Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jonuska
27. čer 2009

ale jako pomáhá ale po šantánech chodí..a je to záhul.děti jsou hodně po sobě a já někdy sotva lezu.ale jsem ráda že nám vyšla holčička..moc jsem si ji přála...a nějak se sama udělala 😀

hanka128
27. čer 2009

jé ahoj romi 😀 😀 😀 manža zlobí to mě mrzí ☹

jonuska
27. čer 2009

ahoj Hanulko..já tu chodím na mamče z prostějova...zlobí moc.vypadá na to rozvod.chci mu dát ještě šanci ale už nevím....

jonuska
27. čer 2009

mrknu ti na fotečky...co malá????

hanka128
27. čer 2009

no cvičíme cvičíme....láďa šel teď vozit a já jdu ládovat novou skříň a debordelizovat to tady...a už jste přestěhovaní? je to dufám lepší, i když asi dost na nervy....ale moc vám držím pěstičky ať je vše zase v pohodě 😵
na rodinu píšu jen sem tam to tam docela vázne ☹ ale na dvojčátka píšu-stázi už bude mít v úterý ty svoje kluky u sebe 😵 no nic ještě pak kouknu jdu makat 😝

jonuska
27. čer 2009

no právě že to tam vázne.já jsem i hodně na dámě tedkom....jj už jsem přestěhovaní...je to na nervy a ještě chlap do toho 😝

nelinkav
27. čer 2009

Kočky, kde jste kdo? 😕 Stará gardo, novicky, šup sem s nějakou veselou historkou...
Jsem se dneska dozvěděla od mm, že známý od našeho kámoše bohužel nerozdýchal ty podělaný povodně 😔 Bylo mu kousek pod padesát, blázen do motorek, jezdil prý prakticky od mala a byl to fakt machr, když jsem ho viděla, tak zrovna přijížděl po předním kole... A teď zapadl s autem do potoka, než ho vyprostili a pak dotáhli blíž k baráku, tak pořádně prochladl, pak musel ještě řádnej kus cesty pěšky a asi se spojila zima a stres a srdíčko to nevydrželo, zemřel pár kroků od domu 😔 A to se mi prvně zdálo, že té vody není tak moc... Chjo. Vlastně jsem ho neznala, s náma seděl jen jednou, ale je mi to moc líto, je to jiný, než když si člověk přečte článek o někom úplně cizím.

Jonusko, teda se třema dětma a ještě tak blízko po sobě to musí být síla... Akorát mě přijde, že my ženský jsme věčně před rozvodem (já teď též), ale nikdy to nedotáhnem do konce, časem si zvyknem a necháme si s.át na hlavu dál... Moje máti tvrdí, že s jiným by to stejně nebylo lepší...ale co když bylo? Někde ti citliví, ochotní, heterosexuální muži musí být, ne?

nelinkav
27. čer 2009

Z veselejšího soudku: na čt2 je a ještě chvilku bude Doors v Evropě. Super 🙂 😉

pismenko
27. čer 2009

hmm, právě že citliví a ještě ke všemu ochotní většinou heterosexuálové nebývají......

anaconda
27. čer 2009

Čus bus.

Talk my nakonec na žádmnou oslavu do Mostu nejeli, protože milostpán vstal zas až v poledne. Kde jsou ty jeho sliby a víkendpvé pomoci v domácnosti? V hajzlu, samozřejmě. Opět jsme se poštěkali a já navrhla rozchod s tím, že radši s nikým, než z takovým sobcem, který je zahleděný do sebe a na ostatní nemá čas. Řekla jsem mu, že nemusel vůbec živé dítě chtít, že si ho mohl nakreslit, protože mi řekl, že si s Kubíkem máme na celé dopoledne lehnout k němu. No zevl, co Vám budu povídat.
Chtěla jsem po něm, od odtáhne ke své drahé mamince, ale to kupodivu nechtěl, donutila jsem ho ale vypadnout z baráku a on stál přede dveřma, jak dítě na hanbě a bál se dovnitř. Řičela jsem jak fúrie, to zas jo!

Pak se tedy osmělil a začal s udobřováním. Je to ale taky furt dokola. Jak píše Neli, ženská si holt zvykne na všechno a já, na rozdíl od Tebe, Neli, můžu posuzovat opravdu z velkého výběru partnerů a je fakt, že ve své podstatě jsou všichni stejní.
Jistě by i Urbi našla na svém Urbinátorovi nějaké ty mouchy, že Míšo? 😉

Tak jsme byli procházkovat, našli jsme plno hub, zítra jedem na výlet vlakem a na pouť do vedlejší vsi. Mauricius to sice není, ale i tak jsem šťastná..... 🙂

koalice
27. čer 2009

Ahoj,

tak jsem konečně doma a nestačím se divit, co je to tu za diskuzi, nikoho neznám. Zřejmě máte někde tu novou jezinkovou a mně opravdu nebaví to vyhledávat zpětně....
Pro Ma, pokud sem nakoukne. Hotel Modrava ušel, ale Klostrmanka lepšíííí a to ve všem včetně kuchyně.Na pokoji postýlka se stahovacím bokem, povlečenou matrací i peřinka s polštářem, k tomu přebalovák. V restauračce extra dětský koutek s klouzačkou, hopsadly, stolečkem na malování a hračkami, pod chatou minihřiště. Pro dospělé sauna, bowling, pinčes... Zvířata taky povolena,s námi tam byla dvojka s německým ovčákem, v restauračce měl i svoji misku. Terén v okolí ideální na kočáry, kola. K vidění trojjezerní slatě, plavební kanál, povydří atd atd atd
Ma, pokud bude lamazí obchod, mohla bys mi, prosím, poslat odkaz na výběr a ceník ? Děkuju
Návrat domu podstatně horší, kulantně řečeno, jsem silně rozladěná. Tchánovci u nás doma pobývali během naší nepřítomnnosti a pobývají nadále, přece nepojedou domů, co taky v paneláku do neděle, že ? Takže peru, lítám, mám za sebou meganákup a vaření pro všechny. Ideálně relaxační návrat z dovolené..... 😒 😒 😒
A golfky už mám taky vyřešené, nakonec je to chicco for me, je od narození, lze přehazovat korba po i proti směru, má pro mrňousky pás od rozkroku na břicho a další vychytávky. přišel mi lepší než peg perego, čas ukáže, jestli volba byla správná...tak to je snad všechno, co jsem měla na srdci, zdravím staré ledňačky, pokud sem nakouknete..

Nelii, to je mi líto s tím známým, voda je neuvěřitelný živel

jajinka27
27. čer 2009

koal....nééé my jsme tuuuuu 😉 a vítej doma 😉

teda ty chlapi jsou někdy na zabití ale já si nemůžu stěžovat, jako samo že u nás taky padne hádka, ale o malého se stará krásně, jde s ním sám od sebe ven, přebalí, vykoupe, hraje si s ním, na víkendy nikam nejezdí, já mám cvíčo v pondělí, on volejbal ve čtvrtek...

jinak dneska mladej snědl celou skleničku od Hippu, zeleninová omáčka s rýží a kuřetem a ještě by si dal, to sem ještě nezažila
😀

urbi
autor
27. čer 2009

ahoj holky!

Koal, ??? tady to jede ouplně dobře a např. včera tu byla i dost sranda!!! 🙂)))

a holky, vím, že to není nic světobornýho, ale já dneska ze srandy dala Fíka na nočník a on se tam vyčural, tak jsem ho pocvhálila a teď doma měl suchou plínu, tak jsem ho tam zase dala a on se zase hned vyčůral!!! jako paráda, když už nic, tak dvě pleny ušetřeny 😉

jajinka27
27. čer 2009

jééé to je šikulkaaaa 😵

jinak naše dítko má něco na dásni, nevím zda trhlinku nebo co, ale něco tam je, nepustí mě tam 😀

urbi
autor
27. čer 2009

že by to byl..... zub?

jajinka27
27. čer 2009

no nevim, vypadá to na trhlinku ale manža mi řekl že nic nevidí, tak nevim 😒 budu to muset zkoumat 😀

urbi
autor
27. čer 2009

no a k těm manželům, já si fakt nemám na co stěžovat.... jasné, není dokonalý a chyby má, ale to jsou drobnosti a naprosto se netýkají manžeství či péče o dítě... dobří muži existují, takový je i můj táta... ale asi jich je opravdu málo.. mrzí mě, že ve většině případů je to spíš špatné...

urbi
autor
27. čer 2009

no a dneska jsem viděla úžasnou kuchyň - stála bez spotřebičů 380 tisíc, ale jako předloha snad poslouží dobře...

koalice
27. čer 2009

tak to jsem, holky, ráda, že to funguje nadále ve stejných kolejích, když jsem před týdnem odjížděla, bylo to všelijaké....
Urbi, máš moc hezké fotky z dovolené, malému evidentně nic nechybělo.
A musím přidat do placu nezáživné téma o stravování... dneska měl Honzík poprvé k obědu mrkev a naprosto bez plivání zblajznul třičtvrtě lahvičky, docela jsem nevěřila. celou jsem mu dávat nechtěla, když má premiéru. Anička nechtěla příkrmy žádné- zeleninu, ovoce, kaše, um. mléka, nic... je vidět, že je to chlap a není línej se najíst 🙂 🙂

hanka128
27. čer 2009

já si taky nemůžu stěžovat 😵 postará o marušku,uklidí,vypere,vyžehlí-ale jako podpantoflák to není jo 😉 a zatím má i v plánu zůstat pak na rodičáku s druhým mimískem 😵
no snad nebudu zítra smutná já-prý dorazí do půlnoci tak se nechám překvapit.......... 😀

urbi moje vysněná kuchyně by asi tolik stála....já strašně toužila po kamenné pracovní desce-ale když mi spočítali cenu 😝 😝 😝 tak jako útěchu mám aspoň dřez ze silgranitu a je nádherný 😵

anaconda
27. čer 2009

nazdárek při večeru.

Vítej doma koal! 😉 neboj, vše se uklidnilo a jede se dál 🙂

Kubík dnes zpapal tu velkou skleničku boloňských špaget od hippu od 4. měsíce. Jinak papá, co mu dám. Ze začátku nechtěl ty skleničky s přídavkem masa, až jsem se bála, že bude vegetarián. To teda neví co by jedl, v té naší only masové kuchyni. Asi by se vždy vybějl napást na zahradu a v zimě by chroupal seno 😀 Ale asi se zalekl a masíčko už papá.

Jinak i včerejší noc byla parádní. Dnešní usínání taky, jen si mě tam syčák žádá. Když ho nechám plakat, řve, jak podsvinče a pak úplně vzlyká, takže ho hladím po prdelce a hlavičce zároveň, on mě drží za mikinu, až usne. Je to zlatíčko a já tu chvillu obětuju 😉

petikruti,
dnes mi to nedalo a krejčovským metrem jsem přeměřila pindíka Kubíkovi. Celých 3,5 cm!!!!! V klidu samozřejmě. Tedy žádné zmiňované 2cm!!!! 😉

koalice
27. čer 2009

Já mám kuchyň z masivu, tmavý kaštan a naprostá spokojenost. Ale u Urbi spíš vede styl sklo, kovy, moderna nebo se mýlím ?

koalice
27. čer 2009

cože ? tady se měří synátorské nástroje ? tak to u nás nemám páru, protože to jsem opravdu nezjiš´tovala 😀 😀

urbi
autor
27. čer 2009

Koal, úplná moderna ne, ale masiv taky ne... a navíc masiv se fakt hodí do chalupy a ne bytu 😉

jajinka27
27. čer 2009

anac...ty jsi číslo 😀 😀

hanka128
27. čer 2009

chjo mám depky z pondělku..jedeme do brna na cvíčo a pak bychom měly jet rovnou do ostravy...z bytu vyjdem v 7 ráno a do ostravy k rodičům se dostaneme tak ve 4 😢 a maru se nedá moc nakojit když je mimo byt..prostě kojení v náruči ji nejede 😢
tak říkám mamce, že možná vyjedeme do ovy až v úterý....tak zas málem brečí....já už z toho depkařím-vím že jíi chybíme,ale ona mě tím tak někdy deptá....a já když tam jsem tak už jsem od 3 dne nervózní, protože vím že nás čeká zase cesta zpátky...a hlavně všechno tam musím dělat jinak,maru si musím někam pořád přenášet...

koalice
27. čer 2009

Hanko a jak to máš s auty ? měla bys daleko pohodlnější život. Já si cestu někam průměrným zasviněným českým vlakem neumím představit. Zatím to asi ukočíruješ, ale až poleze, to jí neudržíš a po vystupování abys jí vymáchala v Savu. A napadá mě, proč mamka nepřijede k vám a nutí Tě do takové děsné cesty ?
Urbi, tak nám pak nafoť finální verzi, ať jsme v obraze. 🙂

petkakrutik
27. čer 2009

ahojky 🙂

tak u nás taky divná atmosféra. Bylo to celkem v poodě, ještě jsme nakrmili malého, byla u toho srand. Pak mu cosi ruplo v bendě, já jsme chtěla jít vytřít, MM mě seřval, že je vlhko, podlaha s ebude zvedat a on to teda nebude spravovat, pokud vytřu. Já na to, že tu není vytřeno, ani nepamatuju (já nemám kdy a jeho to nenapadne) a že lehce navlhčeným hadrem to horší nebude, než aby to tu bylo jak u prasat. takže on leží no pohádky na nově, kteoru jsem též chtěla vidět, jenže než jsme všechno udělala, co bylo třeba a uspala mimi, je půlka filmu v čudu a teĎ se mi už koukat nechce. Jdu plést Patrikovi svetr na zimu. Mám nejvyšší čas začít!

Peti, no proto, 2 cm žádná sláva 😀 Já jsme enměla dneska kdy, MM furt za zadkem a nechce se mi mu něco vysvětlovat...Tak zátra ju? 😀

petkakrutik
27. čer 2009

ježiš, to je překlepů, to proto, že píšu potmě a nečtu po sobě 😠

ma12
27. čer 2009

Koal: jsme tu vsechny 😀 😀 , my v hotelu Modrava byli, libila se nam, i nam tam moc chutnalo, vic nez na Klostrmance, kde jsme taky byli jednou 😅 . Uz se tesim.
Anicce se ve sportaku moc libi, mati prestala mit konecne kecy.
hani: no jo, mamka se upnula na pondeli a kdyz ma byt zmena, tak to nevydrzela, ona to tak nemysli 😉