Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
25. črc 2009

Ilonko 😢 😢 seber se a jed k Nelince tam se urcite psychicky srovnas,Neli ti pomuze aspon se vypovidas.a koukej si zalozit ten ucet a my ti tam rady supem neco posleme 😉 takhle to dal fakz nejde,musim byt v pohode pro deticky.kdyby cokoli pis ve dne v noci ju? 😉

anaconda
25. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Ilonko,
Tvoje zpráva mě fakt potěšila!!!! Dobře mu tak, že mu sebrali papíry a já jen doufám, že na něj byli kolegové opravdu hustí, aby mu spadl hřebínekm, mistrovi. Kecy o tom, kde a s kým spal, ať si nechá, mě osobně už by to vůbec nezajímalo, protože hledat pak výmluvy umí opravdu mistrně. Dostal chlapec lekci tím, že není takový king, jak si plánoval a Ty udělaj opravdu to, co píšou holky. Odjeď k Nelince, aby se chytil opravdu za hlavu.
Né, že bych byla velký snílek, ale myslím si, že když mu dáš druhou lekci Ty, a to ale opravdu musíš!!!!, uvědomí si, že to fakt posral a dostane rozum. 🙂 U Nelinky získáš nadhled a hlavně potřebné sebevědomí, protože se jistě cítíš, jak zbitý pes, né-li hůř. Nelinka Tě jistě opět dostane do života a to Ty nejvíce potřebuješ.
Vedle ní budeš jistě vypadat skvostně, s těmi blond vlasy oproti její tmavé hřívě a to by v tom byl čert, aby si toho chlapi nevšimli. Nemyslím hned nějakého klofnout, ale zjistit, že jsi stále chtěná.

Když si o sebou ten Tvůj mistr myslí, že je NĚKDO a v očích ostatních z party dělá, jako by jsi neexistovala, dovedeš to taky, ne? 🙂 Alespoň to zkus.

Peníze Ti pošleme k Nelince, to je jasný 🙂

ma12
25. črc 2009

Ilco, konecne sis dupla. Dobry, to ti jen shcvaluju 😉 a bud mu zbal kufry a posli je k jeho rodicum anebo jed k Neli, at opravdu vidi, ze to myslis vazne.
dej mi vedet to cislo uctu jasny?

anaconda
25. črc 2009

Škoda, že nesloužím tam u Vás, ten by lítal metr vzduchem. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ma12
25. črc 2009

Anac: a nemas tam znamy?

petruna26
25. črc 2009

ahojky holky,

Ilon, prosím, seber se a jeď fakt někam pryč, utřídit si myšlenky ap. - Tvému mm fakt nevěřím, že by spal v autě, to je kec 😝 No, držím palce a kdyby něco, jsme tu pro tebe, to je jasný 🙂 , budeš-li něco potřebovat, co bysme mohly pomoct či poskytnout, tak písni 😉

Marti, noc jsme měly koukám podobnou, Adéla jedla po hodině!!! Takže v jednu (když jsem šla spát), pak 2:45, 3:45, 4:45 a v 6 jsme vstávaly 😝 No, doufám, že jsou to zuby, jinak mě to zabije, tohle byla druhá noc, kdy jsem se nevyspala 😉

berunka
25. črc 2009

Petul myslim ze Ada muze byt ve spurtu kolem 6.mesice byva ☹ takze to chce vydrzet a zatnout zuby.jinak ohledne noci mi ani nemluvte,od dvou do cca pul paty jsem prakticky nespala u nas to jsou opravdu zoubky takze Eli se porad budila,knourala,hledala dudlika.nastesti rano s ni vstal Petr,prebalil,nakrmil a ja mohla do osmi dospat.dneska mame navecer objednanou navstevu,budeme grilovat takze to zas bude vesela noc.naposledy kdyz jsme byli my u nich jsem sla spat ve ctvrt na pet 😲

berunka
25. črc 2009

joo a aby jsme nezapomnely prejeme s Eli vse nej nej nej Kubickovi bojovnickovi k svatku,at ma porad tak pohodovou mamcu a jen roste do krasy klucina nas jeden sikovnej 😉 🤐 🤐 🤐 🤐 (pusinky)

petkakrutik
25. črc 2009

Dobré ráno, byla jsme vzhůru od necelých 7, ale protože prcek v noci furt vymýšlel, ještě mě to o půl osmé vzalo a probudila jsme se před chvílí.

Ilon, vidíš, jak tě bereme vážně, takhle plno tu o víkenduporánu nebývá, pokud se něco neděje 🙂

Jsi strašně moooooooooooooooc statečná, že jsi mu to dokázala říct. Jen by mě ještě zajímalo, co na to jeho starouši. Jestli nic, tak jsou to stejní hňupi jako on a tím pádem honem nohy na ramena a pryč z té rodiny. Šupkej k nelinkovic, tam si odpočineš. A tomu trapákovi ukážeš, že není jediný na světě, kolem kterého by ses musel afurt motat.

Jestli přišel o papíry, jeho minus, a kdyz mel zbytkovy alkáč ještě v kdovíkolik, když ho ťapli, tak teda musel být hodně ožralej a co tak vím, tak takovým se nepostaví, takže ani nemusel zahnout. To je ale jedno, hlavně se seber a udělej si relax ve Vsetíně. 🙂

petkakrutik
25. črc 2009

Marti, jasně, dám vědět, pro jistotu mi, prosím, hoď ještě do IP mobil, nemám telefon u sebe (je v ložnici a mládež ještě vyspává), tak nevím, jestli tvoje číslo mám 🙂

Přeju všem dovolenkářům příjemný pobyt. My budeme na chatě příští týden.

Kubíčkům vše neeeeeeeeej 🙂

petruna26
25. črc 2009

Beru, já myslím, že snad ty zuby.. Viím na spodní dásni nějaké změny, tak uvidíme... Nemyslím, že by to byl spurt, ona moc jíst nechce, ejn je taková "jiná"... No, nic my dnes arzíme k našim - je tam venku moc pěkně 😝

petruna26
25. črc 2009

no, ty zpřeházený písmenka zvládnete, že? já neumím psát, pořád se mi protáčej a nebaví mě to opravovat 😝

anaconda
25. črc 2009

Kubíček děkuje všem za gratulace a svátku si vážně užívá. 😠 Noc stál za prd a od rána řve, jak tur. Už mu prosvítá zoubek, takže je to tím. Doufám 😅

berunka
25. črc 2009

Peto a Peto Eli byla taky takova "jina" nez se ji zoubky proklubaly.hlavne vecery a noci se zmenili.pres den to celkem slo i kdyz vcera byla taky abnormalne uknourana,to u ni moc neznam 😒

cline
25. črc 2009

Nazdýrek, tak Koukám, že mě Ilon předběhla a ozvala jsem než jsem to na mobilu doklofalal. To je dobře, že jsi v pořádku. Nepochopila jsem proč manžel jel do hospody autem???? Na pivo??? To snad není normální, ne? Takže dobře mu tak a může být jedině rád, že nikomu nic neudělal, když měl ještě pod čepicí. Ale ty taky řidičák nemáš, viď? Tak to je naprd. Ale chlapec bude jezdit tĎ tak maximálně na kole, to je fajn, ne? Servírku bych kopla do prd.le, i kdyby s ní nic neměl tak co mu má co zvedat telefon? Tu někde potkat tak jí má, ani neví odkud přiletěla...Jsem se zase vytočila.
Kubíkovi vše nej k svátku!!

petruna26
25. črc 2009

Beru, asi jo.. Teď už 2 hodiny spí... Že já si taky nešla lehnout, jenže jakmile lehnu i já, spí max. 20 minut.. No, klasika 😀

Tak pa, jdu vypnout PC a až mládě vstane, mizíme..

nelinkav
25. črc 2009

Dobré ránko!

Gratulujem Kubíkovi ke jeho prvnímu svátku, ať to kouká pořádně oslavit 😉

Jiřko, co chceš prodávat za plenky? Dyžtak mi písni třeba IP. Ne, že bych jich měla málo, ale třeba takovou levnější BE bych si dala říct 😀

Petru, za sebe říkám, že zpřeházený písmenka klidně přelouskám, bo na tom nejsem o moc líp - já zas mívám furt špatný koncovky sloves. Když jsem Peti napsala, že až budu kadit místo bude (jako Patriček), tak jsem vzdala jakýkoli opravování 😝 😉

Ilčo, tak se pán po 24h ozval? No ne, jaká čest 😝 (extrablicí). I kdyby s tou fuchtlí, co se mu sere do mobilu, nespal, tak se nic moc nemění na tom, že mu nemůžeš vůbec věřit. I jestli se mu tentokrát jak říká Peťa nepostavil, tak já už bych ho asi furt podezřívala a takovej vztah fakt stojí za houbeles... Je dobře, že jsi se ozvala, měl by si konečně uvědomit, že nejseš žádná ušlápnutá ťunťa, co mu ty jeho excesy bude tolerovat navždy. Každýmu jednou dojde trpělivost, tys vydržela dýl, ale výsledek je stejnej. Buď si teď už konečně pořádně všechno srovná v hlavě, ujasní sí, jestli o tebe chce nebo nechce přijít a začne se podle toho chovat. Ale jak říká Anac, bez pořádné lekce to nepůjde. Kdybys s ním teď začla mluvit a chtěla to hodit za hlavu, tak by se to 100% zas opakovalo...
U nás jsi vítaná, ale v úterý jedem na tu dovolenou(nejdýl do neděle). Přehodit se to bohužel nedá, protože na to zas navazují další kolegové a zrušit to nechci, páč mm dře jak kůň a v zájmu jeho duš. zdraví ho musím na čas odtáhnout od práce, další delší volno bude mít asi až na Vánoce...
Takže buď přijedeš teď s tím, že tu budete hospodařit sami, nebo doražte za týden.
Pokud bys přijela ten za ten týden, tak co se zatím zkusit s mm domluvit, aby ještě zůstal u rodičů a vrátit se může, až odjedete. I když pokud máte byt v nájmu, tak není důvod, abys vyklízela pole ty, stejně tak se může spakovat on, ne?
Zkus se s ním dohodnout i na placení na děti. I v případě, že by byl vstřícný a chtěl se konečně jednou zachovat jak pořádnej chlap, kterej když už zklamal ve všem, tak se aspoň fin. postará o potomky, tak si zajdi na sociálku a zkus vyzvědět, jaký máš možnosti nějakých dávek v případě, že by ses rozváděla a on hned od začátku neplatil, jako jestli ti nějakým způsobem pomůže stát. Pokud ne, tak máš ještě nás, tak neboj 😉 Co jsem tak viděla, tak vy tři toho dohromady sníte míň než naše kočka, tak bysme to nějakej měsíc utáhli z našeho účtu.
Ještě než půjdeš po úřadech, mazej si zřídit ten svůj účet (u spořky to stojí 200,- , to snad máš a na něj ti rovnou něco pošlem)!!!! Být bez vlastního účtu můžeš být max. v dokonalým vztahu, ne pokud ti chlap dělá to co H. tobě!!!! A kdyby ho to mělo urazit? Nad tím v§bec nešpekuluj, jednak na tom není nic špatnýho a druhak bát se o city člověka, kterej tráví noc kdovíkde a kdovíským aniž by aspoň napsal, že žije a ještě se nevrátí, je fakt zbytečný.
Jak budeš mít účet, zajdi na pracák a požádej o zasílání rodičáku na ten novej účet.
Kde bydlí ta babička? Jestli má svůj domek/byt a ty bys nechtěla ani k nám ani by on nezvedl prdel, aby vám uvolnil váš byt, tak se zkus domluvit s ní, na přebývání. I za cenu toho, že by sis musela skutečnost nějak "upravit", aby ji to nemrzelo...
Popřemýšlej, co je pro tebe nejpřijatelnější varianta a dej vědět. Stojíme tu všechny při tobě, tak zvládneš cokoli!!!!

anaconda
25. črc 2009

Ilonko,
ještě pro upřesnění toho, co Tvůj manžel způsobil-

Vaši rodinu připravil nejméně o 25 000,-kč, protože nyní je za chlast za volantem pokuta 25 000 - 50 000,-kč a pokutu ukládá až správní orgán, tedy městský úřad, stejně tak tento úřad stanoví délku odebrání papírů. Nenech se tedy manželem chlácholit tím, že mu je sebrali "jen" na 2 měsíce, protože o tom se rozhodne do 1. měsíce, dřív nikoli a rozhdoně na to nemá vliv policie. Policajti mu "pouze" sebrali papíry, sepsali to s ním a odešlou na ten úřad. Pokud si manžel nenechal vzít krev, dostane plnou palbu, tedy pokutu 50 000,-kč a 2 roky zákaz. Pokud mu krev vzali a výsledkem bude množství alkoholu v krvi nad 1 promile, dopustil se trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky a bude trestně stíhán. Pokud bude mít pod 1 promily, dostane pokutu do výše 50 000kč (nejméně však 25 000kč) a na různě dlouhou dobu mu seberou papíry. Rozhodnou podle toho, koliv má přestupků v kartě řidiče, jiných púokut, pověstí v místě bydliště a vezmou v potaz záznam od policie, jak se choval a jestli spolupracoval.
Jiný scénář, než jsem Ti výše popsala NEEXISTUJE!!!! Takže si uvědom, o co vše Vás svou ledabylostí a neschopností připravil. Nenecháš si přeci kálet na hlavu ze všech stran, ne? 😉

pismenko
25. črc 2009

Fíííha 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠

sonisek
25. črc 2009

Ahojky,
téda Ilon, nestačím se divit, co ten tvůj chlap vyvádí...Jen doufám, že najdeš tolik odvahy a s dětma půjdeš pryč, protože nic jiného si on nezaslouží...

koalice
25. črc 2009

tak už mám návštěvu za humny , ale nedá mi to a na chvíli zapínám komp.
B.p., dobře jsi udělala, teď jen dotáhnout ten vlastní účet !! Nechápu, jak mohl jet do hospody autem ???? a kecy, že spal v autě mi přijdou naprosto směšné. Přeci jenom nějaký ten rok venerologii dělám, tak už žádné iluze nemám. A vysvětlení Anac o výše pokuty to všechno jen podtrhuje. Dobře, že jsou ty pálky za chlast za volantem tak vysoké, já osobně bych ty ožraly přetrhla vejpůl, zvlášť když denodenně vozím svoje děti. Pak člověk může jet sebeopatrněji.....Určitě si řidičák udělej sama, to je další krok k osamostatnění.
Pokud bude chvilka, nakouknu sem, ale už slyším přicházet návštěvu. jdu dělat hospodyni 😝 😝

petruna26
25. črc 2009

ahoj...
anac, díky za info, jsem ani netušila, že je to tak drsný, ale myslím, že je to dobře, snad si to potrestaní ochlastové příště rozmyslej 😝 😝 😝

hezký večer všem, musím udělat něco k jídlu, jen nevím z čeho, když je to u nás jak u vybílenýho krámu 😝

anaconda
25. črc 2009

A ještě jsem zapomněla dodat, že k papírům znovu přijde tak, že si bude muset zaplatit pár lekcí autoškoly, zopakpvat jízdy a hlavně udělat testy, které v dnešní době nejsou procházkou růžovým sadem. A to samozřejmě zase něco stojí 😒

Teď vypadli tchánovci a bába, přišli gratulovat Kubíčkovi. Dostal velkou plastovou tatru. Největší radost z ní má samozřejmě Jiránek 😉

petruna26
25. črc 2009

Tak Adélka dneska taky dostala dárek - od našich k půlnarozkám - nafukovací bazén... Taky z něj mám radost hlavně já 😝
Mizím, přeju dobrou noc, dneska se musím dokopat jít spát dřív než v 1 (jenže zatím jsme neudělali tu večeři 😝 )... Jo, Adélka už má 2 kopečky v pusině, tak jsem zvědavá, kdy zoubek vyleze (případně oba - vypadají, že lezou společně). Mohly by v pondělí, by se mi to dobře pamatovalo..

Ta pa 🤐

jajinka27
25. črc 2009

kuk, jen jsem byla zvědavá co Ilonka, dočítala jsem u našich ale nepsala

holka to je mazec, co dodat, nechci se opakovat ale souhlasim s Neli, napsala to pěkně

kacatko03
25. črc 2009

Ahoj při sobotě....než pujdu na kutě tak nakukuju jak Ilča...byli jsme celý den pryč a před chvíli si všimla sms od Zuzky....

dočetla jsem jen info od Ilči a zase mažu, dnes už nemám sílu reagovat, byli jsme na Orlíku na 7boji (mm hrál se švárou) já s dětma u segry, vstávačka a odjezd v 5.30 ráno to máme normálně pulnoc tak sem mírně vyštavená...tady sou fotky kdyby někdo chtěl juknout. http://rejli.rajce.net/25.7._2009_Smrci_Voltyrov

nelinkav
25. črc 2009

Ahoja ledňandy,
jste všechny celej den v trapu, že tu bylo tak vymeteno?
My jsme až na krátkou návštěvu mužovi babičky byli doma, ale nějak jsme nestíhali. Mládě bylo extrémně hodný (jako ostatně většinu dní, kdy mám chlapa k ruce), tak jsme aspoň společeně pořádně vygruntovali barák. Jednak už to potřeboval, přes ty vedra během týdne jsem na nic nesáhla, a druhak jak pojedem na dovču, tak nám tu bude řádit tchýně (chce chodit otvírat okna) a tchán (chce nám spravit zámky všech vnitřních dveří)...

Ilonko, co ty???? Myslíme na tebe, muž už je srozuměn, že jsi k nám pozvaná a s tvým delším pobytem souhlasí!!!!! Pravda, mlel cosi o švédské trojce, ale neboj, to on jen tak ftipkujeeee 😉 😀 Jak jsi na tom dneska? Snad se zas moc netrápíš... Myslím, že už sis kvůli němu vytrpěla dost, tak je na čase se začít těšit na budoucnost, která určitě bude hezká. Svý už sis vybrala a to by bylo, aby nebylo 😉

Valím do sprchy a pak do hajan, všem přeju hezkou neděli, Koal pevné nervy s dalšími a dalšími hosty, Jiránkovi super tatrováckou jízdu, Adélce konečně prořezaný zoubky a příjemné počasí celé ČR 🙂

taita
25. črc 2009

Ahojky
To byl den. Dnes dostala Anicka prvni lzicku mrkve. Pak jsme jeli neco koupit. Odpoledne byla Anicka protivna a ja nemohla nic delat. A nakonec kdyz usnula pustila jsem se s Tomem do debordelizace a vyhazovani a ted tu mame tolik odpadu, ze se sem nevejdem. 🙂 Jsem k.o.

Neli co jsou BE za pleny?

Peto neni zac, hlavne aby je meli

Verco to jste si teda uzili, pekne fotky

berunka
26. črc 2009

Petulko tak ze by opravdu zoubky?dneska mamte doma navstevu takze proto tady strasim jeste takhle dlouho 😀 😀 jsem zvedava jak bud rano vstavat,je tu v tuhle pozdni hodinu vubec jeste nekdo?

cline
26. črc 2009

Nazdárek, tak čekám co Ilča. Snad už je ve fázi řešení. My dneska snad konečně začneme šroubovat plaňky na ten náš bláznivý plot, abych se mohla vavalit aspoň na terasu, když už trávník není. Tak včera jsem poprvé taky slyšela větu: Vždyť ty mě vůbec neznáš 😝 😝 😝 (blicí) a když Justíka přivezli, tak prý a v kolik zítra? Jsem na ně koukala jak puk. Pak jsem pochopila, že chtějí zase vozit, tak uvidím řekla jsem, že zavoláme 😒