měnit 😅

hanka128
10. črc 2009

anac mě to čeká večer+ celou noc a zítřek na chatě 😢

jajinka27
10. črc 2009

anac...odstřel jí 😉

ma12
10. črc 2009

Anac: me to ceka za ctvrt hodiny, ale vice mene dobrovolne 😨

jajinka27
10. črc 2009

vyměním svoje dítko za nějaké hodnější 😅 dneska je to očistec, nic se mu nelíbí, ani v postýlce ani na zemi a já ho nosit nebudu 😝

berunka
10. črc 2009

ahojda tak u nas se chrupe,byly jsme v lekarne koupit tu Bebu,pak jsme daly Frutapuru a po chvili hrani vytuhla 😀 tak jsem zvedava kdy budem obedvat 🙂
jo a holky ty jo nasla jsem Elincino dvojce 😀 😀 😀 no reknete nezda se vam ta holcina podobna?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

hancazivocich
10. črc 2009

anac -
udělám ti radost, když ti sdělím, že nás čeká sobota i neděle na chatičce u tchýně? Minule jsem vařila s malou za krkem a když šla spát, tak jí tchyně udělala čerstvý vzduch a pustila pod oknem sekačku 😠
Samozřejmě - malá jak na manželku prasete vzhůru a protivka....

Chjo - mě to zabije.... Ty babky ... No, ale furt lepší, než moje matinka.... Suma-sumárum - Kikouš byl od porodnice bez mého dozoru 3hodky

Taky jsme si spolu hrály - mám pryč asi tak 15 vlasů (nechtěla je ani pustit z ruky, i když už mojí hlavičku dávno opustily) Měla z toho děsnou prdelku

Medvěd řecko-římskej vyhrál - položil ji na lopatky 😀 😀

Proti braní do postele nic nemám, akorát tatínka se pak snaží z ní vykopat... To je docela prča - ji sledovat, jak to dělá..

Jo a na medvěda dělá něco jako blmmmmmmmmmmm - brum? 😉
a na měla babka 4jabka - babů - jsem zvědavá, až tak řekne tchyni - tu raní - se cítí táááááákk mladáááááááá 😝

hancazivocich
10. črc 2009

Kikouš taky není ve formě - že by už snad ten zub? A nebo že by věděla, že přijede tatínek? Konečně? Po týdnu?

jajinka27
10. črc 2009

já už se tak těším až manža dorazí domu, chtěla jsem dát dítko tchánovcům na prochajdu ale oni nemůžou grrrr

mě už tak nebaví se procházet samotnou, chodím jednu trasu a už mi z toho hrabe 😖 debilní prázdniny 🙄 si snad podám inzerát na nějakou kámošku maminu 😀

anaconda
10. črc 2009

Jaji,
ty mě bavíš! Prej málo kámošek a mále procházkových tras 😅 Co mám říkat já, v té naší prdeli světa?? 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak tchýně mlela zas ty svoje plky, do kterých zařadila i Maxe - bojí se jí, protože jí nezná! Tak už jsem se do ní pustila, že se bojí i Jirana a toho tedy zná, takže ať si ty řeči nechá! 😠 Kubíka furt tahala, jak vorvaně, tak jsem to vyřešila parádním fíglem. Dala jsem mu papání a řekla, že musí půl hodiny ležet. Ovšem tchýně mě přechcala tím, že neodešla, řekla, že počká. No a když už chtěla konečně jít, začlo pršet. Deštník jsem jí bohužel nevnutila 😒

Dárek ke Kubíkovým "narozeninám" prý zapomněla v autě, kterým Jirkova ségra odjela do práce, přijde tedy znovu. Jen doufám, že né dnes, protože mé nervy nemají nekonečnou životnost 😅

anaconda
10. črc 2009

Kačkar,
moc ráda čtu, že je všechno v pořádku. Koukla jsem do Tvého albíčka a musím přiznat, že mě to zas hooodně dostalo a na férovku přiznávám, že jsem si tu pěkně pobulela. Jsi moc silná holka, protože já nevím, jestli bych dokázala vůbec pohlédnout na miminka stará stejně tak, jako by byl ten Tvůj andílek, natož prohlídnout naše albíčka a ještě to tak úžasně komentovat. 🙂

Smekám před Tebou, Kačko! 😉

koalice
10. črc 2009

Tak jsem zpátky z pediatrie. Váha v 6M 7900 g, hlava 46,5 . Porovnával si to podle tabulek, splňujeme normu v horní hranici. Pro jistotu mu ještě dělal ultrazvuk mozk. komor, vše v cajku. Já blbec mu řekla, že se točí na břicho jen zleva, tak jsme ještě vyfásli doporučení na rehabilitaci. Takže holky, cvičitelky, přidáváme se do klubu. Jsem z toho mírně rozladěná, protože to bude rehábka s malým a od září logopedie s Aničkou, nejde jí ř.....

Anac, ještě že Kubík má ty "narozeniny" jen čtvrtletně. Já tu tchánovce mám obvykle tři dny v kuse a ještě mi muž vyčte, že si jdu spát po deváté a nedělám jim společnost !!!!!

petkakrutik
10. črc 2009

Ahojky 🙂 🙂
Dorotce a Tomáškovi vše nej k půlnarozeninám 🙂 🙂

Peti, no bomba. Prostě, jak se chce někdo někam ves*at, tak ho pryč nedostaneš. to s tím dárkem udělala určo schválně, aby mohla zase přijít 😖

Dani, prdlajs pařba, když nám MArťa nedodala housenku. Páťa utře nos s musí čekat ☹ 😀

Kačko, zrovna včera jsem taky koukala na tvoje album. Už ať máš po Uz a začneš si pořádně těhu užívat 😵

Koal, to mi ani neříkej, Páťa se neotáčí zatím vůbec! Na 6M Ko jdeme naštěstí až 27.7., tak do té doby snad už začne 😅

A k nám je problém tchýni dostat, tekže když k ní nejedeme my, tak Patrika nevidí...

hancazivocich
10. črc 2009

ehm, mno a holky - když se dootočí tak 1, 2x, maximálně 3x denně - spíš výjimečně, tak mám říct, že se přetáčí, nebo ne?

koal .. ehm - horní hranice - jako hlavičky?

petkakrutik
10. črc 2009

DAni, máte stejný kolotoč jako my, hehe 😀 A vidím, že i vás letí igelitový bryndák 🙂

berunka
10. črc 2009

Hani ja bych rekla ze se pretaci,je videt,ze vi jak na to 😉 Ela se jednu dobu taky vubec netocila na jednu stranu.ale ted uz je to v pohode.ale nechce se ji zase zpatky 😀

hancazivocich
10. črc 2009

vidět - holky - to je procedůra, když se madam rozhodne, že se přetočí ... Já jsem zralá na diák - když vidím ty přípravy - rozhoupávání, tahání se za nožičku, atd... Kámoše nejdřív zabiju a pak mu poděkuju..Diky Farmě MacDonalda se přetáčí radši...Pak jí to ale přemůže a ,,hryzne" se do deky... Zpět se jí též moc nechce...

hancazivocich
10. črc 2009

my máme půlrok pozítří.
😉

petruna26
10. črc 2009

koal, Adéla se zatím točí jen vpravo, vlevo se otočila jen jednou, umí to, ale nechce se jí... Já myslela, že je to normální... No, mně se ani nikdo na 5M prohl. neptal, tak uvidíme na 6M..

jajinka27
10. črc 2009

anac...mno si nemysli ze tady kde bydlim je to nejaka slava, samotnou me neba nekam jet a projit se takze mam asi dve trasy kde mam vyslapanou cesticku 😝 😀 a známé maminy co tu mám jsou všechny fuč 😒

musela jsem si s Tomem lehnout páč jen řičel a řičel, chtěl spát ale jak sem ho položil tak řval jak tur 😖

koalice
10. črc 2009

Jojo, hlava při horní hranici normy v porovnání s váhou. Ale on už se jako lebkoun narodil, to byl taky důvod pro porod císařem- kefalopelvický nepoměr. No a zdárně v lebečním růstu pokračuje dál.

No a ta rehábka. Náš pediatr je velmi pečlivý, navíc si samozřejmě dává pozor na zdravotnický dítě. Když jsem mu řekla, že se točí jen zleva, zkoušel ho do sedu, malej v pohodě drží hlavu, ale v tom sedu se trochu kymácí, tak to uzavřel jako lehká hypotonie os. svalstva a basta. Budeme holt cvičit. Jako napotvoru tam se mnou byla kolegyně s chlapečkem, který de o 3 týdny mladší a ten už má i při vzpřímení pevně nohy do stoje, je hodně čipernej. proti tomu ten náš je pecivál...

jajinka27
10. črc 2009

teda jsem nás našla až na druhé stránce 😕 nikde nikdo?

anaconda
10. črc 2009

Já jsem tu. Pršelo, tak jsem Kubíka šoupla spát do postýlky a normálně už přes 2 hodiny chrápe!!! 😕 😕 😕

urbi
autor
10. črc 2009

já jsem tu taky - kluci teď odešli ven, já tam dneska 2x zmokla...

KOal a to myslíš, že budete cvičit vojtovku? no uvidíte, co řeknou na rehabilitaci.. a neposlal vás nejdřív na neurologii?

jsem zkoukla album těch našich ledňáčků, to je paráda! fakt se nám vyvedli 😉 Koal, Honzík s brýlemi nemá chybu 😀

Ilonko, to jsou krásný fotky, jak je tam Lucasek s Betynkou.... Lucasek je teda celej ty a Betynka zase celej táta co?

urbi
autor
10. črc 2009

Anac, to je nezvyk co? a co celé ty dvě hodiny děláš? 😀

jinak dneska je teda nějakej divnej den, jsem teď trochu z něčeho znechucená, tak si asi hodím šlofíka, třeba to bodne 😉

jajinka27
10. črc 2009

tak mě doma Tom spí 2 hodiny leda se mnou v posteli 😅 v postýlce 30min a nazdar, venku v kočáru 30min a nazdar 😒

joo a moje mrcha, nebo co to je zase zmizela 😕 tak nevim co to znamena, bylo to jen trochu vcera a ted zas nic

urbi
autor
10. črc 2009

jinak Fíkovi ta horečka už postupně opadává... tak to je prima! zítra se osype a v týdnu můžeme jet na držkovou do Boliny 😀
Marti, jak to auto? nebo máš ještě jinou možnost, jak dorazit? - např. jiné auto a tak?