Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
8. črc 2009

Jiri: tak tuhle sadu jsme dostali, ale jaksi nemame jeste na co 😉
Miso: ja bych jela na pohotovost. Pro sichr.

taita
8. črc 2009

Urbi a ostatni, drzim palecky at je prckum lepe. Drzte se.

ma12
8. črc 2009

my teda budem teplotu merit za chvili, tak snad to nebude hruza

taita
8. črc 2009

Marti mi mame ten jeden a dnes uz usnula v pohode tak dalsi bude buhvi kdy.
Ja porad nevedela, jestli ji neco trapi a nebo to na me jen zkousi potvurka jedna. 😉
Jo a zub se objevil necekane. Jsem ji koukala do papulky asi ctyri dny pred tim nez jsem ho nasla a nic jsem nezpozorovala.

urbi
autor
8. črc 2009

Marti, ale jinak je veselej, směje se na nás.... tak uvidíme, co bude vb noci, hlavně do něj musím cpát čaj, po lžičkách..

ma12
8. črc 2009

Miso: ja nevim, jsem v tomhle straspytel, je to dost vysoka teplota. Ale kdyz je vysmatej, tak drzim palecky, at to bude dobry.
Jinak dneska koupal a uspaval mm, ja tu mela spolukolegyni se kterou js doresovaly eshop a takhle jme se nezasmaly hodne dlouho.
Jiri: doufam, ze to bude taky takhle v pohode.

hanka128
8. črc 2009

urbi a zkus filípka i trošku zchladit-namoč plenku a udělej mu na chvíli zábal.. nebo mu dej aspoň žíňku na čelíčko.snad vám to přes noc klesne,když ne tak bych taky pak raději zajela i přes noc-sice doktoři na pohotovosti jsou na zabití 😝 ☹

urbi
autor
8. črc 2009

holky, uvdiíme - ale asi by nechápali, co tam děláme - blbne v postýlce s pavoukem, směje se a když tam přijdu, dělá paci paci

petkakrutik
8. črc 2009

Míšo, jejda, Filípek, ať je brzo bez horeček, vím přesně, co prožíváš, ještě si moc dobře pamatuju Patričkovy horečky, měl stejně vysoké. Já jsme ho chladila plenou namočenou ve vlažné vodě. Jestli ho nechceš zabalovat celého, protože je to pro dítě dost tarumatizující, tak mu chlaď alespoň zápěstí a okolo kotníčků, to taky pomáhá, těmi místy prochází krevní řečiště. Ach jo, bobíšci naši ☹

ma12
8. črc 2009

Miso: na to kasli, hlavne ze by ho prohlidli, jako s teplotou 39 se na tebe nikdo nebude divat zle.
Vzpomen si na moje vyjezdy na pohotovst v tehotenstvi: diagnoza: poslicci a nakonec zlucovy sutry 😕

taita
8. črc 2009

Miso drzim palecky at mu ta teplota brzo spadne.
Marti jo slo to. Nez jsem prisla na to proc nechce sama spat a tak hrozne rve byla jsem z ni trochu na nervy. Teplotu nastesti mela jen mirne zvisenou. Ted uz vim o co jde tak budu snad priste vic v klidu.

ma12
8. črc 2009

Peti: to si zapamatuju

petkakrutik
8. črc 2009

Aspoň že tak, to Páťa, chudáček, tehdá jenom smutně koukal. Ještě teĎ je mi do breku, když si to připomenu. 😨

nelinkav
8. črc 2009

Tady se to nějak rozstonalo 😕

Urbiku, teda já jsem do jisté míry "přírodní žínka", ale musím říct, že s takovou teplotou prcka bych taky jela pro jistotu do nemocnice. S tím, jak málo pije, bych se bála, že je dehydrovaný... Není spavější? Filípek asi ne, co? 😅 Každopádně to že je usměvavej by mě u něho moc neuklidňovalo, dyť je to vyhlášenej lednovskej smíšek 🙂 Držím pěsti, ať se mu co nejdřív uleví...

Dobrou noc i ostatním mláďátkům.

petkakrutik
8. črc 2009

Marti, mně to poradila kamarádka, je to fakt dobré a pro mimi to není tak hrozné jako zábal. JInak jsem Patrikovi a napouštěla vanus vodou cca 31-32 stupňů a polévala ho. on je teda na takovou vodu normálně zvyklý, tak jsem si to mohla dovolit.

hanka128
8. črc 2009

no záleží jak by se vzbudili..jestli levou přední....ale mimča většinou vypadají že jim nic není....proto musí dát doktoři na rodiče,kteří jim poví co a jak..
ale snad to jsou zuby... 🙂
se teda těším až to vypukne u nás-zatím si nechá na dásně v pohodě šahat-ba přímo ji to dělá dobře,když ji tam jezdím a masíruju 😅 tak že by taky něco..

urbi
autor
8. črc 2009

holky, díky!
tak obklad na čelo vyvolal téměř záchvat smíchu, on je fakt prdlej nebo co.... leží tam s hadrem na čele a směje se tomu na celé kolo... tak snad mu to vydrží!
Peti, díky za tip!

petkakrutik
8. črc 2009

Míšo, když jsme já volala na pohotovost, jestli přijet, tak mi řekli, že mám zkusit horečku srazit o 1 stupeň do hodiny a když to nepůjde, pak přijet. Nám se teda podařilo srazit vždy tak o 1,5 stupně aspoň na dobu, než mohl dostat další dávku léku.

petkakrutik
8. črc 2009

u nás to eda zuby nebyly. vlastně nic mu doktor nezjistil. Zřejmě reakce organismu na infekci, s ekterou si porailo skrze horečku a nestačilo mu nic sednout třeba na průdušky nebo někam. To otužování od malinka má asi co do sebe.

urbi
autor
8. črc 2009

tak jsem si zjistila, že pohotovost je jen do 22. hodiny, ale pak v noci je možné jet přímo na dětské, tak uvidíme! mějte se a držte nám palce

petkakrutik
8. črc 2009

Já si jdu lehnout, marodi, držte se a zítra ať jsou lepší zprávy!

Dobrou noc 🙂

petkakrutik
8. črc 2009

Míšo, držím pěsti. Říká se palce-kopance, pěsti pro štěstí 😉

ma12
8. črc 2009

Misko: tim lip, ze je to detsky. Je fakt, ze my mame nemocnici co by kamenem dohodíl (sice Bulovka, ale mame)
Udelala bych co rika Petka, kdyz to nesrazite, vyrazte.
Peti: my uz taky koupem 31-32 stupnu, ted jak byla v bazene u nasich straaaasne se ji libilo spadla lzicka do kaficka...

petkakrutik
8. črc 2009

Patrikovi se zase líbí šroubek. Zvedneš dítě nad hlavu, děláš pohyb směrem dolů, jakoby šroubovala šroubek a říkáš: já jsem malý šroubek, vyvrtám si vroubek. a znovu vyneseš dítě nahoru a znovu dolů a pokračuješ. já jsme malý šroubeček, vyvrtám si vroubeček. Patrik to miluje 🙂

A už fakt dobrou 🙂

petruna26
8. črc 2009

Teda Míšo, tak ať je líp.. 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

petruna26
9. črc 2009

Dobré ráno ledňáčcci a maminy 🙂

Tak co Filípek, jak mu je? ☹

bila.pani
9. črc 2009

Dobré ránko.
V noci jsem myslela na Filípka,tak už nakukuju,jestli tu není zprávčka od Míši..Snad už je líp

pismenko
9. črc 2009

Ahoj holky, koukám, že se tady stoná ☹ ☹ Snad bude mimískům brzo zase dobře 😉 😉

berunka
9. črc 2009

ahojky kocky taky jsem zvedava na zpravicku os Misul,drzela jsem pesticky aby to bylo vsechno "jen" od zoubku.a co ostatni jak se spalo?u nas docela veselo sli jsme spat po jedenacte a Ela se vzbudila a nechtelo se ji spat,povidala si,smala se,pretacela na bricho takze jsem musela pockat az zase usne a v pul paty byla znovu vzhuru a pak teda jeste dospala do sesti.ja jsem to dostala takze mi je vselijak,se tesim az usne abych se natahla taky.

anaconda
9. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Včera jsem krapet nestíhala a tak dne prolítla jen poslední příspěvky a koukám, že Urbinkovic marodí. To je mi líto a taky doufám, že už je Filípkovi líp.

U nás počasí na prd, tak mě zas nic nebaví. Měla bych uklízet, ale..... 😝 (blicí)

Kubajs má dnes půl roku. Je až hrůza, jak rychle to letí 😕

Přeji všem pohodový den. 🙂