Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
22. črc 2009

urcite,uz se do ZOO a hlavne na vas vsechny moc tesim 😉 holky v kolik tak vecer ukladate prcky spinkat 😉

febris
22. črc 2009

tak urad zarizen, meli jsme stesti na mile urednice. Urednice si musela zavolat sefovou, ta pak volala jeste vejs ale zarizeno 😀
tchyne se blizi, my jdem na vecu a do kina tak zatim pa 🙂

kacatko03
22. črc 2009

Zuzi no jo vždyt oni sou spřízněný už z bříška 😀

jinak sem ted montovala postýlku a dávala ji co nejníž bo malej se chytne žbrdlin a přitáhne se na kolínka a klečí a kouká ven 😕 sem se lekla...tak to už asi bude otázka kdy si stoupne, tak nebudu riskovat 🙂

sonisek
22. črc 2009

ahojte holky, jdu se jen pochlubit...už nám dneska došel novej kočárek a sedajda....já mám takovou radost...tak snad to něco vydrží 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ma12
22. črc 2009

Ahoj holky,
dneska jsem mela rozlitany den.
Mam super zpravu, dnes a zitra mi dorazi LAMAZE, takze co takhle srazik, kdyz ta ZOO nevypada (jsme teda hrozny v tom domlouvani) treba v patek. Jinak ani zitra nic nemam 🙂, reknete si.

Jsem byla na urade, mam jinou urednici, trikrat hura a zase me poslala zpet, ze mam spatne vyplneny papir od socialky, uz potreti

Soni: to vypada docela dobre, co to je za znacku?

sonisek
22. črc 2009

Marti, kočárek je Babydesign Sprint 2009 a sedajda Babypoint Fénix....

sonisek
22. črc 2009

jo a jinak gratulko dalším krokodýlům 😵 😀 😀

urbi
autor
22. črc 2009

ahoj holky!
tak neuvařili jste se?

gratulka novým zubákům, už tu moc nezubatých nezbývá, ale já hlásím jednoho člena 😀

Soni, moc hezký! na kolik co vyšlo?

a od kdy budete dávat do velkých sedaček?

Feb, gratulka k svátku!

já taky dnes měla rozlítáno - vyřídila jsem rodičák (no po měsíci dobrý ne 😀 ) a konečně máme definitivně dořešenou koupelnu! se mi ulevilo.... no a jinak přiejla kámoška, tak jsme šli na obídek a pak jeli k našim na zahradu vstříc bazénu - prima 😉

sonisek
22. črc 2009

tak my se neuvařili, páč jsme byli celý den doma...byla jsem venku akorát asi od 9 do 10,30 a už začínal hic a jinak jsme doma, je tu líp...
Míšo, kočár bez pár drobných 3 tis. a sedačka nějak 2,2 tis. Takže celkem dobrej kup, tak snad to bude i sloužit...My malého budem do nové autosedajdy dávat až bude sám sedět...
Tak jsme ho teď zkoušeli měřit a má dle našeho metru 71,5 cm...nějakej dlouhej...vyrostl za půl roku o 20 cm, to je jak kdyby byl bez nohou těsně nad kolenama 😀 😀 To ani jsem nevěřila, že byl tak malinkatej 😅
Jinak kočárek je fajn, jde do lehu, ale je to sporťák...

koalice
22. črc 2009

tak na chvilku opět nakukuju a konečně dnes taky dorazila okleštěná mateřská z úřadu práce , holt mají po republice jinak výplatní termíny, já jí budu dostávat asi jako poslední 😀

Soni, sporťák vypadá dobře, tak ať dobře slouží

Urbi, sedačku budu taky co nevidět řešit, stále zvažuju koupi takové té polohovatelné mezisedačky od 9 kil do 15 . Aničku jsme hned dávali do té univerální od 9 do 35 a musím říct, že zpočátku nic moc...

koalice
22. črc 2009

čili oprava, mezisedačka od 9 do 18 kg, univerzální od 9 do 36 kg

sonisek
22. črc 2009

koal a ta rovnou do 35kg - tu můžeš taky jakoby sklopit?
My máme tuhle 9-25kg a jde i sklopit...

koalice
22. črc 2009

Soni, před pěti lety nebyl takový výběr, máme Chicco a sklopit nejde, jen se povytahuje opěrka hlavy, jak roste a lze z toho vyrobit jen podsedák. Ale Anička v ní jezdí doposud a vypadá, že ještě dlouho bude. Má 19 kg

jajinka27
22. črc 2009

kuk,

beru...gratulace k zoubku 🙂)

dočítám na etapy 😀 porod, hahaha já si prožila část klasiky a pak rychle císař a dovču v porodnici 😀 díky už nechci, ráda bych rodila normálně, chtěla bych to zažít, tak snad se zadaří 😀

jajinka27
22. črc 2009

pokud by se mě někdo ptal na příští týden na sraz, tak hlásím že Tom jde ve středu na poslední hexu 😒

petruna26
22. črc 2009

Marti, v pátek srazík by byl fajn - odpolko... 🙂
Feb a co jste tam vymysleli? Předpokládám, že tu 2letou, když vás tam na to bylo tolik.. 🙂

urbi
autor
22. črc 2009

no já taky počkám, až bude sám sedět.. .musím se ale postupně dívat, kde co je - pojišťovna MV dává 1000,- na sedačku..

tak kdo už máte nějaké tipy, dávejte vědět 😉

urbi
autor
22. črc 2009

jo a dala jsem si tříletou rodičovskou.... vedle seděla maminka, žádala si o nějakou změnu té tříleté varianty, protože jejímu 19ti měsíčnímu chlapečkovi zjistili nějaké zkrácené šlachy, tudíž asi nebude chodit - takže žádala o změnu vzhledem k zdr. stavu.... bylo mi jí líto ☹

urbi
autor
22. črc 2009

jo a dneska mi došel novej mobil a jsem z něj nějaká rozpačitá... zatím ho teda nechápu

petruna26
22. črc 2009

Míšo, jakej mobil..?
Mmj, četla jsem tu tvoji "2." diskuzi - a bylo mi z toho tak nějak divně 😝 (já tě mám taky rááááda 🤐 🤐 🤐 )

urbi
autor
22. črc 2009

Petru, nějakej samsung - ani nevím číslo.... ale snad je to jen o zvyku, případně ho můžu do 30ti dnů vrátit 😉

jinak mně z toho bylo taky divně.... ale co už... a díky 😵 😵 😵 😵 😵 nápodobně 😵 😵

petruna26
22. črc 2009

Já mám taky Samsung - takovej vysouvací - typ si enpamatuju - ale má velký displej 😀

urbi
autor
22. črc 2009

večer se chystám na Donutila a jeho 3+1, toho pána prostě žeru... a zítra se sem možná nedostanu na net, tak přeju Tomíkovi a Betynce krásné půlnarozeniny!!! 😵

urbi
autor
22. črc 2009

Peti, tak to by mohl být ten samej - vysouvací taky, černej.... haha typické ženské co? 😀

jajinka27
22. črc 2009

hmm tak jsem to taky dočetla a koukám že v každé diskuzi to někdy pěkně vře, nicméně Míšo já tě mám taky rád 😵

urbi
autor
22. črc 2009

😵 😵 😵 😵 pusu 😵 😵 😵

jajinka27
22. črc 2009

jo a já si teda pochválím své dítko jooo? 😀

už se snaží stavět na čtyři, dneska se mu to na chvilku povedlo 😀

urbi
autor
22. črc 2009

Jaji, jen do toho 😉
je to šikula, fakt! on se mi zdá takovej pružnej hrozně - dlouhej, štíhlej, pružnej - takovej atletickej typ... no budete mít veselo 😀

Fíla se snaží, ale fakt jen snaží 😀 😀 😀

petruna26
22. črc 2009

já mám šedivo-černý... 🙂 na Vodafonu ho už nemaj a všude je jako doprodej, asi budeš mít nějaký lepčejší 🙂
já mám tenhle..
http://www.cz.o2.com/osobni/telefony_a_zarizeni...

petruna26
22. črc 2009

Adélka se taky snaží, ale zatím se umí jen točit dokola, vcelku obstojně si hraje na hodiny - Vrtulka moje.. 🙂