Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
16. črc 2009

Kal taky si myslim ze je to tim vysusenym vzduchem.ja na noc a pres den kdyz Ela spi v loznici poustim zvlhcovac vzduchu aby se to aspon trochu zlepsilo.a v obyvaku mame zase cisticku a to je taky znat.ty prosim te jeste kojis vid takze asi cajik nebo vodu nedavas?ja jsem ted zkousela dat Elince vodu,vypila 20ml ale hned mi to vyblinkala.muze to znamenat ze proste nema zizen?nebo ji to jen nesedi?

berunka
16. črc 2009

ono teda taky ji udrzet na zadech to uz prakticky nejde,dneska se poradne zacala tocit z birska zpatky takze je chvili tak a chvili tak.takze ted je doma jen v plince a vali se na zemi.no mame v obyvaku 26,5 stupne 😲

kalian
16. črc 2009

Beru, nedávám nic kromě mlíka, ale kdybych nekojila, tak jí vodu určitě nabízím, přece jen v takových vedrech...já jsem poseroutka, taky pořád strkám Dorči prso, aby byla hydratovaná, taky ho nechce a jak sebou pořád mele, taky sem tam něco vyblinkne 🙂 Takže si myslím, že Elince ta voda možná nesedla..zkoušela jsi čajík? Možná bych jí ho naředila vodou, aby jí chutnal a aby zároveň víc vypila.
My máme 25 v obýváku a mám ji teda v bodýčku a legínách. Když ona pořád prská, tak se to snažím zachránit aspoň oblečením 😀

berunka
16. črc 2009

ja jsem ji ted dala aspon tilecko.cajik jsem zkousela,jeden od Hippu uz mi pije ale chtela jsem ji ucit i na vodu aby nepila sladke caje.ale v ramci toho aby mi neco vubec vypila tak asi zase najedu na cajik.ted vyzahla 180 mlicka a je spokojena,vegeti na zemi na dece 🙂

petruna26
16. črc 2009

ahoooj, tak my dnes s Jiřkou prošly půlku Prahy a pak kopečky na Petříně-no hustý v tomhle vedru 😝 , ještě, že holky byly v pohodě, hodné a zlaté... 🙂
No, už se těším, až zas někam vyrazíme, dneska jsem se málem počůrala smíchy... 😀

berunka
16. črc 2009

cauky tak to jste dobry 😉 😉 ja jsem byla s Eli venku rano v deset do pul 12 a pak jsme sly az po pul pate do pul seste a v sest mi vytuhla.takze uz vidim to usinani vecer 😒 spi vam prckove takhle pred veceri?

petruna26
16. črc 2009

beru, my byly venku od 12 do půl 6 😝 .. Adéla spala cca do 5ti, myslím, ale že dneska bude utahaná, vždycky spí dobře, když jsme půl dne venku 🙂, jinak když mi usne v 6, jde spát až kolem 8, normálně chodí v 7

petruna26
16. črc 2009

kočky, tady je album, Uživatelské jméno je můj nick, heslo je Jiřčin nick. Tak a kdo neví Jiřky nick, tak se tam nekoukne 🙂 ..
Jo, 1. půlka fotek jsou Jiřky fotky, 2. půlka moje, a nejsou probraný, tak snad vás to neunudí... 🙂

petruna26
16. črc 2009

aha, ještě ten odkaz, co? 😀 😝 😀 😝 😀
http://vidli.rajce.idnes.cz/Petrin/

petruna26
16. črc 2009

A jelikož to začíná vypadat na samomluvu, jdu radši něco dělat, tak paaaaaaaaaaa 🙂
ale to víte, jsme samy doma, a s Adélkou je to taky celkem samomluva, tak... no, už vážně mizím 😝

jajinka27
16. črc 2009

chjo, Tom mi před 10 min spadl z lehátka a bouchnul se do hlavy ☹ 😢 tak nevím co ted, má jí spát, 2 hod ho neudrzim vzhuru

petruna26
16. črc 2009

jáji ☹ , ty ho tam nepoutáš, viď? to já už radši jo... nic, jdu krmit a spát, tak hlavně ať je v pohodě... Pláče? Nebo tváří se nějak divně?

jajinka27
16. črc 2009

plakal chvilku a pak byl jako vždy, už ale usíná, já ho neudržím vzhůru ☹ no nepřipoutala jsem ho, jinak už ho poutám 😔

petruna26
16. črc 2009

to ale usíná normálně touhle dobou, ne? 😒 .. já myslím, že to není tak moc velká výška, aby z toho měl mít nějaký velký otřes.. ale nevím, je blbý, že je večer a chodí se spát.. Já bych ho asi nechala spát

taita
16. črc 2009

Jaji nebuj to bude dobre. Taky myslim, ze to neni takova vyska. Ja bych ho nechala spat a cca za dve hodky bych ho zkusila trochu probudit. Nebo v kolik se ti budi?

jajinka27
16. črc 2009

vzbudila jsem ho, kámoška mě vyděsila, že může ve spánku přestat dýchat, zvracet a udusit se 😢 tak je na zemi, směje se a kouká na telku

a to jsem měla takovou radost, dneska u babičky se normálně plazil dopředu a snažil se dostat na všechny 4 😅

taita
16. črc 2009

Jaji Tomik je adept na prvniho chodiciho lednacka spolu s Tobikem. Kdyz je vzhuru, tak ho nemusis hlidat tolik jako kdyby spal. Tak koukej dat vedet zda je vse v poradku.

petruna26
16. črc 2009

to jo, Tomík je akčňouš... nicméně myslím, že to nic nebude.. tak za 2 hoďky dej zprávu..

jiřko, já jsem total mrtvá, Adéla už odpadla, taky bych šla spát, ale právě dorazili naši 😝 a to musím pak ještě makat a nejlépe i vařit, jenže kdy? 😀 😝

jajinka27
16. črc 2009

jiři...jako já čekala že se mi to stane taky, že spadne, počkám ješě ak 20min a dám ho spát, je naprosto normální, ale já si dávám vínko páč jsem na nerv 😖

no já to Tomovi natočila na mobil jak se posunuje za pet lahvi 😀

taita
16. črc 2009

Jo tak ty si mrtva jo? A co mam rikat ja a moje stare kosti? Co budes varit? Jestli budes.
Za me vecu vyresil Tom, privezl mi rizek s bramborem.
Jaji ber to tak, ze uz to mas za sebou. Ja to taky cekam. Tak ted davam Ani hlavne na zem. Jo a Ana si vzala z Tomika priklad a dnes se zacala i trochu pritahovat.
Vinko si uzij. Ja bych si dala pivko, ale zrovna tady zadne neni. 😠

ma12
16. črc 2009

Jaji: to bude dobry, dej si vinko a i nejakyho panaka.
Fotky jsem prohlidla a hezky moc 😉 , v tomhle vedru mate muj velky obdiv.

Co se tyce auta, tak musime do servisu Skodovky, kde nam napisou glejt co tomu je a to se preda ackam a bude se to hnat pres pojistovnu a pan nas nekolikrat ujistil, ze nevidi problem v tom, aby nam to dali. Tak to chci videt.

taita
16. črc 2009

Marto, ty si s tim autem teda uzivas.

Prochazka byla v pohode az na to, ze Petka chodi stezkama pro skalni kozy a ne po cestach. 😀 Spocena jsem byla az na pr..... Co ti budu povidat. Peta je strasne akcni a vyhledava dobrodruzo i s kocarkem a ja uz jsem stara usedla zena. 🙂

kalian
16. črc 2009

Jaji: taky myslím, že Tom bude ok. Když se směje a je normální...občas na něj jukni, ale určitě bude sladce spát.

Marti, to jsem teda zvědavá, jaký konec bude mít to vaše story s károu. Pevně doufám, že s nima nakonec vy....te! Každopádně auto z áček snad nebrat ani zadara!

Koukla jsem na fotky a moooc vám to všem čtyřem sluší. Ovšem nechápu, jak jste to zvládly v takovém pařáku! Navíc ani nevypadáte unaveně 🙂 Já vylezla v pět pro rohlíky a myslela jsem, že se skácím hned na chodníku před barákem.

kalian
16. črc 2009

Jj, to jsem se zrovna chtěla zeptat, co tam Petka dělá vtom křoví 😀 😀 a ona to byla stezka pro kozy 😀

jajinka27
16. črc 2009

jo fotky jsem viděla, pěkné a Petka v křoví super 😀

zítra má bý ještě větší pařák, my dneska byli u babičky a tam to bylo fajn, pěkně pod stromem na lavičce 😀

taita
16. črc 2009

Holky me uz to ani neprijde. Ja chodim s Anickou ven kazdy den a tady ve meste je to masakr. Ja chodila v tech nejvetsich vedrech pred dovolenou aby si Ana zvykla.
Stezka pro kozy = cesticka uzka cca 30cm do prikreho kopce. Kocary jsme tlacily po dvou kolech a nahore se Peta pridrzovala travy aby ji nepodjeli nohy. Anicku jsme na konci vynasely spolu 🙂
Z druhe strany kdyby mi nekdo rekl, ze tohle budu provozovat v Praze tak mu neuverim 🙂

kalian
16. črc 2009

Taita 😀 😀 😀

Jo, chtěla jsem se zeptat, když odsáváte nudle, taky vám u toho dítka řvou jak na lesy a nechtějí si je nechat odsát? Já už jsem z toho zoufalá, jen se k ní přiblížím, tak už mrská rukama a huláká.

taita
16. črc 2009

Kali ja Anicce odsavam pred koupanim kazdy den. Caknu ji do nosu morskou vodu, chvilku to tam necham a pak vysavam. Krouti hlavou, ale zatim jsem vzdy vyhrala. 🙂 Posledni dobou je problem se ji trefit do nosni dirky, protoze se snazi odsavacku snist.

taita
16. črc 2009

Jaji tak to je teda sila. Proti Tomimu je Anicka naprostej lezak. 😀
Je to sikula.