Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
28. črc 2009

a jinak.-....malej jí neustále po 3 hodinách...i v noci 😠

berunka
28. črc 2009

Veru a neni to mliko na nej slaby?jestli je to teda mozny 😲

jajinka27
28. črc 2009

veru i v noci?? ty jo to Tom spí, teda o půlnoci dostane mlíko a pak spí min do 6 ale dneska do 7:30 😅

my zítra jdem taky do poradny, na očko a na půlroční 😀

febris
28. črc 2009

beru eli je roztomila a jaky ma krasny dolicky -po mamince ze? 🙂 danysek taky trochu po me ma ale ne tolik.

sluninka
28. črc 2009

holky...do čeho oblíkáte na spaní prcky když mají horečku? já dala Natálce overálek s krátkýma nohavičkama i rukávem a malá má studený ruce ale hoří, přikrejt jí nemůžu,páč je na boku a ruku má přes hlavu 😒

taita
28. črc 2009

Dobry vecir.
Peto ty myslis Nutriton. Ten se dava na zahusteni mlicka v brisku, kdyz maj deti reflux a blindej.
Nutolin taky dobry. 😀
Verci Tobik je vazne drobek. Anicku drzim jednou rukou a na Tobu mi malem nestacily obe. 🙂 Je to kus chlapa.

sluninka
28. črc 2009

Veru...ty jo,tak to je kusanec 😀 asi po tátovi, po mamince těžko..to bude Filda, takovej hubeňoučkej 😉 hele co mu dáváš na noc?? já dávala mlíko,malá se budila furt, kaše super jen ze začátku,pak se začala zase budit a teď dávám Hami Extra a Naty jí jednou nebo vydrží spát až do rána

berunka
28. črc 2009

no aspon neco ma po me 😀 😀 kdyz tchyne tvrdi ze je cela tatinek 😝

sluninka
28. črc 2009

Zuzi...Tvoje tchýně je mimoň, a jestli ne, tak aspoň na drogách lítá sto pro 😀

petkakrutik
28. črc 2009

hezký večer...
dotaz na koal.

Včera večer mě začala třeštit hlava, v noci jsme to envnímala, ovšem po probuzení, jako bych dostala kladovem po hlavě. K tomubžaludek na vodě, ale ne vyloženě nevolnost. Toto po obědě přešlo. N achvilku jsem si lehla na břicho, začaly mě bolet kyčle a lýtka (na lýtkách svaly). Později odpolene jsem celá slabá, pocit jako při hoečce, citlivá kůže apod... Hlava mě bolí furt. Může to být lymeská borelioza? Před mwsícem mě raflo klíště, ale červený flek se mi neudělal. MOooooooooc děkuji.

Dobrou, jsem hotová, jdu spát 😒

sluninka
28. črc 2009

hmm tak nic

jajinka27
28. črc 2009

šmarja Peti nestraš, snad to nic nebude 😖

petruna26
28. črc 2009

Peti, tady jsou příznaky... mohlo by to podle mě být, radši zajdi k doktorovi.. a držím pěsti, ať to není nic vážného
http://www.borelioza.cz/cs/projevy_nemoci/

kacatko03
28. črc 2009

sluni: no na noc dávám mléko, bo kaši měl hroznou žízeň a na dýl ho to neuspalo....jinak malého na noc dávám do overalu...i když má teplotu i když nemá....přikrytej nespí vubec...je tepllomil po tatínkovi a hrozně se potí pod peřinou. hele takže ty dáváš hipp mléko a na noc hami? mě ještě napadlo zkusit mu dát Hami hajaja nebo jak se to jmenuje.....ale vím že to Hami mi blil natrávené mléko 😕

petruna26
28. črc 2009

Adéla spí taky v overalu, nepřikrytá..
Taito, aha, Nutriton - to jsem asi nikdy neslyšela, ale zní to taky podobně 😀

sluninka
28. črc 2009

Veru...no malá právě taky hrozně chlastala po kaši, se budila pak pořád, se napila a chrněla dál,ale teda měla hukot noc...a já taky 😅
no a kolik máte stupňů v ložnici? my 22 a teď hlavičku má vařící a ruce studený..asi ji přetočim abych ji aspoň přikryla nebo já nevim, jestli se probudí že jí je zima, těžko mi to řekne do vysílačky,co? 😀
Jojo dávám Hipp 2HA a na noc Hami Extra, o tom Hajaja jsem taky přemýšlela,ale zatim nám vyhovuje ten Extra,tak to tak nechám...

berunka
28. črc 2009

Nutriton ale neni na prujem,ten je na blindeni.ja jsem ho Eli davala kdyz mi blinkala po mem mliku.ale je fakt ze ji zabetonoval takze ve vysledku by to mozna pomohlo.snad nepisu jak tatar 😀 😀 😀 😀

Veru a neni nejaky mlicko i od jine znacky,neco jako je Hajaja?

sluninka
28. črc 2009

beru..Nutrilon dělá Extra - na delší zasycení,ale jen po těch mega baleních

berunka
28. črc 2009

no ja asi zatim zustanu na Nutrilonu AR vzbudi se mi jednou za noc takze to asi jeste nebude tak strasny.
holky pomoc nevite nejakej zarucenej lek na kvasinkovou infekci?sem myslela ze se mi to po porodu zlepsi a ono prd velebnosti 😠

petruna26
28. črc 2009

tak taky pár fotek, abyste viděly, že taky fotíme 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petruna26
28. črc 2009

to říkám, že Nutrolin je na průjem
http://www.docsimon.cz/zbozi/nutrolin-b-sirup-60ml 🙂

petruna26
28. črc 2009

sluni, jsi na stejným webu jako já 🙂 , no nic, musím jít makat 🙂

tonica
28. črc 2009

Ahoj zensky, vratili jsme se z dovci z Jiznich cech.... omlouvam se, ze nedoctu.... peru, zehlim a ze vcerejska na dnesek jsem doslova problila noc (asi jsem neco blbyho snedla, tak mam jeste dnes zaludek jako na vode). Dovca super, misto doporucuju. Vyletnicili jsme o 106, Patricka to zvladala super, jen ty noci... 😒

Vsem oslavencum ke jejich pul roku vse NEJ a taky vsem oslavencum, kteri meli svatek... Anickam, Kubikum...

tonica
28. črc 2009

Beru - koukala jsem, ze prodavas veci po Eli? Nepocitas, ze si je nechas pro druheho prcka? Ja nejak nemam srdce je prodat a peclive schovavam.

Ted jsem prolitla posledni stranky - hlasim, ze jsme zatim v hluboke korbe, ale davam "bolsevikovi" tak 1 max. 2 tydny a pofrci do sportaku. Jinak jsme bezzuby...

jajinka27
28. črc 2009

tonic...vítej zpět z dovči, snad ti bude brzo dobře 😉

kacatko03
28. črc 2009

sluni...ahaa tak top zkusím taky....

zuzi: jako že by už potřeboval místo 2, 3??? ta je snad až od 12m? 😕

tonica
28. črc 2009

Jeste hlasim, ze usinani a noci u nas jsou stale cim dal tim horsi. Vse se zase vratilo do zajetych koleji, takze uspavam malou za pochodu a krakajic sveho "jeziska". Uz se ale pronese, kor kdyz to trva treba i hodinu. Zkousim nechat vybrecet, ale vydrzi i hodinu bulet a ja nejak nesnesu pohled kdyz vidim, jak se zalyka. Dalsi orisek nastal s buzenim. Kde jsou casy, kdy mi Patricka spala i 8h v kuse. Ted se budi 3-5x za noc, sosa a usne jen u prsa. Zkousela jsem dat kasi, ale neprosla, tak nevim....Zatim jen kojim a odpo davam zeleninove prikrmy. Zacinam z toho byt celkem vystavena a manza opet azyluje v pokojicku. 😒 ☹

tonica
28. črc 2009

Petka - boreliozu ma tchan. Myslim a doufam, ze u tebe to bude jen nejaka viroza. U nej se to projevilo nechutenstvim, silene zhubl a po jakekoli fyz. namaze je uplne grogy. Potrebuje porad spat. Verim, ze to nebude tak strasny. Ale i tak by to chtelo k MUDrovi.

sluninka
28. črc 2009

Veru..za zkoušku nic nedáš..kdyby vám to nevyhovovalo,tak to od Tebe klíďo pak odkoupim😉