Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
3. srp 2009

peti, to musí být nadělení teda...to už ani nevím, jaké to je, aby kadil tak často.... 😀

danusta
3. srp 2009

samotný skleničky s květákem jsem vyhodila po dvou pokusech, sama jsem to ochutnala a je to humus a na zažívání prcků fakt děs.
soni, šťávičku v drogerce nebo lékárně, nedávno jsem viděla, že dělá i Hamé švestkovu, ale zatím jsem jí nikde nepotkala.
tai, a to i v těch vedrech jen kojíš? Já když jsem ještě kojila, tak mi doktor říkal, že když jsou třicítky tak dávat i třeba trochu vody po lžičkách. tu šťávu bys taky mohla dávat na lžičce

petkakrutik
3. srp 2009

Teda myslím všechnu zeůeninu - brambor, mrkev, květák, brokolici, hrášek, cuketu. Další neměl už, myslím, žádnou. A má strašně rád kombinaci mrkev-rýže-maso 🙂
Jinak tlačí ještě ovoce )banán, jabko, meruňku, prubli jsme i borůvky). Občas mu dám rýžový váleček jako pamlsek. Víc nic. Kojím asi 100x denně i v noci 🙂

petkakrutik
3. srp 2009

Soni, on už má fajně tuhé bobky, jenom je vyklepu do záchoda a pohoda. Ami dupku nemá tak ucmrndanou jako za vaječiny 😀

taita
3. srp 2009

danu jen kojim. Na dovolene jsem take jen kojila a vse o.k. Pry nepotrebuji pit do 8-9 mesice a Anicka je zatim uplne v poho. Kojim prumerne 8x za 24hodin.
petko vy uz jste na mase to nam bude jeste chvili trvat

danusta
3. srp 2009

Tai: ty jo 8x to si teda Anička dává do nosu 🙂
ad pití, co pediatr to jinej názor, klasika 😉

danusta
3. srp 2009

tak já zase mizím. mějte se 🙂

petkakrutik
3. srp 2009

Tak vidím, že dneska opět mrně samo neusne ☹

petkakrutik
3. srp 2009

tai, nám řekl doktor hnedka začít příkrmy i s masem. Máme málo železa a z mléka je hůře vstřebatelné než z masa. jednou týdně (v pondělí) dávám i žloutek. Čaj ani vodu nechce, jedině moje mlíko.

taita
3. srp 2009

Ja jeste s Dr. prikrmy neresila. Na 6m kontrolu jdeme az 11.8 coz bude Anicce skoro 7m.

sonisek
3. srp 2009

ještě dotaz k té šťávě...kdy jí jako dávat? A třeba i víckrát za den, nebo jak? 😅 Tomu ještě moc nerozumím 😀
Nám těch kojení na den vyjde taky tak těch 8-9...

sonisek
3. srp 2009

nám dr. řekla, že máme začít s příkrmy a dostali jsme brožurku a tam je to vysvětlený...hááá...si najdu lepší návody na netu teda....

No, ten žloutek mi taky zajímá...máma mi řikala, že se do zeleniny přidává syrovej?? 😕

taita
3. srp 2009

me neprijde, ze 8x je moc.
Soni ja bych tu stavu zkusila dat po prikrmu.
Petko jak se pozna, ze je malo zeleza?

taita
3. srp 2009

Ja zavadim prikrmy dle kojeni.net
Vzdy jsem tam nasla rozumne odpovedi na sve otazky tak uvidim co Dr.

kacatko03
3. srp 2009

Petka. malej dobrý, celý odpolko jsem ho sledovala, byl veselej protivnej (očkování) a plazil se, atd...neblinká, nemá bouli, modřínu...tak snad ok, u dr jsme nebyli

petkakrutik
3. srp 2009

tai, je hrozně bledý pořád ☹

petkakrutik
3. srp 2009

Verčo, určitě je to v klidu 🙂

jajinka27
3. srp 2009

Veru....tak nevím, ale asi nás nedoženete, Tomovi se klube další zub 😅

hanka128
3. srp 2009

ahojky tak jsme dorazili všeci pěkně opět domů-jupííí 😵 na rehabce vyfásli nový cvik na boku,cviky na kolínkách se nám ještě vyhnuli,protože by to maru moc urychlilo. statečně doléčujeme opruzeninu-hnus jeden 😠
a baštíme zeleninu jedna báseň-největší úspěch má kedlub a řepa a brambor 🙂 a žloutek prošel taky, takže od středy už začneme i s masem 😀
ovoce nás čeká až příští měsíc 😉
a flaška,hrníček ani ťuk-stále jen prso prso 😵 max. mlíko po lžičce 😀

sluninka
3. srp 2009

Veru...tak to bude asi fit, Naty se dneska taky picla do hlavičky, ale o postýlku, byl to teda jekot,že mi psala sousedka co se děje,ale je ok... co vůbec pečeš?

ma12
3. srp 2009

Tak je po oslavě, se povedla 😉 , Anička se culila na každýho.
U nás příkrmy zatím jakž takž v poho. Květák jí teda vůůůbec nechutnal, takže to samý co Danča. Za týden začínám s masem. Jdu na to dost pomalu.
Verčo: tak to bude fajn
Jiřko: no já doufám, že se ufidíme

jajinka27
3. srp 2009

Veru...jsem ráda že Tobíkovi nic není a myslím že to bude v pohodě

tak nevím ale to naše dítko chce mít asi všechny zuby do roka 😀

ma12
3. srp 2009

Jáji: tak na tvýho ozubence jsem ještě zapomněla, on si Tomík chce ty žuby užít i za Aničku a Věrčinu Natálku co 😀 😀

jajinka27
3. srp 2009

marti...no to asi jo, páč mu roste čtvrtej 😅

kacatko03
3. srp 2009

holky, díky, ale stejně dopolko zajedui do nemocnice na RTG bo mi to stejně nedá....a pro klid duše tam propstě sjedu i když budu za trotla....ale....chci to mít napsané že je v celku 🙂

jaji: ty voe.....co mu dáváš ž mu tak rychle rostou? 😀
sluni: dělala jsem štrudla...ale ne šišky ale jakoby šátečky 😀

jajinka27
3. srp 2009

veru...mu nic nedávám, on tady všecko okusuje tak nevím co přidávaj do nábytku, pantoflí atd 😀

kacatko03
3. srp 2009

😀 😀

petkakrutik
3. srp 2009

Tak jsem konečně dodělala prezentaci fotek v pinacle studio 4.-6. měsíc. uff.

Veru, pro klid duše určitě zítra sjeĎ.

My jsme s masem taky nezačínali hned, a dávám mu ho jen někdy.
Soni, žloutek teda dávám vařený. Syrový do už uvařené zeleniny? Kristova noho! Dyť v tom může být plno všelijakých škodlivých zárodků 😕 😨

A s příkrmy my jsme teda začali úplně opačně, nejprve večer kaši, za dva dny ovoce a až pak další den zeleninu, hehe (brambor-vůbec mu to poprvé nehcutnalo, další den dostal k bramboru mrkev a moc nechybělo, aby snědl i misku) 😀 Ona se má dávat zelenina jako první proto, že ovoce a kaše jsou sladké, aby pak mimina zeleninu nedmítala. S tím u nás nebyl problém 😀

petkakrutik
3. srp 2009

Marti, kdy jsi říkala, že rozjíždíte shop na webu? Zkusmo jsme zadala adresu, co máš na faktuře a nenašlo mi to nic 😔

Kde máme dneska holky, beru, anac, sluninku...že by na dovolených?

Hani, jak dlouho bude muset Maruška vlastně cvičit?

ma12
3. srp 2009

Jáji: 😀
Petko: já pořád čtu o nějakým žloutku, no budu se muset zeptat ve čtvrtek Mudry

Ad auto: tak autoservis se ptal škodovky, co by to mohlo být, tak jim řekli 3 možnosti, který se budou zítra prošetřovat, tak doufám, že rychle, neboť 1 hod mě stojí 450 Kč 😒, ale co hlavně ať už na to přijdou