Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
20. kvě 2009

holky krasny fotky uz se tesim na sobotni srazik jste me namlsaly 😀 a uz mame nejaky definitivni cas kdy se srazime?abych pisla Martince.a berete nekdo s sebou manzu?

urbi
autor
20. kvě 2009

🙂))))))))))) jj byl to povedený srazík, nad těma fotkama se tu fakt výborně bavím 😀

urbi
autor
20. kvě 2009

Leni, Cline, pošlete mi mejl, jdu fotky posílat Petě, tak vám to rovnou přihodím 😉

l78
20. kvě 2009

Míšo, výborný popisky, moc jsme se tu s Tomem st. nasmáli. Email je l.drtina@centrum.cz.

Holky, já fotky stáhnu později, a pak vám je taky pošlu, takže mejl i mě prosím pošlete.

Kájo, smaž tu dvoji až trojitou bradu 😀 , prosím.

petruna26
20. kvě 2009

Ahoj já se loučím...
jinak ten babymoov plánujeme koupit Adéle na dovču :o)

ta pá, jdu kouknout na Poštu pro tebe a pak spát... 😵

cline
20. kvě 2009

leni smazáno - chceš tu fotku poslat, nebo máš ke svým bradám averzi? 😀 já už si na ty svoje zvykla 😀

tonica
20. kvě 2009

Ahoooj, klasicky zase nestiham....ale koukam, jak srazujete a neda mi to nereagoat.
Ty fotky od Urbika jsou proste bozi. U fotky "paseni vs. ryti" jsem se fakt nasmala. Fakt nadhera. Uplne vam zavidim. 😉

Jaji - s chlapama se nenervuj. Maji holt nekdy vylevy. To se zase podda. 😉

petkakrutik
20. kvě 2009

Hezký večer.

No tak jsem právě uložila prcka do postele. už po 4. dneska zase 😠 tak snad už bude konečně spinkat.

Děvčata, vy se máte, že se vídáte takhle častěji, já chci takýýýý 😢

Mňo a v kolik teda v sobotu a hlavně kde přesně. Předpokládám, že stromovka má více vchodů. Jo a ještě mě, prosím, poučte, jak se tam z holešovického nadraží, resp. parkoviště, kam dostavíme auťasu, dostanu a jak je to daleko, jestli dojdu pěšky s kočárem. Díky 🙂

petkakrutik
20. kvě 2009

holky, no fotečky božííí. kdybych mohla, tak se tu řehtám nalhlas! chachacha 😀 😀 😀 😀 😀

tonica
20. kvě 2009

Petka - cuuuus, tak my jedeme hlavne kvuli zenichovi. Si ho musime hlidat, aby nam treba nechtel dat kopky kvuli jiny. Ale bohuzel jen na dve hodky.
Taky cekam blizsi info. Jinak my prijedeme na 11 a odfrcime v 13h.
A popis tveho uspavani je mi vice nez blizky. I kdyz nase zvire prave usnulo.

l78
20. kvě 2009

Kájo, díky, proč kazit Justýnce tak hezký album 🙂 .

petkakrutik
20. kvě 2009

Toni, ty jsi zlato. počítám, že se taky nezdržíme celé odpoledne. ještě musíme stihnout v Praze jednu náštěvu a dojet zpátky do Dvora. patrik spí od těch 21:30. ZATÍM.

petkakrutik
20. kvě 2009

Já jdu taky chrápat, aspoň na chvilku, než se mi do lůžka přestěhuje prďola.

tonica
20. kvě 2009

Lidi, taky dnes padam do hajan.
Petka - si pis, vas si nenechame ujit. 😉
Dobrou.

bila.pani
21. kvě 2009

Dobré ráno,ledňáčci!

Jaji - přece ti TM nemůže zakazovat net?Vždyť jsi celé dny sama s Tomíkem a potřebuješ mít aspoň nějaké rozptýlení,ne??Vždyť by z toho jinak člověk musel zbláznit.. 😖

K srazíku - moc vám přeju,ať se vás tam sejde co nejvíc a hlavně FOŤTE!!! Fotky ze včerejšího minisrazíku jsou bezvadný 😵

Mě v noci budila šílená bolest břicha (včera se u nás klepala kosa 😔 ) tak nevím jestli to nemůže být z toho.. 😖

hanta
21. kvě 2009

Brý ránko. 🙂 Já myslela, že tu budu první a ne e. To naše dítě se tento týden rozhodlo, že mě zničí. Vstává už po páté hodině, přičemž je zhůru ještě cca od tří do čtyř, takže když tu hodinu odečtu, vstávám vlastně denně ve čtyři. No fuj. Přes den spává v postýlce klíďo i dvě, tři hodiny. Pokud se ale rozhodnu jít si lehnout taky, jako by to vycítila, spí sotva půl hodiny, takže ani nestihnu usnout. Chjo.

A jak se jinak máme?

hanka128
21. kvě 2009

tak jsem si myslela, že po ranním koju v 6 to ještě zalomím..ale marušátko si tak zuřivě cucalo palec až byla nálož v plíně a zase i na svrchních kalhotkách 😝 a teď potom výkonu chrní dál 😀

ilon no klidně tě z klepání kosy bolet břicho může-záleží jak moc jste byli divocí 😀 ale spíš by tě bolel podbřišek...

petruna26
21. kvě 2009

ahojky...

Tak v kolik tedy sraz? Většina asi může od 11.. Tak v 11 před Stromovkou?
Peti, z Holešovic tam dojdete cca za 10 minut, jinak z téhle strany je "vchod" jen jeden... Myslím stejně, že bysme se měli srazit na tom placu před Výstavištěm, tam se určitě vejdeme a najdeme.. 🙂

B.P. - neboj, budeme fotit 🙂

Hanti, já se taky moc nevyspím, A. jí v noci po hodině a půl - zábava.. A to mi mm ještě pořád vnucuje, že bych si ji neměla nechávat v posteli, ale dávat ji zpět do postýlky.. Bych ho chtěla vidět, jak by jí co hodinu a půl tahal tam a zpět, takhle u toho jídla můžu klíďo usnout.

hanka128
21. kvě 2009

no kdyby jedla co hoďku a půl tak to bych maru teda zpátky do postele nedávala 😲 to teď spurtíte?
já jak jsem byla v pohodě, že začnem cvičit vojtovku tak mám depky,jestli nešlo udělat ještě něco lépe...ale kuš úterý je za chvilku a budeme cvičit jako diví 😵

ježiš já už se tak nemůžu dočkat té manž. postele bo jsme čím dál víc podráždění oba dva a vylítáváme jak čerti z krabičky 😠 😝

petruna26
21. kvě 2009

hani, my naštěstí spíme každý jinde... s tím spurtem nevím, mám pocit spíš, že ji vzbudí asi prdíky a ona chce jíst a tak to jde dokola 🙂 , i když ten první zátah spí třeba od 7mi do 1ný.. ale většinou se vzbudí prvně tak hoďku poté, co usnu (asi abych nevyšla ze cviku 🙂 )

a s tím dělat něco lépe se netrap, myslím, že všechny lednovky děláme to nej.. rpo svoje prcky... nemá smysl to řešit, zpětně už bys stejně nic nezměnila 😉

hanta
21. kvě 2009

No vstávat co hodinu a půl, asi by mě trefilo. To máš Peti můj obdiv. Já sem asi divná, ale sem ráda, že nekojím a druhý dítě bych asi nekojila vůbec, i kdybych mlíko měla. Tak často krmit bych nemohla, to by mě zničilo a navíc, takhle nabalím Anďu s Nutrilonem mamince a je, s prsem by to sotva šlo.

petruna26
21. kvě 2009

Hanti, to já mám to kojení fakt ráda, i když ty noci jsou posledních 14 dní fakt záhul 😝, Adéla se vyspí, ale co já? 😀 .. ale neměnila bych, i když tě chápu.. Já stejně, pokud to půjde musím kojit aspoň do roka, i když pak už to bude aspoň míň často, když budou příkrmy ap. - i když mě právě na kojení vyhovuje mmj. i to, že nemusím nic chystat..

sluninka
21. kvě 2009

dobré ráno

tak u nás noc opět šílená, malá ji celou prokašlala a prokňourala, asi 10x jsme odsávaly nosánek...teda ty nemoci u dětí, to bych zrušila, chudinka vůbec neví co se s ní děje 😒

petruna26
21. kvě 2009

Jejda Sluni, to se to Natálky pořád drží? Chuďátko malý... ☹ Tak ať už to pošle pryč..
Jinak smíme chodit plavat, dobrý ne? Takže se na vás holky v září těšíme, jestli teda půjdete s náma... 🙂

sluninka
21. kvě 2009

Petruš...týjo,já neodeslala ten mail, hned jdu na to, abysme byly ve stejným kurzu 😕

jojo drží, vůbec to není lepší v pondělí jdem na ko, tak jsem zvědavá co nám poví, těžko nás bude očkovat, to asi tak brzy fit nebudem...

mě to štve, místo toho abysme lítaly venku, tak to jsou jen krátký prochajdy a pak hurá doma a tady je protivná, nic ji nebaví 😅

petruna26
21. kvě 2009

jj, Sluni, tak šup šup... A napíšeš jim tam, že chceš být s náma? 🙂
Jen nám MUDr. řekla, že kdyby se jí zhoršil ten ekzém, tak musíme přestat, ale prý většina dětí je OK... tak snad jo..

sluninka
21. kvě 2009

Péťo..nekoukala jsi na tohle? 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3307174

hanka128
21. kvě 2009

hanti mě kojení taky baví, není s tím žádná práce a nic to nestojí-jediné co štve, že se člověk nemůže nikam sám moc vtrnout-ale s odstříkaným to jde a pak u nás bojujeme s kojením venku-já s tím problém nemám 😀 ale maru je zvyklá pít ve fotbalovce nebo vleže, takže nějaké kojení v náruči ji moc nejede..takže je pak celá mokrá ulepená, si vždycky přeju ať i tom vlaku kojíme jen jednou na žížu a pak až pořádně doma...

sluni a copak vám je?bojujete s rýmou nebo už nějaká nemoc?švagrové dvojčata mají teď neštovice a vypadají jak dalmatíni 🙂 a my se jim zdaleke vyhýbáme bo neštovice fakt jako jěště nechceme 😝

petruna26
21. kvě 2009

Sluni, díky, nekoukala... My máme teď hadrů nějak habakuk, dostaly jsme 2 tašky od kamarádky, takže vůbec nic nekupuju.. 🙂

Jo, Hani, to Adéla jí i za pochodu (v náručí)... Mmj., už jsem se naučila ji kojit v Manduce, fakt dobrý, minule jsme takhle šlapali s mm do kopce a A. si spokojeně baštila, ale musí to být pohled pro bohy 😀

hanka128
21. kvě 2009

a už si říkám co budu mít ještě se švagrovou podobné..rodily jsme ve stejný den jen ona o rok dříve, obě císařem, mimina nás obou ležely na novorozenecké jipce...vojtovku museli taky cvičit..jako už si říkám dosti 😝

a plavčit chceme taky-jsou to dva kluby-jeden je takový rodinný,ale nevýhoda, že může jen jeden rodič do bazénku a druhý stojí venku ☹ no a pak se plavčí v kotlině kde to už není tak komfort,ale do vody můžou oba rodiče a hlavně tady na bazénu je slaná voda-žádný chlór a je to fakt labůžo 😵