Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
30. črc 2009

ty voe...co se to tu děje....ste se nějak rozjeli ty vole 4 stránky to je mazec...

sluni: tak snad budete uspěšnější než my, pak dej echo....
jaji: tak malého pak na dece venku natoč 😀

já bohužel nedorazím. musím vyzvednou na IP vytištěné cenovky, to by bylo ok...ale pro F si mězi 15-16h přijede babi takže bych to nestihla :(

a s kaší se na vás vyprdnu a pujde do koše nooooo když ji nechceteeeeee 😝

jo a mám croasanty v troubě 😀

petruna26
30. črc 2009

Sluni, nápodobně.
Jáji a kde se to stáhne, já to chci taky vidět.

berunka
30. črc 2009

no Peto ono nejsi moc daleko od pravdy,kdybys videla ty jeho trika.to kazdou chvili slysim jejda ani nevim jak mi to tady ukaplo 😀 😀 😀
Sluni asi dostanu drzkovou za ty napady aby zehlil 😀

sluninka
30. črc 2009

Veru...já chci kaši i Croasantýýýýýýýýýýý 😀 😀
škoda,že nejdete 😒

petruna26
30. črc 2009

Veru, tak mi jednu schovej, já ji pak sním (jak já, ne Adéla), to neva, že bude prošlá, těch pár dnů se to nepo...
4 stránky, jo? Tý jo, kdo se tu tak rozepisuje? 😀 😝 😀 , jinak škoda, že nedorazíš. S tebou jsem ještě nechlastala 😀

jajinka27
30. črc 2009

petru...ty jo já nevím kde to stáhnul, je to teda dokonce česky

jajinka27
30. črc 2009

veru...mno joo máš tu bejt s náma 😀

petruna26
30. črc 2009

No, já dneska dělala papriky s rajskou a ta omáčka mi při ochutnávání kápla na břicho. Takže triko špinavý. Problém byl, že jsem žádný triko neměla, tak mi to opařilo břicho 😝

petruna26
30. črc 2009

Tak mi to vypalte, pls. 😀 Jsem taková nenáročná, co? Ti to zaplatím 🙂

jajinka27
30. črc 2009

já měla krupicovou kašiiii 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

jejda ani nevim jak mi to tady ukaplo 😀 😀 😀 😀 😀 tývole,si asi učůrnu 😀 😀 😀

Péťo..já už doma taky musim chodit oblečená,taky jsem se jednou takhle spálila 😀 😀

jajinka27
30. črc 2009

petru...zjistim až dorazí manža, myslim ze to nebude problem 🙂)

berunka
30. črc 2009

Veru tady je dneska desna prca,ale ty jsi svedomita matka a peces dobroty.ja jsem lempl takze tu koukam akrat na kupu nevyzehlenych hadru 😒

petruna26
30. črc 2009

Jáji, zkoušíš, jestli budeš potom líp spinkat, jo? Abys Tomy v noci moc nebudila 😀
Bože, mm zase hraje nějakou debilní hru a lítaj tam vzdechem různý pohlavní orgány, já to tak nesnáším, když furt nadává a podle mě naprosto bezdůvodně 😝

kacatko03
30. črc 2009

jáji: no my byli na chodově pak sem dělala véču a croassanty...pak přijdu sem a valim voči 😀

sluni/ petrun: hele a nejede někdo metrem přes IPák? mě je jedno v kolik to vyzvednu tak to mužu někomu vrazit kdo pojede přes.
Zuzi využ taky kašujete ne? tak byste moholi zkusit jahodu...když ne tak ji vyhodíte vy 😉

holky ale příšt´í týden sem volná a ten další týden taky a dokonce bez Fidela

sluninka
30. črc 2009

beru..tak tu hromadu ukliď jinam..já to taky měla v pokoji a dokud jsem o to nezačala zakopávat,tak mi to tam nevadilo 😅

petruna26
30. črc 2009

Beru, ale smích je lepší než žehlení. Já bych měla pracovat a zatím se jen bavím. Ale někdy to fakt potřebuju. 🙂

kacatko03
30. črc 2009

zuzu...tu kupu tu mám taky...a svědomitá matka??? hahaaaa jen sem měla těsto v lednici (hotové koupenéú a Tom hulákal že je 3dny prošléééééé 😀 tak sem to musela rychle zatočit a hodit do trouby...toť celé umění

jajinka27
30. črc 2009

Veru...já jedu přes I.P. ale nevím přesně v kolik

petruna26
30. črc 2009

Veru, no my můžeme jet přes Pavlák..

jajinka27
30. črc 2009

3 dny prošlé 😀 😀

petruna26
30. črc 2009

Tak my s Jáji jedeme přes Pavlák.. Hele Jáji, to bysme se mohly někde sejít, ne?

jajinka27
30. črc 2009

petru...to bysme mohly 😉

berunka
30. črc 2009

Veru ja jsem kasi zatim nedavala,jen oarkrat ona po ni place a krouti se.ted tu mam ovocnou na dobrou noc od Hami tak uvidime.
Sluni tak ja to poslu z balkona a bude to 😀 jinak Petr rikal ze nas rozsadi,ze jsme pry tema recma nebezpecny 😀 😀 uz aby jste se poznali 😉

jajinka27
30. črc 2009

sluni...no heeele a kdy spácháme ten výlet k tobě? jako i s dospělým Tomem?

petruna26
30. črc 2009

Jáji, tak se domluvíme zítra, jo? Já se na okamih (ha, už umím slovensky, díky koňovi tý slovenčině aspoň občas ještě rozumím) vytrácím, musím něco dělat, než si mm zase vzpomene, že musí jít spát 😝

jajinka27
30. črc 2009

jo jo domluvíme, já doufám že přijde pošťačka včas abych mohla pro tu manducu

jajinka27
30. črc 2009

chjo, dneska nemá Tom moc dobré spaní, furt se tam mele a budí se 😒

sluninka
30. črc 2009

Veru...co na Ípáku?? tam budeš stát jo? 😀

beru...jsem chtěla napsat ať vydržíš,že bych si tam stoupla,ale pochybuju,že by mi něco Tvýho bylo 😀 jsem poněkud plnějších tvarů než Ty 😕

jáji...no to je ve hvězdách, H.je totál bez času,jsem ráda,že ho vidim aspoň když přpijde na oběd a pak večer 😒

jajinka27
30. črc 2009

sluni,.,hm to je na prd 😒