Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
5. čer 2009

já si taky myslím.. ale nejsem si jistá 🙂
sluni, jj, dám vědět, mm teprv dorazil, tak to nadhodím a písnu

tonica
5. čer 2009

Koal - moc diky za odpoved. Chudaku, si od te prace neodpocines ani tady, vid?

petruna26
5. čer 2009

koal, díky 🙂

anaconda
5. čer 2009

Petru
a na kolik že tam ta teutinie vyjde, prosím?? 🙂

Kubík už spí, jak špalek. Nejprve jsme byli u kamarádky, kde si 2 roční děti hrály na písku. Šil sebou tak, že by mezi ně nějradši vletěl! Pak jsme mu doma napustila skoro plnou vaničku a cvičili jsme na plavání. Pak zbouchal poloviční dávku kaše lžičkou, vysosal obě kozeny a usnul, jak špalek. 😉

U toho krmění lžičkou jsem byla fakt na měkko. Mám to totiž obráceně, jako Vy, co je ám líto, že jste měly poslední kojení. Mě je to sice taky líto, že se nedá kojit do alelúja, ale mě přijdou úžasný ty pokroky a snahy. Třeba to, že už jí lžičkou, jako velký chlap. Taky už za pár dní nebude moci spát v košíku, protože už by mu koukaly nožky ven a pomaže do postýlky (ve které fakt ještě nespal..... 😅 )

Je to můj velký kluk a já si užívám každý den. 🙂 Ty maminy, co jsem s nimi byla dnes na písku, lamentovaly, že jim ten první rok jejich miminek tak rychle utekl, že to ani není možný. 😢

Závěrem bych tedy chtěla říci, že vše tak rychle uteče a tudíž se tu nemá cenu hádat nad píčovinama. Ámen 😉

petruna26
5. čer 2009

anac, přes ten můj odkaz na necelé 3tis (ale plus pošta, pokud to vůbec pošlou)

anaconda
5. čer 2009

tak to by šlo!

Koal,
kdyby byla ta teutonia fakt za cenu do 3 000,-kč, brala bych jí taky 😉

petruna26
5. čer 2009

anac, já ale myslím, že za 3.000 bude jen v e-shopu, ne "naživo"... 🙂 Standardní cena v Něm. je stejná jako tady 😝 (dle netu), ale třeba tam maj nějakej levnej krám 🙂.. jinak nemyslím, že by nám je tam koal chtěla kupovat, jen psala, že se po nich podívá 🙂

tonica
5. čer 2009

Tak uspavam tu nasi raubirku. V naruci jak jinak, dudel mi vyplivla rovnou do obliceje. 😠 😀
Zitra mame taky svatbu, mala jde za druzicku. Poprve si ji nechavam hlidat pres noc u nasich a uz ted mam z toho nerv. Bojim se, jak ji budou uspavat, aby to nervove zmakli. A taky z krmeni, kdyz bojkotuje lahvicku. Si ji pak stejne zajedu zkontrolovat...

Sluni - mimochodem, neprosla mi ani lahvicka od MAMky ☹

anaconda
5. čer 2009

Petru,
tak to jooooooooooo. Já už bych z koal udělala nákupčíího, pardón 😅

hanta
5. čer 2009

Ahojte. 😵

Petru já myslím skoro denně na to, jak ten čas hrolivš letí. Jak jí lžičkou... zvedá se, aby nemusela ležet... jak se celý dny převaluje... nebo jak pobrukuje...

petruna26
5. čer 2009

Peťul, já nevím, ale nepředpokládám, že by Káťa chtěla táhnout 3 kočárky (pokud by koupila i sobě).. 😀 Mně spíš zajímá, jak to tam vypadá normálně na krámě, že bych pak zbombardovala tyz toho webu, zda by byli ochotni nám to poslat do Čech - jen neumím platit mezinárodně, ale to by mi snad třeba Marťa pomohla.. 🙂 Samozřejmě pokud by to tam, co jede Koal měli třeba za stejno, dojeli bysme si pro něj osobně (bych třeba znárodnila tátu, aby mě tam odvezl 😝)

nelinkav
5. čer 2009

Po delší době jsme se mládětem samy doma a trhaj se tu rekordy - zalomila už před devátou! Před chvilkou sice koukala, ale jen kontrolovala stav věcí 🙂 Tak mám aspoň klidnej večer.
A podle toho, jak jste si tu vyložily moje slova, tak koukám, že největší pěstitelský úspěch bude moje pověst zdatné zahradnice 😀 No, jsem čestná duše, tak se napráskám - to, že se s tím furt drbu, je jen proto, že tady máme snad půl kilometru plotu a podél roste dub - ten pomalu odpleveluju a to pomalu, protože mi na to po kojení, přebalovaní, vaření, uklízení,praní, návštěvám atd. zbývá vždycky tak 1/4h denně 😀 Jinak jsem ještě zmákla zasadit afrikány a jakýsi pidisurfinie do truhlíků, a dvě fuchsie do květináčů, toť vše. Vypadá to hezky, akorát nějak v tom fofru nestíhám zalívat kytky doma, tak ty úspěšně zdechaj 😝 😅

Anac, další kočár???

sluninka
5. čer 2009

toni..nechce?? teda tak to jsem zvědavá jak to s ní zítra vaši zvládnou, pak určitě napiš... ufff, jsi dobrá,že ji necháváš s nima samotnou..já mám tady z toho hrůzu až budu muset malou nechat s někým jiným...jak je celý dny a noci se mnou,tak mi je smutno i teď a to je jen v ložnici 😅

petruna26
5. čer 2009

sluni, nápodobně - já se normálně vždycky těším, až se A. vzbudí a já ji vezmu k sobě (ač pak chudák musí spát v hromadě roztočů, že? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 )

petruna26
5. čer 2009

joo, sluni, v kolik dorazíte?

sluninka
5. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
to byl jazykovej smajlík nebo blicí??? 😀

taita
5. čer 2009

Dobry vecir.
Hodila jsem par fotek z vitani obcanku
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petruna26
5. čer 2009

sluni, to byl blicí, kterej vyplazuje jazyk 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀

tonica
5. čer 2009

Sluni - ja taky umru strachy. Uz ted jsem si pojistila manzu jako taxikare, nebude moct pit. Vidim to tak, ze co 3 hodky opustime oslavu, pojedu nakojit a zase zpet. Bojim... ☹

petruna26
5. čer 2009

tý jo, Jířo, vám to sluší - teda hlavně Áně 🙂 , je to fakt kočka

hanta
5. čer 2009

Tak to naši teda hlídají poměrně často. I zítra budou... Jsme na svatbě... I minulý týden... Byli jsme na bráně. A mě to vůbec nevadí. Jsou úžasní. Anďu zbožňují a ona je. A zvládají to naprosto bravurně. Někdy si říkám, že líp než já. Protože mají daleko víc času se jí věnovat. Díky tomu, že jí mají na chvilku a ne pořád jako mamka, která u toho musí stihnout i všechno ostatní.
🙂

taita
5. čer 2009

peto Ana to zachranuje, ja jsem desne nefotogenicka ☹ 🙂

petruna26
5. čer 2009

Jiři, vůbec, ale na tý poslední fotce je k sežrání - bych jí hned upusinkovala 🙂 🙂 🤐 🤐

sluninka
5. čer 2009

Péťo..jasný,takže taková já když zvracim,taky vyplázlej jazyk až v míse 😝

tai...jůůůů sluší 😵 😵 😵

toni...teda tak to na Tebe budu myslet jak to zvládnete... ☹ já se na ten den netěšim, snad budu brečet až někam budu odjíždět 😅

tonica
5. čer 2009

Holt to musim prezit. Je to svatba me nejlepsi kamaradky a zaroven svedcim. Vim, ze nasi to taky zmaknou...to jen ja jsem takovej posera.

Ja nechapu. 2x uz mi mala spala a znova se probudila po pul hodce s hysterakem. Takze uspavani a chovani zase od zacatku... ☹

anaconda
5. čer 2009

helééééé, asi Vám rozhodím sandál, neřídi! 😠

Ahoj Hani,
kde se furt touláš??

sluninka
5. čer 2009

Péťo..budem tak před pátou

hanta...já mám z toho hrlzu,ale čím dřív začnem tim líp to budu snášet...

taita
5. čer 2009

Peto ja ji taky porad oslintavam. Az se musim hlidat. Je hrozny jak je velika. Silene to leti. Peto hod mi do IP email at ti muzu poslat fotky ze stromovky.
Holky diky ja jsem rada, ze mam fotky. uz to vypadalo, ze nebudu mit nic. Mp musel jet pro tchyni na letisti 😠 tak nastesti navelel kamarada. 🙂

petruna26
5. čer 2009

Sluni, OK, takže kolem pátý na hřišti, jo? to je celkem pozdě, viď?

sluninka
5. čer 2009

toni... my jdem taky na svatbu a berem ji sebou...jen tam nebudem do noci, já se vzám všeho,jen abych ji nemusela nikomu dávat hlídat 😨
nám taky dneska Naty nějak vyvádí, 2x se probudila s hysterickým pláčem a ani dudlík,ani pití nepomohlo, tak jsem ji musela vzít do ruky, projít se s ní po osvětleným bytě azase dobrý..teď spinká,tak snad se nevzbudí...asi špatný sny..nebo těžko říct 😒

tai...tchýně - věčný to nepřítel, všechno zkazí 😖

Péťo..jojo,je to pozdě, ale jednou za čas se to dá zvládnout...když bude malá unavená,tak pojedem domů dřív...manža půjde s vámi?