Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
9. črc 2009

čauves, nedočítám ale Ilčo poslala sem ti mail 😀

dnes fofr, ráno s Tomem na měření, Toba celý den u tchánovců. odpolko jsem byla u kadeřníka a jsem mooooc nadšená. zítra jdeme na svatbu tak připravuju ohozy 😀

anaconda
9. črc 2009

Ahojky.

Po půl osmý jsem se vrátila z návštěvy kamarádky ze sousední vsi. Před chvíli mi volala drahá paní tchýně a opravdu učitelsky se ptala, kde jsem s jejím vnukem po 19 hodině byla, když jsem jim tvrdila, že chodí v tu dobu spát. Šli mu totiž přát k narozeninám (jistě pamatujete, že byli přát i ke 3. měsícům) Tak jsem jí řekla, že jsem byla zkrátka pryč a co jako! Tak prý přijdou přát zítra. Řekla jsem jí, že mi přijedou kamarádky a to byl teprve vyrvál, prý oni mají právo vidět na narozeniny své vnouče a podobné píčoviny. Tak jsem jí to típla 😀 😀 😀

Mám načatou lehvinku veltlína a už mě nemůže nikdo a nic rozházet! 😠

berunka
9. črc 2009

teda Peto fakt ta tvoje tchyne to je "darecek" fakt vystrelit na mesic a nechat ji tam hledat zive tvory 😠

jajinka27
9. črc 2009

anac...ty voe to je trubka ta tvoja tchýňa 😝 - blicí

škoda že zítra nedorazíme 😒

urbi
autor
9. črc 2009

Peti, tak to je opět hustoles.... hele, pozvi ji na návštěvu, až dorazíme - my jí dáme co proto
a gratuluju k půlročku!

dotaz: může se už dávát dítkům meruňka -jako origoš, ze stromu - ta dužnina?

nelinkav
9. črc 2009

Ahojte brouci a broukyně 😉
Dneska jsem nestíhala, bo jsme měla úřední den - konečně jsem si šla založit svůj vlastní účet. No, a já když už něco dělám, tak pořádně...tak jsem si založila rovnou dva 😀

Urbi, teda Fildy je mi fakt líto. Vy ale máte štěstí, že to všechno tak statečně nese. Doufám, že si to teď vybírá na celej život dopředu 😉

Toni, jestli to bylo už včera a celej den je Paťka ok, tak už se neboj. A určo si to nevyčítej, to se může stát i té nejpečlivější matce.

Jo, někdo jste tu kdysi dával odkaz na sluneční clonu na kočárek od paní z mmb - já si to včera dopol. objednala a dneska už to tu bylo, tak super.

Hani, písnu ti na FB. Ale dneska mě teda nepochválíš... 😔

A jinak už mi vypad mozek. Zítra vám napíšu proč 😎

petkakrutik
9. črc 2009

Péťo, no konečně zase tchýniny jobovky. už se mi po nich stýskalo 😀

Míšo, já právě dávám meruňky s banánem, zatím ani jiné ovoce nezkouším, jabko moc nechtěl, atk mu ho necou. V meruňkách je hodně železa. Oloupu je a rozmixuju, páč nejdou rozmačkat.

Dobrou, zlatíčka 🙂

petkakrutik
9. črc 2009

Jo a Peti, nějak mi nedocvákává, proč k vám tchýně leze v 19 hodin, když má jít Kubík chrnět. Akorát ho rozčarovat před spaním, chudáčka 😝 (blicí)

bila.pani
10. črc 2009

Dobré ránko,
Veru - Tobík je už přidaný,to bylo teda rozhodování mezi těma fotkama 😀 Takové dilema jsem snad ještě neměla 😀
Jo,a co foto jaký máš nový účes? 😉

Peti - ještě že máš takovou náturu a nenecháš si nic líbit.Mě by tvý tchýně asi utrápila k smrti 😖

Míšo - s tou meruňkou,já myslím,že dužinu z meruňky může,proč by ne..? 😉

bila.pani
10. črc 2009

Holky,snad ještě nespíte?? 😉 😀 Ch jo,to jen to naše dítko,má už o půl paté ráno kukadla jak tenisáky ☹ A usíná až po deváté dopol. 😖

hancazivocich
10. črc 2009

dobré ránko Ilon,
náš ďábel se budí též o kuropění 😀 😀 😝

bila.pani
10. črc 2009

Hani - 😀 A kdy ti zase znovu usíná..?

hancazivocich
10. črc 2009

hm, mno - kolem 9. 😝

hancazivocich
10. črc 2009

vyflusnutej smailík

bila.pani
10. črc 2009

Tak to jsou ty naše babulky stejný.. 😀 Janinka je celej tatínek,ale aby po něm zdědila spaní až do oběda,to ne-e 😝

hancazivocich
10. črc 2009

naše je rozená 2.52 - to je její doba

hancazivocich
10. črc 2009

dítko zmačklo debilního Donalda, jdu uklidňovat... Kdyby to šlo nějak odpojit, jenže se to odpojí celý 😝
Chji, já toho strajdu jednou zabiju... Ale slíbila jsem mu, že až bude malá větší, tak se svezeme v jeho Medvědovi (celej v kůži) a malý dám do ruky čokoládku 😀 😀

jajinka27
10. črc 2009

brý ráno,

tak jsem tu taky, noc byla opět velice záživná 😖 Před půlnocí se vzbudil na papů a usnul v 1 ráno 😖 Do té doby jsem ho neustále otáčela z břicha na záda a on se furt přetáčel zpět 😠 Pak si teda usneme a ve 3 ráno jdu na záchod a co mě nevzbudilo, dítko na břiše, tak otočím a spíme dál, no a v 5 ráno zase, mě z něj klepne, co se to naučil???

bila.pani
10. črc 2009

Hanca - 😀 😀
Tu melodii moc dobře znám a už mi leze krkem.Malá má želvičku,co tu hrůzu hraje,ale naštěstí jsou už slabé baterky,tak to aspon hraje potichu..Asi budeš muset prťka vydržet.. 😉 😀 😀

koalice
10. črc 2009

Dobré ráno,

doufám, že mi včera neuteklo nic zásadního a pokud na mě byly nějaké dotazy, tak sem s nimi , zpětně se mi dočítat nechce. Měla jsem včera muže doma a to komp nezapínám 😉
Jídelní židlička objednána a pokud to klapne, mám pro vás typ na zajímavý e-shop, dávají 3% slevu z částky každému a poštovné zdarma. Už se na ní fakt těším, protože momentálně odpolední zeleninku baští v lehátku, jsem nad ním skloněná a ohnutá, potah zadělaný....Apropó, nakupovala jsem zásoby různých kombinací zelenin ve skleničkách a padl mi zrak na ty vaše oblíbené boloňské špagety, ale jsou tuším až od 10. měsíce, berete to v patrnosti ? U nás zatím opravdu jen zelenina, ani maso ještě nedávám, kaše taky ne...
Dneska nás čeká očkování a 6M kontrola, tak jsem zvědavá zejména na obvod hlavy 😀 😀 To zas budou cifry

hancazivocich
10. črc 2009

Jáji - asi bude chtít spinkat na bříšku 😉
Já furt tahám Kikouše z mříží - úplně nalepená, že kdybych neměla monitor dechu, tak ani nevím, jestli žije 😠 Vytahnu, plácnu do prostřed - akorát jí na...kakám a šup je v druhým rohu... Dudlík nebo event. mříž obtištěnou, no máma socka hadr... Jo a furt nožičky a ručičky v mřížích... Postýlka vypadá jak z hororu - furt z ní čouhají končetiny...lTeď válčí s medvědem - hotovej řecko - římskej... Medvěd vede... Dítě zuří...
Včera koukám, jak vlaje kapsář - kouknu na okno - že by průvan? Prdlajs - nožička pod mantinelem do toho kope 😠

jajinka27
10. črc 2009

koal...boloňské špagety dělá Hipp od 4tého měsíce, ale moc to nemají a pak teda DM taky dělá něco podobného 😉

jajinka27
10. črc 2009

hani...mnooo jenže on nespi, on čučí co se jako bude dít 😒 Jinak já mám obloženou celou postýlku, mantinelem, dekou a tak, páč naše dítě si tam taky strkalo nohy a občas řvalo, tak tohle mu trochu zabrání 😀

koalice
10. črc 2009

Jaji, tak to, co jsem viděla určitě nebyl Hipp, asi Hami, mám dojem. Právě mě to zarazilo, že byste to už dávali 😉

berunka
10. črc 2009

ahojky holky tak se pridavam s veselou noci,v pul treti budicek nadlabala se a pak jsem ji prebalovala.no jako tradicne jsem si dala do postylky prebalovaci jednorazovou podlozku,tak si tak prebaluju a najednou sup pokandila se,tak jsem to uklidila a jak jsem dala nastranu podlozku pocurala se do postylky 😠 takze prevliknout celou postylku a do toho se ji pak jeste nechtelo spat takze usnula snad pred 4 😲 takze jsem hotova a Ela pochopitelne plna elanu 😀

hancazivocich
10. črc 2009

jo, tak to znám - tomuhle stavu říká tatínek, že hází pinpongáče nebo tenisáky... Na chatě to trvalo 3 hod-tak začal ,,ondat"... Mno, naštěstí při tom čučení aspoň neřve.. Ale mamince je blbý se otočit a spát 😀

koalice
10. črc 2009

Jo a nožičku už jsme taky vynadvali mezi tyčkami v postýlce- při přetáčení na břicho ji tam nějak zapomněl, řval vzteky, hrdina. Naštěstí v noci se mi netočí, spí ve spacím pytli

koalice
10. črc 2009

a v noci u nás taky novinky, okolo 11 se vzbudí, neřve !!! a hraje si. Předevčírem škubal plyšáky z kolotoče nad ním, včera si vzal z rohu Fredieho a šustil si, žvatá si u toho a je spokojenej. Tak ho přendám do postele, dostane prso a za chvíli je zase tuhej ( ale jen tak na 3 hodinky maximálně ☹ )

berunka
10. črc 2009

Koal prosim te ja bych na tebe mela dotazek - meli jsme HA mliko kvuli tomu ze ja jsem se osypala po tech zavinacich a bylo podezreni ze Ela reaguje na BKM.kdyz jsem ke konci obdobi kojeni zkusila jogurty a mlecne vyrobky uz to s ni nic nedelalo,zadne prujmy ani vetsi blinkani.ja jinak alergik nejsem a MM taky ne.ted jsem zmenila mliko na Nutrilon AR,protoze po HA mi dost blinkala.me detske doktroce se to ale moc nelibi a poradila mi Bebu AR ktera je zaroven i HA.rada bych znala tvuj nazor jestli kvuli jednomu memu osypani mam zase menit Elince mliko?moc diky 😉