Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
12. srp 2009

Petka...no holt jsme asi přeskočili lezení, co s ním? mám ho přikurtovat do lehu? v chodítku lítá furt, sóusedum dítko začalo chodit v 9m.

berunka
12. srp 2009

Veru 😉 😉 😉 😉 🤐 , nezkouseli jste uz nejakej ten hutnejsi jogurtik?

petruna26
12. srp 2009

Jinak na tý Dámě to vypadá i celkem přehledně... No, mně osobně by to nevadilo se přesunout pod heslo...

kacatko03
12. srp 2009

Zuzi: zkoušeli, dneska....malej ho ublinkává a ty blitky hrozně smrdí.... ☹

soni: vogo...to neberu 😀

hanka128
12. srp 2009

veru teda tobík už chodí 😲 no na jeho záda to není nic moc,ale prostě některé děti přeskakují 🙂

nelinkav
12. srp 2009

zdarec, tak Dančin manžel to tady dneska rozseknul 😀 Ale dobrý 😉 Jen si holky nemyslete, že chlapi vedou intelektuálnější diskuze než ženský, chodím (resp. chodila jsem) s nima posedět víc než často a taky krafou o hovnu. Ono pokud se má s někým mluvid denně, tak to těžko budou filozofický diskuze, že jo 😎

Jinak já bych taky byla pro přesun někam, kde by bylo soukromí. Přece jen, kecám tu často a přemýšlet, jestli si to někdo přečte a použije proti mě... Jednak kolikrát by si člověk potřeboval promluvit i o intimvěcech, nebo o bydlení atd. Stejně tak už mě napadlo, že třeba v případě nás z malých měst není zrovná dvakrát bezpečný zmiňovat, kdy se jede na dovču nebo kdy je kdo sám doma.

FB je super, napřed se mi moc nepozdával, ale jak jsem se pořádně rozkoukala, tak si ho chválím. Našla jsem známý, který jsem neviděla 100let 😵

kocka5
12. srp 2009

Mě Souček pobavil tím, že celou dobu se tu řeší duperele a on se zrovna přichomýtne k ožehavýmu tématu...... Náhoda jak blázen.... 😀 😅 😀

kacatko03
12. srp 2009

hanka: nechodí...občas si poťapká...ale neee tak často a moc že by od rána do večera chodil....ale kdyby to bylo na něm tak si už nesedne....napružíé nohy a nepovolí, musím mu je jakoby podseknout jinak je jak pružina

jajinka27
12. srp 2009

já bych byla taky pro přesun, vždyť to nemusí být zrovna FB 😉

anaconda
12. srp 2009

hele hele hele! Nikam nelezte a koukejte diskutovat tady. FB ani icq není takové, jako tady. 🙂

Já se tedy nikam nehnu a basta! 😉

petruna26
12. srp 2009

Neli, jj, taky tady nechci psát přesně kam kdy jedem ap.... No, kouknu an to FB, jak tam vypadá diskuze...

petruna26
12. srp 2009

🤐 tak dobrou, mm se sem nakýbloval, že jde spá... tak zítra.. 🤐 😵

sonisek
12. srp 2009

Holky, na FB jsou diskuze dobré v tom, že se tam dají uzamknout a nikdo jiný tam psát nemusí, kdo není pozvaný. Může tam být založeno plno témat na různý témata...dají se tam vkládat fotky, videa atd. do té diskuze a nikdo jiný to vidět nemusí, jen ten, kdo tam je pozvaný. Jeden to založí a musí všechny ostatní pozvat...Jinak se tam nedostanou. A přehledný to tam je dost 🙂

kocka5
12. srp 2009

Souhlasím s Anac.

Beru: Taky si za vším stojím...ostatní ať se postaví na hlavu.
Ohledně tvého koupacího problému. Co kdyby jsi zkusila nějaký s aplikátorem..... ten je plastový a tak by to nemuselo drhnout..... nápad...... 😅

ma12
12. srp 2009

ze by vhozena rukavice?

kacatko03
12. srp 2009

soni a hele to se jako do diskuze pokaždé musí zvát? nebo je to na heslo ? abych třeba nečekala týden až mě někdo pozve 😀

jajinka27
12. srp 2009

no holky zářijovky se taky dohodly na přesunu na facebook a hodně holek to vzdalo protože jim to na první pohled přišlo nepřehledné a dál se jim nechtělo tím zabývat, tak ať to nedopadne stejně tady 😒

kocka5
12. srp 2009

To mě taky napadlo.....když nás někdo naštve, tak ho vykopnem za dveře.... 😀

sonisek
12. srp 2009

Veru, nee...jedna založí diskuzi a ta je tam jako adminka a pošle návrh do diskuze všem, koho tam chce mít a pak už se tam chodí jen přes skupinu 🙂 Nic složitýho 😉

ma12
12. srp 2009

Ja jsem pro

kocka5
12. srp 2009

Kacatko..... tak budeme stát obě za dveřmi.....možná nás bude víc..... 😀

febris
12. srp 2009

teda clovek tu chvili neni a kolik toho nakecate! 😀 my byli na tech autosedackach... samozrejme ndefinitivne nevybrano... a pak zas v ikee kvuli stolku pod tv a knihovne..

ma12
12. srp 2009

hele kdyz se k tomu uz stavis od zacatku negativne 😎

sonisek
12. srp 2009

já se seznámila na Koňovi s holkama z jiných diskuzí a máme tam svou utajenou diskuzi a píšem si tam...je nás tam asi deset a vkládáme si tam, co chcem, píšem si o čem chcem a na Końovi si společně už ani nepíšem 🙂

kacatko03
12. srp 2009

jdu spát. pak mi napište do IP jak to dopadlo... 😅 dobrou

petkakrutik
12. srp 2009

Kristova noho! Než přečtu stránku, je tu další 😀

Veru, s tím neuděláš nic 😀 Mojí sestřence kluk v 6 měsících chodil... seděl ve 3. Dneska mu nic není. holt nk´ěkteré děti to mají jinak než ostatních 99%.

Daniii, jsme tu, neboj, když my se dopoledne málokdy chytáme 😔

Ad FB mně se na něj teda taky nechce, po té aféře, co onehdá byla s tím, že tam nějaká mamina dala fotku, kde kojí a na FB jí to zatrhli, že takové fotky ee, tak jsem se zařekla, že se nepřihlásím.
Mimiochodem já na nikoho z vás ICQ nemám, takže která je ochotná mi ho dát, nechť píše do IP. Někdy tady nikdo není, a n ICQ se taky dobře kecá 🙂

berunka
12. srp 2009

Kocko ja si taky rikam ze asi zustanu za dverma,no ono by slo o to kdo by to na FB zalozil.ja se tam neda hrnout nechci ale kdyby nebylo nutnosti a chtela bych tedy pokecat s tema se kteryma chci tak abych se tam vubec dostala.

petkakrutik
12. srp 2009

Jo a Dani, Páťa taky žvatlá, výská, křičí, brblá, dělá bubliny,a el baba, tata z něj ještě nevypadlo. Na kolena nejde, zato by chtěl sedět. Jak ho někdo vezme ruce, hned se natahuje dopředu. Na tvrdé podložce ho ale zatím nenechávám 🙂

petkakrutik
12. srp 2009

Co psal danusty manžel? Už je to smazané 😖

nelinkav
12. srp 2009

Cline, tak hoď zítra foto! A Urbi, na tebe tu taky čekám, jak vypadáš vyšmikaná! 😉

Hm, to moje mluviD prosím ignorujte! 😔 😀

Já jsem pro přesun všema deseti, jak to Soňa popisuje, tak to zní moc dobře (já tuhle variantu nezkoušela, tak nevím). Líbí se mi ta možnost alb i videí... Ale klidně půjdu i jinam.

Jinak já ne že bych si nestála za tím, co napíšu, ale ruku na srdce, když vy, co s tím nemáte problém a napíšete tu např., že tchyně je kráva, tak byste jí to taky řekly do očí? 😅 Tím chci říct, že pokud má být takhle naše skupinka dejme tomu terapeutická, určená k vypovídání mamin, tak docela těžko, když tu mnoho z nás nevypustí páru, anžto je to veřejný a přece jenom nehodláme nikdo zažít ten výdrb jako Koal. Sice jsme se všechny shodly v tom, že její příbuzní jsou sobecký a bezohledný, že je furt využívaj jako hotel, ale ve finále je v rodině ta špatná ona 😒