Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanta
22. čer 2009

Je mi 24 holky, myslím, že Petrakrutik, se ptala...

sluninka
22. čer 2009

toni...jejda, a vše v pořádku?? ty dítka začínají být živější a živější, teď už je nemůžem nechat jen tak někde samotný, budou provádět samou lumpárnu 😨

Péti...tak to je stejný u našich, taky tam je Prior v patře, se tam prostě nedostanu s kočárem ani za boha, takže krám vlastně na nic, chodit tam nemůžem, jen když je Naty v sedačce, ale autem se mi do města nechce, většinou když jsem tam tak chodíme pěšky..lidi jsou šmejdi, nejvíc kdo je ochotnej pomoc, tak ženský s kočárkama, jediný chápou 😒
a s tim dr bych to neřešila, prostě musí pochopit, že Páťa je maličkej a s horečkama člověk prostě pospíchat musí...

sluninka
22. čer 2009

hanti..taky mi je "jenom" 24 😉 ale vypadám tak max na 17 😀

Péťo..ještě mě napadlo, je super, že malej takhle baští, potřenuje hooodně síly 😵

febris
22. čer 2009

toni a vsechno ok? 😔 prijde mi ze se to stane skoro kazdymu... cim vic se budou deti pidalit, tim vetsi "sance" ze nekde sletej 😒

petkakrutik
22. čer 2009

no, tak ten brambor plival, ale banán snědl. Aspoň že tak.

sluninka
22. čer 2009

Péti..aspoň něco 😉

koalice
22. čer 2009

Ahoj lednacky, prave jsme se vratili z 13 km prochazky, obe deti zlate- to pesmo i to lezmo. A zrejme jsme meli slunicko naposledy, ted se zatahuje a dle predpovedi zitra dest...Doufam, ze u vas vse OK, marodum hodne zdravi

jajinka27
22. čer 2009

šmarja Toni je v pohodě??

Petko...jo jo odečítat, vždy odečtí těch půl stupně, vím jak ti je, já i brečela protože jsem mu nemohla pomoct, taky furt jen spal a sálal jak topení, ale on se z toho dostane neboj 😉

jajinka27
22. čer 2009

sluni...naše dítko začlo zvedat hlavu v kočáře, nikdy to nedělal, dneska poprvé asi to odkoukal od kamarádky co jsme s ní byli venku 🙂))

joo a dneska jdu zase cvičit 😀

hanta
22. čer 2009

Vítej do klubu Sluni. 🙂 Takže se Tě každý ptá, komu vozíš kočárek, když vypadáš na 17???

kalian
22. čer 2009

Ahoj ženy! Po dlouhých měsících se ozývám. Docela vás čtu, ale nemám čas reagovat. Ale to už tady píšu poněkolikáté 😅 Zaznamenala jsem ,,menší" konfrontaci a jsem moc ráda, že už je to ok. Tlustá čára bylo to nej řešení, jak to mohlo dopadnout.

Tonic, tady mi Dorča spadla. Z postele, jsem ji dala pást koníčky a než jsem se otočila pro plínku, tak slyším jen plesk! - a řev jak Tarzan, na čele červený flek, asi jak se bouchla o rantl na posteli. No každopádně mi pěkně lepila p....l. Snad je Páťa v pohodě!

Urbi, manža byl minulý týden sekat osmičku, takže asi tuším, jak ti je. Doteď jí Ibáče a má žluto až ke krku. Drž se a leduj, leduj.

U nás se madam na břicho neobrací a neobrací, musím do ní šťouchnout a pak teda s heknutím překulí své 7 kilové tělíčko a chvíli pase, ale ne dýl jak 5 min, pak začne kňourat. Šťouchání se musí dít oboustranně. Trochu jsem z toho nervózní, ale Peťka Krutík psala, že mají čas do půl roku...to bude Dorotce za tři týdny, nějak nevěřím, že se to zlepší. Co se vůbec děje, když se mimča do toho půl roku neobrací?

jajinka27
22. čer 2009

kalian...ahojky, ona má ještě čas, pak by tě asi hnali na neurologii zda je vše ok, ale každé mimčo je jiné, tak buď v klidu 😉

sluninka
22. čer 2009

jáji..no musíme se smířit s tím,že nám děti "stárnou" 😉 budou umět víc a víc věcí 😵

hanti...no zatím se to stalo párkrát,ale spíš jen tak nechápavě koukaj 😀

kali..ahojky..vůbec nevim jak se to řeší když se mimča neobrací, podle mě to není zase tak třeba hrotit,ne? každý mimčo je jiný, tak někdo je línější,ale zase umí něco jinýho 😉 mimoch. my máme přes 7kg a Naty u toho otáčení vzdychá a funí, jaká je to fuška 😀

berunka
22. čer 2009

cauky lednacky zdravime z destiveho uplakaneho dne.byli jsme na vylete na pevnosti Dobrosov a Jiraskove chate a jako na potvoru nejen ze hnusne ale i vsude zavreno 😠

jajinka27
22. čer 2009

sluni..tak tak a já zase mizím, pokud přežiju stepík, tak se ukážu večer 😅

sluninka
22. čer 2009

Zuzi..teda to je na prd,to počasí..se ty krámy řídí asi podle něj,ne? 😕 nám přišel dneska ten kruh na plavání pro Natálku, tak jsem zvědavá jestli na něj vůbec dojde, i když my asi stejně půjdem najdřív do toho vnitřního bazénu,je tam teplejší voda a v létě jsou všichni venku,takže ty vnitřní bazény jsou prázdný

sluninka
22. čer 2009

jáji....no tak já se tu taky ukážu,jestli přežiju ty haldy hadrů,co jsem začala konečně žehlit 😀

hanta
22. čer 2009

Sluni mají Tě za blázna nezletilou matku? 😀

kalian
22. čer 2009

Holky, dík 😉 Já jen, že v Čechách se jede podle tabulek, tak aby nás nehnali hned 11. července 10. má půl roku) třeba cvičit vojtovku.

Sluni, taky funí a heká, jo?? To mám ale radost 🙂 No, asi teda Dorča umí něco jiného, jen musím přijít na to, CO.

berunka
22. čer 2009

ahojky Kalian.nevim jestli i na neobraceni se na brisko je Vojtovka,my ji meli na to ze nezvedala hlavicku.ale uvidis kdyz uz se na postouchnuti otoci tak to je na dobry ceste. Ela se zacla otacet doslova ze dne na den. 😉

tonica
22. čer 2009

Patula se zda byt v poho. Normalne se rehni. Kdyz spadla, tak samo brecela, ale spis byla takova vyjukana. V kazdym pripade pro mne velke pouceni.

Jezis, holky, vy jste mlady maminy. Ve vasich letech jsem si ani manzelstvi nedokazala predstavit, natoz mimco. Ale klobouk dolu pred vami.

Kali - ahoj, dlouho jsem te tu nevidela. Neboj, Dorca se jeste zacne otacet. 'U nas to bylo ze dne na den.

Beru - na ty opruzeniny je super Imazol. Kdyz to mela mala rozjety, uz ani Bepanthen nem nezabiral. Ale obavam se, ze bude na predpis.

sonisek
22. čer 2009

Tak Hani, taky vše nej k narozeninám 😵

Toni, to věřím, že to byl šok...Hlavně, že je vše v poho.
Já malýho taky přidělávám, mi stačilo jen to, když se jakoby sunul dolů a nohy mu čouhaly ven z lehátka, tak ho taky pásám...

febris
22. čer 2009

kali v klidu, nas se teprv dnes na 6m ko mudr ptal jestli se obraci na brisko. Myslim ze mate jeste cas. Dorotku hodne motivuj hrackama a trosku ji pomahej, ona na to brzo prijde jak na to ;)

holky dnes jsem zas natocila vyborny video 🙂 jsem se zas zasmala 🙂
a taky musime doma malyho natocit jak mlati do klavesnice, triska do ni jak smyslu zbavenej, to bude jasnej ajťák 😀

petkakrutik
22. čer 2009

Já mám teda už taky svoje roky, ale do lonska jsem bez občanky nešla koupit ani vínko 🙂 V porodnici na mě matky taky vesměs blbé koukaly, chacha 😀 Příště si dám na župan ceduli "Jsem ročník ´81" 😀

Paťulka zatím OK, po tom odpoledním ochlazování se mi zdá lepší. V 17:30 měl dostat čípek po 4 hodinách, ale spinká mi na rukách, tak počkám, až se vzbudí.

Jo a Paťulku připoutávám všude, v autosedaččce i houpačce raději od narození. Teď už jej nenechávám samotného ani na přebalovací komodě. On se tváří, že se na bříško ještě sám neotočí, ale všechna miminka, co znám, se otočila zničehonic sama.

febris
22. čer 2009

ja zas vypadam asi od 12i let na 25 😀 a doufam ze tak jeste dlouho vypadat budu 😀

petruna26
22. čer 2009

já vypadám jako já - nevím na kolik 🙂 , ale jsem stejně stará jako Peťka Krutík, myslím o malinko starší..

petkakrutik
22. čer 2009

Tak to vypadáš, Peti, mladší 🙂

feb, naživo jsem tě neviděla, tak nemůžu posoudit. A neotravovali tě v těch 12 chlapi? 😀

berunka
22. čer 2009

tak taky prispeju s vekem,ja mela v kvetnu 25,ale po porodu si manza delal srandu ze vypadam jako Ekli segra.to jsem doma litala v teplakach a culikach 😀 😀

sluninka
22. čer 2009

kali...má třeba nějaký skrytý dovednosti 😵 počkej až to všechno vychrlí najednou 😀 to nebudeš stíhat psát co kdy udělala 😉

Zuzi..my opruzeniny neměly,tak netušim, my mažem Rybilkou a od Hippu tim krémem, Bepanthen jen když má červený nožky od pleny

Petko..taky se mi stávalo,že když jsem si šla koupit pivo,tak se mě ptali jestli mi buž je 18, jsem hrdě odpovídala, NE 20 a tak 😀 😝

Péťo..já bych tipovala sladkých 17 😀

petkakrutik
22. čer 2009

Dala jsem fotku, jak právě v této chvíli Paťulka spinká přede mnou na kojo polštáři. Koukám na něj a valím oči, jak je už dlouhý. 😅