Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
11. črc 2009

Tonic ja ohrivam sklenicky jen lehce,mam je v lednicic protoze v byte mame pres 25 stupnu takze je nemuzu mit venku ve skrince.zeleninu s masem ohrivam vic nez ovoce.a brokolice u nas taky neprosla 😉

luca30
11. črc 2009

Ahojky,

taky gratuluji Patričkovi k jubileu.. 😵 😵 😵

Já jídlo malýmu dávám do umělé misky, kterou má s hrošíkem je do mikrovlnky a ohřívám to na 25 sekund a bohatě to stačí...větší dávky na 35 sekund a přesnídávky ovocné jí studené...

Brokolice u nás taky neprošla...mám tu na zkoušku ještě jednu skleničku tak uvidíme co udělá při druhé zkoušce 😕 😕

berunka
11. črc 2009

tak to ja ohrivam zeleninu tak max 10 sekund a je to tak akorat ze muzeme rovnou dlabat.ovoce bych ji z lednicky dat rovnou nemohlamto by bylo moc studene 😒 ja mam brokolici jeste na mrazaku.z te prvni sklenicky jsem ji totiz dala jen pulku a druhou jsem supla na mrazak.jsem mela nejak tucha ze nam nebude smakovat 😀
jinak u me asi fakt nejaka viroza ☹ boli me celej clovek,klouby,je mi blbe od zaludku a teplota zatim 37,4 tak uvidime jestli se jeste zvedne.kazdopadne jsem jak prastena palici.Ela zase vstavala v pul treti a do 4 nespala,po jidle se jeste pokandila takze jsem v noci musela prebalovat.a v pul sedme definitivni budicek 😒

tonica
11. črc 2009

Beru - taky jsem dnes ohrala sklenicku v mikrosce na 10 vterin a prislo mi to akorat. V ovoci zatim jeste nejedeme. Tak se koukej poradne vylezet. Chce to rozpustny celaskon, ale hlavne spat...

Zensky - ktery prikrm mel u vas nejvetsi uspech?

berunka
11. črc 2009

Tonic u nas ze zacatku vedly brambory s mrkvi a ted ji chutna zelenina s kuretem a kruti s brambory a kukurici.no na dnesek jsem toho moc nenaspala.nejdriv jsem nemohla zabrat a kdyz jsem si sla udelat caj tak se v noci mala vzbudila a byla vzhuru do 4 do rana 😲 ted jsem si vzala Paralen Plus,udelam si vitaminovou bombu a zalezu si k TV.ale mela bych jeste vyzehlit aspon par Elincinych veci nebo nebude mit pomalu co na sebe 😒

urbi
autor
11. črc 2009

ahoj holky
moc gratuluju Páťě a Páťovi, naší sehrané dvojce!

Toni, u nás se po brokolici poblil, z čehož měl manža víc než radost, protož ji sám nesnáší...
jinak mu chutná zahradní zelenina, potom kuře se zeleninou a jablky a krůtí se zeleninou... moc jsme toho zatím nevyzkoušeli, jen můj poznatek je, že u Fíly to musí být oranžové, jak to je zelené nebo bílé (např. kukuřice s bramborem) nejede mu to... myslím, že podobně to měla i Verča s Tobíkem

my dnes měli príma den, byli jsme v Kamenici nad Lipou na hračkobraní a bylo to prima - no samo jsme pro Fílu utráceli 😉

urbi
autor
11. črc 2009

Beru, to je mi líto, že to je blbě, tak si odpočiň, naláduj vitamíny, ať jsi brzy fit! 😉

urbi
autor
11. črc 2009

jo a jinak Fíla se ještě neosypal... tak začínám mít pocit, že to asi nebyla 6. nemoc, ale spíš něco jak měl Patriček, prostě horečky a nic z toho...

berunka
11. črc 2009

Misul no ted je to trochu lepsi po tom prasku teplota neleze tak uvidime zitra.akorat si pripadam jak duchodce,boli me hrozne klouby a svaly ☹

urbi
autor
11. črc 2009

tak jsem po době zase přihodila fotky, resp. vytvořila nové album, tak kdo chce, můžete mrknout....

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hanka128
11. črc 2009

takže vše nej nej dalším oslavencům k půlročkům 😵
filípek je taky šikula 🙂

petry pes-nemám slov 😀 -je to ještě pes? 😀 jak jsi psala o těch rukavicích-mně to připomíná jak by jsi byla inseminátorka 😅 😀 no prostě se doma nenudíš a bez toho by to už nebylo ono ne 😉 😵

já přežila první tchýnino hlídání-vše ok až na zádrhel, že se maru ve 3 vzbudila a ona mě nešla vzbudit..ale maru hned prý naštěstí znova usla-no esli to udělá i příště tak asi budu zuřit...teď to beru, že byl informační šum 😉 a maru dala vstávačku v 5.30 a radim hladík(taky říkáme hladu 😀 )byl teda pořádný....
chata byla taky ok,nasbírala jsem 5ltrů rybízu a borůvky-tak už se těším až budeme dělat marmeládky 😵

urbi
autor
11. črc 2009

Hani, tak prima ne? já bych teda za nevzbuzení byla ráda 😉 jé a borůvky, mňam 😵

hanka128
11. črc 2009

urbi bylo fajn-já už tu tchýni prostě nějak asi neřeším-hormony už se uklidnily-já mám mouchy,ona též a moje máma není pro mm taky tchýně ideál...
se prostě dneska nějak nepoznávám 😅 😀

urbi
autor
11. črc 2009

Hani, super! 😉 a je to takhle jednodušší ne?

berunka
11. črc 2009

Misul krasny fotecky,koukam ze letadylka se nejak rozmahaji,my taky litame hodne dlouhy lety 😀

hanka128
11. črc 2009

no je-jenom si to ta moje hlavička potřebovala ujasnit-no nejde všechno hned že 😀 a já jsem děsný paličák-máme na tohle v rodině silné geny 😅
jako pořád mě sem tam asi něčím naštvou-homolci hadr 😀 ale na hlavních věcech se shodnem a ona je fakt hodná a s dětmi to umí a respektuje to co chceme my 🙂

a dneska jsme si už po xté od cizích lidí vyslechli jestlii to je normální, že je maru tak hodná 😕 ..předevčírem nás zase chytla sousedka a ptala jeslti to jako bydlíme,že maru vůbec neslyší...bych chtěla mít její starosti 😝 jako mm už pak vždycky znejistí,že s maru dělají že není normální-tak pořád uklidňuju,že prostě maru je pohodář a normální určitě je 😀 😵

tonica
11. črc 2009

Urbi - juuuu, teda to jsou bozi fotky, hlavne ty s Justynkou. To bude dvojka! 😉

Tuhle jsem hodila ocko i na album Bile pani a fotky Janicky s Lucaskem proste nadhera. No a samozrejme nas Patricek od Petkakrutik taky nema chybu.

Jinak mate, zensky, asi pravdu. To, co ma jako pozivatina oranzovou barvu u nas prochazi. Takze nakonec i ta brokolda s mrkvi, i kdyz to byla takova oranzovokhaki. 😀

petkakrutik
11. črc 2009

Tak to my jen vnitrostátní linky, zatím 😀

Dnesak mám na hlídání synovce, co je narizený stejně jako Páťa, akorát o 3 roky dříve. Ještě nedávno z něj člověk nevyrazil slovo a teď diskutuje. Před chvílí konečně usnul.

Pár nových fotek, kdo chce juknout 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

urbi, Filípek je boží 😀

urbi
autor
11. črc 2009

Toni, taky teda frčíte v oranžovém jo? 😀

Peti, tak máš doma dvojnásobnou radost co? 😀 a dvojnásobné usínání 😀

Páťa je boží! ty černobílé fotky jsou nádherné! Patrička má teda fešného ženicha 😵

petkakrutik
11. črc 2009

U nás co se jídla týká, letí všechno. Ještě nic neodmítnul, hehe. Dneska prubnul k mrvki a bramboru špenát a nestíhala jsem podávat 😀

urbi
autor
11. črc 2009

Peti, ty jsi psala o tom oleji do jídel - jaký dáváš a kdy? až do hotového či při vaření? u nás se totiž o víkendu vaří 😀 teda abych upřesnila - manžel vaří 😀

petkakrutik
11. črc 2009

Míšo, on je Robča něštěstí celkem v pohodě.A jak přišel MM (byl celý den od rána s mým taťkou spravovat jeho auto avrátil se až po 20. hodině), dali se do řeči no a to si umíme představit, jaké chlapské řeči vedli 😀

díky za pochavlu fotek. nějak jsem se teĎ zhlédla v ČB 😅 Dělám to ve photo zoner studio 11, super prográmek.

petkakrutik
11. črc 2009

Olej dávám až od hotového rozmačkaného a zatím teda slunečnicový (řepkový nevedeme), olivový se moc nedoporučuje zatím.

petkakrutik
11. črc 2009

Míšo, dala jsem tam pro srovnání jedné ČB fotky i její původní originál, kukni, jaký je to rozdíl 😀

petruna26
11. črc 2009

Peti, taky mám občas radši černobílý, příp. ssépiový fotky, jen nějak nestíhám tu úpravu 🙂

jinak fotky krásný, Páti i Fíly

petkakrutik
11. črc 2009

Já taky nemám moc času, jedině takhle večer, když už prcek spí 🙂 Sépiovky jsem měla ráda taky, ale v poslední době mi nějak nejdou. Přijdou mi takové enamstné neslané. Musím najít ten správný odstín 😉

petkakrutik
11. črc 2009

Jdu spát, dobrou a hezké sny 🙂 🤐 😵

petruna26
11. črc 2009

Dobrou, Peti 😵

ma12
12. črc 2009

Dobre ranko,
tak my meli vcera super den, jsme si sli zahrat beachvolejbal a ja to hrala asi po 7 letech, bylo to super, ale dneska moje ruce, au au au.

Lednacci se nam povedli, to je co rict.

Tenhle tyden maji byt nechutny vedra, takze v pondeli vecer me veze mm k nasim, kde se budu vyvalovat u baziku a chytat bronz, kdybyste nektera mela cestu, stavte se 😀

hanka128
12. črc 2009

jé marti beach 😵 miluju,ale nemůžu hrát 😢 -jsem si díky němu udělala vyhazovací palec na pravé ruce 😢

zítra jedeme na cvíčo a protože mají začít vedra,tak si chci vzít pro jistotu sebou vodu pro maru-kdyby zase stávkovala z prsem....takže se chci optat(nevím o tom nic 😅 ) můžu jít dát zchlazenou převařenou vodu z varné konvice?a převařenou normálně z kouhoutku.....se ptám asi jako trubka,ale nemám o tom šajna 😔

fotky pošlu ilon večer-můžeš mi prosím poslat IP na jaký mail? prosím prosím 🙂

holky a ještě jsme včera dospěli k rozhodnutí,že nejbližších 5 letech se neveme,nás ani jednoho svatby nebaví-máme z těchto oficialit přímo osypky 😔 milujeme se i tak a papír na tom nic nezmění 😵 takže musíme vyřešit jenom jednu věc-a to byt-je totiž družstevní,napsaný na pištu,ručí nám mí rodiče....takže doufám že to jde nějak právně pořešit,aby ten byt šel napsat i na mě-protože rodina je sice dobrá věc,ale jak mám vědět,že když by se náhodou nedej bože stalo něco pištovi...že si jeho rodina nebude něco nárokovat-i když eticky na to nárok nemají,ale právně jo....a jak mám vědět,že by jim nešvihlo v hlavě že....-stačí mi co se stalo u nás po smrti mojeho taťky 😔