Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

luca30
27. kvě 2009

V nestlé jsem taky zaregistrovaná a teď jsem se přidala i do Hippu 😀 😀 😀 aby tomu nebylo málo, když mu dneska ta mrkvička od nich tak chutnala... 😀 😀

sluninka
27. kvě 2009

Hipp má taky registrace 😕 ? týjo,letim tam 😀

febris
27. kvě 2009

holky kde jste se v nestle registovaly?

sonisek
27. kvě 2009

ježiši, to se poslalo i s mym heslem? 😀

sluninka
27. kvě 2009

soni...nene, neboj 😀

sonisek
27. kvě 2009

aha, jsem se lekla... 😀 😀

sonisek
27. kvě 2009

tak jsem napakovaná na aukru a snažím se vyhrát lívanečník 😀 😀 A večer mi končí ještě dvě aukcičky a budu nachvilku zase končit, nebo se nedoplatim 😀

sluninka
27. kvě 2009

ty aukce jsou nemoc, co? u nás je to to samý, já pak ani nestíhám kdy vlastně co končí, pak mi jen přijde že jsem někde něco vyhrála a já jen čumim 😀 dneska mi končí svatební šatičky pro malou,tak snad to nebude nějak horký přihazování 😀

luca30
27. kvě 2009

sluni: já jsem viděla sv. šatičky na malou u nás bazaru...teda ne svatební ale takový slavnostní za 85,- kč..někdo tady měl podobný odkaz na ně..nevím jestli jsi to byla ty...

mládě je dnes nějak protivný nevím jestli je to změnou počasí ale včera byl hodnoučký a dneska se mu člověk musí extra věnovat, tak mu manžel slíbil, že se s ním od pěti bude dívat na fotbal..no pak s ním jdu stejně ven..kamoška jde venčit psa a já malýho...udělalo se tu konečně pěkný počasí 😀 😀

sluninka
27. kvě 2009

luca...já teď sleduju tyhle http://img.mimiaukce.cz/3/2/090524/14/b3337080.jpg
ale kdyby se náááhodou začaly šplhat nahoru, tak bych Tě mohla poprosit o nějaký bližší info ohledně těch co jsi viděla? 😉

jajinka27
27. kvě 2009

teda holky já se taky registrovala všude a nic mi nechodí :(((((((((((((((((((((((((((

luca30
27. kvě 2009

sluni no tak pěkný asi nebyli...teda jsou taky hezký ale tyhle jsou čiňanejší..jak mít holčičku tak jsem včera vykoupila celý obchod..tolik krásných šatiček a na kluka výběr nic moc... ☹ ☹ mám kamošku ta se specializuje na značku next a má tam fakt pěkný kousky ale opět většinou na holky.

zítra bych tam měla jet tak se zeptám paní jestli bych je mohla vyfotit..ale opravdu nevím jestli to bude tvůj vkus..já jen že jsem jen tam viděla...

febris
27. kvě 2009

díky soni 🙂

sluninka
27. kvě 2009

Jáji...a zadáváš správnou adresu? 😀

luca...teda my máme holčičku,ale že bych kupovala šatičky to ani ne, spíš tepláčky, bodýčka...ale pamatuju si jak jsem říkala, že nechci holčičku pořád v růžovým..ehm když ale kouknu do její skříně, tak ujíždíme na růžový jak ďas 😀
tak se jí kdyžtak prosím zeptej,jestli je můžeš vyfotit,za tu cenu,třeba ne na obřad,ale potom na ten bordel,je může zničit 😀

luca30
27. kvě 2009

sluni: ok ale jak říkám nevím jestli se ti budou líbit, kdyžtak bych zašla k té kamošce co prodává ten next jestli tam nemá něco k té přiležitosti..kdy to máte tu slávu...

jajinka27
27. kvě 2009

Sluni...ty voe....si nějaká drzá neeee 😝 😀 😀 😀

sluninka
27. kvě 2009

luca...jéé,to bys byla zlatá 😵 máme ji koncem července 😉

jáji...to víš, jsem Tě dlouho neviděla, tak si můžu "vyskakovat" 😀 😀

jajinka27
27. kvě 2009

sluni...ti asi nabančíme s Tomíkem 😝 😀 😀 😀

sluninka
27. kvě 2009

😕 helé chlapi do toho netahej,jooo 😅

sonisek
27. kvě 2009

tak jsme odzkoušeli židličku a je super, jen trochu větší 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sluninka
27. kvě 2009

soni... 😀 jak Tomík kouká, nechápe vůbec nic,co? jsi mu tam měla dát i ten stolek, ale to bysme ho asi neviděly vůbec 🙂

sonisek
27. kvě 2009

sluni, tam je ješě jedna fotka i se stolečkem 😀

sonisek
27. kvě 2009

jsem řikala mm, ať mu na stoleček vrazí nějaký pivko nebo něco 😀

sluninka
27. kvě 2009

🤐 huž mlčím, vidim stoleček vidim 😅 😀

sluninka
27. kvě 2009

no když už jste to fotili, tak tam mohl mít nějaký občerstvení 😀

Soni..odkud jsi? jsem koukala, že máte fotku z Lysý...

sonisek
27. kvě 2009

nebo jsme mu tam měli vyskládat alespoň nějakou mrkev 😀

sluninka
27. kvě 2009

soni..achá, tj. kousek od nás..v podstatě😉

mrkev jo? by vapadal jak králik 😀

sluninka
27. kvě 2009

...jdem plavat

cline
27. kvě 2009

j¨á jsem tayk zaregisrtovaná všude anic mi nechidí ☹ ☹ ☹