Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
21. čer 2009

jo holky ještě jsem se chtěla zeptat do kolika měsíců se má kapat ten VIGANTOL????? 😕

palenda
21. čer 2009

Dobré ránko,

anac, jaji - u nás se každý den vstává tak mezi 5-6! Včera šel Víteček spát až ve 20.30 (normálně chodí kolem 19) a přesto vstával v 5.30!

sluni - když jsem se ptala doktorky, tak říkala, že až do roku a půl

sonisek
21. čer 2009

Dobré ránko,
tak to tu večer super běželo, Neli ty ses rozjela 🙂
My měli včera náročný návštěvní den, večer jsme pak polokoukali na Rafťáky, pak šli splni manželské povinnosti a zabořili to...Docela koukám, jak některé dokážete celkem ponocovat 😀 Já i doma normálka chodím spát tak kolem desátý, jinak jsem nepoužitelná 😀
Dneska konečně zase pofrčíme domů, tak se těším na klid. Včera mi zas "dojala" tchýně, když jsme navečer přijeli a já seděla vepředu vedle manži....prej jsem macecha, že jsem nechala malého sedět vzadu sama, nechápu...Jeli jsme jen 30 km, tak to tam snad sám zvládne a stejně spal. Až pojedem domů, tak samo, že budu sedět zase s nim, když je to pomalu o sto kilásků více...

A holky, chtěla jsem se zeptat těch zkušenějších (tím myslím ty, které mají dvě dítka)...To jako, když malý má už zuby, to už mu je mám čistit?? To na mě vychrlila ségra, ale jako už vidím, jak pětiměsíčnímu prckovi drhnu chrup 😅

palenda
21. čer 2009

Soni - já teda sedávám v autě vepředu úplně běžně (ale jezdíme vždy jen kratší vzdálenosti - tak do 60 km a to malej vždy prospí)
a co se týká zubů, tak já mám v plánu je čistit, existuje na to takový malinký kartáček na prst, ale taky by mě zajímaly zkušenosti z praxe

sonisek
21. čer 2009

palen, my pro tchýni děláme vše špatně, asi jako každá, že 😀 😀

Tak jsem se pídila na netu a našla jsem, že by se snad měli vatovou tyčinkou jakoby ty zuby pročistit, tak to bych chtěla vidět...a ještě jsem se dozvěděla, že by se mělo po každém kojení 😀 No, tak že bych nad ním strávila každé dvě hodiny, fakt super představa....Tak až na to přijdu, jak je čistit, tak prostě se bude čistit ráno a večer, jako my, že 🙂

urbi
autor
21. čer 2009

čus ženy! tak koukám, že to tu v mnou založené diskusi asi pěkně vřelo, takže dámy, se.em na to a jedeme v klídku dál jo? jinak vám všem rozhodím sandál!

jsme zpátky, v pořádku a všem, co se rozhodujou, jestli jet s takovým prckem nebo ne, doporučuju jasně jo!!!!!!§ bylo to skvělý a Fíla to zvládl nejlíp ze všech! je to borec! a už několik dní se sám přetáčí na břicho a plaval v moři, prostě byl ze všeho nadšenej, krásně spal, no bomba! jsem z něj totálně vyřízená, brečel za celou dovču dohromady tak asi 2 minuty! je to miláček, všichni z něj byli hotoví, jak je zlatej!

no tak už jsem ho řádně vychválila, až vybalíme a zajedu se do režimu, napíšu víc, sjedu alba a tak 😉

palenda
21. čer 2009

Jé, ahoj Miško ... zrovna jsem na Tebe myslela, kdy se vrátíš - byla jsem hrozně zvědavá právě na to, jak jste to zvládli - tak jsem ráda, že to bylo super 😉 Vy jste letěli, co? Jak Filípek zvládnul let? Kde jste vlastně přesně byli?
My máme koupené letenky na 1.září, to už bude Vítečkovi 7,5 měsíce, tak jsem zvědavá, jaké to bude, ale už se moc těšíme

monique_2006
21. čer 2009

cus devcata,
miso urbi - super, ze vam to takhle vyslo. filipek je pasak 🙂 jinak ale je to fakt individualni, kamaradi byli pred mesicem v italii a jejich holcicce (taky lednovce) to fakt nesedlo, brecela, nekadila atd atd....
my jsme taky chteli k mori, ale asi to jeste odlozime. mozna v zari, podle toho, jak se bude jonas chovat 🙂

palenda
21. čer 2009

Soni - moje tchyně je naštěstí v pohodě... ne, že bych souhlasila úplně se vším, co říká, ale to ona se mnou určitě taky ne, každopádně si celkem rozumíme

no, asi tady teď nikdo není ... u nás se spinká, tak jdu chvíli pracovat, abych tady nevedla monolog 😀

cline
21. čer 2009

😕 😕 😕 😕 teda ještě, že jsem včera šla spát. To by na moje slabé nervy nebylo. Takovýhle boj jsem teda nečekala. Jdu mrknout do nové diskuze jezinek esli mě tam náhodou nepomlouvají... ne v poho, já i přemýšlela, že by si pražandy mohly založit diskuzi, kde se budou domlouvat na srazíkách a tak.

cline
21. čer 2009

No tak jsem mrkla do jezinek a popravdě je mi dost líto... připadala jsem si taky jako ledňačka ze staré gardy, ale asi ne. Pozvání jsem nedostala, takže tam radši nebudu opruzovat. Nemájm k tomu prostě slov.

urbi
autor
21. čer 2009

já se snad dám na modlení z vás či co.... chci vás tu všechny a nechtějte po mně, abych dočítala a dočetla se, co se tu konkrétně dělo!!!!!!

Karol, jak můžeš v týdnu?

sluninka
21. čer 2009

cline... nech tohó, mě sem taky nikdo nezval a jsem tu 😔 i když já jsem taková ta co se musí všude vnutit 😉 taky je mi líto co se stalo, že prase kozu prase... 😉

Míšo... ahojky, co fotečky z dovči??? budou? 😵 už se těšim až se juknu 😵

anaconda
21. čer 2009

Tak jsem zpátky z prochajdy kolem kravína 🙂

Urbi,
vítej doma a jsem taky ráda, že bylo vše podla Tvých představ 😉

Zde je odkaz na tu včerejší svatbu, tak se pokochejte 🙂 http://petrunapl.rajce.idnes.cz/Danka_svatba/

Cline,
žádný chmury, myslím, že už tu toho ošklivýho bylo řečeno ažaž 😉 🙂

anaconda
21. čer 2009

ach jo, plno těch fotek je focených nastojato a jaksi se neotočily.....je to na ulomení hlavy 😀 😀 😀

sluninka
21. čer 2009

anac..teď se tu zrovna u toho kroutim, ale jsou supeeeeer, koukám, že i počasí vyšlo,takže jsi nezmrzla...
tahle je asi nejhezčí 😵
http://img3.rajce.idnes.cz/d3/2/2161/2161795_9f...

palenda
21. čer 2009

teda anac, v těch šatech Ti to fakt sekne!!!!

sluninka
21. čer 2009

koukám, že Kubík má stejnou čapku jak Naty, jen my na ni máme nějakýho motýla😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
http://petrunapl.rajce.idnes.cz/Danka_svatba/#6...

cline
21. čer 2009

anac ale ono to jde otočit když to tam dáváš, kdyžtak pokud budeš chtít písni a poradím
urbíku jasně že můžu kdykoliv, pro tebe všechno

monique_2006
21. čer 2009

cline - fakt to neres, ja myslim, ze ta jejich trapna diskuze se stejne neujala....ja jsem si teda ale potvrdila nazor na nektere z nich, docela me pobavily 😀

anac - seklo ti to!!!

monique_2006
21. čer 2009

jojo, nez je tam nakopirujes, tak se daj otocit, u kazdy fotky je sipka...

anaconda
21. čer 2009

Jéžiš, tak to bude teda na dlouho, než ty všechny fotky přetočím..... 😅

Díky za pochvalu šatů a mé maličkosti a samozřejmě i mých hošanů 🙂 Vše se vyvedlo, jak mělo, tak jsem byla ráda. 🙂

Sluni,
Kubík má na té čapce Hiphop 😀 😀 😀

cline
21. čer 2009

anac to je chvilka, dáš upravit fotoalbum a jen šipkama otáčíš

monique_2006
21. čer 2009

presne, je to chvilka. ja taky hodim nejake fotos, abyste se koukli, ze jonasek uz neni takovy vlasacek co byval 😉

anaconda
21. čer 2009

ok, jdu na to 😉

cline
21. čer 2009

moni hoď, jsem mioc zvědavá jak Jonda povyrostl

jajinka27
21. čer 2009

anac...jo jak přes kopírák, ale my si dáchli další 3 hodiny 😀

moni..k trapné diskuzi se nehodlám vyjadřovat 😝 😀

urbíku...ahooooj, super jakto Filípek zvládnul, šikula 😵

jajinka27
21. čer 2009

moni...to s námi už asi na sraz nepůjdeš co 😝 😀

monique_2006
21. čer 2009

tak fotone pridany 🙂

jaji - no, jeste si to rozmyslim 😉

cline
21. čer 2009

víš jáji ono na sraz s vámi by už asi nešlo více lidí... 😎