Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
4. čer 2009

🙄

holky mám téma na zítřek..jsem dneska dumala jaký koupit "obleček" na plavání 😒
v létě jedem k našim, tak jako malej bazének na zahradě, to je fuk v čem bude, ale pak pojedem do venk.bazénů,kde je i dětskej a nevim jestli lepší jednorázový papír.plenky.kalhotky na plavání a nebo takový ty dětský plavky? 😕

taita
4. čer 2009

Ahojky
Sluni ja jsem ted k mori do bazenku koupila Anicce plenky na plavani.
Maji super veci pro prcky. Jo a jeste jsem ji koupila tu cepici.

http://www.konfidence.cz/plavani-miminek/2.html

Urcite si vyberes. Me se tam toho libi vic az bude Anca vetsi.

febris
5. čer 2009

tak jsem se rozhodla... less MK, more freetime 😀 😝

berunka
5. čer 2009

ahojky slunicka tak dneska prvni nebo se schovavate jako to dnesni slunicko 😉 u nas vecer veselo jsme si sli kolem jedenacty lehnout,vystaveny z divadla a cesty a co myslite?nase kraska se vzbudila a ze ma hlad.nejdriv jsme odsaly nosana a pak vyzahla jeste 120 UM a asi za 20 usnula.no otesanek se z ni stava 😀 😀 😀

sluninka
5. čer 2009

dobré ráno

tai...jůůůů, úžasný, super, díky moc 😵

beru..jen ať baští,aby měla sílu, až za vámi příští týden s holkama dorazíme 😉

berunka
5. čer 2009

Sluni 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 souhlas 😉

urbi
autor
5. čer 2009

ahojky!
Beru, u nás podobně, jen teda měl hlad už v jedenáct a pak znovu v půl třetí! nás sežere 😀

a jinak my jedeme na víkend s babama a dětma, ještě nemám nic sbaleno, tak to jdu napravovat a bude to asi mazec den, bo nikam nepůjdem, tka bude Fíla protivka asi....

mějte fajn víkend a držte palce, ať aspoň neprší, ať můžem s dětma ven...

urbi
autor
5. čer 2009

jo holky a co Ilonka - B.p.? ta už tu nebyla... snad jsou v pořádku

sluninka
5. čer 2009

urbi...užijte si víkend 😉 hlavně ať vyjde počasí..

berunka
5. čer 2009

Misulko moc na vas budem myslet a jestli se tu objevi nejaky slunicko hned ho posilame s Eli za vama a mimiskama 😉
kdyz uz jsme u tech dovolenych co vsechno mate v lekarnicce pro prcky?a co berete tak nejak s sebou na tyden?se docela toho baleni desim abych na neco nezapomnela a aby jsme nemeli treba malo obleceni na toho naseho pobliona 😀

ma12
5. čer 2009

Dobre rano, tak jsem se z toho nejak vyspala a dnes uz je dobre.
Jaji: vynahradim ti to natisickrat, jo 😀 😀 😀 😀 , pristi tyden jsem bez mm, takze mam free (kdyz uz jsme zacali s tou anglictinou)
Feb: neda mi si to nerypnout, ale tohle bylo stejny, jako kdyz jsi psala kolik mas mlika a holky bojovaly se zbytkem mlika.

Nakonec jedem do tech jizerek. Tonico jeste pripada v uvahu Horsky dvur, neznas to nahodou? A ten Jelinek kdyz je ucesty, je tam klid? A jak je to daleko do Bedrichova? A je to v kopci?

ma12
5. čer 2009

A ja se s vami i timto loucim, neb jdeme na dve svatby. Aspon provetram sve nove saticky 😉

berunka
5. čer 2009

Marti to je to proc jsem tu vcera psala o dvojim metru ☹ akorat ja poznamku o kolech a proprsene dovolene psala jako povzbuzeni ze jsme na tom byly taky spatne aby jsem aspon dodala pocit ze v tom nejsou sami.ale zase spatne ☹
jinak si uzijte moc svatbicky,je tam ale kosa co?my jdeme v deset na rehabku tak se tesim jak si se sestrickou pokecam,je vyborna a Eli dela pokroky tak se tesim na pochvalu 😀

anaconda
5. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Kubajs po včerejší vydatné večeři vydržel do 1:30 hodin, pak se napil čajdy, ale ve 3 zase vyžahnul 140 sunaru, od tý doby zase nic nejedl a nechce. Tak já nevím, co blbne 😒

Feb,
co je to "less" ??

Marti,
koukej se vyfotit v nových šatkách! Mě kamarádky svatba čeká 20.6. a furt nevím, co na sebe. Jsem čekala, že zhubnu a ono prd! 😠

Urbi,
Ty se teda máš! Taky bych někam odfrčela, ale musela bych s tím celým našim amcáblem, tedy odpočinek nulový 😅

Beru,
jsou to ale syčáci, ty naše dětičky, což?

Na bílou paní by mohl mít někdo mobil, ne?

anaconda
5. čer 2009

tak "less" už jsem našla. Něco jako podřadný, druhotný......ó, díky za upřímnost, královno feb 😉 😝 😝 😝 😝 😝 (smajla s jazykem použit jako blicí, rozuměj)

ma12
5. čer 2009

Anac: preklad je: mene MK, vice volneho casu. Feb: ne vsechny umeji anglicky, ze 😉

sluninka
5. čer 2009

Marti...užijte si svatbičky a těšíme se na fotečkyyyyyyyyy 😵 😵

sluninka
5. čer 2009

holky neznáte někdo "leonik"..koukala jsem,že má taky ledňáčka Vojtíka, ale sem asi nechodí?

berunka
5. čer 2009

Anac nic si z toho nedelej,ne vsichni jsou tak super jako ty 😉 😉 ale tvoje primocarost se mi moc libi,na nic si nehrajes 😉 mas jednicku s hvezdickou,uz aby jsi zase dorazila na nejaky srazik 😵 😵

Marti: presne tak 😉

sluninka
5. čer 2009

nooo kdy uděláme zase větší srazík...jen prosim,prosim ne v červenci,my tu nejsme ☹

sonisek
5. čer 2009

Ahoj holky,
jsem jeste stale u nasich, tudiz na kone ani moc casu neni, nebo chodim na diskuze, kde se tolik nedrbe a stihnu docitat. Ovsem, kdyz uz sem nakouknu, tak je to tu porad ve stejnych kolejich se mi zda...
Neco malo jsem ted docetla a teda uplne to ve me vre....snad vic psat nebudu, protoze bych se musela akorat rozcilit.....
V pondeli konecne jedeme domu, tak se tesim, jen skoda, ze nam nevyslo tady pocasi a nemohla jsem tu dovadet v bazenku 😅

petruna26
5. čer 2009

ahoj holky, tak nějak vůbec nestíhám 😖
zběžně jsem dočetla, co jste tu probíraly, na některé věci ale radši nereaguju.. 😝 😝 😝
srazík berem, kromě jednoho týdnu v září můžem vždy

Jířo, super stránky, budu zase bez peněz 😀 😀 😀

sluninka
5. čer 2009

soni...s tim počasím radši opatrně, zase by se to tady mohlo rozčílit 😉

Péťo...tak to budem bez peněz dvě 😀

jajinka27
5. čer 2009

hihi zdarec 🙂)

to je legrace hned po ránu 🙂)))))))

dneska asi vyrazime k babi,co doma

Anac,,,ty vogo ty jsi normálně královna nákupů 😉 😉 😉 😉

marti...v pondělí mám srazík s kámoškama ☹

sonisek
5. čer 2009

holky, a kdy dorazite do Lyse? 😀 😀

Jako koukam, ze by bylo lepsi sem nepsat vubec, co 😀 😀 Pocasi se tu nemuze probirat, kojeni taky ne, tak co .... o prikrmech nic nevim, o tom nic, o tamtom nic....se asi picnu...Nemyslim to blbe, ale je treba to brat s rezervou....

petruna26
5. čer 2009

jáji, že jo - i když mně to asi úplně vtipný nepřijde 🙂 😝

sluni, to jsem ráda - no, ale červnový peníze už mám rozplánovaný asi do halíře, takže budu nakupovat až v červenci 😝

sluninka
5. čer 2009

soni...do Lysý to mám kousek 😀 hele a co děláš ve středu...? já,berunka,jája a Marťa máme srazík v Nerátkách,nechceš se přidat??? máš to taky kousek

sonisek
5. čer 2009

sluni, Neratky, jo? No to nevim, jak bych se tam dostala 😀 😀 Autem ja sama nee 😅

berunka
5. čer 2009

Soni vsak mi to taky s rezervou bereme 😉 😉 😎 no myslim ze do Lyse to mame tak nejak z rucky ale mohly by jsme udelat srazik nekde na univerzalnim miste 😀 😀 akorat takove misto vymyslet co, 😀

jajinka27
5. čer 2009

petru...no jo no,co naděláš 😉 já na některé věci nereaguju, páč bych se zbytečně naštvala a to se mi neceeeeeeee

dítko mi tu vykládá jak divé 😀