Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
4. srp 2009

Zderac, pracující lid vás zdraví! Já teĎ do středy musím makat jako šroub v krámě, to je tak když vám zaměstnanci se.ou na hlavu a vezmou si v plné sezóně dovolenou dva ze tří 😠 takže já to teda tenhle týden na Bolina city nevidím. Dneska máme do toho ještě odpolko očkování. Ale za to se ve čtvrtek odměníme a vyrážíme na dovolenou do Pohorské vsi 😎

petruna26
4. srp 2009

ahojky..
Marti, myslíš že mi seženeš tu ohřívačku?
jinak nálet na obchody bych taky potřebovala udělat, jenže poslední dobou už mám výplatu pryč, ještě než mi přijde (skoro 😝)
ad středa, my bysme mohly, ale s někým.. tak čus, jdu zase makat, Adelaida vstávala v 6 a ted už zase spí, nechtěla mě nechat vyspat, potvůrka ☹

anaconda
4. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Bolina city Vás ve středu velice ráda přivítá 🙂

Včera mě k PC nechtěl Jiran pustit, páč něco študoval. je to jeliman!!! 😠

Noc opět děs. Hrát si nechtěl, ale byl vzhůru snad 15x. Ach joooooo ☹ Jinak kadí pravidelně každé ráno a pak k večeru. Včera přes den mi spal zase 4x. Střídá kočár, vozík za kolo a postýlku a spí všude, jak dudek. Odpo v postýlce chrupnul zase od 16 do 18 hodin a ve 20 hodin už zas neudržel víčka nahoře. Je to dobrý spavec, i dobrý žravec, tedy ideální profil do naší family. Jen ty modrý vočiska furt nějak neštymujou.

Tak mě napadá, co očka Vašich drobečků? Už přebarvila?? 😕

ma12
4. srp 2009

Věrko: nějak jsem nepochopila co myslíš, netušim kolik budou savičky Avent stát v UK, ale určitě budou levnější 😉
Petru: dívala jsem se na ebay, končej tam aukce na použitej ohřívač za poměrně slušný peníze, jeden je tam kup teď za 10 liber + poštovný, jo a jelikož mají v UK jiný zásuvky, musí se koupit takový udělátko, aby se to dalo použít tady.
Anac: nepřebarvila se očka, vypadá to, že budeme mít modroočku blonďatou k tomu

petruna26
4. srp 2009

Ma, já nechci použitej 🙂
jinak u nás oči taky modrý a vlasy blond - ale ty jí časem ztmavnou, mm byl taky cca do 10 let blonďák a pak už byl hnědej 🙂

cline
4. srp 2009

u nás oči stále tmavě modré a zevnitř dohněda 😀

ma12
4. srp 2009

petru: ok, tak budu hledat

sonisek
4. srp 2009

Dobré ránko,
dík za vysvětlení o žloutku...jsem se toho syrového taky zděsila, ale prej že když se to dá do té horké zeleniny, tak se tam srazí....však nám do polívek se taky vyklepne syrové vejce a srazí se tam, že...ale malému to riskovat radši nebudu...
A ještě dotaz...Vy jako dáváte třeba samotnou skleničku brokolice? Jsem právě myslela, že bych mu to radši zamíchala do mrkve nebo něčeho jiného.
A po jak dlouhé době jste přidaly maso?

cline
4. srp 2009

soni nám brokolice samotná jela nejvíc, asi bude po tatínkovi

anaconda
4. srp 2009

Tak to bude prča, až se sejdeme na sraze po 15 letech a 3/4 dětí budou blonďatí modroocí jelimánci 😀 😀 😀 😀 😀

Soni,
vše se má zkoušet po 3 dnech kvůli alergické reakci. tedy jednodruhovou zeleninu 3 dny, poté zkusit jinou zase 3 dny a pokud bude Tomík snážet vše v cajku, přidala bych maso. To se jí taky po 3 dnech stejné. 😉

febris
4. srp 2009

soni kdyz mas ozkousenej jeden druh zeleniny, tak do ni pak pridat muzes neco jinyho, kdyby byla nejaka reakce je jasny ze je to ta "nova" ;) ale dalsi den nemuzes dat dalsi novou zeleninu, ale pockat ty 3 dny, neb ty reakce na to mohou byt opozdene a pak by se nevedelo na co reagoval.ja takhle do mrkve pridavala trochu mrkev-brambor, neb mrkev-brambor malymu moc nesmakuje. Dnes vyrazim na nakup dalsich lahvicek, no ze nedy sni celou lahvicku mi prijde jako sci-fi. Co mu strcim do pusy spolkne, vubec neprska, nepatla to okolo, ale pak nechce nerad otvirat pusu 😀

febris
4. srp 2009

danielek ma taky modra ocka a blond vlasky 🙂 ja jsem svetla porad, oci mam zeleny, tatinek byl jako malej blondacek ale ted je jak cikan. Tak uvidime jestli prcek taky ztmavne. Tmava byva dominantni. Ale manzeluv bracha je svetlej..

kacatko03
4. srp 2009

u nás světlé nědé vlásky + hnědozelené vošiii 😉

sluninka
4. srp 2009

ahojte

tak u nás noc naprostá šílenost,asi tak 20xvzhůru, jíst nechce, pít nechce...teď si tu hraje a bulí u toho 😅
jinak my jsme taky modrooký blonďatý🙂

anac....za 15let už se ty "dět"i budou scházet bez nás 😀

Veru...kdy jdete na ten rtgn?

kacatko03
4. srp 2009

sluni: asi nejdem...malej je normální

sluninka
4. srp 2009

Veru...by se už asi projevilo,kdyby ho něco trápilo,co? těch bouchanců ještě bude

monique_2006
4. srp 2009

petru - jakou chces ohrivacku? nechtela bys ani pouzitou ode mne? 😉 ja ji asi budu prodavat

jajinka27
4. srp 2009

kuk,

u nás oči modré a asi i zůstanou, oba máme světlé oči 🙂 a vlásky má do hněda 😀 takže je náš 😀

jinak noc ok, ve spánku o půlnoci dostal sunar a spal do 7 😀

na dovolenou nemám nic sbaleno, to je sranda, dneska mi dovalí kámoška a pak jdu cvičit a večer mě čeká žehlení, balení, koupání, myslím že půjdu spát tak v 1 ráno 😅

taky musím naběhnout do dm a koupit ještě jeden sunar domu a taky ty hipp jak psala Jiřka, čímž děkuji za tip 😉

febris
4. srp 2009

ja dnes razim za kamoskou do hostivic, ma chlapecka o necele 3t mladsiho, to zas bude pro danecka psycho, on se boji kdyz naky dite breci a tenhle je zrovna dost uplakanej 😅 no musi si zvykat. Neboji se luxu, fenu, dokonce ani drtice na zbytky, kterej dela dost rachot, ale proste pres pla vlak nejede... 😝

kacatko03
4. srp 2009

Feb: jee škoda že to nejsou Hostavice 😀

febris
4. srp 2009

koukam ze hostavice jsou zas kousek ze strasnic 🙂 tam jsem jeste loni bydlela u nasich 🙂

kacatko03
4. srp 2009

Feb: jj to máme kousek, táta bydlí na třebešíne a autem jsem tam za 5-10minut 😀

jajinka27
4. srp 2009

no nic jdu do dm, tady stejank nikdo není

kacatko03
4. srp 2009

já tu jsme bo u nás prší a malej spí 😀

ma12
4. srp 2009

ja tu sice jsem, nakukuju ale u toho delam hafo dalsich veci.

febris
4. srp 2009

tak zatim pa, ja vyrazim 🙂

jajinka27
4. srp 2009

veru..tak si tam ten déšť nech jooo?? já mám prádlo za oknem 😀

kacatko03
4. srp 2009

jaji: eeee... 😀 já mám prádlo pod pergolou, ale josu to takové malé přeháňky 🙂

ma12
4. srp 2009

Připojuji se k Jáje: jen si tam Verčo déšť nech 🙂

To snad není možný: http://www.novinky.cz/domaci/175411-prevoz-roms...

jajinka27
4. srp 2009

tak my půjdem do dm v manduce tak jsem zvědavá 😅