Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
20. črc 2009

Kato: verim, ze se predpoved zmeni a budes moc s nami jit

Ad eshop, uz sypeme zbozi do eshopu, takze po moji dovce jdem na ostry provoz. No a vase objednavky, stydim se to tu normalne napsat, ale DOUFAM, ze tento tyden Vam je budu moc poslat. Je to sileny, ta posta. Tohle je posledni objednavka co jde postou, pak uz budem vyuzivat TNT, takze to bude za 3 dny tu 😉
Poslu Vam mailika se vsemi detaily a s velkou omluvou. Netusila jsem, ze to bude na takhle strasne dlouho, za cekani Vam poslu minidarecek, ktery potesi, doufam 😉.

berunka
20. črc 2009

Marti myslim ze my klubove rozumne matky to chapeme a rozhodne aspon ja z toho fakt nic nedelam.naopak se mooc tesim az budu moc svetlusku Elince dat,ted si uz docela vystaci sama s hrackama takze to prijde prave akorat 😉
Prosim te mam dotazek jednak k tomu kdy by jsme se mohly i tebe srazit na ten "bazarek" 😀 a jednak kudyma se jede k Anac,nemam tu dalnicni znamku vis ☹

petkakrutik
20. črc 2009

Ahojky 🙂

pár dní jsem nekoukla, tak půjdu dočíst.

Marti, v pohodě 🙂 Máte už nějaký webík, kam by se dalo kouknout?

jajinka27
20. črc 2009

tak manža si dovču brát asi nebude, nicméně čtvrtek pro mě kvůli 33 stupňům a přívalovým dešťům eeee, takové vedro bych asi nepřežila 😅

jajinka27
20. črc 2009

jooo dneska mě manža překvapil, koupil novou mikrovlnku, tu co měli v Jste to co jíte 😵

jajinka27
20. črc 2009

a dost samomluvy, to mě neba

berunka
20. črc 2009

Jaji treba se predpoved jeste nevyplni a budeme moct vyrazit do ZOO 😉 😉 ja bych teda pri privalacich taky asi nikam nevyrazela,protoze nerada jezdim v desti a po tom zazitku z dalnice se do deste fakt nezenu ☹

jajinka27
20. črc 2009

mno klidně ať je jenom 20 😀 ale pochybuju 😒 zrovinka dneska jsem šla okolo 😀

berunka
20. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=TvbEnrkAw1Y


takhle blbne Ela s tatou 🙂

anaconda
21. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Taky jaksi nestíhám.... 😅

Videa jsou super! Kubajs zatím ani neleze, ani nemá chrup, takže vše při starém. Dnes v noci měl ale megaprdy, tak jsem si užila. Vstávačka ve 4:26 hodin, a to jsem měla budíka na 6 hodinu, páč jedu do BN na krev ohledně štítné žlázy. Mladíček tedy ještě usnul, kdežto já neeeee 😖

Srazíky Vám závidím, taky bych se srážela. 🙂

Jaji,
nesmutni, tak se pak slezem spolu, yes?? 😉

Marti,
jsem na eshop mooooc zvědavá 😕

ma12
21. črc 2009

Dobre ranko,
diky moc za pochopeni 😉 , Peti mame zatim pracovni verzi, chtela bych, abyste videly az uuuuplne tu finalni.
Zuzi: dneska si jedu pro ty veci od kamosky, takze protridim a az se srazime, udelame bazarek.
Treba tu predpoved jeste prehodnotej na ctvrtek, je fakt, ze do toho vedra se asi nikomu nebude chtit jit, co 😕

febris
21. črc 2009

ahoj holky, ja jsem po noci vyrizena v tomhle pocasi se dari memu astmatu, takze jsem celou noc byla pridusena, musela jsem si i dejchnout inhalatoru, ted me svedi celej nos, krk, stale lehce chrcim, kejcham fuj!

potvora zubata se probudila zas kdyz vstaval tatinek a ted zas usina, jen co me vyburcoval z postele ven 😠

manzel jde dneska na "šagiho" nevim jak se to pise, takze zas doma sami. Jeden z jeho kumpanu slavi narozky...

plan na dnesek jasny, musim uklizet neb zitra si nekam s manzou vyrazime a bude hlidat tchyne (takze otazka jestli by nebylo pro me lepsi byt doma 🙄 ) kazdopadne uklidim, aby se tu do niceho nesr...

berunka
21. črc 2009

ahojky holky,
Marti a jak to vidis s navstevou Anac?tento tyden nebo az pristi?pristi tyden bych se mozna mohla domluvit se Sluni ze by jsme jely spolecne 🙂

berunka
21. črc 2009

tak to u nas je to s tchyni uplne obracene,pokud neprijdeme my a neprivezeme Elu az pod nos tak sama neprijde.me by to takhle vyhovovalo,aspon se nemusim tvarit jak vysmaty leco,ale ona ma pak reci ze Eli ani nevidi apod.ale zvednout zadek to ne 😠

cline
21. črc 2009

nazdárek, tak já můžu taky ve čtvrtek, co na to Anac? Mrknu jaké teda má být to počasí.

cline
21. črc 2009

hm hm no to počasí teda je zajímavé - 16/37 stupňů je dost velkej rozptyl 😒

febris
21. črc 2009

beru jenze mne vubec nevyhovuje kdyz hlida... furt mam strach ze da malymu oblizovat naky jahody nebo proste neco "dobreho" co nam priveze, protoze furt o tom mluvi... nebo s nim furt dela neco co ja nechci- posazuje ho, postavuje ho, pujcuje mu nebezpecne veci na hrani, necha mu po ni olizovat sklenicku, leze s nim na slunicko apod apod.... 😠
a do toho mi organizuje domacnost, co mam kam davat apod.

cline
21. črc 2009

feb 😀 😀 😀 tak ta je hustá, mě třeba přesazovala a střihalal kytky, jsem byla doběla... 😠

cline
21. črc 2009

*mně

febris
21. črc 2009

cl tak to se ti nedivim...

holky ja furt nevim jestli 2 nebo 3- letou materskou. O dvouletou by musel pozadat manzel, na tu ja nedosahnu...vcera mu konecne prisel z uradu papir kterej jsme na to potrebovali... zitra to jdem vyresit, jsem uz z toho nervozni...

berunka
21. črc 2009

tak to je fakt bez komentare,ale chapu jak ti je.u nas je to to same.taky mi porad rika jak ji buzeruju jak ma malou nosit.ale je to taky to ze ji posazuje,nejradsi by ji uz dala rohlik apod 😠

kacatko03
21. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem dle vašich rad objednala 24ks puzzle barevné 😉 puzzlový koberec

feb: hlavně musíš vědět pak do dál po 2 letech, plánujete asi 2 ale co kyž to tak naplánovat nepujde? já třeba mám 3 letou...ale je prosincovej a ha, žádná školka mi nebude držet od září do prosinc místo bo je všude narváno (kromě školek na Pha 1) takže mi budeme pokud na to přistoupí platit 4 měsíce školku a i když tam nebude chodit aby sme tam to místo měli a já 4m si bud budu platit zdr a soc sama nebo pujdu na tu chivlku na pracák. já bych taky brala 2letou ale fakt bych se bála 😒

jajinka27
21. črc 2009

anac...ok beru tě za slovo, dorazíme zase s Tomem starším 😉

cline...ta teplota 16 je v noci 😉

febris
21. črc 2009

kacat no prave, nejradeji bych kdyby byla naka 2,5leta ;) 2 roky jsou malo, 3 uz moc. Taky mam strach ze se nam druhy nepovede tak rychle treba... ja fakt NEVIM 😒 rozhodne dvoulety dite nehodlam nekam soupnout a jit pracovat

petruna26
21. črc 2009

Feb, já taky chtěla dvouletou na manžela, ale bylo to možné jen do konce roku 2008, Adéla se narodila až letos, takže u nás byla volba jasná - prostě jsem musela na 3 letou...

jajinka27
21. črc 2009

mno nic, dneska taky nebudu, jedu pro hodinky a odpolko mám srazík se známou tady z koně 😀

tak hezký den všem 😉

febris
21. črc 2009

petru myslis ze to slo jen kdyz se mimi narodilo jeste 2008? Ja myslim ze to normalne jde i ted, akorat o tom ty kravy urednice nevedi 😠 kdyz si vzpomenu jak jsem to vytelefonovavala a 20. urednice se divila ze existuje naka dvouleta a trileta varianta... 😠 🙄

akorat zmena k letosku je, ze manzel aby mohl pozadat musi pobirat aspon jeden den PPM, loni to bylo tedy jednoduzsi. Nicmene danysek se sice narodil 08, ale prevadet PPM na manzela jsme museli. Takovych problemu s tim a ja ani nevim jestli tu dvouletou chci... 🙄 taky teda proto ze manzel sice chtel 2letou ale kdyz prijde rec na druhy mimi tak se tvari dost neurcite... no na pest 😠

petruna26
21. črc 2009

Feb., já myslím, že ty s kterýma jsem mluvila to věděly, mluvila jsem dokonce s vedoucí na soc., protože je to kolegyně tchýně. Hrozně se mi omlouvala, že mi to neřekly v prosinci, když jsem to tam řešila. No, u mě byl problém i dostat tu 3 letou, ale to je jiná kapitola, prostě moc neznaj případy, kdy se někdo vzdá mateřský 😝
Ale to, že by 2letá na otce šla jen pokud by se A. narodila v r. 2008 mi řekly jasně - samozřejmě, že může být někde nějaká klička o který nevěděly, ale mně už to pak bylo fuk... 😝

febris
21. črc 2009

petru no je to des, ja jsem zas byla za exota ze mi PPM platila skola, z toho byly urednice taky na vetvi. Pri predstave ze na urad zitra vyrazime se zas osypavam, na druhou stranu, uz bych to chtela mit nak vyreseny, me takovyhle veci dost nervujou..

kalian
21. črc 2009

Ahoooj! Počásko na čtvrtek se moc nezměnilo koukám 😒
Holky, chodíte ven s dětma, když mají rýmu? Já bych šla, ale mm mi tvrdí, že mám radši zůstat doma, naopak já si myslím, že jí ten vzduch akorát prospěje. Tak co? 🙂

Petru: ses vzdala dobrovolně mateřský, jo? 😕

Feb: tchýně je teda hustá. A nevysvětlíš a nevysvětlíš, viď? Já jsem na jednu stranu móóóć ráda, že mám tchýni i mámu 300 km daleko a když tam jednou za šest týdnů jedeme, tak si říkám, že pokusy o posazení a čuchání k pečenému masu za ten víkend Dorotka přežije 🙂 Ale taky mají obě zákaz, to je jasné. Kdyby bydlely poblíž, asi by byly pořád hádky. Se trošku děsím, až bude Dora starší a bude k nim jezdit na prázdniny.