Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
24. črc 2009

Peti - anac- to jsi napsala zcela otevřeně a bohužel zřejmě podle pravdy.
Jestli někde chlastal do rána, tak je mu nejspíš hooodně zle a nechce nikoho slyšet ani vidět, natož přijít domů. tím líp pro Ilonku a děti. Ovšem jak tak slyším zprávy o tom, jak bouřka řádila... Ale ne, takovíhle hejsci mají štěstí, těm se jen tak něco nestane.

petkakrutik
24. črc 2009

cdfs yewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewewe ayxaayxkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
zgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggcdvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvcvý
tkkk
mn n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n '
N m

petruna26
24. črc 2009

ahoj Patričkůů 😀

petkakrutik
24. črc 2009

bf vccxeh vbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvbvberwwwwwwwwwwwwwww

petkakrutik
24. črc 2009

Peti 😀
Sedí mi na klíně a tříská do klávesnice 😀 😀 😀 😀 ujb nmmmmmmmmmmmmmmmm

petruna26
24. črc 2009

jojo, to Adél dělá taky.. nic, jdu ji uložit, protivku... 😀

petruna26
24. črc 2009

holky, založila jsem na rajčeti album pro ledňáčky
http://leden2009.rajce.idnes.cz/
hesla viz min strana, pokud budete chtít někdo přístup pro nahrání fotek, písněte, napíšu...
😀

petruna26
24. črc 2009

Soni, pěkný 🙂
Co že je to za sporťák, Babypoint? A vypadá, že jde úplně do lehu, viď? A kolik že stál? (omlouvám se, nechce se mi to hledat, asi jsi to vše už psala..)

jajinka27
24. črc 2009

tak jsem vyžehlila, koukla na fotky, pěkné jako vždy 😀

sonisek
24. črc 2009

Jaji, kde jste kupovali tu čapku, co má Tomík?? To je nějaká lehčí?? Já nemůžu žádnou takovou přes uši, lehčí, najít...

Petru, je to tenhle: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=110...

petruna26
24. črc 2009

🙂 veru, přidáno.. 🙂

petruna26
24. črc 2009

soni, díky... 🙂

petkakrutik
24. črc 2009

Soni, Tomíkovi se očividně líbí v nové káře 🙂 🙂

petkakrutik
24. črc 2009

Peti, hoď mi, prosím, do IP přihlašovací hesla na rajče. Dík 🙂

jajinka27
24. črc 2009

soni...tuhle jsem kupovala v hypernově za 79kč, ale už je to dýl 😀 a je fakt letní ale už je mu malá 😒

sonisek
24. črc 2009

jaji, dík....já právě měla koupenou jednu od kamarádky, ale taky je mu už malá...a pak má akorát tuhle kšiltovku...tak trochu přes uši jde, ale...

Peti, no asi se mu tam líbí, i tam usíná bez problémů 🙂
Jen jsem si musela zvykat na nový kolečka...A teď řeším jestli už mám jezdit jen s tímhle sporťákem, nebo ho nechávat fakt jen k rodičům a na výlety, a tady jezdit s tím větším, přeci jenom má lepší kola...no, je to dilema 😀 😀

ma12
24. črc 2009

Bry vecir, u nas ticha domacnost neb zitra odjizdime na dovolenou a ja nejak nemam zatim moc nic zbaleno a mm spi. Tak at si zabali kdy chce ze 😠
Ilco: budu drzet palecky, at najdes v sobe silu a vyresis to. Sama musis vedet, ze ho porad omlouvas a ze uz toho mas docela dost. Anac to napsala velmi dobre

Petru: ja te asi opravdu zabim, dat moji velepr..l vedle hubenoura Verci, aby to jeste vic vyniklo co 😀 😀 😀 😀
Ale jinak hezky fotky, myslim, ze jsem smazala to minuly "neposlouchani" 🙂
Soni: nech si to, s cim se ti vic ridi. Tenhle vypada spis do mesta a na zpevneny cesty. 6ti kolku mam

sonisek
24. črc 2009

tak už jsem taky zkoukla všechny fotečky a super jste se měly 🙂
Nejvíc si to užíval Fíla, co? 😀

Marti, kdy se vracíte z dovči? Bych snad pak taky mohla konečně do tej Prahy dorazit, když máme novou káru 😀

taita
24. črc 2009

Ahojky, teda Peto?! Ty mas stesti, ze nez se zase uvidime tak zapomenu, ze mas u mne vroubek od minule. Ty si nedas pokoj ty potvoro. A to jsem se dnes i dvakrat otacela a vspomela si, ze mit te v zadech neni dobre. 😀

taita
24. črc 2009

vzpomela ☹

berunka
24. črc 2009

ahooojkyyy holky dekuju moc za super srazik,bylo to s vami jako vzdy boziiiiii 😉
Ilonko: moooc drzime palecky,kazdopadne nas urcite informuj jak to s tebou vypada a hlavne mela bys holka prijmout tu nasi pomoc,vzdyt my ti pomuzeme rady 😉 😉

Marti mame objednanou Fabuluuuuu 🙂

petruna26
24. črc 2009

taita - vzpomněla... 😀
už neprudím, nebo se mnou nebudeš chodit ven... No jo holky... já za to nemůžu, že chodíte vedle Veru... Nicméně, jestli jste si všimly, tak před váma je paní, která má větší zadek než vy 3 dohromady 🙂

jajinka27
24. črc 2009

chjo tak nevim zda koupit jetou manducu nebo novou 😒

taita
24. črc 2009

jsem trotl sory ☹ 😠
Peto ja si vsimla. To jedine te omlouva, trochu 🙂

ma12
24. črc 2009

kdyz ja si prece nebudu vybirat s kym se mi dobre povida podle zadku ze 😉

Dneska mi prisel balik veci z UK a musime se sejit, mam toho pro Vas dost 🙂 , saticky, mikinky, par tricek, teplacky, vse 6-9 mesicu, neco i na podzim

Zuzi: a barvu?Jaks presvedcila Petra a co veci, libili se?

berunka
24. črc 2009

ja jsem si to hned rikala kdyz Peta vytahla fotak ze to zas budou nebezpecne fotky,takze jsem se radsi drzela u ni 😀 😀

monique_2006
24. črc 2009

jaji - kup ergo 😉

ma12
24. črc 2009

Jaji: ja bych asi sla do novy, prece jen nosis v tom dite, nevis, jestli to nebylo nekde sesivany nebo nejak extremne ocumlany, poblity... jaky je cenovy rozdil?

jajinka27
24. črc 2009

marti...mám možnost koupit za 1200,-je to z obchodu, jejich zkušební a dávají 6 měsíců záruku

ma12
24. črc 2009

jaji: tak to je sakra rozdil. ale asi ti novy potencialni zakaznici ty manduce davaj nejvic zabrat - upravujou si to, nejde to, trhnou za to. Premyslim....