Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
23. čer 2009

cauky lednacky,u nas probiha proces usinani takze klasika protivka knoura.tak snad usne brzo a mi zalezem k DVD.jak bylo dneska hnusne tak jsme byli malo venku a je protivous.a pro holky,ktere byly na vetsim srazu v Praze a vi o co jde mame nejspis majitele,kteri se ujmou Fida ☹

kacatko03
23. čer 2009

Jinak všem co se vrátili z dovčy závidím jednu věc a to to balení.....že už nemusí.....
jsem dožehlila hromadu prádla, ještě se mi suší venku a ručníky a zítra dožehlim, už mám hromádky věcí k zabalení 😀 Toba má celou skříň 😀 bo pračku tam mít nebudem 😀 ...ale teda jako to počasí...zatím sem koukala že by náím mělo celej tejdden pršet a tady se to má vyjasnovat, to je na pěst 😀

petruna26
23. čer 2009

Soni, my taky byli venku v dešti, chodíme ven každý den, potřebuju vzduch, takže i když leje jako z konve, nasadíme pláštěnky a jdeme..

Kalian, taky koupeme jen 2x týdně... My teda až zítra.. 🙂

Koal, bazén závidím, hned bych šla plavat, no snad od září půjdeme s Adélou, maj tu tu slanou vodu, ta je prý dobrá i pro ekzematiky a alergiky, tak uvidíme.. Já se každopádně už teď nemůžu dočkat.. 🙂

petruna26
23. čer 2009

Veru, neboj, určitě nebude celej tejden lejt, bude tam líp než tady 🙂

Beru, to je mi líto, ale asi to tak bude pro tebe a Eli lepší.. ☹

sluninka
23. čer 2009

beru.... ☹ cože? vážně se nedá nic dělat??

petruna26
23. čer 2009

jéé, čau holkýýý, už spinkáte? 🙂

febris
23. čer 2009

beru to je pes? ekzem? :(
kacatko- ja to baleni taky nesnasim a to vybalovani a prani pak je taky des 😝 ale ta dovca za to dycky stoji 😵

sluninka
23. čer 2009

Péťo..jojo, natýnka odpadla už při krmení,takže ve spánku docucala mlíčko a jen jsem ji přenesla do postýlky..snad bude dneska ta noc lepší..nechápu jak můžeš druhej den fungovat,když spíš 4hoďky 😨

jajinka27
23. čer 2009

zdarec,

uloženo a právě peču, tož jsem zvědavá na výsledek

beru...to mě nrzí ☹

petruna26
23. čer 2009

Věru, jde to, jen pátky už padám na tlamu, ale spím většinou dýl, tak 6 hodin, 4 jen občas 🙂 😝
feb - hafík žárlí na Eli ☹

bila.pani
23. čer 2009

Sluni - já nespím ani ty 4 hodky..Začínám mít problém jako Míša,když už malá usne,tak mi dlouho trvá než zaberu,vzbudí mě každý pohyb malé,každý kníknutí.. Ale i na nedostatek spánku se dá zvyknout ( nic jeného ti ani nezbývá 😀 )

berunka
23. čer 2009

holky rozhodli jsme se tak i kvuli dobru Fidouska.on se sice zlepsuje,ale bohuzel jednak ma nepredvidatelnou povahu a jednak se bojim reakce na druhe mimco.no a do tretice je to dost psychicky narocny jen co Ela usne venovat se jemu a jakmile se trochu zvysi hlas tak jsem zas tam kde jsem byla ☹ ty lidi meli taky krizence kokra a kolie takze vedi co je to za povahu.

sluninka
23. čer 2009

Péťo..no zlatejch 6,co? 😀

Ilon...jejda, tak to nezávidim, MM taky spí jak zabitej a to si tam malá klidně žvatlá..já při tom spát nemůžu, stačí když trochu vzychne a já hned čumim..hlavně teď jak se přetáčí,tak hlídám každej pohyb 😕

mě nejde do hlavy proč se mi malá budí ve 3 a do 5,6h prostě nechce spát, je čilá, a chce si hrát 😅 a to přes den spí strašně málo,jen po těch 20ti min 😒

sonisek
23. čer 2009

Petru, taky máš pláštěnku?? 😀

Sluni, tohle měl synovec, se budil ve čtyři a měl prostě z rodičů brej den 😀 😀 😀 Taky tak nějak v tomhle věku...

sluninka
23. čer 2009

beru...bude to těžký,ale aspoň víš,že bude v dobrých rukách...jsou to nějakcí známí? nebo jak jste k nim přišli?

sluninka
23. čer 2009

soni... 😅 a zlepšilo se to?

sonisek
23. čer 2009

no, určo zlepšilo, ale teď nevím kdy...teď už mu je 2,5 roku, takže to už si fakt nepamatuju...teď chrápe celou noc

petruna26
23. čer 2009

No, mně to Adéla udělala jednou min. týden a stačilo mi to... Prostě se na mě hodinu tlemila - mně do smíchu fakt nebylo... 😝 Jsou to pěkný potvory ty dětičky... 😀

petruna26
23. čer 2009

Sluni, dobrý, za dva roky už to bude OK 😀 😀 😀 😀

sluninka
23. čer 2009

soni..no synovec byl taky takovej aktivista, brácha s nima nespal v ložnici,aby byl fit do práce a chudák švagrová celý noci brečela jak byla vyčerpaná 😨 teď je malýmu 20měs a taky chrní celou noc

Péťo..no my to máme teď častější a častějí...ale nic oproti těm,kterým se ty děti budí třeba 10x za noc..já mám aspoň nějakej spánek v kuse,ale ten trhanej, to je hrozný psycho

jajinka27
23. čer 2009

sluni...nebooj z toho vyroste 😀 mě to stačilo jednou když byl vzhůru od 3-4 do rána nebo tak nějak

ma12
23. čer 2009

Beru: to je mi lito ☹ , ale jak psaly holky, je to pro dobro vsem

sluninka
23. čer 2009

zítra jdem na očkování..tak jsem zvědavá kolik váží a měří....těžká je, už to není to tříkilový mimí 😅

sonisek
23. čer 2009

a druhej synovec ten se do roka budil v noci co hodinu a taky z toho vyrostl....
dítka si prostě potřebujou udělat nějaký režim a trvá jim to, ale zvyknou si časem, že noc je na spaní 🙂

anaconda
23. čer 2009

Nazdárek při večeru.

A co Maxe, nechcete některá?? 😅 😅 😅 No, je mi jasný, co mi zas odepíšete. Túdle núdle, stejně bych ho nedala, i když mi do rána zas vytvořil několik hromad v Kubíkově pokojíku. Nepřenesla bych to přes srdce vzdát se ho a to má povahu.....však víte 😉

Byli jsme zas plavat. Kubík konečně neplakal, jan lehce natahoval hned při převlékání. Mám z něj radost, ale k moři nepojedem, právě JEN kvůli Maxovi. Moře je ale věčné, což Maxík bohužel není, takže vím, že mi nic neuteče 🙂

Jdu dočíst předchozí stránky 😉

jajinka27
23. čer 2009

všechny koukáte na ordinaci cooo 😝 😀

sonisek
23. čer 2009

asi jo, když je tam nová dr. 😀

febris
23. čer 2009

holky nevite nekdo jak to je kdyz se jede s prckem pres hranice v unii? jaky jsou moznosti na jaky doklad ho prevest?

hanka128
23. čer 2009

tak snad už je patričkovi lépe 😵
beru to je mi líto se psem, to si nedovedu představit...ale bude lépe jemu i vám 🙂
my byly v poradně a máme 6640g-zase jenom 160g za 14dní,ale mudra mlčí 🙂 přibíráme a to je hlavní 😵 jinak pohovor na téma pan neurolog..no nakonec mě ukecala,že je fakt dobrej diagnostik a kdyby se mu něco nezdálo,tak nás pošle dál...ale že je poněkud zvláštní tak to mi věřila 😀 a měla jsem pocit, že nám lehce srůstá pindruše tak to zkoukla a lehce nám srůstá-jako roztahuju to pořád,čistím a i tak...no tak mám roztahovat ještě více..když tak pak zajdem na gyndu...ale snad to nebude třeba.

jajinka27
23. čer 2009

soni... 😀 takovej nezvyk, ve VKV hrála mrchu a tady je za hodnou 😀