Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
12. srp 2009

Tak Adéla se taky plazí celkem rychle, ale jen za nějakým láíkadlem, např. za foťákem.. Večer jsme ji taky natočili - konečně - hvězdu moji, jindy se před kamerou vždy zastaví..

monique_2006
12. srp 2009

tyjo, tak na soucka jsem taky zvedava...ale zas tak sileny mi to neprislo, spis vtipny. ale je fakt, ze ja mam dost vostrej humor nekdy 😎

monique_2006
12. srp 2009

marti - gratulka k eshopu a tesim se na link!

ma12
12. srp 2009

Moni: vtipny nevtipny, nemel se ten dotycny schovavat za jinej nick.

Je to zajimavej pocit teda vam musim rict

jajinka27
12. srp 2009

taky mě zajímá ftipálek jeden 😝

marti...super se těším na odkaz 😉

monique_2006
12. srp 2009

to ne, mel to napsat na ferovku pod svym nickem, to je fakt

sonisek
12. srp 2009

a kde to jako zjistíte, kdo se pod tím nickem skrývá? Přes adminy??

petruna26
12. srp 2009

Soni, jj, oni přes IP adresu zjistí, že to bylo z jednoho PC.. Což sice až tak nic moc neznamená.. Ale je divný, že první příspěvek napsal zrovna k nám 😝

jajinka27
12. srp 2009

myslíte že to byl někdo kdo sem psal, nebo nás čte??

bila.pani
12. srp 2009

Soni - dávám Bio Obilnou kaši od Hippu.Vyzkoušela jsem jich několik,ale po každé měla Betynka bolení.Nějakou dobu jsem kaši nedávala a minulý týden mi lékárnice doporučila tuto a malá si pomlaskává a bříško nebolí 😉

urbi
autor
12. srp 2009

ahoj holky, koukám, co se tady semlelo.... teda teda..

ad "neshody" - napadl mě pouze příměr, že se zase z h..na uvařila svíčková, ale jsem ráda, že už je zase vše ok.... ostatní už to tu pěkně rozebraly, takže netřeba k tomu přidávat, což?

Koal, mrzí mě to.... chápu tě, ale byla bych ráda, kdybys třeba chodila ale nezmiˇˇnovala se o rodině, to by nešlo?

v té souvislosti mě znovu napadlo, jestli to tu celé neudělat jinak - a to soukromě, na FB... co vy na to? jestli jste si totiž všimly, tak já o spoustě věcí nepíšu vůbec, bo vím, že si mě tu taky čtou osoby, u nichž nemám zájem, aby něteré věci věděly... takže já klidně hlasuju pro pouze naší diskusi na FB

jinak vítám zpět Jajinku a krokodýla, bo ty jeho zuby, to je mazec! to nemá ani synovec a to mu bude za 14 dní rok 😀

jinak u nás dobrý, akorát před chvilou mi Fíla ohodil celý obývák - při poslední!!! lžiče kaše jsem ho zvedla a celý obsah žaludku šel ven... takže úklid, mládě šlo spát hladové.... jinak Fíla sedí krásně, rovně, nepadá. ale nechci ho posazovat... ale on by tak rád.... ☹

no a souček či jak se jmenoval - těch je plný kůň, ale jak tu někdo psal, tak zajímavé, že prvně na naší diskusi.. to bude gol, až se zjistí, kdo to byl....

sonisek
12. srp 2009

Míšo, stále čekáme na fotos vlasů 😀 😀

Já kolikrát ve Volný diskuzi viděla, jak tam "někdo" zakládal různý diskuze o dost sprostých věcech a chudáci adminky měly co dělat, aby stíhaly mazat...se holt někdo nudí...

jajinka27
12. srp 2009

míšo...díkes, no jo on snad chce být v knize rekordů nebo co 😀 Co Fíla jak se má?

jinak já se s vámi klidně přesunu kamkoliv 😉

urbi
autor
12. srp 2009

Soni, nevidělas třeba diskusi "hladové mléko"? tan nemá chybu - vše promazané...

jéjej, fotka.... 😒 😀 😀 😀 😝

urbi
autor
12. srp 2009

Jaji, mi ho pujč, já ho vystavím tady u nás v Muzeu rekordů a kuriozit jako exemplář 😀 a ještě na tom vyděláme 😀

Fíla se má fajn - jen by rád už něco jiného než to pasení a ono to nejde a nejde, tak se začíná trochu vztekat, ale jinak fajn 😉

ladasoucek
12. srp 2009

tak jsme se vrátila z nákupů v tescu. Nechala jsem tam skoro 4tisíce, ale byla akce na Hami a Pampersky a příkrmy, tak jsem toho musela využít 😉 jdu ukládat malého, tak zatím pa
jinak já jsem klíďo pro diskuzi na FB, protože se taky bojim, aby někdo z příbuzných nenakukoval...

sonisek
12. srp 2009

takových diskuzí je 😀
Spíš mi přijde, že prostě zrovna zahlídnul tady "zajímavej" příspěvek a "musel" zareagovat....
A v té diskuzi o mlíce taky přispíval soucek, jo?

Na FB jdou udělat různé tajné diskuze a dostane se tam jen ten, kdo je pozvanej...

sonisek
12. srp 2009

????????? 😀 😀 😀

jajinka27
12. srp 2009

hele se bude vztekat a pak to půjde, Tom to měl podobné, děsně se vztekal a pak stačilo vzít plastovou láhev a šel po ní 😀

Jak jsme jeli dom tak jsme jeli okolo odbočky na Pelhřimov 😀

sluninka
12. srp 2009

😕 😠

ladasoucek
12. srp 2009

Holky, tak teď na to koukám, záhadnej soucek je můj manžel. Moc se omlouvám. Chlastal tady s kámošem. Jdu si to s nim vyřídit co tu psal. Falt se omlouvám je to blbec když se napije
Jo a tady je Danusta abyste věděli

tonica
12. srp 2009

Ty vogis, oni vas uz decka sedi? Tak to je nase juniorka nejaka pozadu. Zvatla, jeci, brouka, ale zadne mama, tata, baba a u sezeni se vrti jako "roztocena kaca". O zubech nemluvim... po nich ani vidu ani slechu.

Ad FB - kdyz ja ho tak nesnasim. Vubec me neoslovil, ale pokud budou vsechny pro, tak se kousnu a preloguju, nooo 😒 😉

Ad Soucek - me je teda totalne putna,o koho jde. Jeho inteligence si nezasluhuje, abych na nej jakkoli reagovala a venovala mu tu prostor.

Urbi - taky tu se tu o nekterych vecech nezminuji a zamerne. Tak jako vcera mi sem hodil ocko mm a pry "jak to, ze nejsem zadny sexsymbol"... 😀 😀 😀 Dnes si to sem lajsknu napsat, neb mam chote jeste na porade v Praglu. 😀 Ne, ted vazne, proste internet je verejny a nektery veci proste nechci verejne prezentovat.

sonisek
12. srp 2009

Mně se dneska malej vztekla ve vaně...dala jsem mu tam takové žluté kachničky a jednu jsem mu dala do ruky a pak jsem mu jí sebrala, protože jsem ho chtěla namydlit a on začal ječet, že jsem mu jí sebrala, to bylo jasný 😀 A jinak zlitá celá koupelna 😀

urbi
autor
12. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danusta
12. srp 2009

tak přijímám vaše nadávky na mého muže. Ale na jeho obranu, na to jak tady vypadají, byli ještě docela slušný.
Berunko moc se ti omlouvám...

sonisek
12. srp 2009

Danus, tak to je hustý 😀

tonica
12. srp 2009

Aha - zahada "Soucek" vyresena. Danu - kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid. To jsou chlapi a jejich splavek, nevzrusuj se a uz vubec se neomlouvej. 😉

sonisek
12. srp 2009

jsem si řikala, proč souček najednou píše, že byla v Tescu nakupovat 😀 😀

urbi
autor
12. srp 2009

Danu, já se bavím!!!!!!!!!!! a jestli tě to uklidní, tak si myslím, že spousta našich miláčků by reagovali podobně - teď to tu říkám manžovi a jeho reakce je: to je borec!!!!!!!! 😀

danusta
12. srp 2009

no soni spíš trapný ☹