Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
12. čer 2009

Teda holky, vy máte dovolené...Co bych dala za 32 nebo i 24dnů, já mám usoplených 20 😠 😅
Jinak kdo tomu rozumíte - kdybych chtěla tu dovču čerpat až po skončení RD, musím to zaměstnavateli oficiálně oznamovat teď? A jak by to bylo, kdybych příp. před koncem RD šla na novou mateřskou? (ne že bych to měla v plánu, ale jeden nikdy neví 🙂 ). Zbyl by tam prostor pro čerpání nebo by to propadlo?
(já se rozhodla, že momentálně o to žádat nebudu, holt zas bydlíme ve služebním bytě...ale kdyby se to všechno zdrchalo, tak bych si to ráda proplatit dala 😉 )

Počasí u nás jak na apríla, fakt. Oskar šajnil o 106, tak jsem zavěsila prádlo a šli jsme s mm na oběd, než jsme se vrátili, tak to stihlo 2x zmoknout... Tak sem musela dát opáčko na ždímání... Od té doby se vystřídalo pálící slunko a bouřkovej slejvák asi 6x 😠 Není to ani na výlet ani na trčení doma, prostě hnus.

jajinka27
12. čer 2009

to počasí je na prd, nikde jsme dneska nebyli, protože to tady je co 30min jinak, takže sem nechtěla vylézt a za rohem zmoknout 🙄

jinak my máme na rok 25 dní dovči tak proto jí mám tolik 😉

ma12
12. čer 2009

Cusik prdelky,
tak jsem doma, bez Anicky a vikend pred nami. Mm dorazi za pul hodky z dojclandu, jdeme na vecu a zitra smer Slovensko. Snad to vydrzim
Miso: hezkou dovolenou
Jaji: vcera to byla akce A, teda 😀
U zamestnavatele vse OK, ptali se, jestli nechci nastoupit na pul uvazku 😕, dovolena nena problema.

Dneska 4x prselo a ted je tu opet druha burina, april hadr.

jajinka27
12. čer 2009

marti...takže celej víkend bez Aničky??? ty jo si to neumím představit že bych byla bez Tomíka, už jen to dnešní cvíčo bude pro mě zkouška 😀

ma12
12. čer 2009

jaji: nojo, jedeme si pro ni v nedeli az dorazime ze Slovace. Zitra rano vyrazime hrozne brzy, musela bych Anicce prevratit cely rezim, tak jsme se rozhodli, ze uz dneska budem sami. Ana je takova kosmopolitni holcicka. se na me culila, kdyz jsem ji rikala, ze bude na viken u babi a dedy.

jajinka27
12. čer 2009

to mas dobry, to Tom by beze me nebo Toma nevydržel si myslím, hlavně není u koho a mě to nevadí 😀

kacatko03
12. čer 2009

marti jedete na slovensko??? co tam jedete dělat?

sluni: kde jsi pracovala? co máš společného S vojenskou službou 😕 ?

sluninka
12. čer 2009

holky...házim tady do placu tu Stromovku příští týden..tak písněte jak máte která časík 😉

já nemůžu pondělí, musim na socku a nevim jak dlouho tam budu 😖

marti..budu barák vedle Tebe 😉

sluninka
12. čer 2009

Veru...s vojnou nemám společnýho nic 😕 😀 ale s mateřskou už něco málo jo 😀

kocka5
12. čer 2009

Hojte,

teda docela vás obdivuji, jak stíháte přispívat do diskuze. Ten náš opičák přes den skoro nespí tak max hodinku denně, Jinak se věnuji😀.

sluninka
12. čer 2009

kocka...my spíme přes den taky max hodinu, ale po 20ti minutách 😀

pismenko
12. čer 2009

Sluni, super plavečky 😵 😵 jsme taky nahlášení s Dorotkou do plavča, ale až od září, takže jí budu muset taky něco takového fešného pořídit 🙂 🙂

kacatko03
12. čer 2009

sluni...jeee Tesco vid 😀 😀 😀 já viděla v tescu takové plavky ale zelené s hlavou žabky a ťapky.... 😀 😀

hanka128
12. čer 2009

plavky jsou božííí 😵

a já tu mám plzničku 😀 😵

berunka
12. čer 2009

Veru ja myslim ze ona jeste chvili sedet nebude takze to lehatko asi vyuzijeme i ted 😉 ale mooc dekuju 😉 🤐

hanka128
12. čer 2009

beru a eliška už udrží hlavičku? my počítáme, že za ty 3 měsíce už by to snad mohla zvládnout 😵

a dneska objevila, že může na zádech couvat dozadu 😅 takže hopsá hopsá dozadu 😀 a na bříšku si začala sunout kolínka pod bříško,ale jaksi ručičky neposlouchají,tak se nikam nepoposune ☹

jajinka27
12. čer 2009

jsem tu spocená jako prase a rudá až za ušima

srazík, ideálka čtvrtek, středa pokud bude bez reakce

sluninka
12. čer 2009

Zuzi...mi to prostě nejde
jsem už tak vytočená,debilní český krámy...internet nám blbne,máme v háji USB, dál máme DigiTV a začala blbnout,pak vypínala a teď ten modem nejede vůbec,takže jsem bez TV ten technik mi říká no to můžem stejně řešit až v pondělí, o víkendu vám to nikdo neudělá - a já to jako budu bez TV,jo? a on no tak třeba se to přes víkend vzpamatuje, jsem hotová 🙄 😠

mě to fakt se*e nic nikde nefunguje normálně jak má 😠

ma12
12. čer 2009

Verko: kliiid, i kdyz tohle by me vytocilo taky.

Ctvrtek je pro me OK, pisu si do denicku

Jaji: sice se nam po Anulce styska, ale nez ji tahat na Slovensko a zpatky a tam byt s ni a vubec si to neuzit, kvuli cemu tam jedem, tak je u nasich. MM ji puvodne chtel vzit s sebou, tak to jsem rekla, ze to radsi zustanu s ni doma.
Verco: jedeme tam na oslavu svatbu, ktera se konala minulou sobotu a na ktere byl mm jako svedek. Puvodne to mela byt oslava s kamarady, nicmene pak z toho vyslo, ze je to jen rodinna oslava, ale ze svedci tam MUSI byt...takze mm jel dneska 700 km, zitra na Sk, v nedeli zpet do CR, a v pondeli zase do Dojclandu.

nelinkav
12. čer 2009

Ahojte holky, vrátila jsem se z kavárničky a jsem pro změnu naštvaná na mm... Šli jsme tam v 7 spolu (tchýně hlídala, dneska skoro celý den 😲 ) a asi před hodinou jsem mu řekla, že jestli pojede domů se mnou, tak že tam ještě nějakou tu dobu pobudu, ale jestli bych měla jet domů sama, tak že radši pojedu hned, bo jejich nejsou normálně zvyklí být dlouho vzhůru a taky neodpovídali na sms, tak jsem byla nervózní... Prý že mám počkat, že určo půjde se mnou. Když už jsem nemohla vydržet a zvedla se k odchodu, tak on že se rozmyslel a přijde později. Jistě, má tam toho svýho debilního kámoše, podle kterýho jsou ženský hňupky bez nároku na vlastní názor, tak proč jít se mnou... 😠 Fuj, zase jsem se rozčílila, sorry, že s tím otravuju... 😔
Jinak Stelliš prý celkem protivka, ale nakonec usnula, tak ji nechali uprostřed letiště, jen obskládali polštáři - asi nechtěli riskovat přemístění 😀

Marti, máš můj obdiv, já jsem asi ještě moc velkej závislák, nedokázala bych bez mláděte takhle vyrazit. Víc než ráda si od ní odpočinu, ale jsem jak satelit, potřebuju kroužit nedaleko a aspoň sem tam nakouknout 😀

Sluni, tak to je přesně věc, která mě sejří, že je na trhu spousta výrobků, který po chvilce nefungují 😒 Je mi jasný, že musí do jisté míry odpovídat kvalita ceně, ale na druhou stranu by i levnej výrobek měl sloužit svýmu účelu (a ne že ho jdu druhej den reklamovat a dozvím se, že jsem to levný neměla kupovat vůbec - tak ať to neprodávaj, ne???) a ještě k tomu se mi poslední dobou zdá, že už neplatí ani jistota, že když je to dražší, tak i lepší 😠 Stejně tak je mi dost proti srsti, že je možný v ČR prodávat zdravotně závadný až nebezpečný věci.... Zajímalo by mě, jak je to v ostatních státech EU.

nelinkav
13. čer 2009

Ahojte, teda to byla doba, než se to dneska rozjelo!!!! Kupodivu jsem měla celý dopoledne volno a nemohla jsem tu krafat 😠 No, a mě právě dojela mamka, tak se budu muset odpoutat od pc. Přeju teda všem hezký víkend, nádherné počasí a nezlobící děti. Pa

anaconda
13. čer 2009

Dobré polodne, ledňáčci. 😉

tak Vás teda taky dost flákám, ale dočítám. Když chci napsat, řve Kubík nebo Jiran nebo pes.... 😅 Mám to doma značně nevychované, asi jako všechny ostatní, až na vyjímky.

neli,
držím s Tebou basu - chlapy zakopat!! Nebo nakopat?? 😉

nelinkav
13. čer 2009

Anac, nakopat, následně zakopat🙂 Známej si půjčil naše fáro na svatbu, nechal nám tu závodní Subaru a mm a všichni kámoši to samozřejmě museli ozkoušet... Pak jel můj drahý pro moji mamku na nádraží, v zatáčkách krapet přidal, matka se chytla madla a vydechla "ty blbe!" Tak prý už si tykaj 😀
Jinak u nás právě probíhá oslava, ještě štěstí, že se udělalo hezky. Vy jste taky všechny někde v terénu, ne?

sonisek
13. čer 2009

Ahojky, konečně bylo dneska zase po dlouhé době krásně, měla jsem tu kamarádku z Plzně, tak jsme byli v Poděbradech, super výýýýlet 😵 😵
Tady to stejně nějak dneska blbne, to připojení...

anaconda
14. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci! 😉

Tak jak je při neděli?? U nás krásně, a tak jsme s Kubíkem od 8 hodin venku. 🙂

Včera jsme byli u drahé paní tchýně na zahradě a představte si, že nás posílá na dovolenou, ovšem s jednou podmínkou - bez Kubíka, toho bude ona hlídat doma. My prý máme jet do Chorvatska! Jsem myslela, že si dělá prdel! 😝 (blicí). Pak začala vyprávět o tom, jak si přečetla nějakou brožuru o příkrmech, letěla do lékárny, kde byla na živo ty příkrmy prohlédnout a už si plánovala, co Kubíkovi nakoupí. Tak jsem jí řekla, že ještě sama nevím, co mu bude šmakovat, ať nic nekupuje a byla jsem za ta špatná, že jí všechno odepírám! Samozřejmě jsme se kvůli tomu s Jiranem doma zase pohádali. Já už fakt nevím, jak jí tu přehnanou aktivitu zarazit. Ona má totiž tendenci furt poučovat a usměrňovat, protože ona nejlíp ví, co je pro všchny nejlepší. Jirkovi jsem ale na rovinu řekla, že Kubík je moje dítě a o tom, co bude dělat, jíst a nosit rozhodně nebude rozhodovat tchýně. Ta ať se stará o své děti. Ona si ho totiž přidala mězi své děti a to je konec. Vše dělá bez dovolení - třeba si ho zvedne z kočáru, když chce, upravuje mu furt oblečení, přerovnává podle svého hračky v kočárku,......
Taky mě nasrala tím, že ač má dodržovat přísnou hygienu vůči Kubíkovi krz ty neštovice, hned jak jsme přišli, narvala mu celou hlavu do kočáru a začala mu mutlat tvářičky a ručičky. Jenže jí nemlžu říct, že to nesmí, protože bych zase byla ta špatná!
Taky chce na flashku stáhnout všechny fotky, co jsem za dobu jejich nemoci, nafotila, protože jí přeci uniklo, jak Kubík rostl..... 😝 (zase blicí)

Ty vole, já jsem nasraná, že mi snad prdne žilka nebo co! A to mě to od včera ještě nepřešlo, naopak to graduje!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jajinka27
14. čer 2009

anac...klííííííííd, snad ti dneska zvednu náladu 😉

taita
14. čer 2009

Ahojky, ahojky prisla jsem se rozloucit a tady nikdo. Jdeme s Anickou spat a ve 4:00 hura na letiste. Tak se mejte vsechny krasne a moc nekecejte at vas muzu potom docist. To bude abstak po netu 🙂
Papapapapa Jirina s Anickou

jajinka27
14. čer 2009

jéé moc si to Jiřko užijte,závidím 😉

jajinka27
14. čer 2009

jinak výlet byl super ale krátkej ☹

tímto ale Anac děkuji za kočárek, mám z něj radost 😀