Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
3. čer 2009

Ja si myslela, jakej jsem neudelala kauf v tescu, kdyz jsem koupila Huggies 3 86 ks za 299 Kc. A ono je to v Hypernove jeste levnejsi 😀 .

Na house jsem zapomnela, to sledujem oba a "Ano sefe" taky. Uz se tesime na novy dily.

berunka
3. čer 2009

holky se picnu tak teplota zas 37,5 a boli me v krku jak blazen.a Eli ne a ne usnout.MM prijdete domu z prace nejdrive o pulnoci jel na Slovensko ☹ mam to ale pech 😠

febris
3. čer 2009

no 300 to je obvykla akce, tohle j fakt superakce 🙂 my pleny draz jak za 200 balik nekupujem ;) jak je naka akce tak se zasobime ;)

koalice
3. čer 2009

Feb, já vzala rovnou vel. 4, jsou od 8 kilo. Normálně dávám přes den taky Tesco fialové, na noc Pampers ( přeci jen líp pruží v pase) a momentálně mám zásoby 😀

febris
3. čer 2009

😝 ty huggies clasic stojej za h... to jsem malyho furt prevlikala...
beru tak snad ti nepoleze nahoru... 😕

ma12
3. čer 2009

Tak to asi vezmu pres hypernovu, a vezmu 4 do zasoby.

koalice
3. čer 2009

Ma, jenže Dr. House je opět Dr. a to mě od sledování odrazuje 😀 😀

berunka
3. čer 2009

taky doufam,no vypada to presne jako pred dvema mesici kdyz jsem byla nastydla jak blazen.taky to takhle zacinalo 😠

febris
3. čer 2009

4 jsou od 8? ja myslela ze od deviti... ale ctyrek je v baliku min ne?

koalice
3. čer 2009

Feb, je jich tam 72 a opravdu jsou od 8 kg. Měli tam i vel. 3, tak si můžeš vybrat, pokud to do zítřka spořivé matky nerozeberou 🙂

febris
3. čer 2009

to jsem z toho jelen, na strankach huggies maj uplne jiny pocty v tech balenich ...

koalice
3. čer 2009

Feb, on je to ještě navíc mega pack, tak možná proto....

febris
3. čer 2009

ahaaa 🙂 no tak to je bezva, to ty 4ky taky nakoupime do zasoby 🙂

kacatko03
3. čer 2009

ahoj holy, Feb koal co to řešíte? 😀

tak u nás kontrola: toba ok čistý poslech ale ještě tak 3dny spiropent, Fíla taky čistý poslech ale hnusnej kašel, tak jezdit 2x denně na inhalace. tak uvi.

sluni: jéééé super odkaz, už sem objednala obraz do ložnice..s fotkou kluků čb. 😉 a taky se mi líbí ta sněhová koule 😀

taita
3. čer 2009

Ahojky
Moni ja sla puvodne pro S, ale tam jsem videla P a bylo.
Dr.House muj oblibenec.
V Huggies a tesco taky jedem.
Holky prosim nemate nekdo tu zadost o dovolenou? Prosim poslete mi to . Diky
Jsem na vitani obcanku tak jdu zehlit saticky.
Tak se tu mejte a ja zase prijdu

febris
3. čer 2009

nas jeste na vitani obcank nikdo nepozval 😠 ja chci taky 🙂 a dostava se tam aspon neco? 😀

kacatko03
3. čer 2009

taita... hele pošli mi do IP mail já to pošlu znění jak to má přesně vypadat abys měla plnou dovolenou 😉

berunka
3. čer 2009

u nas se treba o vitani obcanku muselo zazadat 😉

pismenko
3. čer 2009

Holky, mohli by jste zahlasovat prosím pro Kristýnku Vlasákovou 😵 😵 je to mimčo od nás z diskuze a něják toho kubíčka nemůžeme dotáhnout(může se hlasovat co hodinu).Kujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😵 😵 😉 😉 http://berounsky.denik.cz/miminka/mimi090529.html

Feb, mi dostali zlatý přívěšek na řetízek-písmenko D, takovou demoverzi knížečky Můj první rok, kytku a plyšového medvěda.

pismenko
3. čer 2009

tedy my 😝 😝

petruna26
3. čer 2009

Písmen, zlatý přívěšek, jo? Adéla dostala plyšáka, kytku (ta už chcípla) a taky tu pamětní knížku, teda spíš sešit.. 😝

sluninka
3. čer 2009

tak mám uklizeno, už mi zbývá jen ložnice a žehlení,ale to až zítra

beru...jsem volala do tý práce, no hádej co mi řekli, že o tom nic neví, že to nikomu nepropláceli 😠 jsem věděla, že budou dělat problémy

pismenko
3. čer 2009

No Petru sešit je to správné slovo 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
3. čer 2009

Sluni, taky ti dělají peklo s dovolenou? já to nechápu o co jim jde 😝 😝 😝 ??

sluninka
3. čer 2009

pismen...přesně tak...tvrdí, že nic takovýho není, jsem hned volala kolegyni, co je na mateřský a ona taky nic nedostala, ale ta už bude teď nastupovat zpátky 😒

anaconda
3. čer 2009

No vida, jak pěkně používáte blicí smajlíky...... 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
3. čer 2009

anac 😀 😀 ale huš taky už 😀 😀

kacatko03
3. čer 2009

písmenko....já vim o co jim jde,,,podle mě je to neznalost účetních...bo mě ty problémy dělal taky..pak mu poslala tu žádost kde to měl jasně, a na to konto obvolal sociálku a pracák...a nakonec uznal že to fakt tak je. toto mi na to napsal:

Ano je to tak, ale musí to být bezprostředně navazující na mateřskou dovolenou ,jinak se krátí(pokud si o dovolenou zažádate třeba až v průběhu rodičovské dovolené stačí i jeden den prodlení). Takže pokud to je v žádosti formulováno takto, pak ano(platí to od novely v r. 2007). Konzultováno s Oblastním inspektorátem práce v Praze.
Takže ve vašem případě to skutečně zůstane v plné výměře tj. 20 dnů za r.09 a nevybranou část za r. 08 tj. 2 dnů.

pismenko
3. čer 2009

není to proplácení dovolené, ty jí prostě vyčerpáš jako kdybys "pracovala"
k rodičáku můžeš normálně pracovat i kdybys hned po dovolený nastoupila do práce normálně rodičák budeš čerpat (pod nebudeš dávat dítě do školky ), jako proveditelný to je těžko, ale když má někdo třeba babičku v důchodu nebo si platí chůvu, nebo pracuješ z domova, atd. tak to jde

pismenko
3. čer 2009

my stejně žijeme v bezvadném státě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝