Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
9. čer 2009

http://www.novinky.cz/domaci/170866-pres-tyden-...

hurá, tak holky rychle plánujem,dokud se to rýsuje pěkně 😀

Stromovka?? co nikdo?? 😕 😀

jajinka27
9. čer 2009

pristi tyden mam blbej, v utery očkovaní a v pátek kyčle

hanka128
9. čer 2009

jo mamča mi to taky dneska říkala a koupila marušce dvoje šatičky,tak je nám i pošle ať je maruška užije v tom teple 😵 a taky pořídila mamča houpačku 😵

a máte super ty srazíky 🙂

já nakoukla do jedné budovy, kde je mateřské centrum-a to je jako v 2.patře 😲 😲 😲 a nikde žádná místnost na kočárky,sem to nějak nepochopila,asi všichni chodí s autosedajdou či co 😲

sluninka
9. čer 2009

od pondělka mají být tropy 😵 😵 😵 😵

tak my půjdem samy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 (jazykáč)

petkakrutik
9. čer 2009

Tak jsem chvilku tu. Mm vaří na zítřek oběd - kuřecí nudličky s nevím čím. já si zítra uvařím kousek kuřecího jen tak ve vodě 🙂

prcka jsem uložila v 20 h a zatím klid...nějak podezřelý. Dneska celkem dobře spal, na své poměry až nevídaně. Vstávali jsme teda relativně brzy 7:30 (po x kojení v noci, už to ani nepočítám), pak mi usnul na rukách při kojení od 8:45 do 9:30, šli jsme ven a chrněl 11-13 a pak 16-17:30 (se 2 malými přestávkami). Tak by to mohlo být denně 😀

Vidíte, ad doktoři, to mi připomnělo, že příští úterý jdeme na 5. měsíční kontrolu a ještě před tím musíme na kyčle. Zítra tam není, musím si napsat velký lístek na stůl, že ve čt tam musíme. 🙂

Taky chci na srazík!!!

petkakrutik
9. čer 2009

Fuj, tu je dusno. Před chvílí byl nalkon dokořán, až bylo chladno, teď se tu zase potím. Že by to bylo heřmínkovým čajem s medem a citronem, který popíjím kvůli nachlazení? Rýmu mám jak prase ☹ ☹

tonica
9. čer 2009

Petka - ahoj, koukam, jak jeste v noci casto kojis. Ty jo, to je Pata poradny jedlik, ale vahove tomu tedy moc neodpovida, vid? My dnes byly na 5mes. kontrole a Patrika ma uz 5700g. Ted mi tu pisti, zase hysterak s usinanim. To jsou grady... a ta potvurka ma vydrz.

sluninka
9. čer 2009

Péťo..tak přijeď 😀 máš to za rohem 😀
já jdu stejně sama 😀 😀 😀

jajinka27
9. čer 2009

sluni..ja nerekla ze nepujdeme, jen ze v utery a mozna stredu a patek nemuzeme 🙄

petruna26
9. čer 2009

Sluni, já s tím zítřkem nevím, jsem zase nasr. jak mraky, tak mi to nějak nemyslí...

sluninka
9. čer 2009

jáji...tak se nějak dohodnem 😉

toni... 5700? 😅 my máme už teď něco přes 7kg 😕

petruna26
9. čer 2009

Tak to Adéla má cca 6kg... Nic, já jdu pracovat, potřebuju se odreagovat... pa, kočičky..

hanka128
9. čer 2009

to je dobrý 5700g, hlavně že přibírá 🙂

kacatko03
9. čer 2009

sluni: no jo tento týden mám plno 😖

ale příští týden kromě středy mám volnooooo

anaconda
9. čer 2009

Tak tady máte foto z dnešního plavání

http://petrunapl.rajce.idnes.cz/plavani/

tonica
9. čer 2009

No jo, 5,7kg. Na zacatku jsme mely trochu vahovy propad, ale ted to uspesne nabirame. 😉 My jsme spokojeny! 🙂 Asi nebude po mamince, ja se narodila uz s 4,2kg. 😀

berunka
9. čer 2009

holky pristi tyden bych Stromovku taky bralaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉

jajinka27
9. čer 2009

anac...jůůůůůů fotky kráááááááááááááááása

sluninka
9. čer 2009

toni...jééj,promíň, nevěděla jsem kolik jste měly...ale jak píše hanka,hlavně že přibírá... 😉

tonica
9. čer 2009

Sluni - jaky promin, jezis, to si taky nemuzes pamatovat.... vzdyt toho tady nakecame. Ses snad bala, abych se neurazila, ne? Jezis, my uz tu blbneme.... 😀 😀 😀

petkakrutik
9. čer 2009

Toni, jedlík? Žrout je to. teď ho šla zkontrolovat, páč od chvíle, co jsme jej uložila, je potichu. Nespí, brouká si tam. Už ba ale mohl zabrat. Jinak předevčírem vážený má 6,1 kg 🙂 Už je to na těch rukách poznat...

Sluni, ty jsi srandistka 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
9. čer 2009

😕 😅

petkakrutik
9. čer 2009

Peti, to tam máte jen takovou vanu? 😕

petkakrutik
9. čer 2009

D tím, že to mám za rohem 😀

tonica
9. čer 2009

Petka - nase juniorka ted taky vytuhla. Normalne jsem ji v tom revu zacala zpivat "jezisku panacku" 😀 a zalomila to. Asi se to nedalo poslouchat... Me dnes taky bolely zily z toho noseni. Jsem zvedava, co budu delat, az bude mit nejakych 10kg 😀 Ale, ze ma tedy Patricek apetitek. A kolikrat za noc kojis?

urbi
autor
9. čer 2009

Toni, super, jak malá přibírá! aspoň nemáš tlusťocha jako my 😀
jo a ještě jsem zapomněla dodat, že i fyzioterapeutka mě chválila, jak jsem šikovná máma, že jsem Fílu nenechala být a všímala si, že něco dělá špatně a moc mě chválila, jak s ním hezky manipuluju... no jsem si málem cvrnkla 😀

Peti, to jsou bomba fotky! a tobě to tam moc sluší! hele a Kubík přibral co? je úplně jinej... bych si ho hned poňuŇala, holky, musíme něco zase vymyslet!

urbi
autor
9. čer 2009

Sluni, jsem se tu řehtala nad hláškou, že Toba poblije celou školu 😀 😀 😀 , ještě, že nejsme z Prahy, kdyby náhodou chodili do školy společně Toba a náš Filip, tak bychom musely s Verčou platit uklízečku 😀

urbi
autor
9. čer 2009

Toni, Ježíšku panáčku taky nemá chybu 😀

kacatko03
9. čer 2009

jeee míšo když si tu...už sem psala holkám na icq...potrebovala bych poradit a vymyslet nějaký slogan na rozlučku se svobodou na trička....jde o chlapa...kdyby měl někdo nápady sem s nima díkes 😀

urbi
autor
9. čer 2009

Veru, teda to je úkol - mám v sobě asi půl litru vína, tak mě napadají samé sprosťárny 😀