Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
4. srp 2009

marti:_ mám první objednávku z E-shopu....máte mluvícího pejska od fisher price

http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

anaconda
4. srp 2009

Ty vole, Cline, to je teda diskuze!!!

K Olachům-
co jiného můžeme čekat od našeho vlezdoprdelkovského státu, než že zacáluje vše cikánům, kor když jsme předsedající země EU, ne? 😉 Musíme přeci dobře vypadat! 😠

Ještě že sami Olaši dostali rozum 🙂

Čus Nelinkovci.
Jojo, Kubík papká statečně. Dnes měl ale bezmasý den, uvařila jsem mu domácí brambory s mrkví. Snědl toho dvě misky a už zase chrní. Jestli on není taky ohranutý 😀 😀 😀

anaconda
4. srp 2009

....uhranutý......sakryš ty moje prsy.....

anaconda
4. srp 2009

....kurňa, myslela jsem prsty....... 😅 😅 😅 😅

petruna26
4. srp 2009

Anac, už nepředsedujeme, teď už Francouzi (myslím)

sluninka
4. srp 2009

Petru...hezkýýý, tak to jsem myslela,že to u vás bude větší záhul, ale počkej,za chvilku nebudeš stíhat ani nabírat l žičkou a Áďa se bude vztekat,že Ti to tak trvá

ma12
4. srp 2009

Verčo máme. Anička ho dostala včera a je boží. Kouká na něj, smějese, žužlá ho a občas i pustí a hrozně se tomu tlemí.
PEtru: teď jsou švédové. Předtím byli frantíci. I když Sarkozy ten krafe do všeho pořád 😀

kacatko03
4. srp 2009

marti: no tak to je supeeeer...já ho taky ciiii prosím, rezervuj mi jednoho 😀

anaconda
4. srp 2009

Nepředsedáme?? Tak to jsem teda hodně mimo mísu. Nic méně postoj naší země k podobným akcím ve stylu "my na to máme" mi fakt lezou krkem 😝 (blicí)

hanka128
4. srp 2009

neli mám kůru od imse vimse a je super,mám i kůru od ulrichu,ale ta je 😝 😝 😝
pokud máš bezvodý lanolín-tak tady je návod http://www.tuly-tuly.cz/pece-o-vlnacky/
a na bráně jsem pořídila BBH bambusky tak už se těším až vyzkoušíme. dokupuju totiž kalhotkové plenky-neb na toho mého mm je toho nějak moc a začíná v tom pěkně plavat(předevčírem dal maru jednu plenku na novosklad a na to 2 vlňáčky) 😅 😀 a kalhotkové plenky zvládá 😵
a tchýni jsem dneska dala 3 balíky papírových plenek pro švagrovou....dvojčata to spotřebují na to tata

ten pejsek je skvělý-mm byl z něj v obchodě unešený 🙂
marti a to už je váš e-shop?? nejsem v obraze a to co jste napsaly fakt nedočtu 😅

petruna26
4. srp 2009

ne, tohle není Marti eshop 🙂 , ten bude až od 11.8.09 - myslím (já nic nevím jistě, pořád jen myslím... 😝 )

kacatko03
4. srp 2009

nene to fakt nebyl MArti e.shop to sem jen hodila aby M veděla o čem mluvím 😀

hanka128
4. srp 2009

díky za vysvětlení 😀

petkakrutik
4. srp 2009

Tak než sjem si přečetla ty odakzy, tak jste zase o skok dál 😀

Jináč teď předsedá Švédkso, Francie byla před námi 😀

ma12
4. srp 2009

Ne ne to opravdu neni muj eshop, nas bude daleko hezci, barevnejsi. No nechte se prekvapit 😉

petruna26
4. srp 2009

No, já si byla jistá, že to není Marti eshop, jen jsem si nebyla jistá, od kdy bude - abyste si nemyslely, že jsem úplně blbá 😝

petruna26
4. srp 2009

jj, Peti, to psala už Marťa s tím předsedáním, jsem zase mimo (i když o malinko míň než Anac, že? 😀 )

petkakrutik
4. srp 2009

aha, no jak spěchám s dočítán, uniklo mi to, hehe 😀

petkakrutik
4. srp 2009

Teda ale to s tím urieknutim je fakt myso...kdyby mel blbe pusobit jenom zly pohled nebo myslenka, tak je plno lidi, co me kdy nas*li na onom svete...

sluninka
4. srp 2009

tak jsem dneska dala Naty dvě novinky k jídlu a zbaštila oboje, tak jsem ráda,že jí chutná
😵 😵
brambor.kaši - místo mlíka UM a pak přesnídávku s rozmočenýma Hami sušenkama (Safari) - je to super svačinka

nelinkav
4. srp 2009

Marti, velké bezvýznamné plus? 😀 😉

Anac, buď ráda, žes konec našeho předsednictví prošvihla, kdybys slyšela hodnocení ostatních evropských zemí o našem "oslazení", tak by ses pravděpodobně musela stydět jako já 😔 I když se po tom všem nedalo nic jinýho čekat... s machrováním naší země ve stylu "my na to máme" s tebou 100% souhlasím.

Hani, dík. Akorát jsem z toho furt jelen, tak se poptám ještě jinde. Pořád totiž nevím, jestli se nějak ždímou a předtím se musí vyprat? Na BBH bambusky si taky dělám zálusk, holky je strašně chválí, akorát mám problém, že už žádnou plenku nepotřebuju 😠 Už tak jich mám dost... U nás chlap nemá s přebalováním problém - buď jí dá nějakou sio,aio nebo už i zvládá dát do svrchňáčků od ib vícevrstvou. I noční si nachystá sám (a že to je složitý, když dáváme BE+prefold+flísovou separačku+svrchňáčky 😀 ). Má školy, tak ať se snaží, ne? 😀 😀

Apropo, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale Cline se ptala na nějaký látkovky na doma... Tak pokud ses nevrhla na pašovaný z Francie, tak já můžu doporučit vícevrstvý plenky. Já používám takový malý, ale když už je Justík větší, tak aby vydržely, doporučila bych větší velikost, třeba tyhle:
http://www.branakdetem.cz/vicevsrtve-pleny-popo...
My dáváme na doma tu vel. L už dlouho, vydrží dvě hodiny s přehledem (dýl jsem nezkoušela 😉 ). Na to jen svrchňáky.
(http://www.branakdetem.cz/swaddlebees-pul-kalho... - dobře na tom sedí tyhle, máme vel. M, tuším. Teď to má S. obojí na sobě, tak velikosti vařím z vody 🙂)
Jestli už tvá otázka neplatí, tak soráč za látkoprudu 😉

cline
4. srp 2009

neli - vícevrstvé mám doma asi 6 ks a teď jsem je začala sem tam používat mám k nim i svrchní Popolini (velikost M obojí), myslela jsem jestli nemáš zkušenosti s těmi 2 v 1. (jo ale na pašované z Francie jsems e vrhla taky -mám jich 10 balíků 😅 ale jsou to malé balíky (po 30 ks)
Jo a jsme zpátky z očka - váha 7080 g a délka 71 cm. Takže se připojujeme s píš k drobkům jako je marti anička a další.

petruna26
4. srp 2009

jo vidíte - my na půlroce 6830g a 68 cm - takže Cline, oproti Adéle je Justy obr 😀

jajinka27
4. srp 2009

pejska chci takyyyy a naše dítě je dneska furt na čtyřech 😅

febris
4. srp 2009

ad noseni- ja dnes na tu navstevu jela s manducou- v metru, v buse... je to pohodlny, vsude se dostanu bez problemu 🙂

febris
4. srp 2009

cl drobek? dyt to je justik celkem velka holka 🙂 delsi nez danielek s obr rodicema 😀

kacatko03
4. srp 2009

jaji. no vždyt už jednoho máš doma ne? 😀 toba teda na 4 ne a ne 😀 plazí se jak na vojenským výcviku

cline/ petrun: no vogo. my měli přes 8 v půl roce 😀

kacatko03
4. srp 2009

tak děti s tatkou ve vaně.....tak co je tedy za plán zítra? mám auto takže od rána jsem pojízdný a těším že vás některé uvidím 😉 kde v kolik?

ma12
4. srp 2009

Jaji: mam to brat jako objednavku 😀 😀 😀 😀
Ted teda na skladeu dodavatele nejsou, ale budou brzo, je to jedno z nejprodavanejsiho zbozi...
Ja nemam auto, takze se do Bolina city nedostanu ☹

hanka128
4. srp 2009

tak ty naše dětičky kojené mají ty váhy pěkně vyrovnané(teda daník trošku 😀 kazí průměr) maruška měla v 6.m. 7100g 🙂
a my chceme taky manducu 😢 😢 😢 kdyby jste viděly jak v ní maru byla spokojená a kecala kolem dokola 😢