Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
1. čer 2009

zuzi, já taky nejdřívmyslela že pláče 😅 ... ale jakmile sem slyšela jak see tomu smějete vy tak to bylo jasné 😝

no na jednu stranu dobře že ted marodí, bo koncem června jedem na dovolenou tak aby byli fit a nechytlo je to před odjezdem to by bylo uplně v pr...

febris
1. čer 2009

kacatko, ja jsem prave spatna ze danecek neni furt ok, mel by dostat hexu, ale porad chrci se mi zda... jedem v sobotu, navic predpoved zas nic moc, mam z toho depku :(
abysme vubec odjeli teda...
a aby toho nebylo malo, dostala jsem nejspis ms 😝

berunka
1. čer 2009

Feb MS uz me vubec nerozhodi,i kdyz jsem kojila mela jsem ji hned po sestinedeli a od te doby asi 3x takze zadna zmena jestli tenhle mesic potvora prijde 😒

koalice
1. čer 2009

Jsme zpatky z mesta, jsem vytocena, nekdo mi na parkovisti odrel auto a to ho chci za 14 dni prodavat...Feb., s tou Air France je to des. Ja tuhle spolecnost nemusim, mela jsem s ni zatim nejhorsi lety a manzel taky. U me vede Air Berlin, mohu doporucit...

kacatko03
1. čer 2009

fer: to o to je prostě na prd :( malej hrčí hlavně ráno než si odkašle...ale dr říkala že chrčení jí tak nevadáí jai to sípání. a na poslechu Dani měl neco????

já MS dostávám přesně na den 😕 😅

kacatko03
1. čer 2009

kde jste kdo?

koalice
1. čer 2009

Kačátko, já tu zas na chviličku jsem... Hlásím dnes první jízdu se sporťákem, Honzík nadšen, dokonce si i pospal. Jo a to clonítko od Teutonie na sporťákovou korbu jde, tak to nebyly vyhozené peníze.
Horší je zjištění, že do letadla to bude asi oříšek, lepší je to složit podvozek zvlášť a korba zvlášť, takže snesu golfky z půdy, otestuju a ev. budu muset zase utrácet ☹

jajinka27
1. čer 2009

veru..díky, musím mu koupit další klobouček 🙂)) koupila jsem tu mrkev od hippu jak si psala a zítra testnu 🙂)) a už jsem koupila i mrkev s bramborem a taky rýžové mlíčko od nestle 🙂) už hotové 🙂)

holky sehnaly jste ten bryndák? na čerňáku v Ikee ho prý budou mít ař za měsíc 😒

sluninka
1. čer 2009

😕 je tu někdo?

sluninka
1. čer 2009

jáji...neměli ho, vzaly jsme ty bez těch rukávů

jajinka27
1. čer 2009

sluni...no mě to říkala kámoška 😀 viděla si Tomíka od mrkve?? 🙂)))

febris
1. čer 2009

ty jo mne to porad prijde jeste jako scifi davat danielkovi neco jinyho nez prso 🙂 i sirup na prudusky mi prijde neprirozenej 😅

sluninka
1. čer 2009

jojo viděla, neksichtí se zase tak hrozně🙂 a nesnědl nic? nebo aspoň něco? 😀

jajinka27
1. čer 2009

sluni...no dneska 2 plné lžičky snědl, skoro nic nevypliv 😉

feb...kdybych jen kojila tak mu taky do půl roku určo nic nedám, ale takhle....

sluninka
1. čer 2009

feb...buď ráda, že jen kojíš..my kterým to prostě nejde jsme si už svoje obrečely

sluninka
1. čer 2009

feb...kdy vůbec půjdeš s námi na nějakej srazík?? co děláte s Dádou celý dny? 😉

Martí...kde jsi, pak písni co Áňa na to plavčo 😵 jo a Fredie super, Naty ho ožužlává od tý doby co jsi nám ho dala, ještě ani neusnula, ani v autě 😅 😕

jajinka27
1. čer 2009

sluni...u nás taky Freddie vede 😀

my na plavčo nemůžeme, Tom má nějakou vyrážku, přijde mi že to je exzém nebo co, se po....

sluninka
1. čer 2009

my začnem taky chodit, ale asi až po prázdninách...páč tu stejně skoro nebudeme, tak aby jsme nepřišly o kurzy 😕

jajinka27
1. čer 2009

se jako o prázdninách budu nudit v Praze sama jooo ☹ 😢

sluninka
1. čer 2009

mu budem asi celej červenec u našich, Honza bude mít 14 dní dovču a pak 14dní přípravu fotbalu - 3x trénink denně, takže doma vůbec nebude, bysme se tady zbláznily...

jajinka27
1. čer 2009

sluni,,,, ☹ ☹ ☹ ☹

kacatko03
1. čer 2009

koal: já jsem to taky ještě zkoušela složit se sportákem dohromady a teda to fakt nejde....a zase mi přijdo docela riziko to dávat zvlášt, aby ti jedna část neletěla jinam...i když se to moc často nestává 🙂

jaji/ sluni fakt v ikee nemají ty bryndoše jo? to čumim teda 😕 ... 🙂

feb: co dáváte na prudušky, u dnešní kontroly Tobík poslech už lepší.

koalice
1. čer 2009

Kačátko, no vidím to pesimisticky. Pokud si pamatuju, ty Chicco golfky po Aničce úplně do lehu nešly, takže mě čeká zřejmě investice...

ma12
1. čer 2009

ahoj,
tak plavco bylo super. Je to tam fakt moc hezky. Pani prijemna, Anicce se to moc libilo.
ted dostala pyramidu od Lamaze a je z ni uplne unesena.
Sluni: kurzy pres prazdniny nejsou a aby ses nekam dostala, zapisy jsou v cervnu. Ja jdu do toho motyla pristi utery. Potkala jsem tam kluka, se kterym jsem spolupracovala a rikal, ze se tam dostali az potreti !!!!

Feb: no jo ja se dneska cejtila hrozne, kdyz se me ta cvicitelka ptala, jestli kojim a rict ne bylo fakt hrozny ☹

ma12
1. čer 2009

jo a v tom hotelu Jelinek je postylka zdarma. Takze mame dovolenou vybranou 🙂

kacatko03
1. čer 2009

koal a jaké máš po aničce že nejsou do lehu?

ma: ty jo takže plavčo íkáš super jo? a to je v těch vaničkách?

kacatko03
1. čer 2009

koal: jako takhle aspo jdou do lehu? http://www.spuntik.cz/chicco-ct01-golfky-vyprod...

ma12
1. čer 2009

Verco: presne tak, ve vanicce jsme byli a Anicka byla fakt nadsena. Smala se a schrupla si jen v aute a ted ji uz ulozim.
verko: jak si tam ten kocar proboha dala? Ja mam problem to vsechno strcit do toho mojeho obr kufru 😉

koalice
1. čer 2009

Kačátko, tak typ už nevím, zítra je snesu dolů a ozkouším.

Ma, co bys taky za postýlku platila , ne ? I v té Klostermance to máme v ceně apartmánu, vždyť je to i tak mastný dost.

petkakrutik
1. čer 2009

chelou,

tak v práci jsme to teda přežila, ale jak na mě šéf vyrukoval, co po mně chce, oblilo mě horko. Naštěstí tento problém byl vyřešen záhy, ukázalo se, že můj zástup špatně hledal v údajích. Bo šéf na mě vyjekl do telefonu, že nesouhlasí nějaké dluhy co do částky. Tak tento problém jsem uhasila. Nicméně ten druhý, a sice ten, kterého jsme se obávala, že se bude probírat, to se ještě nevyřešilo. Totiž u nás na úřadě byly s pohledávkami šílené přehzaovačky, Chvíli to dělal ten, pak zase onen a než jsem šla na MD, zjistilo se, že plno dokladů /hlavně tedy ty nejdůležitější - exekuční tutily), jsou k nedohledání. Zatím mám ted klid, baba počká, co jí pošle soud. Až jak se to nedohledá, bude asi znovu tóčo ☹

S tím letadlem děs teda. V jedné zprávě jsem četla, že se prohnalo bouřkou, ve druhé, že měli tou dobou jasné počasí. jsme zvědavá na večerní zprávy.

tak a víc mě Páťa nenechá napsat.MMch dostal dneska celou výbavu na letní vodní radovánky. 2 bazeny (želvu a muchomůrku), hračky do vody, hruh a balon 🙂