Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
3. črc 2009

Jaji diky za info. Jste byli ve Vlasimi v parku? Mam to tam rada je tam krasne

jajinka27
3. črc 2009

jo jo i s Anac

dám fotky

ty vo.e ten Kocáb je hovado, že větší není, to je vrchol nad vrchol 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

berunka
3. črc 2009

Tai my mame taky lzicky od Mam a jsou super,akorat do pusinky a dlouha rukojet.prikrmy mame Hipp nebo Hami,Frutapury a kasicku od Nutrilonu.Hamanka zeleninu jsem ztim nezkousela a ovoce davat zatim davat nebudu,je tam pridavany cukr 🙂

bila.pani
3. črc 2009

Jajinko,máte hezké fotky 🙂

Jo jo,srazíky vám závidím..

Anac - já bych tě normálně nepoznala..Máš jinak vlásky,ale moooc ti to sluší 😵 Hele,a nechceš dorazit taky někdy na Moravu?Půjdem do viného sklípku,a zůstanem až do ráááána bíííléééého 😀

taita
3. črc 2009

Beru diky.
Jaji krasne fotky. Pani to uz jsou velci kluci. 🙂

kalian
3. črc 2009

Jáji, a to jste se vydali do Vlašimi jen na procházku do parku? Přemýšlím, kam zítra vyrazit, tak jestli tam máme jet z Prahy, stojí to za to?
Jinak samozřejmě všechny zdravím 🙂 Dítě si tu žužlá medvídka Pú a asi hned tak spát nepůjde. Tento týden trhá rekordy, nejdřív šla chrnět v deset. 😝
Dopekla jsem babiččinu metynku a je fakt moc moc dobrá, jen mám trochu menší plech, takže v nejvyšším místě má asi pět centimetrů 🙂
Ad příkrmy, taky ještě počkám, zatím nevypadá, že by strádala a je to taaak pohodlné... akorát nehci pak někdy vidět to odstavování, to máte holky v tomhle dobrý 😉

kalian
3. črc 2009

A teď čučím na fotky, teda ženské - vám to sekne! Mateřství vám evidentně velice svědčí 🙂

jajinka27
3. črc 2009

kali...jo jo je to tam pěkné, ona o tom Petra mluvila když jsme u nich byli a manža si to zapamatoval a že pojedem, no a napadlo mě že by mohla Petra s námi 😀

ona vám popíše detaily, já to tak hezky neumím 😀

jajinka27
3. črc 2009

a děkujeme za poklony 😉

ma12
3. črc 2009

Ju Jaji, Peto: hezky fotky a slusi vam to.

Petru: to jsem byla ja, ze jsem v tom nosila suseny mliko, je to proste univerzalni 😀
Jiri: presne tak, prendam to do toho kelimku, ohreju a krmim ji z toho. Zatim jiny nadobi nemam.

kalian
3. črc 2009

A jak se tam nejlíp dostaneme? Po D1, zahnout na Vlašim a pak kam? A je to na nějakou delší prochajdu? A jak jste na té zahrádce, tak to je v tom parku?

tonica
3. črc 2009

Cusik,

tak koukam, ze zase probehl srazik Jaji-Anac. Mate moc hezky fotky.

Urbi - zapomnela jsem odpovedet. Dle MUDry je tendence k lezeni to, ze si dite cpe pod sebe kolinka a zadek dava nahoru. Presne jak jsi psala.

Anac, Jirko - vam take diky za prani k svatku. ☹

Tak valim oci. Dostala jsem chut na zmrzku a manza se zbalil a vyrazil ted pro ni. Si pripadam jak v te reklame, kde se manza vraci z krame se zmrzkou pro svoji tehuli.

A tu reakci na ockovani jsem zakrikla. Odpo byla mala mrzuta a zvysena teplota 37,8°C, ted uz ale spinka, tak snad to bude v poho.

tonica
3. črc 2009

Petka - tak Patricek se uz pretocil? To je sikula... 😉

Ad prikrmy. Tak hlasim, ze moje varena mrkev nejak nema uspech. Sice neco mala zdlabne, ale ta od Hippu do ni pada jak nemci do krytu. Dnes jsem zkousela i Hami - mrkev+brambory a neuspech. 😖

kalian
3. črc 2009

Šmarjá Toni, nestraš, já chci taky vařit, ale jak to tak poslouchám, tak nakonec skončíme na Hippu

ma12
3. črc 2009

Kato: radsi zacni tema levnejsima, muzes se dostat az k Hippu, jakmile ditko ochutna Hipp, nechce jinak 😅

tonica
3. črc 2009

Kali - bohuzel me to tak prijde. Jsem se tu zaradovala, jak levne jsem uvarila a ono prdlajs. 😀 😠 Ale jeste se nevzdavam a zitra zase zkusim tu moji "slichtu". 😀 Ale jako nechci to vychvalovat, ale ta moje je lepsi nez od Hippu. 😀

jajinka27
3. črc 2009

kačko...jo jo po D1 a na Vlašim, a tam už to najdete, je to u zámku 🙂 nevím jak je to velký a to sezení je na jednom konci parku 🙂) asi se dá jít i jinam ale bouřilo takže jsme pak šli k autům radši a stejně jsme zmokli 😀

jajinka27
3. črc 2009

naše dítko jí všecko 😀

jajinka27
3. črc 2009

joo a dneska spí v overálku krátkým a v pytli tak uvidíme 😀

petruna26
3. črc 2009

Jáji, včera Adéla spala v body a v pytli, dneska jsem jí dala jen overal, je hrozný vedro.. Tak ji musím zkontrolovat, jestli mi nemrzne. Jinak dneska šla spát až po 20.00, což u nás není zvykem, asi se jim v tohle počasí nechce do postýlek 😀

jajinka27
3. črc 2009

no u nás v ložnici je 24,5 stupně s otevřeným oknem, tak snad nezmrzne

jinak ti to sluší 😵

petruna26
3. črc 2009

oo, díky, drahá 🙂 neboj, si umeju hlavu a budu zase vypadat "po staru".. ale mám to trochu sestříhaný, tak mám ten culík aspoň odlehčenej 🙂

jajinka27
3. črc 2009

mi povídej, sem si umyla hlavu a ten hezkej účes někam utek 😝 😀

petruna26
3. črc 2009

se jdu kouknout kolik máme v ložnici my, ale tady v oblacích (aneb 8.podlaží) je děsná sauna..
no, je tam s otevřeným oknem 27 😝

urbi
autor
3. črc 2009

brý večír!
tak jsem tak lehce nasra.á, protože jsme šli na tu hypotéku a oni nám místo slíbených 5,1 dali 5,23.... při konečném součtu to dělá navíc 300 tisíc.... ach jo... do toho jsem zmokla a pak jsem poslala kluky domů kočárem, že si frajerka doma odpočinu, ale zapomněla jsem si v kočáře nejen klíče, ale i telefon, takže jsem stála přeb barákem, chtělo se mi čůrat a nic.. tak jsem objížděla město a kluky hledala a samo, že si vybrali trasu bez silnic no a já byla totál vzteklá...

teď piju (Toni, kde jsi??????????????????), pojídám olivy, uklízím a mám puštěného Trosečníka... Fíla spí, Tom kouká se mnou...
jako to naše dítko je zase totálně zlaté - stejně jako v Chorvatsku, on asi potřebuje ty vedra nebo co..... dneska na něj pršelo, protože našel zábavu a to strhávání pláštěnky - po pár minutách přetahování jsem ho nechala a pršelo na něj a on u toho usnul - zvláštní dítě 😀

jinak na Vojtovce super, už jsme přestali cvičit, jen nám ukázala cvik na posílení bř. svalů, aby se začal otáčet i na druhou stranu a lup - stačilo jednou a už tam byl 😀

Jaji, Anac, krása!!!!!!!!!! tý jo a Kubíka bych vůbec nepoznala.. hrozně se změnil.... Jaji, teda Tomík fakt taťku nezapře 😀

Beru, v Sunarce v tom ovoci taky neni cukr viď? taky ho nehcci dávat a navíc ty obyč přesnídávky jsou fakt brutál náhražky oproti Frutapuře 😉

urbi
autor
3. črc 2009

Peti, máš to fakt hezký ty vlásky, víc ti v tom sestříhaném vynikne obličej 😵

tonica
3. črc 2009

Miso - jsem tu jak verny pes Goro... 😀 😀 😀 Dojedla jsem zmrzku, tak hura... sangrie uz zase tece proudem. Ditko spi, tak mam naskok. 😀

urbi
autor
3. črc 2009

já věděla, že nezklameš.... moje věrná spolup... sakra, jak to nazvat, aby to nevyznělo sprostě? 😀

petruna26
3. črc 2009

spoluchlastačka? 🙂
a díky za pochvalu, dneska si ale umeju vlasy a sním i tu "nádheru" 🙂