Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
21. kvě 2009

jaji - děkuji 🙂

sonisek
21. kvě 2009

Ilon, díky, každá nevěsta je ale krásná 🙂
A na zítřek držím palečky 🙂

Tak my snad taky budem spát, zatím tam leží a je docela klid...a já navečer pekla dírkovanej koláč, tak jsem ho teď ochutnala a myslím, že dneska bych už do kuchyně neměla vkročit 😀

bila.pani
21. kvě 2009

Soni - děkuji! a k těm nevěstám - asi ti budu oponovat - každá ne..Třeba já,kadeřnice mi zmrvila účes,tak jsem měla jen rozpuštěné vlasy,do toho jsem si v nervozitě polila šaty jak jsem si brala svatební kytku z vázy při odchodu z domu,při obřadu jsem řvala,tak jsem si rozmazala make-up..No mastěnka handr 😀

luca30
21. kvě 2009

Jsem si to myslela o tom kočárku..

a co myslíte tenhle může to být dobrý kup nebo je cena pořád vysoká??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23459289&tab=0

sonisek
21. kvě 2009

tak jsem přidala taky nové fotečky:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

berunka
21. kvě 2009

Jaji my na sraz pujdeme,teda pokud se neprobudim do slejvaku to bych fakt nevyrazela ridit v desti no fuj to nemam rada a pak taky courat v desti by se mni taky nechtelo.navic Elis zase odsavam nudlaky ale neni to nic hroznyho tak snad to bude ok.mela i zvysenou teplotu tak snad to bylo jen tim ze byla moc oblecena.

bila.pani
21. kvě 2009

Luco - za těch 5000,- bych ho brala

luca30
21. kvě 2009

B.P. ale on je za 7500,- nový jsem našla stojí 10tisíc..tak nevím.. 😕 😕

sonisek
21. kvě 2009

Luci, já myslím, že cena je dobrá 😉

bila.pani
21. kvě 2009

Luci - aha,já jsem blbě koukala.. 😔 Promin.. No,já být tebou,tak bych ho raději předem okoukla ve skutečnosti

luca30
21. kvě 2009

Právě že Vyškov je kousek od nás..jestli je to ten co myslím..ale čekám jestli mi paní napíše, že je nutné ještě k tomu dokoupit nánožník nebo ho taky nabízí, zatím se neozvala a taky bych chtěla aktuální fota a ne obrázek...

cline
21. kvě 2009

luca nevím, já koukala na mmb a našla tam teda levnější, záleží jestli hodně řešíš barvu...

luca30
21. kvě 2009

Soni: malej je boží...taky vyřechtánek jak ten náš..toho teď krmí taťka..zase se nám po týdnu vrátil a teď si budeme lézt tři dny na nervy...ale zítra máme čoch tak se půjdeme odvázat..

bila.pani
21. kvě 2009

Luci vypadá hezky..No,uvidíš,jaký ti pošle foto..

jajinka27
21. kvě 2009

beru...má být krááááásně 😀 tak to jsem ráda že se uvidíme 😉

luca30
21. kvě 2009

No tak už ten inzerát tam má vložený potřetí..od 6.5. měla ho za 8000,- a tam píše, že přidá nánožník zdarma, takže by to fakt byla super cena..jen mě mrzí ta slída v té stříšce, prý tam hodně miminkům paří sluníčko ☹ ale holky tady na koníku už na to mají nějakou flignu..

luca30
21. kvě 2009

Holky a jak to vypadá s tím naším srazíkem, už se stanovilo nějaké to datum??

bila.pani
21. kvě 2009

Luci - myslíš s Brnem,nebo ten v Kroměříži?

luca30
21. kvě 2009

Jejda vy jich máte myslím ten v Brně..ten je nám nejblíž... 😀 😀

luca30
21. kvě 2009

Tak mě přestal jet MMB takže nevím na čem jsem, už jsem myslela, že zmizel inzerát,ale nejede ani MMB.. 😠

bila.pani
21. kvě 2009

No,s Brnem na 20.6. souhlasila Hanka,Nelinka a já

berunka
21. kvě 2009

Jaji no preci bych si nas pokec live nenechala ujit 😀 😉 u nas se ted spinka tak jsem zvedava na jak dlouho vytahla 150 Nutrose a chrni.a ja se vrham na peceni buchty aby me zitra navsteva nezdrbla 😒 😀

jajinka27
21. kvě 2009

u nás vytáhl 120UM a chrní už hodinu ale s dudlem, ouujeee to zas bude noc 😅

jajinka27
21. kvě 2009

luco...si to zavařila 😀

sonisek
21. kvě 2009

beru, co budeš péct, dej tipa 😀

petruna26
21. kvě 2009

Holky, my taky dorazíme... (teda, jestli to tu někoho zajímá 🙂)
Jo, Soni a pak asi pojedeme do Lysý (po srazu), tak bysme mohly s tebou vlakem, teda jestli nepojedeš autem..

jajinka27
21. kvě 2009

petru...jooo mě to zajímá 😀

luca30
21. kvě 2009

Tak tady už pěkně sprchlo takový ten letní deštík...mládě už taky spí..

petruna26
21. kvě 2009

Jáji, fajn, to jsem ráda, že aspoň někoho 😀 😀 😀

l78
21. kvě 2009

Hlásím, že náš Tom ve 4,5 měs váží 8,2kg a měří 68 cm.

Píchání hexy probrečel, ale zvládá dobře. Pan doktor říkal, že je lenoch a máme mu trochu pomáhat s přetáčením na bok. Jestli ono to není tou váhou, že potom, co zůstane na boku, tak nemůže vyndat ruku z pod sebe 😀 .