Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
3. čer 2009

marti...no tak super 🙂) počítám s tím 🙂) a v kolik?

ma12
3. čer 2009

Karol: premyslim o tom. Ze bysme si dali v lete sraz v Jindrichaci? Co ty na to Jaji, Urbi, Anac?

ma12
3. čer 2009

Jaji: to je na tobe. V 11?

jajinka27
3. čer 2009

marti...klidně 😉 někde dáme obídka 😀

dneska Tom donesl domů první brokoličku, budem zkoušet asi v pátek 😀

ma12
3. čer 2009

Tak jo, na budejarne?

jajinka27
3. čer 2009

jo jo 🙂 u metra? no snad to vyjde s krmením

petkakrutik
3. čer 2009

Chojky!

Teda vy jedete 😅

Dnes uspávám mrně na rukách. Krásně mi usínal po jdíle doknce ještě před osmou, ale pak zazvonil mobil a byl probuzený. ☹

Já chci taky s vámi na srazík 😢 😢

ma12
3. čer 2009

Tak ve dvanact? rekni si, jak to vyhovuje tobe.

jajinka27
3. čer 2009

jooo jinak mi přijde vzorek od Sunaru, kaše celé balení hihi 😀

jajinka27
3. čer 2009

marti...já ho krmím různě, takže to nějak vykoumám 😀

cline
3. čer 2009

hele jáji moc mě s těma vzorkama netoč, jsem tu asi jediná, ketrá ještě nemá nic od Hami, ač jsem členem 🙄

urbi
autor
3. čer 2009

Karol, o tapetě samo přemýšlím, ale teda nevím kam...zatím mám jedno místo za gaučem - ale na to je naštěstí čas, teď jde hlavně o výběr podlah, dlažby a dveří, to chvátá - a tím pádem také výběr linky samo.. tam určitě ocením všechny tipy..

Marti, teda sraz v Jindřicháči by byl víc než bezva.... ráda bych! 😉

cline
3. čer 2009

srazík u nás ve velkoměstě určitě!!!!

ma12
3. čer 2009

jaji: tak ja vyrazim 30 min pred planovanym srazem, tak kdyby neco, tak napis
Karol: me stale nic od hami nedoslo i kdyz jsem clenem
A velkomesto je to krasny.

jajinka27
3. čer 2009

cline...neboj, Hami ti přijde, mě přišel v pátek když Tomovi bylo 4,5m a co se týká Sunaru, líná huba holé neštěstí 😀 jsem se drze zeptala meilem 😀

urbi
autor
3. čer 2009

a já jsem registrována jen v DM - jsem hroznej flink a slevy a akce mě nebaví 😀

urbi
autor
3. čer 2009

Jaji, jsem koukala na fotky a jako co to má být? Tomík už mě nemiluje? 😖 ☹ 😝 😀 😀 😀

cline
3. čer 2009

to víš Míšo sejde z očí, sejde z mysli 😀

jajinka27
3. čer 2009

urbi...miluje nebooooj 😀 😀 😀 mám pocit že ale teď miluje každýho 😀

ty jo manža šel k rodičům pro med a už tam je zase 30min a to ví že se chci jít koupat, do hajzlu 😠

urbi
autor
3. čer 2009

jo a jako náš malej začal naprosto bojkotovat příkrmy - všechnu zeleninu, plive to a když už to sní, tak to celé vybleje, chutnají mu přesnídávky - dávám frutapuru banán a jablko a to mu chutná, ale že by se po tom sápal, to ne.... asi to bude mlíkař....
ale chutná mu origoš banán - naškrábu mu trochu na lžičku a to mu jede... nejlepší je, že se začal sápat po mém jídle a všechno mi krade 😀

jajinka27
3. čer 2009

urbi...si viděla fotku od Sluninky neee? tam doslova Tom skoro hltá moje jídlo očima a otevřenou pusou 😀

urbi
autor
3. čer 2009

Jaji, ještě, že tam máš tu čárku za tím slovem "koupat", bych se jinak bála, že se jdeš koupat do hajzlu 😀

jajinka27
3. čer 2009

míšo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
3. čer 2009

Jaji, viděla 😀 , mně to hltá nejen očima, ale krade to rukama, od té doby, co mu je na té masáži rozcvičili s nima vyvádí 😀

jajinka27
3. čer 2009

a jak spí? co tvoje blokáda okolo něj 😀

petruna26
3. čer 2009

Jáji a to ses jako zeptala, jestli ti nechtěj poslat vzorek kaše? nejlépe si ještě vybrat jaký? 🙂 😀 😝
já ty slevy taky moc nesleduju, teda spíš u velkých věcí - třeba když skříň stála 15.tis místo 22, tak to mi přišlo zajímavý, ale většinou nemám čas objíždět krámy, kde co je levnější 😖

jajinka27
3. čer 2009

petru...ne sem se jen zeptala zda neposílaj vzorky a oni mi odepsali že neví jak mám staré dítko a dali mi vybrat co chci 🙂)))

petruna26
3. čer 2009

aha, tak tos měla říct, že chceš všechno 🙂
že bych jim taky napsala? jakou kaši sis vybrala? tý jol já vůbec nevím, čím to svoje dítě budu pak krmit - ještě že snad máme před sebou dva měsíce, kdy to nemusím řešit, ale včera jsem říkala mm, že je mi líto, že už budeme pak muset přikrmovat, chybí mi to už teď 😢

urbi
autor
3. čer 2009

Jaji, no blokáda je vtipná - včera jsem mu přes hlavu plínu nedala, jen za něj a ha hodinu tam přijdu a on jí měl přes obličej a navíc uchycené pod bradou tak, jak mu to dělám já - jtak jsem zprdla Toma, proč mu to tam dělá, když jsme se dohodli, že to zkusíme bez a on, že u něj vůbec nebyl 😀 😀 takže si to tam dal sám 😀
a noci... no jednou noc super a druhá trága...

petruna26
3. čer 2009

Halooo, Anac, jsi tu? já musím jít za chvíli od PC... 😲...