Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
28. čer 2009

Ahoj ledňačky, děkuju za milé přivítání z dovči.
B.p., držím babičce palce, v tomto věku už se hlásí velikánská řada neduhů, tak snad to nějak zvládne. S manželem opět tichá domácnost ?
Petru, ty golfky mám v albu. Dá se spojovat i rozpojovat madlo, odepínat stříška, je tam rovnou slun. clona, větrání, ale hlavní je ta možnost přehazování korby po i proti směru, zvláš´t, když je k tomu moři budeme tahat ještě tak malé 🙂
Anac, popis vaší noci je jak přes kopírák s tou naší jen s tím rozdílem, že já mu při každém probuzení narvu do pusy prso a aspoň nemručí

Jinak mám konečně klid !!!!! Návštěva pryč a mometálně muž s oběma dětma na procházce. Místo abych šla dohnat spánek , tady žhavím klávesnici. A to mě večer čeká tak 5 praček žehlení ☹ ☹

ma12
28. čer 2009

Ahoj,
dneska je nejaky lenivy den. Anicka se pritahuje sama do sedu, ale ze by se pretacela to ne 😕
Ilon: drzim palce, at je lip. U nas jde zase tata na operaco 😒

petruna26
28. čer 2009

Ma, Adélka se taky celý den přitahuje a zvedá hlavu i v lehu, jako by sei chtěla sednout, ale nejde jí to... Jinak přetáčení u nás už pořád, dokonce i v náručí se cche točit.

Koal, jj. to vypadá dobře, sporťák nám otáčet nejde, tak by to u těch golfek bylo fajn. A kupovalas ho tu nebo v Německu? Příp. za kolik - děkuji (já ho našla i za 5t., ale v nějakých noname obchodech, to se bojím kvůli záruce)

Ilon, to mě moc mrzí, držíme babičce palce, naše babi má zase rakovinu prsu, ale bere to statečně, ač v jejím věku se to bohužel už nijak moc neřeší ☹

urbi
autor
28. čer 2009

čučím na ty golfáče a vypadají fakt dobře - ač jsem nad golfama zatím neuvažovala, tak tyhle se mi líbí... jaká že je cena? a jejich přesný název? a jaké dělají barvy?

urbi
autor
28. čer 2009

Ilonko, taky držím babi palce. teda nemáš to fakt jednoduchý kočko naše..

Karol, neboj, Justík byla na pořadu teď večer 😀

urbi
autor
28. čer 2009

držte mi palce, jdu cvičit - poprvé - trampolínky, asi u toho budu mít infarkt, tak kdyby jo, bylo tu fajn 😀

ma12
28. čer 2009

Miso: tak to drzim palce, ja se predevcirem valela po podlaze, po roce cvicila brisni svaly a vcera se nemohla zvednout z postele...

berunka
28. čer 2009

cus holky tak se hlasim uz z domova.dovca super akorat to pocasi by mohlo byt lepsi.vcera jsme meli jeste oslavu u pribuznych,MM se tam upravil takze bylo veselo 😀 co tady jak se vede kocky?

berunka
28. čer 2009

holky a co Ilonka?nemam nejak silu to vsechno docitat:(

petruna26
28. čer 2009

Míšo, cvičit na trampolínky? to by se mi taky líbilo, ale já jsem zatím tak líná, že cvičení je pro mě Fata morgana...
jo, ty golfky jsou Chicco for me

petruna26
28. čer 2009

Míšo, teď jsem koukala na ty trampolínky, to vypadá fakt dobře... 🙂 si asi koupím domů - jen nevím, kam bych ji dala, asi na střechu 🙂

koalice
28. čer 2009

Golfky jsou chicco for me. Koupili jsme je cestou zpátky ze Šumavy, když jsme dělali přestávku v Plzni. Švagrová nám doporučila obchod a byla tam celkem milá prodavačka. vychrlila jsem na ní, že potřebuju golfky na 100% leh a různýma vychytávkama. Ukazovala nám tři typy včetně kačátkovo peg perego , ale nejvíc vychvalovala ty chicco. Já už jeden typ měla na Aničku a to chicco ct 0,5 a byla jsem spokojená, ale je to na starší dítě- tak od roka a půl. Cena byla v akci 6000 Kč a ev. reklamace v Plzni pro nás není až takový problém vzhledem k tchánovcům. Barvy měli tři- tu co mám v albu a co jsme pořídili, pak tyrkysovošedou a černobílou. Opravdu se za ně nemůžu zaručit, ještě jsme je nejeli, ale je to použitelné od mimina i vzhledem k tomu přetočení k matce a břišnímu pásu....

petruna26
28. čer 2009

No, jo, jenže to co v Pejru stojí 70, by tady stálo 150.- ☹

jajinka27
28. čer 2009

ilon..do kdy nevim ale je to akce mám pocit od pátku 😉

míšo...dej vědět zda jsi přežila 🙂))

mě zítra zse čeká stepík, juchůůůůůůů

petruna26
28. čer 2009

Koal, tak je vyzkoušej a dej vědět, jo? Fakt se mi líbí 🙂

bila.pani
28. čer 2009

Zuzi,jsem tu,snad bude zase dobře..

Jaji - kují za info

Koal - taky se mi golfky opravdu líbí

Marti - nemáš foto Aničky ve sporťáku?

Já se stále rozhoduju,zda nevytáhnout tu korbičku na sporťák..Nejen že Janinka nevidí ven,ale už je tam tak tak..

ma12
28. čer 2009

Ilco: nemam, ale vyfotim hned zitra 😉

bila.pani
28. čer 2009

Marti,dobře,děkují 🙂

bila.pani
28. čer 2009

Občas nakouknu k novým lednovkám - holky,mě se tak stýská.. 😔 Tak to všechno utíká..

petkakrutik
28. čer 2009

Hezký večer 🙂

Dneska se tu asi moc nezdržím, ale aspoň jsme dočetla.

ilon, už ti vrátil platební kartu?

bila.pani
28. čer 2009

petka - ještě ne,ale korunky mám.

petkakrutik
28. čer 2009

A co s ní jako zamýšlí dělat? Buď pořád ve střehu, protože tohle se mi nelíbí 😒

petruna26
28. čer 2009

Ilon ☹ , já bych těm chlapům chtěla rozumět 😠
u nás se s ním projistotu nebavím, jelikož jeho kašlíček mi tak max. leze na nervy, litovat ho fakt nehodlám 😝

jo, Ilon, po těhu se mi taky stýská.. uvidíme, třeba si bříšek ještě někdy užijeme 🙂

bila.pani
28. čer 2009

Petko - nestraš

Petru - kašlíček 😀 No a k bříšku - u sebe bych to s dalším těhu neviděla tak růžově.

petruna26
28. čer 2009

Ilon - já to taky nevidím moc růžově, ale nechci aby byla Adéla sama, jenže mám pocit, že dřív než k 2. dítku dojde, buď mm zabiju, nebo odejdu - fakt mi leze na nervy - u nás je to sice spíš můj problém, ale prostě nevím, co s tím mám dělat, ale já na něm v tuhle chvíli nic pozitivního nevidím a jen mě rozčiluje svým bytím 😝 😝

bila.pani
28. čer 2009

petru - to je špatný.. ☹ Hele,tak to dáme dohromady spolu,co..? 😉 😀

jajinka27
28. čer 2009

petru...až tak??

petruna26
28. čer 2009

Ilon - tak jo, škoda, že bydlíš tak daleko 🙂
Jáji - no.. Prostě mám pocit, že já umím mít ráda vždycky jen jednoho člověka naplno - výhoda, nemohla bych mít 2 chlapy najednou a bez lásky bych zase s nima nemohla spát, to neumím 🙂 .. no, jenže teď miluju Adélu a na mm mi už nezbývá místo.. Hlavně ona je krásná, miloučká (i když řve) a potřebuju ji.. Jeho ne, jak sám poznamenal, stal se obtěžujícím přívěškem 😝 No, je mi ho líto, ale já si prostě nemůžu pomoct, bavíme se spolu akorát když je v práci.. Jakmile přijde domů, jsme každý jinde - on čučí an bednu, já pracuju... Ale i kdybych nepracovala, nebudeme se koukat spolu, máme rádi jiné filmy.. prostě to nějak nefunguje a mně to bohužel ani moc netrápí.. Příští víkend jedu naštěstí pryč, tak uvidím, jestli se mi po něm bude stýskat, pokud ne, je to fakt špatný - už jsem tenhle stav párkrát zažila, tak nevím, jak to dopadne... Necháme tomu volný průběh (hláška, kterou můj tatínek naprosto nesnáší :o), ale já jsem svým způsobem dost flegmatická, takže to sedí.. - uff, jsem se nějako rozepsala 😝 , pardon..

bila.pani
28. čer 2009

petru - já mám právě opačný problém..Já mm miluju asi až moc.. 😒

petruna26
28. čer 2009

b.p. - jo, já taky milovala, mám ho svým způsobem ráda (jen nevím jakým 😝 ), to jo, jenže já umím jen ty extremy, buď všechno nebo nic.. 😔