Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
18. čer 2009

Petu, ty takovy ranni ptace jo?
Tak kdy a kde dnes?

petruna26
18. čer 2009

ranní ptáče? to fakt ne? chtěla jsem praciovat, ale bohužel se mi ani během hodiny nepodařilo rozchodit "práci". Tak jsem šla ještě chvíli spát, ale jsem jak přejetá..

Kdy a kde? já nevím - co ostatní, Zuzka ap.? Jde ještě někdo?

petruna26
18. čer 2009

jo, ten mail jsem ti poslala :o)

cline
18. čer 2009

nazdárek, holky já teda výjimečně s vámi nejdu tak se mnou nepočítejte 😉 😀 😀

petruna26
18. čer 2009

Karol, ty jsi ale .. 😀 a já se na tebe tak těšila 😢 😢 😢 😝 😀

berunka
18. čer 2009

ahojky holky,strasne me to mrzi ale bohuzel s vama dneska nemuzu.zakon schvalnosti fakt funguje:( takze Ela vcera usnula az pred devatou vecer tudiz az potom jsem mohla mamce barvit hlavu.tim padem jsem vubec nic nedobalila takze me to ceka dneska.do toho jeste pripravit veci i Petrovi prtoze chudak prijel z nocni az v pul 6 rano:( a aby toho nebylo malo tak jeste musime na nakup na dovcu.Ela uz nema Nutros a presnidavky.takze pokud na srazik pujdete uricte si to uzijte a ja se budu tesit na dalsi 😉 🤐 🤐 🤐 🤐 (pusiknova 😀 )

hanka128
18. čer 2009

dneska je zase kráááásně 😵 😵 😵

dítě budu muset asi zase dávat do spacího pytlíku-bo nevím zas jak dlouho byla vzbuzená než probudila mě 😅 ale peřinka včudu nožky hore,ponožky dole a to bylo chvilku po 5 😀

a asi se překonám a půjdeme dneska ještě mimořádně navštívit tchýni-bo jede zítra poprvé k moři s kamarádkou a vrací se až 28.6. a my pro změnu jedeme 29.6. na cvíčo a pak do ovy na celý týden tak by marušku neviděla skoro 3 týdny....tak uděláme prochajdu 🙂

petruna26
18. čer 2009

No, Marti, já bych mohla být u ZOO cca v 12, jdu najít přesně spojení a budu doufat, že se dostanu do Busu

ma12
18. čer 2009

Ja jsem jak prastena hadrem, 3 noc jsem toho moc nenaspala, doufam, ze az to Anicka za hodku zalomi, tak to zalomim taky. Az se probudim, tak dam vedet, jak na tom jsem a za jak dlouho budu v ZOO, asi pojedu autem, takze to bude otazka 10 min

petruna26
18. čer 2009

Marti, tak buď 12:02 nebo 12:08 - nevím, jak budu stíhat přestup na hlaváku..

anaconda
18. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

A protože už se tu dlouho nic neřešilo, hodím zas něco do placu. 🙂

Včera i předevčírem jsem téměř jen nakukovala a po pravdě řečeno vůbec nedočítala některé příspěvky konkrétních pisatelek, protože jsem přišla na to, že mě jejich "řeči" vůbec nezajímají.

CHCI ZPĚT NAŠI STAROU KRÁSNOU DISKUZI a tím myslím diskuzi s holkama, se kterýma jsem prožila těhotenství, porod a mám k nim opravdu blízko, i když některé bydlí hooodně daleko. Zdravím Nelinkovic 😉

Vadí mi, že se sem vecpalo (myšleno obrazně) hodně pisatelek a i když to třeba nejsou holky špatné, jsou mi absolutně cizí a já nemám chuť tu před nimi psát tak otevřeně, jako před tím. Mám radost, že naše diskuze vzkvétá, protože s prckama už není tolik času, ale co je moc, to je moc. Někomu podáte prst, zdvořilostně ho v diskuzi uvítáte s tím, že sem občas jukne a on si dovede nakecat pomalu 2 stránky sám se sebou, přehlížeje nápadné ataky od starousedlíků, že tato diskuze stojí za prd.

Já nejsem člověk, který by někoho v osobním životě diskriminoval, někdy si nechám sr.t přímo na hlavu, ale zrovna na této diskuzi mi dost záleží a mám jí ráda, tak proč to dusit v sobě a nechat si tím otravovat život.

Proto jsem se rozhodla, že založím buď novou diskuzi nebo se ty, které jsem tímto samoztřejmě urazila, zamyslí nad tím, co jsem výše napsala, pochopí mě a budou se chovat tak, jako by tu byly na návštěvě né jako doma, abychom my, staří ledňáčci, opět otevřeli své životy a domovy a nepsali tu jen o hovně, jako doposud. 😉

petruna26
18. čer 2009

ahoj Péťo 🙂
jo, Marto, kdyby së ti dneska nechtělo, neva, mně se to popravdě vůbec nehodí - tím, že mi to ráno nešlo, že odjet v 11 (po 3 hodinách práce) je trochu poprava. Ale když se ti bude chtít, půjdu ráda, snad to šéfům vysvětlím 😀

cline
18. čer 2009

😉 Peťo

ma12
18. čer 2009

Peto, si to rozcisla. Kdyz uz jsme u te mluveni na pravdu, tak teda vsechny dokazu nejak rozdychat, ale koho teda nedokazu je hankazivocich - za prvy mi vadi ze nemas fotoalbum, ale to je to nejmensi, ale teda tvuj nick se k tvym vyjadrovacim schopnostem hodi uplne 100%.

Neli: halo halo, kdepak jses?

Petru: hele ja to mam kousek, ja jsem tam vazne za 10 min. Ale muzem to nechat na pristi tyden, nez aby si se stresovala tim, ze te ceka 5 hodin prace. A Zuzi, Jaji a vypada to ze i Verce se to nehodi. Verca jde na Vaclavak, mmch se tam chystam taky, jen asi bez Anicky, protoze tam bude mazec.

cline
18. čer 2009

teda co se na tom Václaváku děje???? Asi na ložím Justíka a razím tam 😀

monique_2006
18. čer 2009

peto (anac) - mas na mysli i na me? ja jsem starej lednacek 😉, uz od zacatku, ale moc neprispivam. a zrovna vcera jsem dala par prispevku o noseni, protoze jsem docela nadsena, jsem myslela, ze to muze zajimat i nekoho dalsiho....

ma12
18. čer 2009

Moni: jak te tohle mohlo jen napadnout 😀 😀 😀 😀 , ty si stara drbna, jen bychom te chtely poznat osobne. Priste uz se nevyvliknes 😉

petruna26
18. čer 2009

moni, myslím, že tebe rozhodně Peťa na mysli nemá... a vůbec, kde jste s tím Jonáškem - chceme chodit na Měcholupský procházky - teda jestli budete chtít 😀

petruna26
18. čer 2009

Marti, asi by to bylo lepší - kdybych měla 5 hodin za sebou a 3 před sebou, bylo by to snažší - tak to necháme na jindy 🙂

ma12
18. čer 2009

Petu, fajn, a doufam, ze slpnim slib a prijedem za tebou. Ale az budu mit navigaci, abych se neztratila 😕

petruna26
18. čer 2009

Budeme se těšit 🙂 - jinak mě ten dnešek mrzí, jsem ráno byla naštvaná jak mraky 😠 ,
ale co nadělám, dala jsem se na vojnu.. kdyby ta ZOO nebyla hodinu cesty od nás, bylo by to jiný.. 😢

ma12
18. čer 2009

Holky, jsem blizko tomu e-shopu, mame tabulku, zitra se sejdem s kamoskou co ktera zaridi a hlavne dame dohromady ceny a vsechno, jestli se to vubec vyplati. Ale myslim ze jo. Budem prodavat se ziskem a zaroven byt nejlevnejsi na trhu. Takze akce Lamaze bude brzo 😀 😀

ma12
18. čer 2009

Petu: v poho, to chapu, je to pres celou Prahu.
doufam, ze se Anicka brzo unavi a zalomi to, protoze ja jdu s ni.

petruna26
18. čer 2009

Přeju hodně štěstí v podnikání 🙂

petruna26
18. čer 2009

já bych na to neměla asi nervy 🙂

monique_2006
18. čer 2009

marti, petru - tak to jsem rada, jsem se bala, ze se tady jednou rozparadim a anac mi zatne tipec 😉

petru - stehujem se cca za mesic, uz se nemuzu dockat!!!

monique_2006
18. čer 2009

marti - ses dobra s tim eshopem, mne by neco takovyho hrozne bavilo. skoda, ze uz mas partaka 🙂

petruna26
18. čer 2009

moni, to chápu.. je to hezký místo - to bude pak Jonášek chodit s Toníkem od Danusty asi do školy 🙂 Teda podle místa bydliště.. 🙂

petruna26
18. čer 2009

a Adéla by mohla s Bárou od Verčiný ségry, když bydlej u Veroňáku, ale nevím kde - Veru, měla bys nás seznámit 🙂

jajinka27
18. čer 2009

zdar a sílu,

Anac...myslím že jsi to řekla velice dobře 😉 máš mou plnou podporu, takže pokud náhodou založíš novou diskuzi letím za tebou holka moje 😵

vy si děvčata užijte srazík, já poletím za bábinkami