Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
9. čer 2009

Marti..se se mnou neba? 😕 🙂

berunka
9. čer 2009

Sluni: to je fakt pusinkujici smajlik tu neni a my by jsme ho tolik vyuzily vid? 😉 😉 😵 no u nas je krasne takze k nam na kolo vsechny zvu 😀 😀 😀

Hani - uz tu nebud rozebirat co se stalo a nestalo,protoze by to bylo porad dokola.muzu jen rict ze naprosto ve vsem souhlasim s Anac,koneckoncu nafoukla a urazila se jen jedna osoba....
a myslim ze kdyz se neco resi v IP tak to ma zustat v ramci IP,proto ti to asi Urbi tam psala nemyslis?

sluninka
9. čer 2009

jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???

hanka128
9. čer 2009

no ja to napsala bo jsem pochopila,že se to dotklo asi více lidí...a nemyslím zase zle na nikoho nic....

jako já nevím co teď tady psát-si píšete přes icq....a momentálně mám fakt depky a jak jsem si říkala,že na net už nebudu chodit,ale vykecat se potřebuju.....
bo nikdo nikde...a já jsem tu furt sama s maruškou ☹

petruna26
9. čer 2009

hani, piš, to je v poho - to je ponorka - to se stane i na koni 🙂 .. já zase jsem taková, že moc povídat nepotřebuju, ale ráda holky vidím v reálu, to je potom mazec 🙂 jinak pusinkovací smajl by mohl být tenhle - teda já ho tak občas posílám na dobrou noc 🤐 (i když možná je to spíš smajl - buďte ticho, tak nevím 😀 😝)

koal, když se koukneš, budu ti vděčná 🙂

no nic, jdu azse makat - mmj., dneska jsem se asi rozhodla (i s mm samozřejmě), že se asi stěhovat nebudeme - zadlužit se ejn kvůli tomu, že nechci bydlet vedle tchýně je asi blbost... no, klasika - já a rozhodnutí, měním to fakt asi tak často jako jméno Adély před narozením, že? 😖 😀

berunka
9. čer 2009

Hani to ze si pisem pres ICQ preci neni nic spatnyho?kdyz proste zrovna drbeme spolu tak je to rychlejsi a pohodlnejsi 😉 nikdo preci nerika ze se s tebou nebudem bavit a samozrejme ze je me teda osobne lito toho jak to s Maruskou vypada.ale jeste neni nic stracene.jak psala Koal urcite se na vysetreni ukaze ze to nakonec nebude tak spatny a vse se spravi.Ela taky mela hlavicku v zaklonu kdyz ji doktorka pritahovala za rucicky do sedu a myslim,ze jeste ted trochu ma.ja to s ni doma nezkousim.ale vidim pokroky diky Vojtovce tak se z toho nebudu hroutit.stale se otaci na brisko jen pres jednu ruku a proste tu jednu stranu vic pouziva.

sluninka
9. čer 2009

zkouším uspat dítko v ložnici..hmm to jsem zvědavá,přes den tam nechce spinkat..teď momentálně se z pláče stalo pokňourávání...tak jsem zvědavá..

cline
9. čer 2009

teda Petru už tě vztek přešel, jo? 😀 uvidímena jak dlouho 😉 tm je fikanej, nechal aby to samo vyšumělo, to ten můj je to samé, odkýve mi vše a ví, že jsem rozumná a nakonec to ani nechci 😅

sluninka
9. čer 2009

jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???
jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???
jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???
jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???
jáji,Marti,Zuzi..co ten zítřek teda???

😕

Péťooooooooo...ahojík *pusu* 🤐 😀

jajinka27
9. čer 2009

sluni...no já jsem pro ale záleží co Marti Anička, jinak se tam nemam jak dostat ☹

ty vogo to naše dítě dělá takovej hnusnej zvuk, je to jakoby se nemohl nadechnout a pak se zasměje nebo něco takovýho, už mě s tím štve, nikdy nevim zda mu něco není grrrrrrr

sluninka
9. čer 2009

kde ste kdóóó...Natýnka spinká v ložnici, přes den a bez dudlíka 😕 týjo já čumim 😅 😀

jajinka27
9. čer 2009

hmm icq mi spadlo a stejnak mi nikdo nepíše 🙄

sluninka
9. čer 2009

jáji..spadlo to všem...my jsem Ti psaly 😀 ale asi nám to nakzil koníkovej vir,prej máme být tady 😝

jajinka27
9. čer 2009

jooo koníkovej vir jo? 😝 to není blicí smajlík 😀

doufám že nebude pršet, chci po obědě do rossmana, koupit Tomovi to mlíko od Nestlé 😀

berunka
9. čer 2009

Verus jste sikulkyy,ze te prekvapuje ze to pisu vid 😀 😀 😀 😀 😀 psala jsem Martince ze kdyz budou holky v poho ze by jsme se mohly sejit i u ni aby nemusela s Anickou nikam jezdit co vy na to?

jajinka27
9. čer 2009

Tak to doufám že má Martinka velkej byt 😀 😀 😀 😀

ma12
9. čer 2009

Ja jsem taky pro do tech Nera jet, ale nevim, jak na tom budem. Uvidime vecer jak co.
Petru: promin, ale smala jsem se na cely kolo tady. Ale vis co, ja to chapu.

ma12
9. čer 2009

Holky to by bylo uplne NEJ. Udelala bych nejaky hamu papu, parkovat se tu da.
A mame 3+1 a docela velkej obejvak. uz u nas byly 3 mimina.

sluninka
9. čer 2009

mě to je jedno kam pojedem 😉 pokud bude Áňa ok,tak klíďo

jajinka27
9. čer 2009

mě taky

berunka
9. čer 2009

nam taky my uz mame cestu vyjetou 😀 😀 😀 uvidim jestli zitra bude Eli uz bez teploty.

jajinka27
9. čer 2009

chjo to moje ditko uz neni zadny miminko, už se nechce chovat 😅

ma12
9. čer 2009

Tak to moje miminko zase jo, ale ja dneska chovam.
Holky co mate rady? Teda spis co nejite?

sluninka
9. čer 2009

jsme vzhůru, ale půlhodinka dobrá, se nakonec naučí spát přes den v postýlce 🙂

Marti..já nejim segedýn a francouzský brambory,ale to pochybuju,že bys dělala 😀 😀 😉

jajinka27
9. čer 2009

ja nejim papriku 😀

hmm tak vypil ještě 40 toho mlíka, dneska je nějakej hladovej 😒

sluninka
9. čer 2009

tak začínám jíst Natálky zásoby Hamánka - jsem jí nakoupila jiný přesnídávky, páč jsem nevěděla, že Hamánek obsahuje cukr 😠

sluninka
9. čer 2009

jáji..sbírá energii na to ječení :_D

jajinka27
9. čer 2009

sluni..dej pokoj, mi malem vecer praskla hlava 😖

ma12
9. čer 2009

Dobry, tak vymyslim neco takovyho univerzalniho.
Snazim se najit tu zadost o rodicovskou dovolenou a zatim bez uspechu 😠

jajinka27
9. čer 2009

o rodicovksou dovolenou??