Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
12. srp 2009

Petru - když má vyvýšená záda tak hačá sama - třeba v lehátku,sedačce,nebo na té židličce.Papá se jí tak hezky 🙂 Od sestřenky holčička sedí sama už od pěti měsíců 😅

petruna26
12. srp 2009

Holky, vaříte někdo prckům doma? koupila jsem bio mrkev a chci ji uvařit.. To se jen uvaří a rozmixuje, nic se tam nepřidává? (neptejte se mě co bych tam chtěla přidat - nevím 😝 ). Pak to chci strčit na mrazák - jak dlouho to tam smí být...?

nelinkav
12. srp 2009

Hoj,
měla jsem tu na návštěvě švagrovou, tak jsem dočítala při koju z mobilu...a nestačila se divit, co tu bylo za péro 😝 😀
Chtěla jsem reagovat na tolik věcí, že už jich bylo moc, abych si to zvládla zapamatovat. V hlavě mi utkvělo jen to 57cm dítě... Normální porod by byl teda fičák, fuj 😕
Tak se zas loučím a jdu sekat trávu, pro změnu. Asi jsem divná, ale mě to baví 😎

nelinkav
12. srp 2009

Jo, Moni, jakej je ten časopis Apetit? Ten můj trouba na moji radostnou novinu hlásí, jestli nechci šetřit přírodu a radši si koupit jen ty lístky do kina. On teda rozhodně ekolog není, ale mě nahlodal 😠 Tak jestli se z toho vařit dá, tak do toho půjdu, jestli jsou tam moc speciální (složitý) recepty, tak ne. Je u každýho receptu uvedenej poček kalorií?

hanka128
12. srp 2009

peti chceme manducu,zkoušeli jsme i ergo,ale v tom nám připadalo, že marušce moc vyčnívá hlava.

peti já jenom vařím 🙂 uvařím v převařené vodě(z rychlovarné konvice) a nemixuju-rozhňácám to vidličkou a pak přepasíruju přes sítko-není to pak jak pyré a dufám, že pak maru bude dobře jíst kousky 🙂 no a kdyby se ti to chtělo udělat uplně super uper-tak přidej trošku svého mléka 😉 to dělá divy a je to dobré-sem to zkoušela 😀 no a kdyby ses co nejvíc chtěla vyhnout dusičnanům tak vykrajuj střed mrkve,ale já to nedělám.

hanka128
12. srp 2009

jo a v mrazáku nevím jak dlouho to může být,ale tipuju, že když MM 3 měsíce tak jídlo pro prcky taky. já koupila celé kilo bio mrkve-tak jsem ji jen očistila a hodila do sáčku a teď jen taháma uvařím, když je na pořadu dne 🙂

anaconda
12. srp 2009

Jo, tak to obří dítě mě taky dostalo! 😕

Apetit objednán a taky jsem zvědavá, jaký tam budou recepty. Když budou složité, prohlídnu alespoň obrázky, že? 😉 I ty lístky do kina jsou jaski zcestný, když je to až v Praze. Jakou asi budou mít platnost?? Asi do doby, kdy bude moc být Kubík sám doma ne, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Na zahradě se mi letos hojně utvořilo lupení od jahod. Je skoro půl metru vysoké, že v něm ani nebyly jahody vidět. Právě jsem způsobila sousedovi záchvat smíchu, protože jsem to mé jahodové pole sekala kosou. zřejmě příprava na večer, páč mám slíbenou klepačku. Jen jestli mě ovšem do té doby neklepne pepka z Kubana, Je pěkně otrvanej, vomrněnej, ukňučenej, no hrůza. Fleky se mu dělají, ale ty z rána už mu zase zmizely, tak to asi neštovice nebudou nebo nějaké cizokrajné - stěhovavé 😀 😀 😀 😀 😀

Jdu si načnout víno, papáááááááááááá

petruna26
12. srp 2009

Hani, díky za info... A vaříš to v normal vodě, nebo v kojenecký?

petruna26
12. srp 2009

Jo, Hani a díky za info - to jako, že hodně děkuju 😀 Jinak Manduca je super, já bez ní ven nevycházím, zachraňuje mě od řvoucí Aďuly 😀

petruna26
12. srp 2009

A Sluni, hezký foto 😀 Natálka krásně hačá... 😀

ma12
12. srp 2009

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy eshop dodelan. Teda z my strany urcite. Je na tom teda jeste hromada prace - poradne udelat popisky a tak. Ale je to hotovson.

hanka128
12. srp 2009

peti vařím v normál vodě převařené,kojeneckou by jsi musela taky převařovat-neb jim to tam stojí nevím jak dlouho na regálu a bakterie se tam můžou objevit...

sluninka
12. srp 2009

Péťo...díky

Jinak pro toho kdo se vydává za soucka - bohužel podle IP se dá zjistit kdopak to asi tak je...už víme, že se jedná o "duplicitní" nick a teď je to v řešení, brzy se dozvíme kdo tu píše takovej humus 🙄

bila.pani
12. srp 2009

Marti - gratulka 🙂
Sluni - taky jsem koukala na albíčko.Moc krásné fotky.Natýnka je šikulka.. 😵 A už hačá úplně sama?
A k tomu souckovi - to jako že to někdo nudělal za jiným nickem schválně??? 😕

ma12
12. srp 2009

Verko: to bylo docela zrejmy, dej zpravu, kdopak to tak byl. Jinak super fotos, Naty je velka velikanska sikulka
BP: no jo uz to tak vypada

hanka128
12. srp 2009

marti supeeeer !!!!!!!! 😵 pejsek je taky náš favorit 😀

sluni no jsem zvědavá kdo to je,ale o osobách používající několik přezdívek jsem si tady už pěkně početla 😝 😝 😝

bila.pani
12. srp 2009

Ach jo..Jsem taky moc zvědavá,co se z toho vyklube..

tonica
12. srp 2009

Clovek vas tu zase chvili necha bez dozoru a nestiha docist a vali "voci" ´...tak a ted nevim, na co reagovat driv.

Koal - no neblbni, tak ty mi tu budes hodne chybet, ale mas proste sve duvody. Mej se fajn a pokud to nekdy pujde, urcite se nam ozvi. Hodne stesticka.

Sluni - ja tu mam asi do toho mluvit co nejmin, ale i ja si rada prectu co Naty, i kdyz zrovna na to nereaguju. Clovek si rika, jeee, prvni lednacek co ma zub, hele, dalsi lednacek co nema rad brokolici jako my, a tenhle uz rika mama... proste clovek nemuze reagovat na vse, ale treba ja si rada prectu, co je u toho ci onoho noveho. Takze nejaky cekani, zda se nekdo "chytne" - tak bych to nebrala...

Tak me nejak mrzi, ze se nezname vsichni osobne, myslim, ze by se spousta zdejsich "nedorozumneni" nekonala.

Moni, Petru - vas pristup k tehle diskuzi mi mluvi z duse. Mimochodem, zeny, koukejte to ebay poradne vysat, at v tom nejedu jen ja a Marti.

Anac - doufam, ze se z toho Kubik brzo dostane. To je pech.

Taita - tak jsme na tom stejne. Nase Patula v 7mes. 6550g, jak jsem tu vcera psala... 😉 Si slapeme na paty.

Petkakrutik - no tak tchyne, kde jsi???

ma12
12. srp 2009

Holky jeste si udelam jednu anketu, doufam, ze vam to fakt neva.
Tak co byste radsi dali
dostupnost: týden
dostupnost: 2-7 dní

bila.pani
12. srp 2009

Marti - já 2-7 😉

sonisek
12. srp 2009

Ahojky holky 🙂
co napsal Soucek?? to jsem prosvihla ☹

Marti, super 🙂
A co dát dostupnost do týdne?? 😅

Petru, já dneska taky malému zase vařila a já kupuju vodu Toma Natura, ta je i pro kojence 🙂 A vařím to v ní.. A pak jsem mu tam dala necelou lžičku oliv. oleje, když už jsem to pasírovala přes sítko 🙂

Malej už s přehledem zblajzne večer 80tku kaše a asi budu zase přidávat po desítkách 🙂

A Avenťáckej hrneček jsem nakonec nekoupila, ale koupila jsem Lovi a ten je taky dobrý, ale teče, když se nakloní, tak kdo ví, jestli ten Avent pak nakonec taky nekoupím 🙂

sonisek
12. srp 2009

Ilčo, super fotečky 🙂 Copak papkáte za kaši?
Já zatím dávám od Hami a dneska mi volala ségra, že jde do Tesca, že jestli nechci koupit tři kaše, že maj akci 🙂

petruna26
12. srp 2009

Ma, já taky 2-7 dní - zní to pozitivněji...

anaconda
12. srp 2009

Téda sluni,
Ty jsi špión!!! Taky jsem moc zvědavá, kdopak je pan souček.

Soni, psal berunce, že si má tampón strčit hádej kam 😅

Tonica,
mluvíš (píšeš) mi z duše ohledně toho reagování na příspěvky. U mě je to přesně tak. Né vždy reaguju na vše. většinou nereaguju na nic, ale tím dění neignoruju, jen zkrátka nereaguju. 🙂

Tak pic, jdu uspávat divočáka. Mimochodem leze už jak fretka. Kolena sice moc nezapojuje, je to na něj pomalé, po koberci plave stylem "motýlek", a to sakra rychle. Natočím, vložím, pustím 😉

anaconda
12. srp 2009

Ma,
taky jsem pro 2-7 dní. U týdne se neví, jestli je to pracovní týden s víkendem, bez víkendu........ 😉 s víkendem, bez víkendu............... 😀 😀 😀

jajinka27
12. srp 2009

anac..tyyy jo Kubík už leze? tak to máš záhul co? Tak to Tom ještě neee , díky bohu 😀

sonisek
12. srp 2009

jinak my taky nelezem... jen, když je na břiše, tak se na břiše otáčí dokola za hračkama...občas zvedne prdel a o něco se pokouší nohama, ale zatím neví, co s nima 😀

ma12
12. srp 2009

Soni. to bysme rady, ovsem to nejde, protoze do tydne je na dva radky ☹

monique_2006
12. srp 2009

petru - ja taky varim. davam kojeneckou vodu a varim na pare nebo v papinaku, je to pak desne rychle. rozmixuju tycovym mixerem a dam do misticek. taky myslim, ze to nakej mesic vydrzi

neli - apetit je super, ja ho mam fakt rada. ale kalorie tam nepisou

nelinkav
12. srp 2009

Tak já už dneska klepat kosu určo nebudu, bo mě brní ruce jak hrom. Budu muset zatlačit na mm, ať konečně sežene ten válec a uplácá to naše travnatý vlnobití, nebo už to dělat nebudu 😠

Sluni, sem s tím, kdo to byl!

Marti, tak super, už už... jakej je to pocit? 😵

Ježiš, muž koupe a dítě se může zbláznit...tak zas čus.