Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

palenda
21. čer 2009

holky, dotaz k Manduce - taky Vám mrňouskové ocucávají ty popruhy?? A nosíte jen na břiše nebo jste už zkoušely i na boku nebo na zádech?

cline
21. čer 2009

pal ocucává a jak! 😉 na zádech jsem nezkoušlaq Justý je ještě malá

febris
21. čer 2009

palen- jasnacka, malej zakousnutej do popruhu 🙂)) nosim jen na brise. Na zadech se doporucuje nosit cca od 12kg, coz teda ani nas sampion zatim nema ;) a na boku ani nevim ze to jde, i kdyby slo, tak to ani zkouset nebudu, zarucene by me z toho bolely zada z ty nevyrovnany zateze 😅

febris
21. čer 2009

vcera jsme poprve manducu prali, neb na sumave jsme ji dost pouzivali, takze abysme z toho vymyli ty sliny ;) zkousely si ji tam i 2 kamaradky s holcickama, ktery prispely svyma slinama taky do dila ;)

sonisek
21. čer 2009

Tak jsem taky mrkla na Jezinky...Jen vam dam holky radu (nemyslim to spatne)-na Facebooku si muzete zalozit uplne tajnou diskuzi a pozvat si tam,koho chcete a drbat,aniz by to cetl nekdo jiny 😀

Ja patrim sem a nikam stejne lezt nebudu😀

Tady tak krasne pari slunicko,konecne je zas teplicko.

monique_2006
21. čer 2009

holky, mam super tip na ozuzlavani popruhu! tady toto: http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/5... - fakt praktis, mam to malinko videt i v albu

myslim, ze na zadech by se uz dalo nosit, ale zatim nosim na brise...

febris
21. čer 2009

my se dnes chystame za kamaradama co maj 7m holcicku na navstevu a pak snad do divoky sarky, kdyz nebude prset, jeste uvazuju ze bysme si vzali brusle a cestou zpet se stavili na ladronce na brusle, neb svete div se, naposledy co jsem se byla projet, tak uz mi to jelo docela dobre 😀 driv mi to moc nejelo rychle, zvlast s kocarem, ale asi zacinam prichazet na ten spravnej grif ;) konecne!

ma12
21. čer 2009

Dobre ranko.
Miso: vitej zpet, a moc ani nedocitej anebo docitej ale s panakem v ruce.
Soni: ja jsem taky spatna, ze vozim Anicku vzadu a ne vedle me, kdyz ridim. A kdyz jede tchyne nebo mm se mnou, tak chci aby sedeli se mnou vepredu a ne vzadu, aby si nezvykala.
Feb: uz jsem vyspekulovala, kam srolovat tu novorozeneckou vlozku, ale jeste ne tu kapuci, ale to se podda
Ja si s holkama jezinkama rozumim, ale rozhodla jsem se, ze moje hlavni diskuze je tady. Trapnou bych to nenazyvala, hmmm 😉 myslim tim jezinky
No tak mam dalsi navrh, ale minuly se neujaly, ale to neva 😀 - co jezinky pouzivat k domlouvani sraziku, at tady s tim neprudime (v dobrym slova smyslu holky)?

jajinka27
21. čer 2009

cline...hmm, tak koukám že nás je tu hodně v nemilosti 😎

ma12
21. čer 2009

jaji: proto jsem navrhovala tu tlustou caru.

cline
21. čer 2009

hele jáji nic ve zlém, ale v jezinkách jsem se dočetla, že jsem nemilovaná osoba, tak proč si tu hrát na něco jiného

jajinka27
21. čer 2009

marti...tlustá čára je hezká věc ale já bych řekla že se neujme 😅

jajinka27
21. čer 2009

cline,,,cožeee?? to není vůbec pravda, na to se jdu podívat

ma12
21. čer 2009

jaji: to uz jsem taky pochopila 😀

Dite rve uz hodinu v postylce, ma spat. pomoooc

cline
21. čer 2009

jáji v 20:25 nebo 35 včera

ma12
21. čer 2009

Soni: jeste se te chci zeptat, kolik platu odstupnyho si dostala. A bacha, budes se muset vratit do prace mezi detma a odpracovat 270 dni, jinak nebudes mit narok na materskou 😕

palenda
21. čer 2009

já jsem si to myslela, že na záda je ještě malý - navíc Víteček fakt dost slintá a taky blinká - takže bych to měla za krkem 😝

Monique- díky za tip na "ožužlávátko" 🙂

Feb - Vy jste docela aktivní, co? podle toho, co tady občas čtu... Jinak nevím, jestli jsi to postřehla, psala jsem Ti to už stráááášně dávno, ale znám (malinko) Tvoji tchyni - byla u nás na manikúře, když jste měli svatbu (tak doufám, že si neštěžovala) 🙂

jajinka27
21. čer 2009

cline...ale přeci nikdo nenapsal že se s tebou nebudeme bavit ☹ zrovna s tebou 😵 já už bych to nerozmazávala, prostě mě to všechno zamrzelo, v tu chvíli jsem si tu připadala blbě, mrzí mě ještě spousta dalších věcí ale to si už nechám pro sebe

cline
21. čer 2009

jedeme ke tchýni na oběd ta nám držte palce, ať to přežijeme ve zdraví a nezblázníme se 😀

cline
21. čer 2009

ok jáji všechno dobré, ju? 😉 😎

monique_2006
21. čer 2009

tak ja zaktualizuju album a nikdo mi jonaska ani nepochvali, jo?!?! 😎 pche! 😀

palen - zuzlatka jsou fakt skvely. nemusis pak nositko tak casto prat. u erga je napsano, ze by se melo prat co nejmin....

febris
21. čer 2009

palen cozeeee??? tos nerikala nebo jsem to musela BOHUZEL prehlidnout!!! 😀 a jak vis ze je to moje tchyne? Jezis, to jste si museli uzit 😀 ja ani nevim ze pred nasi svatbou byla na manikure, tak proto se radsi ujistuju ze to byla fakt ona ;)

jajinka27
21. čer 2009

cline...ano to budu moc ráda 😉 užijte si oběd i když u tchýně 😅

sonisek
21. čer 2009

Marti,dostanu 3 platy a dovcu.A vim,ze bez prace nemam narok na MD,toz uvidime,co bude.

nelinkav
21. čer 2009

Dobré ránko!
Tak vyspaná z opičky, jen jsem vás prolítla, na alba teď nemám čas (moni sorry, posléze všechno dohoním 😉 ). Jen jsem otevřela odkaz od Anac, abych ji zkoukla v šatech a musím chválit, moc ti to slušelo 😵 Jiránkovo ego ještě lechtat nebudu, páč jsem šla fakt vyloženě po tobě 🙂

Vigantol máme dávat do roku, někde jsem ale četla, že zimním dětem se má dávat do roku a půl.

Soni, taky jsem v tom případě strašná macecha, bo vzdadu s mládětem nejezdím. Bych se poblinkala 😅 Sama vzadu absolvuje i cestu k našim (160km) a no problemo, když je klidek, tak třeba jen jednou zastavime na kontrolu stavu. Jela jsem s ní v vzadu asi 2x, když jsme museli brzy po jídle k dr., tak pro případ jejího ublinknutí... No, mě bylo šoufl a jí jsem naprosto nezajímala, čumákovala do sedačky a žužlala plyšáka....

Urbiku, vítám doma! Teda neměli jste to nějaký krátký? Mě se od moře nikdy nechce domů... Těším se na fotky Filípka v plavkách ( 😀 ) a posílám mu pochvalu, jakej je to šikula cestovatel.

Jinak Stelliš na zádech ještě nenosím, mám trošku ještě obavy o držení kebulky, tak ji mám ráda pod dozorem. Nad chráničema na popruhy jsem uvažovala, ale když jsem viděla cenu, tak se ve mně cosi hnulo a dospěla jsem k názoru, že zkusím vytáhnout ten svůj nový šicí stroj a něco takovýho vytvořit. Snad to nedopadne jako když jsem šila potahy na polštáře 😉 😀

Tož letím kojit a vařit, papiňák to jistí.

ma12
21. čer 2009

SOni: tak aspon ze tak. Ja bych do toho nesla, ale to vis 😉
Neli: my mame davat vigantol to pul roku
Anac: konecne jsem shlidla tvy fotos, super, moc ti to sluselo. Ja uz bych taky konecne mela s tema fotkama neco udelat.
Moni: jonasek je uzasnej, uz se tesim, az ho poznam osobne 😉

No a bavit se tady se mnou jako nikdo nebude jo?

palenda
21. čer 2009

Feb - určitě to byla Tvoje tchyně - za prvé, měla stejné příjmení, jako máš Ty a hlavně - poznala jsem ji na fotkách ze svatby - byla u nás ve studiu celkem 2x jednou na "zkoušce" manikúry a pak před tou svatbou (ale už si nepamatuju, jestli den předem nebo jak to bylo)

Nel - taky mě napadlo, že by to nemuselo být tak náročné ty chrániče ušít, ale já nezvládám ani pořádně něco zašít, takže asi budu muset obětovat 200 Kč (nebo že bych poprosila tchyni??)

sonisek
21. čer 2009

Marti, jsem se rozmýšlela, zda podepsat nebo ne, ale pro nás lepší řešení, aspoň teď budou penízky...a co bude za dva roky, nad tím radši ani nepřemýšlím...

My máme brát Vigantol do roka jednu kapku denně a pak do dvou let nějak jen přes zimu, nebo co nám to ta dr. napsala...A Kanavit do půl roku, ale ten je pěkně hnusnej, tak už aspoň Tomík bude brát v červenci naposled.

ma12
21. čer 2009

Soni: kdyz se tam za zadnou cenu vratit nechces.... . A penize maj ted vetsi cenu pro vas vid?
hele rekni vsem tvejm kamaradkam ze bude spustena akce Lamaze brzy 😀 😀 😀 , at vybiraj.

palenda
21. čer 2009

Moni - já na Jonáška koukala, jen jsem ještě nestihla napsat, protože jsem uspávala mládě a dělala si oběd...
Musím říct, že Jonášek má takový "dospělácký" výraz - vypadá teda starší než 5 měsíců ... a vlásků má pořád docela dost, ale fakt je, že byl hooodně vlasatý!