Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
22. črc 2009

jo a abych nezapomnela, misto abych byla tchyni pochvalena, tak to ukoncuje tak, ze je danecek strasne hodnej a ze vubec nevime co je to normalni dite 😝 😠
pche, samozrejme, je hodnej, zvlast kdyz se mu nekdo porad venuje, tak co by zlobil ze jo? ale ja si s nim nemuzu porad jenom hrat 🙂 takze si nekdy zvlast posl dobou (namlsal se na chate kde mel porad 100%ni pozornost 😠 umi poradne dupnout aby se s nim nekdo "bavil" 😀 to je par rev!

petruna26
22. črc 2009

feb, jo to znám, to Adéla taky umí, samozřejmě to ale na veřejnosti (rozuměj na návštěvách), neukazuje, takže pořád všichni říkaj, jak je hodná... Asi jo, je, ale taky umí hysterčit, no, je asi po mamince 😀 😝

holky, co zítra s tou ZOO?

cline
22. črc 2009

ty tchýně to je stejně zvláštní odrůda co? Jsem zvědavá na vás co máte kluky jaké budete megery 😀 😀 😀

kalian
22. črc 2009

Cline 😀 😀

Anac, já bych moc ráda! I když jsem sama zvědavá, jak to celé dopadne, neb mm má ještě půlnoc. Za chvíli půjde chrnět Dorotka, to je další hodina, no uvidíme. Abysme se nakonec neprošli ve čtyři odpoledne tady okolo baráků po Libni, jak se již mnohokráte stalo 😅

Petru, vyvolávali kvůli vysokému tlaku. Hospitalizovali mě 30.12., 9.1. v deset dopoledne dali tabletu a 10.1. ráno v půl sedmé se Dorinka narodila. A 18.1. nás pustili domů, takže jsem v porodnici strávila celkem 20 dnů 😝 😝 😝

petruna26
22. črc 2009

Kal, to já tam byla taky v součtu dlouho, bohužel i na Silvestra, asi jako ty... Ale co, hlavně že jsou holky i my OK.. 🙂

kalian
22. črc 2009

Petru, přesně tak, já jsem ráda, že aspoň na Vánoce jsem mohla být doma.

febris
22. črc 2009

holky nevidela jste nektera dobu ledovou? ono je to i ve 3d nebo co?

petruna26
22. črc 2009

Feb, v reklamách v kině bylo, že ve vybraných kinech to půjde ve 3D, ale myslím, že to bude jako u Pottera, že bude normal film a pak nějaká třeba půlhodina ve 3D

berunka
22. črc 2009

Kal je to prava jednicka 😀 😉 😉 no jsem zvedava kdy se na svet vyklube druhy zobecek,musim teda ale rict ze Eli to snasi vyborne.mela trosku prujem ted posledni 3 dny,to jsem prisuzovala nove presnidavce a mela lehounce zvysenou teplotu ale jinak byla vesela.az vcera vecer mela pulhodinovy rev pri usinani a dneska byla dopoledne uknourana.ani to ze se mohla valet na zemi ji nepotesilo.ted je s mamkou venku a ja budu tvorit obed.nemate tip na nejakou rychlou dobrou omacku?

febris
22. črc 2009

petru ja to prave nak nechapu nikde to poradne nepisou. Manzel chce jit na pottera, ale ja bych radsi dobu ledovou 🙂 3hodiny drepet v kine na potrovi se mi moc nechce ;) se mi furt bude chtit curat 😀

berunka
22. črc 2009

holky a doba ledova uz je v kinech?jsem nejak mimo obraz 😀 😀 na tu bych taky hned sla 😉

cline
22. črc 2009

v Budějiccích je to ve 3D celé (ta doba ledová)

petruna26
22. črc 2009

Feb, Pottera dávali s přestávkou, kvůli dětem (chtěla jsem napsant harantům, ale ovládla jsem se 😝 ), za náma sedělo cca 4 letý dítě a furt se ptalo - a mami, kdo je lord Voldemort? A kdo je tohle--- nevím, proč je tam tahaj, když tomu nerozuměj...
Mmj., přede mnou si ňáká barbína vybalila suši, takže jsem tam málem vrhla z toho zápachu-nic proti rybám, ale uprostřed nedýchatelna v kině, fakt záživný

petruna26
22. črc 2009

jinak v IMAXu v PzeDobu ledovou 3 zatím nedávaj vůbec..

cline
22. črc 2009

a jak se vám ten potter líbil? já na něj slyšela rozporuplné rekace

petruna26
22. črc 2009

Karol, oproti knížce je to fakt nic moc... Je to hodně osekaný, což je jasný, jinak by to byl film 10hodinovej... 😖

anaconda
22. črc 2009

Tak Pottera i Dobu ledovou taky můžu. Ještě taky Shreka 😅

Beru,
tu teplotu Elince měříš denně nebo jen ob den?? Já jí Kubíkovi změřila jen 2x v životě, a to vždy večer po očkování. Má se mřit častěji?? 😕 😕 😕

berunka
22. črc 2009

Peto ja ji denne nemerim,taky ji merim jen po ockovani nebo kdyz se mi zda teplejsi hlavicka.a prave pred par dny jsem ji sahla na hlavicku a prislo mi ze ma teplotu a mela po odectu 37.ale pak uz jsem nemerila 😉

febris
22. črc 2009

tak uz mame zaplaceny listky hura 🙂 se tesim. Jedina vada na tom je ze bude hlidat tchyne no :(
pak poreferuju jaky to bylo 🙂
odpo jdem na ten urad 🙄 tak doufam ze mi urednice nebudou kazit svatek

koalice
22. črc 2009

dodatečně gratuluju k svátku i ozubení. Právě jsem se vrátila z nákupu, aby návštěvy měly co jíst. Apropo Nelinkovic, vy máte rádi, co? V neděli večer by se pár lůžek v našem hotelu mělo uvolnit, tak abych nevyšla ze cviku 😀 😀 😀 😀
Návštěvy už mi opravdu začínají lézt krkem, jakmile se malinko oteplí, tak jen vyjímečmně jsme sami doma o víkendu, přes prázdniny už ani přes týden ne, furt drnčí telefony a někdo se zve. A to už zase tchánovci nadhazovali, že jen co budeme mít volnej víkend, tak se hlásí....Každej kvituje, jak je to tu úžasný, chalupa, zahrada, potok, sviněsrny... tak ať si , proboha, pořídí něco v podobným duchu. VždyŤ já už mám dojem, že na ty dovolené prcháme jen kvůli tomu, abychom aspoŇ pár dní měli klid 😝 😝 😝 😝 (extra blicí)

febris
22. črc 2009

ja se pos... jsem prave zjistila ze mi chybi original jednoho papiru a mam jenom kopii, takze jestli me na urade vyfakujou tak uz fakt nevim ☹

febris
22. črc 2009

tak vyreseno, papiry ma z neznamych duvodu u sebe manzel 😠 😀 si rikam ze prece nejsem zas takova bordelarka... 😝

petkakrutik
22. črc 2009

Ahojky :o)

Tak já si při porodu užila 3 kombinace, normálně, s epi, která nepůsobila a nakonec sekce. Příště bych to teda zase prubla normálně...císaře netřeba 😀

Kruci, tak a mrně je zase vzhůru, takže ani ennapíšu, co jsem chtěla 😒

berunka
22. črc 2009

u nas je na chvili klidek tak si dam obed.Eli zdlabla celou malou sklenicku zeleniny a po hodince se jeste dorazila mlikem a chrupe.tak snad da aspon tu hodinku 😀

petruna26
22. črc 2009

holky, asi jsem otravná, ale co s tou ZOO? MM si vzal na zítra volno, tak ať ho kdyžtak donutím si volno vzít až v pátek..

berunka
22. črc 2009

Petul ja bych mohla az po obede tak cca kolem te jedne pul druhe 🙂 akorat se mi moc nechce v tom vedru to se priznam.Eli jak byla do ted v pohode tak ted dost place,nechce se ji lezet asi ten zoubek boli.takze ja bych se primlouvala za ZOO pristi tyden ale pokud nas pujde vic tak bych dorazila i zitra 😉

kacatko03
22. črc 2009

ČUS BABY, DOČÍTAT BUDU AŽ VEČER TED MÁM FOFR.......u nás novinka MÁME ZUB A DRUHEJ UŽ JE SKORO TAKY VENKU TAKŽE MI TO MÁME NA JEDNOU 😀 sranda jak Fidelovi padají a T rostou 😀

petruna26
22. črc 2009

jo, tohle vedro asi není úplně ono, věřím, že se tam jednou dohrabem 🙂 taky bych to nechala asi na příští týden, abysme neměly pečený prcky.. 🙂

berunka
22. črc 2009

Veru ty nasi prckove jsou vazne propojeny,Elince jsem dneska taky nasla prvni zoubek.Jsem si na tebe vzpomnela jak jsi psala ze ti Toba kadi 6x denne,Ela taky kandila jak vztekla 😀 😀
Peto ted jsem koukala na predpoved a od pondeli zase 26 stupnu a jasno 😀 😀 ale treba se najde den kdy bude trochu prijatelneji.to cestovany v takovym vedru moc nemusim.Eli je vzdycky z auta i pres klimosku splavena 😒

petruna26
22. črc 2009

Veru, tak to taky gratulujeme..
Beru, jj, jednou nějakej den najdem 🙂