Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
30. črc 2009

Peto ty jsi cislo,moje predstavivost pracuje na plny obratky 😀 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

jáji...tak snad bude Tomík zítra ok,abyste dorazili 😒

Péťo 😀 no to jsem zvědavá až dojde na příkrmy, to budou ksichtíky 😀

berunka
30. črc 2009

Jaji tak snad uz to zitra bude lepsi,ten den po ockovani vetsinou jeste je blbej ale pak uz bude lip neboj 😉

jajinka27
30. črc 2009

no minule uz dalsi den byl v pohode, tak snad to bude stejne

petru...ja pujdu z holesovic, snad to stihnu, predtim chci jeste vyzvednout na poste manducu a rovnou ji tam prubnu 😀

sluninka
30. črc 2009

Veru... dneska zkoušíme na noc Hajaja, Naty dala 210ml tak uvidíme jak to bude fungovat na nás 😕

jajinka27
30. črc 2009

a musim vzit deku a vypustit ho na zem, jinak nevim, v kocaru se mu nelibi kdyz stoji 😀

sluninka
30. črc 2009

jáji..a vodítko aby nevzal dráhu 😀

berunka
30. črc 2009

jj,privazat ke stromu aby mohl delat kolecka 😉 no hledat ho po Stromovce by bylo docela vzruso ne holky 😀

jajinka27
30. črc 2009

no to nemám 😒 dráhu asi vezme jak ho znám

sluninka
30. črc 2009

já myslim,že bysme ho našli u zdroje - pivo dělá hezká těla 😀

jajinka27
30. črc 2009

si děláte legraci ale já si snad na něj vodítko pořídim 😀

jajinka27
30. črc 2009

prosim pěkně mudr nám napsala do průkazky do poznámky: šikovný 😀

berunka
30. črc 2009

Jaji ja mam doma stopovak od Fida tak ho muzu vzit,ten je dost dlouhej 😀 😉

sluninka
30. črc 2009

jáji..hele ještě mu na něj připni takovej ten přívěsek na klíče, když zapískáš, tak to začne pípat..no já jen kdyby Ti vzal dráhu i s vodítkem 😕 😉

petruna26
30. črc 2009

Jáji - pěkný...
Teda a nevím, zda jsem to napsala pochopitelně, ale samozřejmě jsem jí do ruky nevrazila mrkev (jako tu, co roste v zemi), ale dala jsem jí na lžičku Hami-první mrkev - jen abyste si zas nepředstavovaly kdoví co 😀

jajinka27
30. črc 2009

sluni,..hele a neměla bych ho dát rovnou očipovat??? 😀

petru...ty vogo Adélka s mrkví v ruce, to by byla sranda 😀

sluninka
30. črc 2009

Péťo ehm 😕 já to samozřejmě pochopila tak,že vyfasovala do ruky mrkev a nevěděla co s ní 🤐

jajinka27
30. črc 2009

sluni,,ty voe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
30. črc 2009

¨tak u nas je v prukazce lehce nezraly novorozenec,vezmete nas do party i pres to 😀 😀
Petulko ja to pochopila ale ta kombinace ksichtiky duseni a bliti no to bylo na me moc,kdyz jsem mela tu cest videt Adu v akci plac 😉

petruna26
30. črc 2009

sluni, no, to jsem právě pochopila, žes to pochopila špatně (když píšeš a co teprve, až budou příkrmy)... Jasný... Adéla jí půl roku jen mlíko a pak řeknu, Hele, Adélo, už jsi velká, tady máš mrkev, tak kousej (sice nemá ani zub, ale ... 😀 ), ty jsi trdlo.. 😀

berunka
30. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 holky se asi pocuram 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
30. črc 2009

no já se fakt bavím 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

no co jééé,já malý uvařila mrkev a nechala jí to "okusovat" a jak jí šmakovalo 😝 (jazykovej)

hele co máte za průkajdy? já tam žádný poznámky nemám,jen u každý porady Závěr:zdravá 😕 😀

jajinka27
30. črc 2009

noo tak to je závěr noo 😝 😀 😀

jajinka27
30. črc 2009

sluni...hele tak to udělej kuřecí stehno a můžeš jí ho taky dát 😀 😀 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Péťo mllllllllč 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 ještě že tu není MM, by zase nechápal čemu se tady bourám smíchy 😀 😀

petruna26
30. črc 2009

sluni, bych se bála, že se udusí... Takhle jsem jí ze srandy dala ožužlávat jabko a pak jí ho lovila po celý puse, když mi kousek zmizel 😀

já se jdu kouknout, co tam máme napsaný my. Snad ne něco jako: má trhlou matku.. 😝 😀

sluninka
30. črc 2009

😀 😀 😀 jáji..si děláš pr*el, ale ona by ho dala

petruna26
30. črc 2009

Jáji, teď se tu směju já jak debil, kuřecí stehno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

😀 😀 bože to jsou hlášky
Péťo....taky jsem hledala podobnou větu 😀 😀