Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
24. čer 2009

aha, MM dneska předělával komp a znvuinstaloval winodws, takže officy ještě nemáme, budou zítra a dřív se teda na ceník nedostanu. Ale do 1.7. času dost 🙂

ma12
24. čer 2009

Petru: a to je sila, zlatej excel a word. Si je musim koupit nebo me jinak jebne 😠

petkakrutik
24. čer 2009

Marti, tak kupodivu dneska jsou tu i ty officy, tak už to mám otevřeno a pilně študuju 😉

kacatko03
24. čer 2009

teda holky....jen vám v rychlosti napišu že dva dny před odjezdem do itálie: Toba kašel a rýma, Já už týden polest v krku (stříkám si bioparox + ibalginy) a žádná změna takže zítra k dr. a Filipa taky už bolí v krku....já se poseru.....Zatím Tom drží. ☹ 😝 (blicí)

nelinkav
24. čer 2009

Beru, nutrilon, rýžová kaše. No, mě to po ní rozhodně nepřipadá lepší než po kojení... 😠 Akorát že aspoň vím, že něco snědla, kojí se teď vždycky jen chvilku (i když mlíka je dost, vesele teče), tak mám strach, aby přece jen netrpěla hlady. No, a co si budem povídat, taky je to pro mě konečně trošku uvolnění tvrdýho režimu, můžu jít večer mezi lidi 😵 Dneska toho zas využiju.

kacatko03
24. čer 2009

marti poslla sem ti maila do IP. nevim teda co bych od lamaze ještě objednala ale určitě bych jukla 😉

palenda
24. čer 2009

Ahoj, taky jsem se chtěla zeptat, jaké kaše večer dáváte? Já mám rýžovou od Hippu a říkala jsem si, že bych koupila ještě nějakou na střídačku

Marti - já se minulé akce Lamaze neúčastnila, protože jsem na to přišla pozdě, ale teď bych asi měla zájem - Ty pošleš ceník, když Ti písnu mail do IP? Nebo jsem to blbě pochopila?

ma12
24. čer 2009

Miso, pochopila jsi to dobre 🙂, posli mi email do IP

petkakrutik
24. čer 2009

Marti, já nevím pro co se rozhodnout. Líbí se mi opice, žirafa, housenka... U té žirafy, nevíš, ty nožky, dkyž s enatáhnou, se vracejí zpátky s takovým tím drncáním?

ma12
24. čer 2009

Peti: nenatahnou se, teda jen malinko, jedna nozka piska, druha chrasti, treti je hmatka a ve ctvrty rolnicka, hlava piska. U opice toho moc neni. A ta housenka je super.

ma12
24. čer 2009

Peti: co takhle housenka a bud zirafa nebo opice 😅, kdyz ti to budu posilat, tak at se ti to aspon vyplati na postovnym

petkakrutik
24. čer 2009

no 2 asi vezmu určo, jen ještě nevím, které. Ještě chci pohledat na netu nějaké, co nevím, jak vypadají.

Patriček stále spí a mně valí mlíko, jdu pro odsávačku. To jdou věci toto 😨

petkakrutik
24. čer 2009

Marti a kolik že je poštovné?

kacatko03
24. čer 2009

Marti taaaak vybráno. já beru koupací sadu 😉

ma12
24. čer 2009

Peti: opet nejlevnejsi nebo jedni z nejlevnejsich 59 Kc s platbou predem nebo +50 KC dobirka, ale my si tady verime 😀

ma12
24. čer 2009

Verco: beru na vedomi a davam to tabulky

ma12
24. čer 2009

Verco: asi dostanes nejakej bonus, za to, ze jses UPLNE PRVNI 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
24. čer 2009

Ahoj holkýýý 🙂 🙂 jdu na Vás juknout, byly jsme se přihlásit do plavča, tak se moc těším, protože je to tam hrozně pěkný, barvený a nový. Chtěla jsem se zeptat těch, které taky chodí plavčit:máte pro prcky ty plenky do vody nebo plavečky??

jinak doufám, že jste všichni zdraví, hlavně patričkovi je snad už líp 😉 😉 ?? jo není nic horšího, než když jsou ti tvorečci bezbraní a ještě nemocní 😔

Koukám, že už opět frčí akce Lamaze 🙂 🙂 to je asi jenom pro stálice, že??Mno kdyby ne, tak dejte vědět.

a já páádííííííííííííííím 😲 😲 😲

ma12
24. čer 2009

Pismenko: IP

kacatko03
24. čer 2009

marti 😀 😀 No já nemám čas tak sem musela rychle rychle... 😀 😀 😀

petkakrutik
24. čer 2009

60 ml, jen to fiklo.

písmenko, jedině plavky, plavky deformují pánev .

petruna26
24. čer 2009

Peťko, to s těma plavkama jsem nějak nepochopila 😕

petruna26
24. čer 2009

to mi tak nějak připomnělo, že musím taky zavolat na plavčo 🙂 jenže já tak nerada volám 😝

pismenko
24. čer 2009

já taky ne 😕 😕 asi nedeformují??

petkakrutik
24. čer 2009

á, už je vzhůru. teda skoro 5 hodin!!! Takže pv nákupu pokračuju večer, Zatím pa

petkakrutik
24. čer 2009

ježiš, já jsem trubka, plenky deformují, samozřejmě.

petruna26
24. čer 2009

plenky deformují pánev? počkej, vždyť je ty děti nosí celý dny.. nebo to vadí jen při plavču? jsem z toho jelen 🙂

petkakrutik
24. čer 2009

Peti, ale ty do vody. Strašně najsajou, jsou pak těžké a stahují pánev ve vodě dolů. A když chceš, aby dítě nějak ve vodě plavalo, hýbalo se, tak ho to furt stahuje dolů. Pak je ten pohyb o ničem a ještě zatěžuje kostru.

anaconda
24. čer 2009

Peti kruti,
jak Patričkovi dáváš tern banán? Mačkaný vidličkou nebo mixuješ?? 😕

anaconda
24. čer 2009

Taky máte dnes tak protivný prcky? Kubajs řádí, že je to děs. Spát nechce, nosit nechce, hrát si nechce, koukat se mnou do PC nechce 😀

Venku prší, ale asi stejně vyrazíme. 🙂