Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
20. kvě 2009

Ahoj holky..
Jáji, to mně mrzí 😖

u nás je teď mm hodně v pohodě, já ho taky neprudím, nějak se to srovnalo... Asi, že jsme vymysleli konečně to bydlo 🙂 , teď jen jestli nám dají hypo a pak bych to měla blízko k Berunce 🙂 Chceme koupit pozemek a za rok tam postavit domeček a pápá Praho.. Je to asi 10 km od Letňan, takže Praha na dosah...

petruna26
20. kvě 2009

Ronie? 😕 , tý voe, tdy jsou ti nesnesitelní chlapi jak nějaká nákaza 😠, ale nebojte holky, srovná se to, u nás byla taky mega krize..

petruna26
20. kvě 2009

Jo a nechcete jít někdo dneska ven, mě chytla nějaká procházková... 🙂

berunka
20. kvě 2009

Petul kde chcete kupovat pozemek?to by bylo super kdyby jsi byla u nas blizko jezdily by jsme te okupovat do baracku 😀 😀
Ronie 😢 az takhle daleko to doslo? u nas po porodu byla chvili taky krize a tak jsem to taky resila narovinu,rekla jsem MM ze bych se nejradsi s malou sbalila odjela a uz se nevracela a on se opravdu zacal vic snazit.vstavani je tedy vetsinou na me zvlast v tydnu,o vikendu se snazi ji aspon uklidnit nez se pripravim na kojo.a kdyz je doma tak koupe a vecer krmi.

anaconda
20. kvě 2009

Petru,
šupni na bus a přival na poledne do Pejřimova 😀 😀 😀

urbi
autor
20. kvě 2009

zabít, uvařit, hodit vlkům 😠

urbi
autor
20. kvě 2009

Anac, Cline, pokud se vám vejdou, vemte deky, pofrčíme k rybníku 😉 teda snad tam bude aspoň posekaná tráva 😉

petruna26
20. kvě 2009

Anac - no, to by asi nešlo - můžu ven až odpoledne - teda aspoň po poledni... A Pejr je přeci jen trochu z ruky 😢

Beru, pošlu do IP

urbi
autor
20. kvě 2009

Petru, to zní skvěle! finance na to máte? prodáte byt?

urbi
autor
20. kvě 2009

holky, jdu asi dneska nahá

urbi
autor
20. kvě 2009

venku nádherně, skříň plná, bohužel to oblečení je asi sousedů či co.... ať se snažím jak chci, nemůžu to na sebe narvat ☹

petruna26
20. kvě 2009

Míšo, právě že ne... 😀 Potřebujeme teď koupit pozemek... Pak prodáme byt a z toho budeme stavět dům, jen nějak nevím, jak to zkloubit, až prodáme byt a než se postaví dům, bude to asi na hlavu 🙂, nicméně chceme stavět Dřevostavbu, takže to aspoň netrvá roky, ale jen měsíce... No, uvidíme, zatím jen jednáme, ale na můj vkus se to moc táhne..

petruna26
20. kvě 2009

Míšo a s tím oblečením tě naprosto chápu, mně taky půlka věcí není.. A když je na sebe naráhodou narvu, tak jsem v tom jak "uzenka" (nějak se mi příčí napsat buřt... 🙂 )

urbi
autor
20. kvě 2009

ty vole, to je trága tohle. už jsem vytáhla všechny trička a to je konec jako....nechápu, proč jsou mi ta trička krátká! buď mám oblečení jak na žížalu a v tom je vidět špek a nebo naopak volní a v tom vypadám jak těhu.. se picnu, fuj, jdu blít...

urbi
autor
20. kvě 2009

Petru, tak kéž by vám to vyšlo! to by byla paráda - my chtěli to samé, dřevostavbu, ale nemáme na to penízky jsme zjistili.... tak jdeme do toho bytu, i když půlka známých vrtí hlavou, že za takové prachy bychom měli domeček... taky jsme si dřív mysleli a zjistili, když jsme se o to začali zajímat, že to tak není....

febris
20. kvě 2009

ufff, clovek si trochu prispi a uz nestiham docitat 😀
soni, jo ja nejim naky veci kvuli alergiim, krom potrvinovych alergii mam ve- ekzem, astma,pylove alergie
ha, tady se rozjizdi geocaching? 🙂
urbi, mne zas nejsou skoro zadna tricka, neb vetsinu materialu spotrebujou prsa, takze mi jsou kratky 😠 a ja nesnasim kdyz mi tahne na zada a na bricho. Hehe, driv jsem si kratky tricka kupovala cilene... no, doba se meni ;)

urbi
autor
20. kvě 2009

nebo možná bychom postavili, ale celý život bychom seděli na zemi, jedli ze země a Filípek by měl tvrdej odchov a žádného sourozence.... i když toho možná nebude mít ani v tom bytě, vlastně netušim, proč si kupujeme 4kk s tímhle mým traumatem

cline
20. kvě 2009

urbi tak to je pravda, ono se nezdá, ale barák zblazne peněz 🙂 vím o čem mluvím, ale dneska ti řeknu o tom SFRB, to je dobrý

anaconda
20. kvě 2009

Urbi,
Ty už mě neser s řečma o tom, že máš špeky, jelimane jeden!!!
Vypadáš jak žížala a já osobně bych řekla, že jsi skvělé postavy. Pokud jsi byla před tím hubenější, tak už to bylo mooooc. Tímto šplháním chci vyjádřit to, že deku nepoberu 😅 😀 😀 😀

petruna26
20. kvě 2009

Míšo, 4kk je dobrý :o), neboj, ono to trauma jednou snad přejde... 🙂
já si teda porod neumím představit, nicméně v tuhle chvíli si nedovedu představit ani to, jak by to dítě mohlo vzniknout, protože všechny akce jsou z mé strany zatím bezpředmětné.. 😝

febris
20. kvě 2009

urbi reseni bezvadny je to, ze si pujdes koupit neco novyho na sebe ;)

febris
20. kvě 2009

petru 😀 presne...
ooo, holky, jak jsem rada ze o tak neni u nas, ja uz jsem z toho zacinala mit depky...

febris
20. kvě 2009

urbiiii, prosim te, koukala jsem schvalne do tvyho alba, dyt ses jak lunt!!! myslim ze ti postavu muze zavidet kdejaka holka ktera jeste ani nerodila 😵

berunka
20. kvě 2009

Urbinko taky bych rekla ze nervy ze speku mas naprosto zbytecne 😉 kazda si asi po porodu pripadame tlusta ale rozhodne ty nemas duvod 😉 😉 😵

urbi
autor
20. kvě 2009

tak už jsem našla jedno tričko, kde se to dá 😀 hele jako, vim, že pro někoho to je provokace, ale já se fakt do těch věcí nevejdu! přijďte na exkurzi po mém šatníku, nezapnu to prostě 😒 ale jak píše Feb, důvod jít nakupovat 😀

tak my razíme na thaj masáž a pak za holkama! tak se mějte! 😵

febris
20. kvě 2009

urbi, ja te chapu, mysim ze bysme si mohly podat ruce v tomto ohledu, taky takovyma recma "provokuju" plno svych kamaradu, at uz po porodu nebo pred porodem... 😝

boze, uz zas vrtaj nekde vedle v byte 🙄 se pos...

berunka
20. kvě 2009

Feb ja taky patrim do klubu "provokateru" ted mam jeste min nez pred porodem ale proste do nekterych veci se taky nevejdu.u me teda neni problem s prsama protoze i kdyz se nalejou tak se do tricek vejdu 😠

hanka128
20. kvě 2009

holky neprovokujte-moje věci by vám byly 😀 dneska budu šlapat jednak venku-jdem za tchýní...a pak na rotopedu bo v srpnu se vdává pišty ségra a já fakt nemám co na sebe 😢 a jako strašák fakt vypadat nechci...takže omezuju sladké a hýbat se a hýbat se...dieta až bude těch 6 měsíců kojení za náma,ale jenom trošku dieta bo chci pak kojit ještě dál.

berunka
20. kvě 2009

no ja kupodivu na sladky ted tolik chute nemam a kdyz uz tak tu mam zasobu musli tycinek 😀 a to jsem pred porodem jedla sladky pomalu na kila 😉

hanka128
20. kvě 2009

no já v těhu nejedla sladké skoro vůbec,ale po porodu díky kojení jsem přímo zavislák 😖