Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
21. čer 2009

palen...ne já ne a to skoro už nekojím 😒 jako jsem ráda ale nevím zda sem ok

hanka128
21. čer 2009

anac tak to musel být víc než šok 😝

já mám teda i takový zážitek jako ma,ale vlastní blbostí....bylo mi 13 a na táboře se do mě "zamiloval" vedoucí...hmmm a taky mě ošahával....já byla blbá a až za pár let mi došlo co se mohlo stát....ale následky to ve mě nezanechalo...naštěstí 😔

bila.pani
21. čer 2009

palen - já ano,ale nekojím už tři měsíce

jajinka27
21. čer 2009

palen...asi bys musela přestat kojit

cline
21. čer 2009

pal já zatím plně kojím a MS jsem měla jednou a už je to dýl jak měsíc, tak doufám, že jsme nezadělali na draka, ale používáme ten Pharmatex, tak snad ne. Spíš je to tím, že teď kojím častěji i v noci.

anaconda
21. čer 2009

Palen,
já kojila a stejně jsem MS dostala hned po šestinedělí. A to běhěm měsíce hned 3x a vydatně. Od té doby každý měsíc, kojení nekojení. Jsem holt hříčka přírody po všech stránkách 😀

palenda
21. čer 2009

Jaji - no, já si taky nestěžuju, nějak se mi po tom nestýská, ale asi máš pravdu - asi budu muset přestat kojit - já ani nevím, když se prcek postupně odstavuje, tak jak dlouho to tak trvá, než se laktace zastaví

petruna26
21. čer 2009

Palen, já též ne, a doufám, že ji aspoň do ledna neuvidím, nestýská se mi.. 😝

jajinka27
21. čer 2009

palen...no jak u koho, existují i babské rady jak zastavit laktaci, nebo homeopatika, ale myslim ze kdyz zacnes nahrazovat nejake papu UM tak se ti to začne snižovat, snad

anaconda
21. čer 2009

A jak jste se tu bavily o těch zubních kartáčcích, tak já koupila tento u nás v lékárně http://www.medvidekshop.cz/322-Hygiena-Zubni-ka...

sonisek
21. čer 2009

tak nežehlim, zase blbne žehlička, tak jí manža zkouší rozebrat a juknout do ní...

palen, já MS měla jednou, v březnu a bylo to týden na to, co jsem začla brát HA. Od té doby nic...

anac, dík za tipa na kartáček, vyšlu manžu do lékárny, my tu máme děsně předpotopní lékárnu 😅

febris
21. čer 2009

palen teda ja si to vubec nepamatuju ze jsme to nekdy resily! to jsem asi z ty svatby byla hodne mimo 😀
jinak ms jsem dostala poprve ted v cervnu... nadsenim jsem do stropu neskakala... 😝 😀
jo! vcera se u nas klepala kosa! 😵 konecne zas po 100 letech 😝

hanka128
21. čer 2009

palen já měla ms jen jednou a to 4-5 týden po porodu,jsem po sekci a od té doby ťuk ťuk nic 😵 dokonce i ty otravné kvasinky zmizely 😵 ale jak začnem s příkrmy,tak asi přijde 😝

jajinka27
21. čer 2009

mno asi se pomalu rozloucim jdem koukat na ty andělé a démoni 😀

ještě asi juknu

sluninka
21. čer 2009

tak já mám MS dostala taky hned po 6tinedělí 😖 hnus fakt, jsem se těšila jak budu mít klid..a prdlajs

my máme celej set na zoubky - už od narození
http://www.rajmaminek.cz/hygienicke-potreby/mam...

berunka
21. čer 2009

Verus to budeme muset taky asi poridit,Ela si det porad cpe prstik to pusinky a jakoby si smejdi po spodni dasni,myslite ze uz by mohly zacit rust zoubky?ze uz ji ta dasen svedi?

sluninka
21. čer 2009

Zuzi..možný je všechno 😉 ale ten kartáček je super, fakt můžu doporučit, malá má vždycky otevřenou pusu a líbí se jí jak tam tim kartáčkem šmrdlám, ono to i vrže, má to 4různý tvary,je fakt dobrej 😉

dneska se mě tchýně normálně zeptala, jestli už malá jí čokoládu 😕 jsem byla tak v šoku,že jsem ani nemohla odpovědět 😀

ma12
21. čer 2009

jaji: ty mas andele a demony? Pls pls psl 😀 😀 😀 😀

berunka
21. čer 2009

Veru ty tchyne jsou fakt asi vsechny stejny.me zas rikala jak Petr jedl ve veku Elisky pomalu omacku 😲 😲 😲 😲 😲 a pak se divi ze se desim toho az budou Eli hlidat.buhvi cim ji budou krmit.Je mi jasny ze to co reknu ze si preju se tolerovat nebude 😒

sluninka
21. čer 2009

beru...no z toho se taky oklepávám, když vidim co jí ten její 9ti měsíční syn, uplně všechno a prej má rád i pálivý 😕 tak to je moc i na mě...ještě nám nabízela pro malou pribináček nebo co to bylo 😅

berunka
21. čer 2009

😠 😠 😠 a pak se maji divit ze jim nechceme ty deti pujcovat 😉

tonica
21. čer 2009

Ty voe, tak jsem vas pracne docetla (a ze to byl mazec) a zase zapomnela, na co vse jsem chtela reagovat.

Jen k te "tluste care" - hele, na to, ze mame rocni vyroci je jen jedna virtualni hadka docela dobre skore...,no ne? 😀 😀 😀

Anac - ty proste nemuzes mit nudny zivot... 😀

Petka - posilame Patrickovi pusu a at se nam brzo vykuryruje. A k dokymu si urcite skocte.

Koal - nedalo mi to a jukla na net na Klostermanku. Vypada suprove, ale financne docela darda... no jo no, za komfort se holt musi zaplatit, to chapu.

Palen - tebe jsem tu dlooooouho nevidela. Jsem rada, ze u vas vse OK. Jo a MS u mne take "niet".

krijin
21. čer 2009

Ahojte, hlásím se zase po odmlce, chtěla jsem dočítat, ale nějak ty hádací kecy mě uplně neberou, takže doufám, že vzduch je pročištěn, že nikoho moc nese.u... Jinak k MS u mě zatím nic, ale kojíme pořád full time, takže není divu. I když bych to už brala, abysme mohli pracovat na "bráškovi"... 😵

petkakrutik
21. čer 2009

Ahojky,
tak u nás furt stejné, pořád horečky +- 38 ☹ 19:30 dostal Nuroefn při 38,2, teď před 10 minutami má 37,8 ☹ Hezky usnul v20, ale manžův debilní mobil ho 20:35 vzbudil 😠 Už aby bylo ráno a zajdeme k dr.

sluninka
21. čer 2009

beru...u nás se zatim nediví..teda aspoň se nediví nahlas 😉 má svoje mimi,to mám celkem štígro

petko ☹ držíme palečky aby se aspoň vyspal..to je hrozný ta bezmoc jak člověk prostě nemůže nic ☹ ráno napiš jak jste dopadli, budem držet palečky

jajinka27
21. čer 2009

marti..jo jo máme, koukáme, četlas to???

petko...to je mi líto, zajdi k mudře, vím že takové teplotky u mrňousů nic moc, ale neboj on se z toho dostane 😉 já byla vyděšená když nás to potkalo ve dvou měsících a je fakt že pak se osypal a byl konec

tonic..ahooj, co usínání? lepší??

sluninka
21. čer 2009

Marti...napiš jak jste dopadliiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

petkakrutik
21. čer 2009

sluni, právě...
Jste mě teď vyděsily s tou 6. nemocí, to slyším poprvé. Je fakt, že vyrážku měl včera okolo celého zadečku a nahoře na stehýnkách. teplotu začal mít nad ránem.

petkakrutik
21. čer 2009

Jo a dásně jsem mu ošahala tam a zpátky a neprořezává se teda nikde nic. Zuby to asi nebudou.

jajinka27
21. čer 2009

petko...nám se osypal celej až po horečce