Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
13. srp 2009

Dobré ránko! Tak už to tak nějak pomaloučku frčí...vy jste šikovný!

Petru, když se přihlásíš na svůj účet, tak úplně na dolní liště je šest ikonek, z toho jedna dva lidi, když na to najedeš, tak se to jmenuje skupiny a po kliknutí se dostáváš na seznam skupin, kve kterých jsi🙂

Ilčo, podala jsem žádost o tvoje přátelství, tak ho koukej potvrdit (tu žádost máš úplně napravo od svý ikonky/hlavy. Já tě nějak přidám do té diskuze, i když jsem to ještě nikdy nezkoušela. Víc zatím nepotřebuješ. Ale neboj, rozkoukáš se brzo.

sluninka
13. srp 2009

Péťo... dole Aplikace-Skupiny

petruna26
13. srp 2009

kuju... 🙂

sluninka
13. srp 2009

Péťo..kde máš fotku??????? 😲

petruna26
13. srp 2009

utekla za váma jinam... 😀

bila.pani
13. srp 2009

Holky,mě to ale nic neukazuje..Nevím,jak si má někoho přidat do přátel

ma12
13. srp 2009

Ilco, uz jsem ti poslala zadost a Nelinka (Sona) taky. Mela bys to mit vpravo nahore Zadost o pratelstvi
Mas????

hanka128
13. srp 2009

ilon vpravo dole ti musí svítit červené upozornění-tak to rozklikni a máš tam žádosti o přátelství

nelinkav
13. srp 2009

Ilčo, už jsi moji žádost potvrdila, tak jsem ti zaslala pozvánku do skupiny. Na to klikneš a jsi tam. Máme tam vlastně svoje stránky, kde můžeme psát na zeď - to by pak asi bylo lepší na nějaký doležtý vzkazy a jinak se žvaní v diskuzním foru s názvem Pro začátek.

bila.pani
13. srp 2009

Holky,nezlote se,ale pro mě to fakt není

pismenko
13. srp 2009

Ahoj holky, vy prcháte na FB 😕 😕 tak čauuuuuuuuuuuuuuu, bude se mi po Vás stýýskat 😲 😲

„Já tě vidím.

Nesedej na 😀 souček 😀 ,

neber si koláček !

Přes tmavý les babičce,

dědovi koláčky nes!“

nelinkav
13. srp 2009

zaznamenala jsi moje pozvání do skupiny? je na stejným místě jako byla žádost o přátelství, kterou jsi přijala.

hanka128
13. srp 2009

ilon já už ti to taky potvrdila, fakt se neboj na všechno přijdeš-já z toho byla taky vyplašená ☹

nelinkav
13. srp 2009

Ilon, nevzdávej to, nebo si na tebe dojedu došlápnout!

nelinkav
13. srp 2009

písmenko, tak pojď taky! znáš jméno aspoň někoho z nás koníkovek? ti dyžtak písnu do ip svý a můžem se rozjet 😉

ma12
13. srp 2009

Ilonko, nevzdavejto, uz jses u nas ve skupine.

bila.pani
13. srp 2009

potvrdila jsem tu skupinu,ale nevím,jak do ní vlezu

hanka128
13. srp 2009

pismenko pojď taky 🙂

hanka128
13. srp 2009

ilon dole na liště máš modrého a černého panáčka,tak na ně klikni a ukáže ti to skupinu lednovky z koníka

petruna26
13. srp 2009

ilon, dole na liště, jsou 2 panáčci (modrý), tak na ně klikni, pak vpravo nahoře je Lednovky z koníka, na ty taky klikni..

petruna26
13. srp 2009

pak tam uvidíš malé fotky, tak cca 2cm pod nima klikneš na Pro začátek a už tam budeš...

nelinkav
13. srp 2009

Ilčo, úplně dole je lišta , na levé straně začínaj ikonky, první je s názvem Aplikace (když na ni najedeš myší), pak je tam ikonka dvou malých hlav, ta má název Skupiny a po kliknutí na to tam budeš mít skupinu lednovek, zas klik, možná vyplnění kodu a jsi na těch společných stránkách. Tam hledej odkaz Diskuzní forum, pod tím je Pro začátek...hezky pomalounku, to půjde. za týden nebudeš vědět, že jsi někdy začínala 😉

bila.pani
13. srp 2009

Já to vzdávám. Malá mi hulajdá.Jdu chovat.Mějte se

nelinkav
13. srp 2009

ha, zase opožděná jsem 😀 😀 😀 😀 tož to je jedno, hlavně ať se tam sejdem.

A PRO VŠECHNY LEDNOVKY, CO JIM VELKEJ PŘESUN UNIKL - ŠUP NA FACEBOOK!!!! Pokud vás nemá nikdo v přátelích a tedy jste nedostali pozvání, tak kontaktujte přes mobil, ip...jakkoli 😎

petruna26
13. srp 2009

Ilon, nevzdáš, zvládla jsi jiný věci než je FB... Tak až bude čas, tak napiš, navedeme tě... 😉

nelinkav
13. srp 2009

Přesně tak, zvládlas toho už dost, tak necouvej před jedním systémem 😉

pismenko
13. srp 2009

To ste si založili asi úplně nový profil??nebo když už tam jsem, tak se to dá sdílet??Já tomu totiž moc neholduju, ale jdu na to čučnout.jméno ovšem nikoho neznám 😅 😅

kacatko03
13. srp 2009

tak komu mám poslat na IP moje jméno abych dostala pozvánku? 🙂

jajinka27
13. srp 2009

veru měěěěě

berunka
13. srp 2009

Veru pisni ho klidne me ja to zkusim jestli mi te pujde pridat. 😉