Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
22. črc 2009

míšo...noo to jo, někdy nejde ani udržet v ruce, mno coo aspoň zhubnu až za ním budu lítat žeee 😀 😀

Fíla udělal podle mě nejvíc pokroků tady ze všech, je to šikula a já jsem ráda že už je to vše v pohodě 😉

urbi
autor
22. črc 2009
petruna26
22. črc 2009

Hele, hele, zas to s těma chválama nepřehánějte 😀 😀 😀 , ne, dělám si srandu...
Adéla tam nějak houká, tak se na ni jdu kouknout, dneska nechtěla usnout a po půl hodině, že by byla zase vzhůru - ha, fakt jo.. Tak zatím páááááááááá 🙂

urbi
autor
22. črc 2009

Jaji v to zhubnutí taky doufám, jeslti to bude fungovat, tak mi Tomíka na týden půjčíš 😀 😀 😀

Petru, jj zase se vezeme s vámi - taky se točí 😀

urbi
autor
22. črc 2009

paaa, já jdu taky - na toho Míru 😉

jajinka27
22. črc 2009

urbi...tak jooo, klidně na dva týdny 😀 😀 a bacha nejradši má šuplíky, dvd přehrávače a tak 😀

petruna26
22. črc 2009

Míšo, hezký - taky jsem si an něj musela zvykat, hlavně na to dotykový ovládání, to nevím, jestli tam taky máš, ale je to jen pro zlost, občas takhle někomu omylem o půlnoci volám a tak 😝 , no, většinou nějakýmu chlapovi a než to típnu, tak mu to zazvoní a volaj mi zpátky a mm je pak běsněj - žárlivec jeden 😀

petruna26
22. črc 2009

Míšo, užij si to...
Adéla je zase zticha, tak nevím, jestli brečela (asi jen 10s) ze spaní či co a nechci jí tam vlízt, bo jestli je vzhůru a zmerčí mě, je po mně...

taita
22. črc 2009

Dobry vecir.
Tak my dnes byly na Vyshrade a zvladly jsme to obe bez ujmy.
Autosedacku uz jsem take resila, ale nedoresila. Chtela bych Anicku vozit co nejdele v protismeru a nasla jsem sedacku BeSafe IZI, ale mam obavu, ze se nam nevejde do auta. Tak asi vyhraje Romer,Britax nebo Recaro a take chci variantu 9-18kg.
Info jsem cerpala mimo jine zde www.autosedacky.estranky.cz/

petruna26
22. črc 2009

Jířo, ten Römer 9-18 stojí 8litrů? Tý voe... To je mazec..

petruna26
22. črc 2009

a ty Recaro tam nemaj, kde je maj? 😀

petruna26
22. črc 2009

A ta Chicco Key I XP, myslíš, že je blbá? Tu jsem chtěla já.. ☹

jajinka27
22. črc 2009

já chci maxi cosi priori

taita
22. črc 2009

Peto ja vim, da se sehnat iza 6 v akci. Co bych pro bezpeci moji kocicky nedelala, ze. Necham to na vanoce jako darek asi od tchanovcu. Porad chteji neco kupovat tak at to je k necemu. Kdyz jsme kupovaly jidelni zidlicku tak se Tomasovi libila Tatamia a kdyz zjistil kolik stoji tak prohlasil, ze ty prachy radeji vrazi do autosedacky, ze za jidelni zidlicku mu to prijde zbytecny a ja s nim souhlasim.

taita
22. črc 2009

Recaro jsem videla v obchode, ale mam pocit, ze je delaj v kategorii 9-36, ale je to firma co vyrabi sedacky do zavodnich aut. Tak ji mam jeste v uvaze. Peto Chicco nevim. Ja tu firmu moc nemusela, ale ted ji zaciam mit rada. CHci sedacku s Isofixem a musim hledat co je do auta schvalene a Romer pouziva mraky automobilek.

petruna26
22. črc 2009

blbnu, chtěla jsem Maxi Cosi, ne Chicco, to co máme teď, ale větší, takže jak píše Jája...

taita
22. črc 2009

Peto mrkni tam do tech testu. Ted jsem koukala, ze jsou tam nove. Tak to potommusim take projit.

petruna26
22. črc 2009

Myslíš ty testy 2008? 2009 jsem tam nenašla... No nic, jdu teď pracovat, ale za chvíli se ta sedačka bude muset řešit - teda do Vánoc - což zas až tak za chvíli naštěstí není 🙂

sonisek
22. črc 2009

Tak my si s manžou pustili na dývku Sněženky...po letech a je to takové nemastné, neslané, že jsme to vypli a já šla koukat na Donutil a žehlit, a manža si hraje hry 😀 Zlatej Donutil, fakt že jo 🙂 Nejlepší byla ta druhá povídka 🙂

berunka
22. črc 2009

Martinko tak to my by jsme s Elou v patek dorazily k tobe,prida se nekdo?myslis ze uz bych mohla mrknout i na ty vecicky? 😉 😉

sluninka
22. črc 2009

Zuzi..a nech mi tam nějaký, ne že je všechny vybereš 😉 😀

petruna26
22. črc 2009

My taky v pátek asi můžem, ale až odpoledne - no, jak jinak 🙂

berunka
22. črc 2009

Sluniku zehlim takze jsem sem jen odbehla,neboj to co nam bude jeste hodne velky ti tam nechame 🤐 🤐

sluninka
22. črc 2009

Zuz..kolik vůbec teď malá měří??

jajinka27
22. črc 2009

já v pátek neee, mám srazík s holčinama z Krče 😵

kacatko03
22. črc 2009

já v pátek mužu i s obouma klukama 😀

jajinka27
22. črc 2009

sluni čááááááu, kdy se uvidíme 😵

taita
22. črc 2009

ja muzu porad 😀

sluninka
22. črc 2009

jáji...tšáááu, v neděli nebo pondělí jsme zpátky,hned očko a pak jsme volný 😉

taita
22. črc 2009

skoro 😒