Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
28. črc 2009

Veru 😖 😖 cože? z kravskýho?? co to je za blbost

sluninka
28. črc 2009

Veru..já se z mobilu nemůžu vůbec přihlásit, taky nechápu proč

tonica
28. črc 2009

No nic, jdu taky do hajan, kdyz se mi podarilo tu nasi malou tyranku uspat. Hezky a klidny vecer vsem.

kacatko03
28. črc 2009

Věru: no na netu to nepíšou ale na obalu té flašky ano... 😕 je to to hotové tak já nevim....já se přihlásim a napíšu odpověd ale neodešle se. to je bordel toto 🙂

sluninka
28. črc 2009

teda tak na to mlíko se zítra taky mrknu...to mi hlava nebere..

febris
28. črc 2009

http://www.docsimon.cz/zbozi/la-roche-posay-ant...

pokud vam dochazi opal krem pro deti, tady je fakt hooodne dobra akce 😎

jajinka27
28. črc 2009

petru...to se ještě domluvíme a má bejt hezky

petruna26
28. črc 2009

Feb., to je pěkný... 🙂
dozvím se jáji, sluni - kde a kdy je v pátek ten sraz?
jinak mě z mobilu psát jde, ale drtí mě to, je to pomalé a nejdou smajlici..

petruna26
28. črc 2009

ahaaaaaaa, tak to jo... hezky je horší než hnusně, teda myslím počasí jako bylo třeba min. čtvrtek... no, uvidíme... já můžu odpoledne, ale to víte.. 🙂

jajinka27
28. črc 2009

petru...bysme se i přizpůsobily 😉

febris
28. črc 2009

tak zase objednavka z lekarny za 1400 jen to vrzne 😝
na www.docsimon maj fakt ale dobry ceny, dycky koukam na dany produkty i jinam a v 95% je tam cena nejnizsi a taky super ze se to da vyzvednout na nekolika mistech (lekarnach) po pze a jeste navic se to da zaplatit flexipassama 🙂

kalian
28. črc 2009

Sluni: v půl roce měla 69 cm a 7,6 kg, což není asi žádná hrůza, ale mě přijde velká. Třeba Eli a Adélka a Anička od Ma jsou drobnější...
Kaci: mě se to taky neodešle, přečtu si to, napíšu, ale neodešle se. Navíc naposled jsem se na koníka z telefonu přihlašovala v porodnice a pak nám přišel účet za wap na 1800 Kč 😝 😝 Mám evidentně nějaký extra výhodný tarif.

petruna26
28. črc 2009

Kal - to je hustý - tak to já platím 177,- měsíčně, s tím, ež to bylo od ledna do července zdarma.. Ale mám to fakt jen kvůli koňovi.. 😝 Ale já si občas čtu, když se mi ještě nechce usnout..

jajinka27
28. črc 2009

Veru, Jiřko co vy v pátek? Zuzi?

petruna26
28. črc 2009

Káťo? 🙂 tebe taky zveme, my tě rozmluvíme 🙂

taita
28. črc 2009

Ahojky
Ja bohuzel v patek nemuzu. Teda zatim jsem rozhodnuta jet na chalupu na kazdorocni chlastacku, ale obcas me prepada, ze nepojedem bo chlapi budou delat strasny bordel a ja se bojim ze Ana nebude spat. ☹ Tak uvidime 😒

sluninka
28. črc 2009

kali..tak my měly včera 65.5cm a 7.8kg 😀 taky jsem větší než ostatní stejnoroďáci 😉 tak v pátek taky doraž ať se mrknu jak vypadáte 🙂

Verča v pátek nemůže a Zuzka dorazí

taita
28. črc 2009

Ahoj Verco, Naty uz je taky kus baby co? To ty nase kojeny holky jsou drobci, jste nas pekne predbehly.

sluninka
28. črc 2009

Jiřko...no trošku nabíráme...a to se říká že ty kojený děti líp prospívají..no nevim, nám to jde i tak 😉

petruna26
28. črc 2009

sluni, no nevím, myslím, že ty naše kojený jsou takový "nedochůdčata"...
sluni a Jáji, ve nemůžete třeba ve čtvrtek, ža by třeba mohly i holky? teda já nevím, jestli by mohly, ale že by nás bylo víc?
a co někdo nový... ? bych ráda poznala i někoho dalšího 🙂

kalian
28. črc 2009

Děkuju za pozvání, holky, ale v pátek nemůžu, jedeme na 14 dnů k našim. Nescházíte se naposled, že ne? 😎

jajinka27
28. črc 2009

petru..my jdem zítra na očko, takže ve čtvrtek čekám zase horečky

sluninka
28. črc 2009

Péťo..můžu i ve čtvrtek..teda pokud bude Naty fit, já doufám,že ta teplota je jenom z toho včerejšího očko..i když má nějakou rmu,ale to snad je ok..ale čtvrtek mám taky volno..to má být i teplo

sluninka
28. črc 2009

kali..určitě to není naposled 😉

jajinka27
28. črc 2009

ve čtvrtek neeeeeeeeeeeeeeeeee

jajinka27
28. črc 2009

a nebo běžte a Sluni ty se mnou půjdeš ještě v pátek jo?

sluninka
28. črc 2009

ta reklama s těma receptama mi začíná lézt na nervy, bylo lepší když byl vpravo,to aspoň člověk tak nějak přehlížel ale tenhle gigant a ještě navíc o jídle...tsssssssssssss 😠

jdu chrnět..brou 😉

petruna26
28. črc 2009

tak když nikdo jinej nechce, necháme pátek, mně je to fuk, já nic nemám - jsem myslela, jen, že by šel i někdo další... ale počet 3 je divnej 😀
no nic, jdu spát - jsem tady mm říkala, co musím všechno ještě udělat (umýt sebe, nádobí, namazat svačiny ap.), tak mi na to řekl, že on už stihnul věcí - fotbal, nahraný seriál 😀 , no ale šel mejt nádobí.. dobrej je, co? 🙂

petruna26
28. črc 2009

jo, ta reklama mě tam taky kaká, sluni...
tak dobrou 🙂

jajinka27
28. črc 2009

vždyť jde ještě Zuzka 😉