Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
23. črc 2009

U nás 34 a je mi fajn 😎 Oproti včerejšku tu totiž profukuje, takže je to snesitelný, zvlášť pro nás, co máme rádi tropický teploty. Ale nestíhám se opalovat, bo mládě mám buď doma nebo ve stínku...

Ilčo, jestli jste na tom už byli, tak to bude určo ok. Není ta paní dr. trošku víc starší, že by měli svisty v uchu? 😀

No nic, zas se loučím, jdu přesazovat další truhlíky. O víkendu jsme jich udělali 8 znova (a zatím bilance pouze tří hoven) a teď se vrhnu na zbytek.

kalian
23. črc 2009

Prší... 🙂 🙂 🙂

bila.pani
23. črc 2009

Neli 😀 😀 😀

Holky,zkoušela jste některá toto..? http://www.lekarna.cz/shop.php?action=search&tx...

jajinka27
23. črc 2009

já ne ale kámoška ano

kacatko03
23. črc 2009

teda tady to vypadá...všude létají vzduchem věci 😕 😕

kacatko03
23. črc 2009

Ilčo: a co z toho? jako Hajánka? nebo jakej?

jajinka27
23. črc 2009

veru...tady je po všem, trvalo to 15min

kacatko03
23. črc 2009

jaji: jj zrovna to píšu 😀 že to trvalo asi 15 minut a svítí sluníčko...si to počasí z nás dělá prdelky

bila.pani
23. črc 2009

Veru,cokoliv od toho čajánka..Zkoušela jsi už něco..?

kacatko03
23. črc 2009

jj něco sem tu měla, proč, mě přijdou ty granulový všechny stejný 🙂

kalian
23. črc 2009

No, tak tady taky sluníčko a dusno jak předtím 😝

jajinka27
23. črc 2009

u nás opět 28 venku, se picnu, nemohlo jako pršet třeba hodinu v kuse??

bila.pani
23. črc 2009

Veru,já jsem jen chtěla vědět,jestli ostatním mimískům ten čajánek chutná.Malá je právě moc vybíravá.Pije mi jen od Hippu čaj Na dobrou noc.Doma má asi čtyři další garnulovaný čajíky od Hippu a Hami,a nic z toho nechce 😒

nelinkav
23. črc 2009

U nás bude dusno v domácnosti, se mi zdá 😠 Truhlíky nepřesazuju, ač je čtvrtek dnem, kdy mám mít odpoledne volno a mm hlídat mládě. Jenže mu přišel nějakej známej a já si Stellu chtě nechtě musela vzít, páč jinak by ji mm nechal celou dobu jen v ručníku. Fakt si to svý volno užívám, vykoupala jsem ji, teď uspala a na ty blbý kvítka jít nemůžu, bo mi napřed musí mm donést hlínu. Já už fakt nevím, co s ním. To jsme včera měli o všem debatu... Pravda, s výsledkem, že jemu přijde, že se je to všechno normální, že vůůůbec není sobeckej.

bila.pani
23. črc 2009

Neli - 😠 vystřelit na Mars MM je zase na pivu

kacatko03
23. črc 2009

Neli tak to si podáme ruku, mm přišel ve 2 z práce, tak říkám bezva tak si vem malého já si odpočinu...hm vzal si ho do postele kde malej vřiskal bo byl vyspalej, prej že usne...tak sem si malého vzala

kacatko03
23. črc 2009

mm usnul a nic probudil se ted 😠

bila.pani
23. črc 2009

Veru,tak to já na mm ani zkoušet nemůžu,protože on je unavenej z práce,takže přijde,nají se a jde si lehnout k Tv a spát

nelinkav
23. črc 2009

Ilčo, však už toho udělal dost, ne? Když byl s Lucaskem v Polsku, má vystaráno zas na rok 😝 Mě momentálně nejvíc sejří, že nemůžu nic - na kytky nemám tu hlínu a sednout si a opalovat se taky nemůžu, když se na terase rozvalují ti dva ropušáci 😠

Hani, sím tě, nenapsala bys mi do IP, jak impregnuješ vlňáčky? Kdysi mi to Palenda psala, ale nechápu proč, ale zrovna ty její zprávy se mi nezobrazují. No a jako vždy - potřebný info mi v hlavě nezůstalo. Mám lanolin z lékárny.

kacatko03
23. črc 2009

hmm mě na to řekl že mám jít do práce, že je unavenej, tak sem vyštěkla že se asi doma kopu do prdele 😠 😠 😠

bila.pani
23. črc 2009

Veru - jo jo,to jsem už doma slyšela taky 😠
Neli - asi máš pravdu.. 😖

bila.pani
23. črc 2009

Neli,co říkáš 4.9. Mor.Krumlovu?Hraje zase Argema 😅

kalian
23. črc 2009

Teda holky, ti vaši manželé by zasloužili ne vystřelit na mars, ale nakopat do zadku 😝 Mm není taky svatý, ale vzhledem tomu, že pořád maká pracuje a téměř se nevidíme, jsou konflikty mezi námi žádné. Samozřejmě se k tomu máme i rádi 😀 Jinak ale meje nádobí, hraje si s Dorotkou a vozí jídlo, když nestíhám. A vím, že pokud bych si s ním na toto téma promluvila, tak to jen neodkývá, ale dojdeme k nějakému řešení a to se bude oboustranně dodržovat. Ale já to považuju za standard, ne nadstandard a o to víc mě vytáčí, že to je u vás jinak ☹

kalian
23. črc 2009

Oprava chyb: mělo tam být jen jednou, že pracuje ve větě ,,.. že pořád maká pracuje .."😉

sonisek
23. črc 2009

teda holky, ti chlapi jsou fakt na pěst 😠
MM taky občas má takové různé kecy, ale vím, že to myslí ze srandy.....myslím, že už ví, že být doma s malým fakt není žádná slast...

Nám se tu taky prohnala děsná fujavice...jsem si myslela, že nám tu spadne obr strom, co tu máme před okny...fakt šílený ☹

jajinka27
23. črc 2009

teda odstřelit ty chlapi na měsíc, to snad není možný 😠

kocka5
23. črc 2009

Hojte,
někdy mám pocit, že mm taky považuje za úplně normální, že vstanu ráno v 6h udělám snídani + oběd...malý si hraje na dece....pak vypadnu z domu (bo mm pracuje doma). ....vrátím se v 18h.... v 20h - 21h malého uspím.... a jdu pracovat na pc..... jdu spát v 1h ráno.......

Je mi blbé ....mu malého nutit,,,,,, i když on ho fakt zbožňuje ale po 5 min neví co s ním. 😠

Vždy kdy už jsem unavená...... a mám takovou náladu 😠 ,,,že doma nic není na jídlo a ještě budu muset na velký nákup 😠 .......... tak ho potkám ve vchodových dveřích....... jdu nakoupit😀........ On má senzory jak předejít hádce. 🙂

ma12
23. črc 2009

Cus holky,
mam toho strasne moc, jsem rozlitana, ale me to BAVI 😀 😀 😀 😀
Doma je to jak po vybuchu, kompletuju zbozi, faktury, no je to prd.l
A pipla mi mikrovlna je hotova rejze, az dodelam manzelku, prijdu 😀 a napisu co auto. To se nasmejete. Anac uz to teda vi

petruna26
23. črc 2009

kocka, to máš dobrý... Já zas chudáka pořád kritizuju, dneska si vzal volno a krom toho, že většinu proseděl u TV a PC, tak snad pochopil, že se Adéle taky nmusím skoro furt věnovat, jinak prostě bulí.. No, tak šel vytírat a já ho děsně sprdla, že to nedělá pořádně.. Ale jinak dobrý, u nás máme zase senzory na to, jak se hádat kvůli všemu 😠

Marti, to je fajn, že tě to baví.. 🙂

Veru, taky dobrej přístup, jdi do práce a kluky bude asi hlídat soused, ne? 😠 , fakt jsou mimini.. já bych chtěla být chlap, oni jsou hned se vším rychle hotový.. 🙄

anaconda
23. črc 2009

Ahojky.

Holky, nevíte některá přesnou adresu Martinky?? Nebere mi mobil a opravdu nutně to potřebuju. Prosím do IP 😉