Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
5. srp 2009

já teda zjišťiovala tenkrát k tém testům celkem dost a u nás je to tak, že se dávají dohromady ty PAPP a Triplle výsledky a je tam úspěšnost záchytu kolem 94% myslím.

hanka128
5. srp 2009

nám teda vyšlo špatně při triplech HCG,genetička už chtěla amniocentézu,ale naštěstí dr. je rozumný, ti genetici podle mě plaší někdy moc....
ale genetika mě ve škole moc bavila obvzlášť přednáška o stigmatech-každé genetická odchylka, nemoc se jimi projevuje-má je každý 😀 ,ale myslet se musí na nějakou poruchu až když je jich 3 a více-mno a paní genetička nám ukazovala fota "celebrit" a ukazovala stigmata-tož byla tam anetka langerová,bush,dítka "celebrit"byla to docela prča 😀

nelinkav
5. srp 2009

Hani, já na tom byla v Olomouci v Prediku (jsou i ve Zlíně) a zjišťují i z krve ty free HCG i PAPP.
Cline, tak to máte dobrý, že berou v potaz víc ukazatelů... U nás jen tripple test a šmitec. A to jsem se ani nedozvěděla, kolik to vyšlo, jen mi prdl do průkazky negat. a bylo.

Taky mládě poutám všude, je jak hadimrška 🙂 A plazí se jak paragán. Akorát směrem vzad, což ji strašně prudí, páč se vždycky snaží dostat k hračce před ní 😀

nelinkav
5. srp 2009

Je, Hani, tak sem hoď nějakej příklad. Třeba ten Bush by mě zajímal, tipuju to na divný oči a blbej výraz 😀 - teď jen co to znamená...

hanka128
5. srp 2009

neli maru couvá taky dozadu 🙂 a taky ji prudí, že se chce dostat k tomu co je před ní....tak straaaaašně natahuje ruku 😀
no netěším se až dostanu cvik na kolínkách to bude mazec....ale snad se pak dostane na 4 a bude lítat jak torpédo.ale na 4 máme ještě čas. akorát čekám, kdy už začne říkat bla bla a ga gla-to je pořád jenom neeeeeeee a eeeeeeeee 😀

hanka128
5. srp 2009

no tak anetka langerová má epicanthy(něco jakoby 3 víčko, je to ve vnitřním očním koutku),bush má široký nos a daleko od sebe posazené oči-což je typické pro Down.syndrom...což by možná vysvětlovalo pana Bushe 😀 ,pak třeba dítě od machálkové má makroglosii-velký jazyk, já osobně má vysoké čelo-jak říkám na každém se nějaké to stigma najde 😀

nelinkav
5. srp 2009

ehm... a mě se strašně líbili chlapi s placatějším nosem, s takovýma těma širokýma nozdrama (jeden blonďatej brankář, co u nás kdysi hrával, když vydechl, tak se zvedl vítr 😵 ) 😀 Tak mi koukni na fotku a čekám výýýýznam! 😎

hanka128
5. srp 2009

no třeba nejčastější stigma jsou dlouhé řasy 😀 a jak ženy potom touží že 😀
ježiš já tak strašně píšu-vynechávám písmena někdy i slabiky-uf uf uf stydím se 😔

hanka128
5. srp 2009

už zase po tom 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelinkav
5. srp 2009

tak to jsem v poho, mám je krátký. tak jestli není stigma to, že jsou zas moc hustý, tak tenhle kousek bude ok.... Dál? 😀

nelinkav
5. srp 2009

😀 😀 😀 Hani, já toužím předtím i potom 😀 😀 😀 😀 Ježiš, jdu dělat radši něco konstruktivního 😝

cline
5. srp 2009

No a já myslela že ten sérum integrovaný test je celoplošně zavedený. Z celých jižních čech to jde do budějic a pokud se k tomu přidá NT tak to má zachyt asi 96%. A hlavně mi připomínal doktor, že ty dva výsledky se samostatně vůbec nemají prezentovat. A taky mi předem řekl, že na ty testy vůbec nemusím, pokud bych nechtěla potrat nebo amnio, že by mě pak ty výsledky akorát po zbytek těhotenství nervovaly.

hanka128
5. srp 2009

ty jo já snad ještě vyštrachám tu genetiku-už si toho zas tak moc nepamatuju 😀
no pak úzké oční štěrbiny, nízké čelo,vysoké čelo,pterigia coli-si nevzpomenu jak to napsat česky-je to ten široký krk u Turnerova syndromu, pak opičí rýha-je to čára co jde přes celou dlaň, gotické patro(je to hrozně vyklenuté měkké+tvrdé patro-jde to vidět jen jak otevře pusu,uaaa a už se na víc asi nevzpomenu,ale je toho strašně moc....genetici mají občas problém se pak na člověka nedívat neprofesionálně, protože obvykle hned něco vidí 😅

febris
5. srp 2009

neli, ja jsem treba triply nemela, byla jsem na tom prvotrim v motole, z triplu me brali jen jednu latku na rozstepovy vady. Mudr je nastesti rozumnej 🙂

febris
5. srp 2009

tak pozor! 😵 danysek bude serialova hvezda 😀 😀 to neee, ale vybrali ho jako detskej komparz, shaneli chlapecka 8-13m, blondateho nebo plesateho a danielek se jim libil nejvic 😀 hohoooo to je neco pro ego matky 😀 😝

sluninka
5. srp 2009

hani..tak jsem Ti to ráno poslala, buď dorazí zítra nebo v pátek nejpozěji 😉

hanka128
5. srp 2009

děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

petruna26
5. srp 2009

feb-to je pěkný, lednová hvězda.. 🙂 , no, tak musíš pak říct kde bude, budem s Adél koukat na telku 🙂
čau sluni, jsme se dlouho "neslyšely"... jdu uložit tu moji pokladnici (poklad, ale Adu je rodu ženského 😀 )

krijin
5. srp 2009

Ahojte holky, jdu jen na skok, pořád ještě nejsme pořádně nastěhovaný - momentálně maluju malý pokojík, tak práce jako na kostele. 😉 Ale musim se pochlubit, od pondělka máme "motorovou myš" - lezeme! 😵 😵 😵 Někde jsem tu narazila na bezzubáčky - tak my k nim taky ještě furt patříme... 🙂

kacatko03
5. srp 2009

čau...byla jsem u segry v Petrovicích a v krámě potkala Danustu s malým 😉

Petrun, marti, sluni: sešly ste se?? ráno sem dočítala a nějak nenašla teda kde v koli, tak jsme vyrazila na otvíračku krámu a zkouknout mojí práci, koupila si tam rovnou kalhoty a klukům kratasy 🙂 a pak jela za segrou.

dočtu pozdeji mám kluky ve vaně a tátu na rybách.

sluninka
5. srp 2009

hani...není záááč...no jen aby to došlo včas 😅

Petru...ta ženská v tom výtahu byla vyplašená co se děje, jak jsi tam naběhla a mávala 😀 😀
moje pokladnice už spinká, jsem ji nestihla ani přikrej a už byla tuhá

Veru..sešly..tak příště snad budem konkrétnější abys taky dorazila 😉

krij...lezetééé?? týjooo tak to jste určo první...gratulace, to je malá šikulka 😵 😵

sluninka
5. srp 2009

hani...není záááč...no jen aby to došlo včas 😅

Petru...ta ženská v tom výtahu byla vyplašená co se děje, jak jsi tam naběhla a mávala 😀 😀
moje pokladnice už spinká, jsem ji nestihla ani přikrej a už byla tuhá

Veru..sešly..tak příště snad budem konkrétnější abys taky dorazila 😉

krij...lezetééé?? týjooo tak to jste určo první...gratulace, to je malá šikulka 😵 😵

a kde je Marťa?? snad ještě nevenčí pejska někde na Italský 😀 😕

urbi
autor
5. srp 2009

ahoj holky!
teda je toho tu tolik, že reagovat není možné...

Neli, tak zítra držím palce, ať Stelince už je líp a i doktor potvredí, že to je zdravá slečna... jinak fotky nádherný! a ta poslední - no mlask mlask teda.. 😵 a souhlas s tím, že na jedné fotce je Stellinka celej Justík 😵

Kájo, ty pracante, jak je Justíkovi? Fíla už má absťák - naučil se dávat bomba francouzáky, tak ryhcle dojeďte....

dneska zase celej den frčí "děda" a "tata", tak tu je veselo

Feb, to je bomba! kde to bude?

holky, tak jak jste srazíkovaly?

Jindři, teda to je rychlík! šikulka! chci video!

jo a Justíkovi gratulace k zoubku 😵

dnes jsem byla za kámoškou s měsíčním drobkem - teda to je krásnej klučík, vlasatej... 😵 a je to taky malej Urbi 😵 😵 😵

kacatko03
5. srp 2009

ty vogo...8měsíc je tu 🙂

petruna26
5. srp 2009

Hele, Sluni, když něco napíšeš jednou, my to pochopíme, nemusíš to psaá dvakrát... Ale chápu tvou radost z elektřiny 😀 😀 😀

Jindro, to je Terka dobrá 🙂

Veru, no jasně, že jsme se sešly, však se to tu večer domluvilo, ne? 🙂

petruna26
5. srp 2009

no jo, Veru - gratulujeme mini mimimku Tobíkovi 😀

petruna26
5. srp 2009

jo, Sluni, s tím výtahem jsem slyšela, vysvětlovalas paní, to nic, ona jenom mává 😀 😀

kacatko03
5. srp 2009

petru: to jo ale nějak mi uniklo přesně v kolik a kde ☹ dočítala sem z mobilu tak snad mi to neuniklo...
petrun dík, nepsala sem kvuli gratulku, ale jako že je to mazec jak to letí....a to Anička měla nedávno půl rok 😀

jinak prásknu Danustu....Tonda má víc kg než Toba 😝 je ho teda taky kus, a ty modré oči....bych se v nich utopila 😉

urbi
autor
5. srp 2009

Veru, gratulka Tobíkovi!

a Danušku jsi měla rovnou spráskat jak psa, kde se fláká! taky chci ty kukadla vidět

petruna26
5. srp 2009

To jo, Toník je s Tobou asi největší mimís... 🙂
Veru, no, stačilo sem napsat dotaz a my bysme ti to řekly... Domlouvaly jste se s Věrkou, že se sejdete na tom depu.. na, to je fuk, my jsme si to užily a vy snad taky 🙂

jo, kde je ta Marťa...? Martiiiiiii - My tě máme rády, i když jsi nás opustila.. 😀 😀 😀