Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
31. črc 2009

joo my nakonec jedem odvézt ty rodiče takže budu až tak večeeer, pa

sluninka
31. črc 2009

papa a dobrou a klidnou 😝

petruna26
31. črc 2009

Jáji, to vím, že skončil, ale já si ho nahrála. A stejně to bylo opakování, tohle už jsem viděla na netu asi před 3 měsícemea - tu ječící Verešovou 🙂 No, tak jsem shlédla Krause a 13.komnatu a jdu spát. Tak dobrou noc, mé drahé jezinky 😀 jelimanky a ostatní pochybné živnosti 😀 🤐 😵

jinak já zítra přes den taky nefunguju 🙂

petruna26
1. srp 2009

krásnou sobotu všem 🙂
dneska spaní celkem šlo- od 7 do 11, pak do 4:00, zde ale zádrhel, Adél se nechtělo spát, ale po hodině hlazení to vzdala a usnula skoro do půl 8... Tak se mějte.. 🙂

petruna26
1. srp 2009

Karčo, tady jsem našla návod ještě od Becana to nošení na zádech, ej to tam trochu jinak než u toho Erga.. 🙂
http://www.babynositka.cz/navod.html

kacatko03
1. srp 2009

ahoj...u nás taky noc ok...malej jedl naposledy v 10,30 pak okolo 3 napil čaje a spal dál...ani neřval a spal do 6 a do 7 se povídal vpotýlce (pak přišel taťka z flámu a rozjančil ho tak sem musela klusat udělat mlíko)

sluni: tak co hajaja? já ho nedávám 😠

bila.pani
1. srp 2009

Ahojky

Máte krásné fotky ze srazíku,Petru,můžu poprosit o heslo na rajče do IP..? Děkuji 🙂

Jinak přeji krásnou a slunečnou sobotu 😉

anaconda
1. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Furt Vás nějak nestíhám, a to ani dočítat. Nějak mě chytlo to kolo 😉

Přeji krásnou víkend 🙂

koalice
1. srp 2009

Hezky vikend.Zdravim ze zahrady, je nadherne, uz jsem byla 2x pod sprchou, konecne je leto.Zitra vyrazim smer babske prazdniny u kamosky, tak se tu mejte fajn...

ma12
1. srp 2009

Ahoj,
tak jsme zpet z dovoleny,bylo to super, super a jeste jednou super. Modrava je proste bozi. Jen v kratkosti, pak napisu vic:
Anicka dnes slavi pulrok, takze opet uzavirame pole a jsme vsichni pulrocni 😅 a pretaceni si nechala opravdu na posledni chvili a to na vcerejsek, a ted si to musi porad opakovat, aby to naaahodou nezapomnela 😅
Koal: magnet neni, je sice objednan, ale nevi se kdy bude, takze nase mise na Klostermance neuspesna. Byli jsme tam jednou na veceri, venku a zrovna jsme narazili na "super" cisnika, ktery nam daval okate najevo, ze ho obtezujem. Dost to zkazilo dojem....
Ilco: jak to jde? Uz mas ucet?

Ad auto: vypada to, ze je to "jenom" sání, jen to jaksi nikdo nejak nenasel. V Ackach nam sice vymenily klapku, kterou ale spatne nakodovaly...no proste acka.

No a kdy bude zase nejakej srazik 😀 😀 😀 a co Bolina city, mame tu Petrinu zidlicku.... 😀 😀

Eshop se nam plni hrackami, 10 a 11.8. jdem na skoleni takze pak muzem spustit.

Holky neni tu nektera ucetni? potrebovala bych poradit s nejakejma figlema...

ma12
1. srp 2009

Nikde nikdo 😉 , jsem to rychle prolitla a
Zuzi: co Fabula, uz mate?
Koal: nechces to Lamaze poslat na babinec, kdyztak mi pisni adresu
Anac: pravdepodobne ty pliny vyzkousim, proc davat penize za znacku ze? Treba se pokorne k pamperskam vratim...
jaji: procpak nemas zadny album, sama smazla? A uzijte si dovcu.
Slunni: vitej zpet

Diky vsem za prani Anicce k svatku.

sluninka
1. srp 2009

ahojte

Veru..Hajaja včera opět tragédie, ale zkouším trpělivě dál 😀 už jsem ale zase koupila Extra,k pro jistotu

Marti..taky vítej zpět 😀 😉

nějakej srazík můžem dát hned v týdnu, Verča taky už může..jen tu nebude Jája a Zuzka

sluninka
1. srp 2009

Marti..a vše nej Áně k půl ročku 😵 a těšíme se na fotečky

urbi
autor
1. srp 2009

hoj dámy!!!!!!!!!!!!
jsem zpět a se mnou malej krokodýl 😀 😀 😀 zubák je venku a kromě sraní to šlo bez prudění 😉

jak se máte? co děláte? co nového? co starého? chci prostě shrnutí!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 pusinky všem ledňáčkům 😵

berunka
1. srp 2009

ahooooj Misul,shrnuti od nas.Eli uz ma 2 zoubky,taky krome srandery to bylo v pohode.uz se pekne koulime a dneska se poprve z kolinek lehce posadila na paticky.tak jsem zvedava jak budem pokracovat.a co u vas povidej prehanej 😉 😉

sluninka
1. srp 2009

urbi..ahojté, u nás asi nic novýho,ale co vy?? jak Filda zvládl dovču 😵 😵

urbi
autor
1. srp 2009

Beru, to je šikulka!!!!!!!!!! a díky za shrnutí, ostatní si vemte příklad a chci to samé od všech 😀

u nás ten zubák a asi bude i druhej, jinak super! dovču si opět užil, snaží už si zvednout biřcho a zadek a jít na 4, ale moc mu to nejde a taky bacha na to: prospal celou noc!!!!!!!!!!!!! manža musel odjet jeden den do práce (jako byla jsem nasraná jak mraky, co vám budu vyprávět....) a já večer Fílovi domlouvala, že by si v noci mohl tu flašku s mlíkem držet sám, že se mi nebude chtít a on se pro jistotu nezvbudil ani jednou !!! a dokonce spal od půl osmé do šesti do rána v jedné poloze! takže já se nevyspala, bo mi to přišlo divné, protože jinak s sebou dost mele a tak jsemhoo furt kontrolovala, jestli je živej 😀 😀 😀 😀
a budeme muset jít koupit houpačku, bo z ní byl odvařenej....

no ale jinak začal zase blít hrozným způsobem... on teda ještě nepřestal, ale poslední dobou to byla jen třeba jedna dvě velké šavle denně, ale teda tam to zase bylo šílený - v podstatě je zbytečný mu dávat mlíko, protože ho stejně vždy vybleje... a naučil se blít mi za tričko, takže denně peru podprdu, bo ji mám furt poblitou 😀

urbi
autor
1. srp 2009

jů Sluni, už jsi doma?

sluninka
1. srp 2009

urbi... copak máte za mlíko??

jojo,už jsme doma 😉

jajinka27
1. srp 2009

ahojky,

urbi..tak pro tebe ju? takže Tomíkovi vylezl třetí zoubek a nevím zda za chvíli nebude další 😅 Jinak u něj kromě plazení žádné další pokroky, má v sobě třetí hexu, měl horečku jako vždy...

marti...jo jo smazala

dneska jsme byli v jižních čechách a bylo to fajn, Tomík to docela hezky zvládnul a to šel z ruky do ruky 😀

joo a začal se smát tak že pokrčí noc a usmívá se, je to boží 😀

ma12
1. srp 2009

jaji: takze Tomik se uz regulerne plazi jo? Tak to my budem muset pockat, i kdyz Ani nadzvedava zadek, to je novinka poslednich 2 dnu. A zoubek? Co to je? 😀 😀 😀
A das nejaky fotos nebo budes mit nekde jinde? Jestli jo, tak hod odkaz 🙂
Miso: tak at to vydrzi, Fila je proste dovolenkarskej typ 😀

ma12
1. srp 2009

jaji: a pro me to shrnuti bylo taky,skoncila jsem na 333 strane, pak uz nedocitam. Neni cas 😉

urbi
autor
1. srp 2009

Sluni, Nutrilon obyč... zítra jdu zkusti něco jiného a případně to budu řešit s doktorkou, to už mi fakt nepřijde normální - hlavně ty otázky všech, proč s tím něco nedělám, že je jim ho líto - jako je fakt, že on bleje prostě furt...

Jaji, jůůů tak už má zubáka i nahoře? bomba! a ten pokrčneje nos, to znám, to je nádherný!!!!!!!

Marti, jj je dovolenkář, akorát nás ty jeho pokroky budou stát dost peněz, další pokrok by mělo být lezení, takže to bychom měli naplánovat další dovču, bo doma to nedá 😀

Marti, já ještě před 4 dny říkala tetě, že u nás zuby nehrozí - a najednou šup a byl tam 😉

urbi
autor
1. srp 2009

Jaji, proč nemáš album? někdo prudil či co?

ma12
1. srp 2009

Pokrcenej nos zatim neznam, ale ono to jde tak rychle, predevcirem jsme si rikali, no jo tak pujdem na rehabku s tim nepretacenim a sup dneska jede.
Misko: tak zacnete setrit 😀 😀 😀

sluninka
1. srp 2009

urbi...a nezkoušeli jste Nutrilon AR? nám pomohl, teda my neblindily nějak extra, teď jsme zase zpátky na HA, ale třeba berunka s Eli ti taky používají ARko a super 😉

jajinka27
1. srp 2009

míšo...dohodli jsme se s manžou že ho smázneme a udělám ho na rajčeti pod heslem 😉 a jinak jo jo tři zuby venku 😅 on je snad hodlá stihnout všechny do roka nebo co 😀

marti...plazí se, plazí a je to rychlost 😀

ma12
1. srp 2009

Jaji: a nam to heslo das vid 😉 , i kdyz ja doufam, ze tomika a jeho pokroky budu sledovat osobne 🙂.
Vy jste uz v jiznich cechach na dovce nebo az pristi tyden?

jajinka27
1. srp 2009

jedeme ve středu dopoledne, jsem na to zvědavá jak to naše zvíře usne, když s ním budem v pokoji a u televize 😅

ma12
1. srp 2009

Jáji, tak s tím jsme měli trošku problém taky. Příště beru jen apartmán. Trošku rozhozenej režim a hlavně, usínala jen mezi námi v posteli. A to víš, jaká jsem pedantka na režim. Dneska řvala hodinu v postýlce, ale vydrželi jsme.
Když odjíždíte až ve středu, co v úterý srázek? Jestli nebudeš balit, já teda byla s balením na štýru, a to jsem s tím normálně myslím docela v pohodě.