Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

pismenko
25. čer 2009

Ilon ☹ ☹ mysli hlavně na prcky, musíš být silná a v jídle se nešiď, tím ublížíš hlavně sama sobě. Tady je asi každá rada drahá 😒 😒 nemáš třeba možnost někam odjet??Nejlépe bez dětí nebo jen s malou?Odpočinout si, pročistit hlavu a rozhodnout se, co bude dál??Chyť to do svých rukou a ničeho se neboj 😉 Je to asi moc těžký 😖

petruna26
25. čer 2009

tím na zabití jsem nemyslela jen toho tvého, je jich tu víc (třeba náš tatínek 😒 ), ale ten tvůj tomu kraluje.. Jinak mm mě taky dneska naštval, má celý příští týden odpoledne akce, když jsem mu řekla, že neuvidí Adélu, tak řekl, že ji uvidí ráno - což by ji jedině musel vzbudit 😠 , a proč prej mi to vadí, že je to stejný, jako kdyby měl něco obden 2 týdny, ale že je to v jednom týdnu... 😠 . Jenže já se nedám, na truc pak v pátek jedu na celý víkend pryč, no, tak ji neuvidí týden.. 😠

febris
25. čer 2009

ilon, chjooo :( a mluvili jste spolu o tom? nekterym chlapum takovy chovani pripada normalni totiz... a v rodine mas nekoho kdo by ti mohl pomoct?

s tou oslavou jsi mi pripomnela podobnou situaci, manzel pred svamy narozkama slavil se svejma kumpanama nebo byl nakej hokej co ja vim, sliboval ze prijede v 11 rano, top se opozdil asi o hodinu, ja uvarenej obed slavnostni no a on ze je mu spatne ze si jde lehnout 😠 tak jsem pak po nem vzteky mrskla darek, ze teda vsechno nejlepsi. To jsem byla v 6.m, takze tim to bylo jeste znasobeny.

jajinka27
25. čer 2009

ilon...ach jo :( teda to je blbec s prominutím 😔 Co někam odjet jak radí holky? prostě se sebrat a jet jen s dětmi pryč? a neříct mu ani slovo když prostě neposlouchá

bila.pani
25. čer 2009

Právě že kromě vás nikoho nemám.. Asi je to hloupý v mým věku,ale strašně mi chybí máma..Ta,na kterou bych se mohla obrátit,když mi není nejlíp,která mě pocuchá ve vlasech a řekne,že bude dobře.. Já nevím,proč mm začal být takový..On byl bezvadný chlap,s ním jsem měla pocit,že žádné zlo není,byla jsem šťastná,ale ted je to někdo jiný..
A s tím jídlem - jak byl pryč a já tady týden sama jen s dětma,nějak jsem nemohla nic jíst,nešlo to,ale ted je to ještě horší,žaludek odmítá cokoliv..Už mám dole šest kilo,všechno na mě plandá..Vím,že bych už měla zajít k dr.ale nechci malou tahat po nemocnicích a vyšetřeních..Nebýt dětí,tak už se mi nechce snad ani být

jajinka27
25. čer 2009

ilon...chjo ani kamarádku?? měla bys jíst, tohle je nebezpečný

pismenko
25. čer 2009

Ilon, já být brňanda nebo někde poblíž, tak bych ti navrhla azyl, ale jsem dost z ruky 😒 😒

bila.pani
25. čer 2009

jaji já vím,zní to hloupě,ale ani kamarádku..Mám jen ,,známé" ale ty jsou spíš kamarádi mm

písmen - jsi moc hodná,děkuju.. 🙂

petruna26
25. čer 2009

Ilon, měla bys někam zajít!! Tohle fakt není legrace, vím, že nechceš Janinku tahat po doktorech, ale jestli to takhle půjde dál, skončíš v nemocnici ☹ . Janince to vadit nebude (doktoři ap.), ale to, že bys byla pryč, to by jí vadilo moc¨...

urbi
autor
25. čer 2009

Ilon, z toho, co píšeš, jak ti asi musí být a tak... tak mám o tebe starost, přestože se známe takhle po internetu, tak všechny víme, jaká jsi fajn ženská, co má vždycky pro každého hezké slovo, zvládá obrovskou zátěž... ale teď je čas, abys chvilku myslela jen a jen na sebe - hlavně na to, že tys nic špatného neudělala a proto není v pořádku, abys měla trpět ty - myslím, že abys vůbec mohla hledat nějaké řešení tvého vztahu, je potřeba, abyses dala trošku dokupy! nejen kvůli dětem a i kvůli nám, ale i kvůli sama sobě! Zasloužíš si, aby ti bylo fajn a je třeba začít tím, abys byla zdravotně v pořádku! co myslíš, že by ti v tomhle mohlo pomoct?

bila.pani
25. čer 2009

Míšo..já vůbec nevím..Jako první věc,kterou musím udělat,je zajít si k tomu dr. Potom budu jen doufat,že se náš vztah urovná..Ale jestli ne,tak vůbec nevím,co s náma bude

jajinka27
25. čer 2009

ilon..nezní to hloupě 😔 Ale jak píšou holky, měla by ses zkusit dát do kupy aspoň trochu, Janinka tě potřebuje a i Lukášek, chjo jak ti pomoct

urbi
autor
25. čer 2009

Ilon, prima.. a víš, ke komu půjdeš? ještě ti pošlu IP 😉

bila.pani
25. čer 2009

Myslíš dr. ? Napřed k obvodákovi a uvidím,kam mě pošle

pismenko
25. čer 2009

Ilon,tak se zkus u doktora poradit,kam by ti doporučil zajít....nemyslím hned manželskou poradnu, ale třeba psycholog nebo někdo podobný.Prostě si o tom jenom promluvit a začít hledat řešení.Musí ti přece někdo pomoct, když tvůj manžel očividně nezvládá ,,svoji roli" 😠

pismenko
25. čer 2009

Ilon, běž co nejdříve, prosím 😉

bila.pani
25. čer 2009

písmen - určitě v pondělí tam naběhnu,v pátek neordinuje

pismenko
25. čer 2009

jdu dolů, Tom vaří večeři a pak jde na noční 🙄 🙄 ještě juknu

jo a co je ta zratka bwt nebo jak to je přesně 😅 😅

pismenko
25. čer 2009

super, Ilon, už teď držíme palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😲 😲 😲

petruna26
25. čer 2009

Ilon, a prozačátek zkus trochu jíst, protože do pondělí bys taky mohla být úplně slabá, děti potřebujou "silnou" maminku 🙂

sonisek
25. čer 2009

Ilčo, je mi líto, co se u Tebe děje 😢 Ale musíš něco udělat nejdřív se sebou, aby děti netrpěly. Takže určitě v pondělí naběhni k dr.

bila.pani
25. čer 2009

Nevíte jak je to s azyl.domy? Jaké jsou podmínky,aby se tam matka dostala..?

petruna26
25. čer 2009

Písmen? Btw., myslíš? By the way - mimochodem..

urbi
autor
25. čer 2009

Ilon, záleží na tom kterém domě, jaké mají podmínky a kapacitu... spíš by bylo fajn zajít na sociálku a zkusit zjistit tam, na co bys měla nárok a taky zjistit, jaké možnosti pomoci by měla obec či město ,ve kterém bydlíš - vím, že u nás třeba dávají maminkám s dětma přednostně třeba nějaký byt apod. ... možná mají i jiné možnosti, jak řešit takovéhle krizové situace...

petruna26
25. čer 2009

Ilon, myslím, že Míša bude vědět 🙂 , ale já osobně doufám, že až tak daleko to nezajde, i kvůli Lucaskovi, ten už je "velkej", bylo by to pro něj asi hodně těžké..

petruna26
25. čer 2009

Vidíš, jsem věděla, že Míša bude vědět 🙂 ... Jenže asi v Brně to bude složitější než u vás.. ☹

urbi
autor
25. čer 2009

ale Ilonka není přímo z Brna ne?

petruna26
25. čer 2009

hmm, to asi ne... mmj., v Brně je i azylový dům pro muže bez domova 🙂 (to, kdybys ho Ilon vyhodila 🙂 )

bila.pani
25. čer 2009

Ne,ne..Jsem asi 30km od Brna.. Přemýšlela jsem...a asi bude lepší,to kvůli dětem nějak přetrpět..Nezaslouží si,abych je tahala po azyl.domech,nebo přespávala s nimi kdoví kde.. Jen jsem si přála,zařídít dětem takovou rodinu,o které jsem jako malá snila a kterou jsem kamarádkám záviděla..Proč musí být život někdy tak težký?

berunka
25. čer 2009

Ilon ja bych urcite zasla k nejakymu psychologovi,urcite ti pomuze se i vypovidat a hlavne ti treba poradi jak po psychicke strance na manzela jit.rozhodne nam vsem udelas radost kdyz pujdes k tomu doktorovi a hlavne co muzes udelat jako bezprostredni vec, rozhodne sem PIS PIS PIS PIS 😉 zadny reci ze nas tim otravujes tu nechceme slyset ju? 🤐 (pusinka)