Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
12. srp 2009

Danus, my ti to určitě nemáme za zlé...to jsou prostě chlapi!!

anaconda
12. srp 2009

tak teď jsem se fakt připochcala smíchy! Záhada souček vyřešena! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
12. srp 2009

fakt to neřeš, jsme rádi, že se to tu vyvrbilo, celkem to zapadlo do dnešní výměny názorů, a trochu ji to odlehčilo ne? Beru se určitě nezlobí, věřím, že se baví stejně jak my 😀

sonisek
12. srp 2009

a jinak teda jsem tenkrát tu švestkovou šťávu zkoušela a přišlo mi, že bez účinku...malej najednou stejně teď kadí každý den a bez šťávy 🙂
Kamarádka teď zkoušela dávat švestky od Hippu, protože měl její malý zácpu a když se vykadil, tak mu to prej teklo z plenky ven a i na lehátko, takže švestky byly vysoce účinné 😀

jajinka27
12. srp 2009

no tak to je hustýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 se tu musím smát 😀

danusta
12. srp 2009

holky, tak díky, že jste to takhle vzali. jsem mu říkala, že mě tu budete mít za úchyla 😅 Fakt budou mít zákaz chodit na PC když jsou nakalený 😠

tonica
12. srp 2009

Urbi - to jsi vystihla. Mm by pana Soucka taky poplacal po zadech za jeho odvahu... 😀

danusta
12. srp 2009

Jinak anac, tvé reakci na něi se tu prej dobře řezali 😀
soni, tak hlavně, že kadí 😉

sluninka
12. srp 2009

danus IP

tonica
12. srp 2009

Hele, zensky, ted se tu taky chlamu po prispevku Danu.
Ono, kdyz nam sem manzove ci jina individua nakouknou a ctou tu nase prispevky - ala - "tak dobre, ze kadi", tak to nemuze nikoho nechat netecnym. No ne? 😀 😀 😀

urbi
autor
12. srp 2009

Danuš, fakt z toho neměj depku, věřím, že můj muž by s tím tvým rád popil a účastnil se podobné bejkárny - a další do party manžel od Tonic... to už by jich bylo, to by se pak musel koník asi zavřít
¨
hele a já ty chlapy chápu, musí to být pro ně fakt strašně směšný ty naše diskuse o dětech, krámech, kosání, zlevněných plínách, ho.nech, blití apod..... v příštím životě chci být chlap 😀

sonisek
12. srp 2009

tonic, pro chlapy to musí být fakt vtipné 😀 😀 😀

urbi
autor
12. srp 2009

Toni, platíš pivo jo? 😀

anaconda
12. srp 2009

Danu,
že manžu zdravím. Vem ho někdy na sraz, já vezmu tampóny....... 😉

Musím jít žehlit, páč Kubajs už nemá co na sebe 😠

danusta
12. srp 2009

urbi tak to máš recht, jsem ráda, že se omezili jen na jeden příspěvek 😀 Ale kdybyste věděli jakej jsem na něj ze začátku měla vztek...

monique_2006
12. srp 2009

hahaaa, tak to je sranda, soucek rulez 😀 😀 😀

jajinka27
12. srp 2009

danu...hihi je to ale ftipálek 😀

sonisek
12. srp 2009

Danu, to se divim, že vůbec kalej doma a nejsou někde v hospě 😀

urbi
autor
12. srp 2009

Danu, já být v tvé situaci, tak než bych se tomu sama zasmála, tak bych ho zmlátila, nechala uklidit celý byt, zatrhla pivo na půl roku a očastovala ho nepublikovatelnými výrazy 😀

danusta
12. srp 2009

urbi, on tohle naštěstí vyvede tak jednou za rok. jeho nej kámoš má dneska narozky, tak to podle toho vypadá... Je to blbec, mě se fakt spíš udělalo úplně zle od žaludku a teprve te´d vymejšlim trest

danusta
12. srp 2009

soni, mm hospody nemá rád, on je nekuřák a radši si popije v klídku doma, bohužel...

ma12
12. srp 2009

Danus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sonisek
12. srp 2009

nekoukáte na Donutila?? Prostě Donutil se Stašovou nemaj chybu 😀 😀 😀

tonica
12. srp 2009

Urbi - tobe treba pivka dve!!! 😉 Uz kvuli tomu, ze mam u tebe plakat z Bravicka s Cruisem, jestli jsi nezapomnela. 😀 😀 😀

A proto ja rikam - chlapi na nasem srazu SEPAROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danusta
12. srp 2009

Marti, tebe bych tu potřebovala abys ho sprdla. Jsi taková rázná! Já se jen těšim,až si zejtra střízlivej s opicí za krkem přečte, jak jste tu o něm psali, úchylák jeden! On je fakt jinak slušnej kluk, abyste si nemysleli, jen má tendence dělat dementní vtipy a nemyslet na následky. No jo, tak já to jdu rozdejchávat při vybalování věcí. zatím papa a klidný večer bez součků...Jdu svlíknou z ostudy kabát

kocka5
12. srp 2009

Hojte,
pro mě byla ta záhada, jak jsem to četla vyřešena hned...... jsem Colombo...... jsem si říkala, že někdo doma se naboural do diskuze a napadl mě manžel. 😎

Mmě se jen líbí, jak ženy umí rychle odpouštět ( já taky).....kdybych se manželovi nabourala já do nějaké "důležité" debaty.....tak se určitě přeskočil vzteky. 😠

ma12
12. srp 2009

Danus: ono je to videt, ze jsem razna 😀 , tak trochu jo

tonica
12. srp 2009

Covece, me se snad zacne po tom Souckovi i styskat... tak tu bylo veselo... 😀 😀 😀

tonica
12. srp 2009

Sluni - jukla jsem na fotky. TAk presne takhle chrni i nase Patricka. 😉 Hlavu zaborenou ...

petruna26
12. srp 2009

Danu, jsem se zasmála, že pozdravuju 😀